co slychac u naszych rywali

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9164
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: dUfio » wt cze 13, 2023 7:09 am

Stadionowo przede wszystkim
A bez podobnego obiektu nie przekonamy się też czy frekwencyjnie, ale uważam że nawet przy odpowiednim obiekcie 3.5 na tego typu meczu ciężkie do zrobienia, o tym co się dzieje na Stali Rzeszów nie mówiąc, bo tam w 3 lidze na decydującym meczu było 6.
Ile by u nas było na tego typu meczach? Można gdybać i obyśmy się kiedyś mogli przekonać, bo z tym gównem do 999 wyżej h nie podskoczymy

fan
Posty: 983
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: fan » wt cze 13, 2023 8:05 am

dUfio pisze:tu widac jak bardzo nam odjechaly pod wieloma wzgledami kluby z naszego poziomu sprzed 20-30 lat

https://www.youtube.com/watch?v=bwd8L8jl0nM


Czy ja wiem ???

Od kilku lat bronimy się zażarcie przed spadkiem niby z sukcesami, ale brakuje nam walki o wyższe cele a mimo to mam wrażenie, że nasz stadion kibicowsko odżył i robi się powoli moda na Hutnika na dzielnicy. Więc oczyma wyobraźni można sobie wyobrazić te tłumy kibiców na nowym estadio Suche Stawy w wyższych ligach :lol:

Zawsze sukces napędza kibiców....

dUfio
Posty: 9164
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: dUfio » wt cze 13, 2023 10:03 am

dlatego, tak jak wspomnialem, licze ze bedziemy miec okazje sie przekonać, czy na wazny pod wzgledem sportowym i kibicowskim bedziemy w stanie napedzic 3-4 tys na stadion (nawet jednorazowo po totalnym pospolitym ruszeniu)
poki co sie nie przekonamy ze wzgledu na instrastruktre, ktora mamy gorszą (!) niż 12 lat temu co jest ewenementem na skalę światową i na takim mobilizacjom i eventom mozemy sie tylko przyglądac.
Nawet jesli Stalową jestesmy w stanie chociaz w teorii przegonic to juz od Stali Rzeszów dzieli nas przepasc, wystarczy popatrzec na liczby wyjazdowe

MISIEK72
Posty: 1602
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: MISIEK72 » wt cze 13, 2023 3:58 pm

Bardzo ważny jest szybki awans do 1 ligi i nakręcanie boomu na HKS szczególnie wśród dzieci i młodzieży.
Tylko wzrost poziomu sportowego spowoduje wzrost zainteresowania i frekwencji. Zresztą w wywiadzie nawet Leszek Walankiewicz obiecywał ,że będzie systematycznie chodził na mecze w 1 lidze.....
Ważne jest by dopaść Cracovię i Wisłę a nie dać się dogonić Wieczystej . Awans do 1 ligi i systematyczne rośnięcie hutniczej potęgi wymusi na władzach miasta bardzo poważne traktowanie klubu a nie walenie w chuja w kwestii stadionu jak do tej pory.

wojo77
Posty: 1106
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: wojo77 » śr cze 14, 2023 9:32 am

https://www.meczyki.pl/newsy/zapadla-kl ... y/213888-n i po inwestorach na reymonta, mam nadzieję że tylko nie wymyślą jakiejś 4 ligi bo trzeba im w derbach dupę strzepać :D

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: Qlawy » śr cze 14, 2023 11:59 am

wojo77 pisze:https://www.meczyki.pl/newsy/zapadla-kluczowa-decyzja-ws-wisly-krakow-jaroslaw-krolewski-przekazal-szczegoly/213888-n i po inwestorach na reymonta, mam nadzieję że tylko nie wymyślą jakiejś 4 ligi bo trzeba im w derbach dupę strzepać :D


Zaraz się okaże, że Wisła i Lechia nie przystąpią do rozgrywek - ktoś jeszcze zbankrutuje i się Garbarnia utrzyma.

W Wieczystej piłkarze nie chcieli awansu bo większość by została wymieniona na lepszych.
Okazuje się, że podobno 19 teraz odejdzie z klubu - część jest wypożyczona, części się kończą kontrakty - Peszko koniec kariery, Majewski odchodzi.
Kwiecień kasy z aptek ma podobno w pizdu.

Pytanie jest inne - jaka sytuacja jest eks-hutników - Gamrot, Linca - ktoś wie?
Czy oni w obecnej formie byliby dla Nas wzmocnieniem?

Kołodziej przy Wengerze i Kubowiczu by nie pograł.
Temat Pazdana w Hutniku wiem, że nie aktualny - raczej będzie Legia2.

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 964
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: snuff » śr cze 14, 2023 2:02 pm

Qlawy pisze:
wojo77 pisze:https://www.meczyki.pl/newsy/zapadla-kluczowa-decyzja-ws-wisly-krakow-jaroslaw-krolewski-przekazal-szczegoly/213888-n i po inwestorach na reymonta, mam nadzieję że tylko nie wymyślą jakiejś 4 ligi bo trzeba im w derbach dupę strzepać :D


Zaraz się okaże, że Wisła i Lechia nie przystąpią do rozgrywek - ktoś jeszcze zbankrutuje i się Garbarnia utrzyma.

W Wieczystej piłkarze nie chcieli awansu bo większość by została wymieniona na lepszych.
Okazuje się, że podobno 19 teraz odejdzie z klubu - część jest wypożyczona, części się kończą kontrakty - Peszko koniec kariery, Majewski odchodzi.
Kwiecień kasy z aptek ma podobno w pizdu.

Pytanie jest inne - jaka sytuacja jest eks-hutników - Gamrot, Linca - ktoś wie?
Czy oni w obecnej formie byliby dla Nas wzmocnieniem?

Kołodziej przy Wengerze i Kubowiczu by nie pograł.
Temat Pazdana w Hutniku wiem, że nie aktualny - raczej będzie Legia2.


Kołodziej za Kubowicza jak najbardziej by dał radę, Gamrot po długiej kontuzji więc ciężko powiedzieć w jakiej jest dyspozycji, Linca to chyba już spalony "talent"

hosek1950
Posty: 298
Rejestracja: wt lis 11, 2008 2:57 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: hosek1950 » śr cze 14, 2023 2:05 pm

cos obilo mi sie o uszy ze sponsor wisly Nowak Mosty ma odejsc od nich.

KSH74NH
Posty: 4418
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: KSH74NH » śr cze 14, 2023 2:43 pm

hosek1950 pisze:cos obilo mi sie o uszy ze sponsor wisly Nowak Mosty ma odejsc od nich.


gdzies to pisali że dalej nie chce sponsorować
natomiast po Chojniczance prawie cała 11 stka Raduni odeszła, ciekawe co tam się porobiło :)
znudziło się właścicielowi czy co

ksh72
Posty: 2625
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: ksh72 » śr cze 14, 2023 10:12 pm

Qlawy pisze:
wojo77 pisze:Pytanie jest inne - jaka sytuacja jest eks-hutników - Gamrot, Linca - ktoś wie?
Czy oni w obecnej formie byliby dla Nas wzmocnieniem?

Kołodziej przy Wengerze i Kubowiczu by nie pograł.
Temat Pazdana w Hutniku wiem, że nie aktualny - raczej będzie Legia2.


Po co nam oni? Wybrali kasę w niższej lidze, więc raczej ambicji dużych nie mają.
Jak mamy brać z niższych lig to kogoś młodego, ambitnego.

Alex
Posty: 1051
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: Alex » śr cze 14, 2023 10:40 pm

ksh72 pisze:
Qlawy pisze:
wojo77 pisze:Pytanie jest inne - jaka sytuacja jest eks-hutników - Gamrot, Linca - ktoś wie?
Czy oni w obecnej formie byliby dla Nas wzmocnieniem?

Kołodziej przy Wengerze i Kubowiczu by nie pograł.
Temat Pazdana w Hutniku wiem, że nie aktualny - raczej będzie Legia2.


Po co nam oni? Wybrali kasę w niższej lidze, więc raczej ambicji dużych nie mają.
Jak mamy brać z niższych lig to kogoś młodego, ambitnego.


100% racji - pojawiła się kasa to w sekundę spierdolili
Chłopaki mogą wpadać obejrzeć 2 ligę w której nie zagrają :lol:

Kolega wspomniał o młodym, ambitnym - widziałbym Sebastiana Strózika z rezerw Craxy. Chłopak w 3 lidze strzelił 16 bramek, skończył na 3 miejscu. Trochę meczy w Ekstraklasie rozegrał. Nadal młody, bo ma 24 lata/192 cm wzrostu. Dodatkowo rezerwy Craxa wycofuję. Więc możliwe że poszuka klubu. Nie sądzę, żeby włączyli go do pierwszej drużyny. Chyba, żeby oglądał mecze z trybun bo raczej się nie przebiję.

dUfio
Posty: 9164
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: dUfio » czw cze 15, 2023 1:15 pm


Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: Qlawy » czw cze 15, 2023 1:23 pm

dUfio pisze:https://stomil.olsztyn.pl/Energa-z-Grupy-Orlen-sponsorem-strategicznym-Stomilu-Olsztyn,e15048.html?fbclid=IwAR0xHBwPn5wKa2G4hGJpzyPADz9wMtjOAU4_hzTcph8l_uD9eFPwDmOPYnY


To pojawił się pierwszy kandydat do awansu.
Motor awansował więc odpadł z listy.
Wieczysta została w 3 lidze.
Ze spadkowiczów jedyny kandydat wydawał się w Chojnicach - ale tam wymiana kadry.
Takich pewniaków brak - Stomil pierwszy.
Szansa dla Nas zahaczyć się wysoko - aż mnie ciekawi lista naszych transferów

tomabon
Posty: 865
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: tomabon » czw cze 15, 2023 2:09 pm

Qlawy pisze:
dUfio pisze:https://stomil.olsztyn.pl/Energa-z-Grupy-Orlen-sponsorem-strategicznym-Stomilu-Olsztyn,e15048.html?fbclid=IwAR0xHBwPn5wKa2G4hGJpzyPADz9wMtjOAU4_hzTcph8l_uD9eFPwDmOPYnY


To pojawił się pierwszy kandydat do awansu.



biorąc pod uwagę że Prezes Obajtek poprzez swoje spółki z Grupy Orlenu w ostatnich latach wspierał Wisłę Kraków i Wisłę Płock - to niekoniecznie

mr.Vitaminka
Posty: 1959
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: mr.Vitaminka » czw cze 15, 2023 2:27 pm

tomabon pisze:
Qlawy pisze:
dUfio pisze:https://stomil.olsztyn.pl/Energa-z-Grupy-Orlen-sponsorem-strategicznym-Stomilu-Olsztyn,e15048.html?fbclid=IwAR0xHBwPn5wKa2G4hGJpzyPADz9wMtjOAU4_hzTcph8l_uD9eFPwDmOPYnY


To pojawił się pierwszy kandydat do awansu.



biorąc pod uwagę że Prezes Obajtek poprzez swoje spółki z Grupy Orlenu w ostatnich latach wspierał Wisłę Kraków i Wisłę Płock - to niekoniecznie


czyli dla Stomilu to bombowa informacja. Oba powyższe kluby są w 1 lidze :)
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata