KOMENTARZE, złote rady, genialne pomysły.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz lis 07, 2010 9:12 pm

To konto wyżej wklejone NIE jest oficjalne.

19Hutnik50
Posty: 233
Rejestracja: wt paź 23, 2007 5:18 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: 19Hutnik50 » ndz lis 07, 2010 9:14 pm

huteusz pisze:To konto wyżej wklejone NIE jest oficjalne.

Chyba że tak..wiesz ja szczerze nie wyszukiwałem innych.
Skoro ktoś się podjął tego to musi być czujny i często tam zaglądać,na pewno jest to odpowiedzialna osoba który siedzi w tych klimatach :P

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » ndz lis 07, 2010 9:17 pm

nie jest, ale bardzo dużo osób ma wgląd na to konto. Osoba, która je założyła na pewno przeczyta te posty :)

dUfio
Posty: 9164
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lis 11, 2010 11:03 pm

KonradHKS pisze:2. Czy coś może stanąć na przeszkodzie w inauguracji rundy wiosennej przy sztucznym świetle (przy założeniu że mecz na siebie zarobi) czy jest to tylko kwestia wewnętrznej decyzji zarządu Nowego Hutnika?


moze lepiej drugi mecz?

na pierwszy mecz cisnienie zawsze jest spore i sila rzeczy mysle ze frekwencja bedzie spora tak czy siak.

JOK_NH
Posty: 4617
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw lis 11, 2010 11:07 pm

Może jakis ciekawy w końcu kibicowsko? Co do nas może przyjechać? Chyba tylko Glinik?

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob lis 13, 2010 10:27 pm

spikerspw pisze:
BINGONH pisze:Będzie jakaś relacja z dzisiejszego zebranie stowarzyszenia po meczu?


Jak dla mnie, na spotkaniu kilka osób zadało konstruktywne pytania reszta to w większości pijacki bełkot i przekrzykiwanie. Był też osobnik grubo najebany, wykazał duże nie poszanowanie dla czynów osób przyczyniających się do odbudowy Hutnika(wg. mnie postawił obecny zarząd co najmniej na równi z ssa) na ubliżał kibicom i poszedł. Chyba nie wszyscy kibice zdają sobie sprawę, że to jest Nasz klub widać to chociażby po tym, że masa ludzi wnosi alkohol na stadion i bardzo dobrze się bawi nie zważając na konsekwencje jakie może ponieść NH2010 z tego powodu. Dopóki nie zaczniemy pilnować sami siebie i dawać z siebie cokolwiek - NIGDY nie wyjdziemy z marazmu. Jest cześć osób mocno zaangażowanych(za co wielki szacunek) jest też część osób, która ma grubo wyjebane czy to jest ssa czy NH2010 chuj z tym byle się dobrze bawić i najebać, a jak będą kary niech se zarządzający radzą sami.W chuj dobre podejście.


Na spotkaniu nie byłem dla tego pytam o przebieg, widzę że padają ostre słowa w kierunku części kibiców z którymi to niestety muszę się zgodzić.
Ta runda - a była to pierwsza kiedy klub jest NASZ - pokazał że jest grupa osób za sterami NH2010 która wie co i jak robić.
Wkładają masę pracy i poświęcenia i widać że robią to z serca.
Niestety jest też spora liczba osób która tego nie docenia i nie stara się w żaden sposób włączyć w pracę dla Hutnika.
W kwestii alkoholu to wiadomo że jak jest możliwość (brak kontroli) ludzie przyjdą na mecz z nim.
Tym bardziej że nie widziałem jakieś apelu ze strony władz z prośbą o jego nie przynoszenia czy spożywanie - może warto by o tym pomyśleć na wiosnę?
Samo picie nie jest dla mnie niczym złym - poza tym że jest to faktycznie łamanie prawa - jakby ktoś nie wiedział to informuję że grozi za to 2000zł tak DWA TYSIĄCE ZŁOTYCH mandatu a podejrzewam że dla klubu kara może być jeszcze bardziej dotkliwa.
Tym bardziej weźcie to pod uwagę że obecnie na meczach nie ma nawet JEDNEGO radiowozu przy kasach więc nikt sobie nie będzie zawracał głowy tym że pije X czy Y tylko przyjebie karą Stowarzyszeniu, i kilkanaście składek pójdzie na czyjeś piwko.
Myślę że nie warto można wypić po meczu.
Póki co jakoś nas to ominęło bo w przypadku meczy w niższych ligach ten przepis o niespożywaniu jest fikcją, na szczęście bo Ja też lubię oglądać meczy z puszką piwa w ręce ALE NIE CHCE Z TEGO POWODU NARAŻAĆ MOJEGO KLUBU NA STRATY

I moja osobista uwaga - na litość boską ludzie - rzucanie tacek po kiełbaskach na ziemię czy puszek po piwie!!! Nie wiecie gdzie są śmietniki??? W domu też tak robicie??? Bo to jest NASZ DOM, naprawdę nie jest wam głupio że potem sprzątają po was wasi koledzy ???

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » sob lis 13, 2010 10:43 pm

Dziś trochę się przemieszczałem po trybunie, rozmawiałem z kilkoma osobami, kilka rozmów innych osób słyszałem. Najbardziej przykre jest to, że kibice Hutnika szydzą z kibiców Hutnika, którzy chcą coś działać. Strasznie irytujące jest narzekanie pewnych osób na wszystko i wszystkich i to wyśmiewanie. Natomiast tych wszystkich ludzi nie ma :
- jak trzeba przyjść przed meczem coś pomóc
- jak trzeba zostać po meczu, żeby posprzątać trybuny po dzięsiątkach butelek, puszek po piwie..tackach po kiełbaskach (gdzie przy każdym wejściu na sektor jest duży worek na śmieci)
- jak trzeba wstać i dopingować głośno nasz zespół w trudnych chwilach

Wstyd przyznać, ale z pewnych przyczyn był to mój pierwszy mecz u siebie w tej rundzie (zaliczyłem tylko kilka wyjazdów) i na własne oczy mogłem się dziś przekonać jak wygląda dzień meczowy dla chłopaków z zarządu, którzy zajmują się organizacją meczy. Ich dzień na SS trwa ok 8-10 godzin. Przygotowanie wszystkiego przed meczem, a później posprzątanie i ogarnięcie wszystkiego po meczu. I to nie farmazon.

Także zanim zaczniecie narzekać to zastanówcie się co Wy możecie/chcecie zrobić dla Hutnika, aby zmienić ten stan na lepszy, bo anonimowe stukanie w klawiaturę jak to jest źle i chujowo nic tu nie zmieni, ani nie przyniesie popularności autorowi posta.

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob lis 13, 2010 10:49 pm

BuA SPW pisze:
Także zanim zaczniecie narzekać to zastanówcie się co Wy możecie/chcecie zrobić dla Hutnika, aby zmienić ten stan na lepszy, bo anonimowe stukanie w klawiaturę jak to jest źle i chujowo nic tu nie zmieni, ani nie przyniesie popularności autorowi posta.


Dla mnie sprawa jest prosta kogo stać obowiązkowo powinien być członkiem stowarzyszenia - kogo nie stać na płacenie obowiązkowo powinien pomagać osobiście przy organizacji.
Bo już nie uwierzę w to że że ktoś nie ma ani kasy ani czasu.

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » sob lis 13, 2010 10:52 pm

BINGONH pisze:
BuA SPW pisze:
Także zanim zaczniecie narzekać to zastanówcie się co Wy możecie/chcecie zrobić dla Hutnika, aby zmienić ten stan na lepszy, bo anonimowe stukanie w klawiaturę jak to jest źle i chujowo nic tu nie zmieni, ani nie przyniesie popularności autorowi posta.


Dla mnie sprawa jest prosta kogo stać obowiązkowo powinien być członkiem stowarzyszenia - kogo nie stać na płacenie obowiązkowo powinien pomagać osobiście przy organizacji.
Bo już nie uwierzę w to że że ktoś nie ma ani kasy ani czasu.
Tylko do tego kolego potrzebne są chęci i dobra wola oraz troszeczkę poświęcenia. Natomiast wielu z nas wybiera pójście na łatwiznę czyli narzekanie z założonymi rękami, że to źle tamto niedobrze. A myślę, że NH2010 nie zamyka nikomu drogi do pomocy.

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob lis 13, 2010 11:11 pm

I jak tak uważam ale na lenistwo innych nie mamy już wpływu.
Ja ograniczam się tylko do płacenia składek i ogólnie pomocy finansowej bo nie mam czasu na inną.

Nie wiem może by jakoś stawiać na piedestale tych co pomogli np.
BuA SPW wykonał dziś 1950% normy :P

Żarty żartami ale jak dla kogoś kibicowanie sprowadza się do wejścia na mecz w 5 min wypiciu kilku piw z kumplami i po bluzganiu na kiepską grę piłkarzy na forum - to w sumie nie wiem co z niego za kibic.
Z klubem się jest na dobre i złe - a teraz są te gorsze czasy kiedy trzeba się bardziej przyłożyć.

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » sob lis 13, 2010 11:17 pm

BINGONH pisze:I jak tak uważam ale na lenistwo innych nie mamy już wpływu.
Ja ograniczam się tylko do płacenia składek i ogólnie pomocy finansowej bo nie mam czasu na inną.

Nie wiem może by jakoś stawiać na piedestale tych co pomogli np.
BuA SPW wykonał dziś 1950% normy :P

Żarty żartami ale jak dla kogoś kibicowanie sprowadza się do wejścia na mecz w 5 min wypiciu kilku piw z kumplami i po bluzganiu na kiepską grę piłkarzy na forum - to w sumie nie wiem co z niego za kibic.
Z klubem się jest na dobre i złe - a teraz są te gorsze czasy kiedy trzeba się bardziej przyłożyć.
Ale nikt z tych chłopaków co robią dużo dobrego nie oczekuje piedestału czy hymnów pochwalnych za pracę włożoną na rzecz klubu. Nie mówię, że jak jest coś źle to nie można w ogóle krytykować, ale potrzebna jest krytyka konstruktywna i przy okazji pomysł na rozwiązanie konkretnego tematu. Natomiast u nas jest tak "to chujowe, tamto chujowe..tamten chujowy..tamtemu nie ufam" A tego typu krytyka może tylko demobilizować, bo jak ktoś się ciągle stara i wkłada 100% serca w to co robi, a ciągle słyszy, że źle itp to w końcu może rzucić tym wszystkim w diabły...

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob lis 13, 2010 11:34 pm

Ja to rozumiem Ty to rozumiesz i dyskusja nie ma sensu bo każdy z nas jakąś cegiełkę dokłada od siebie, a do innych to naprawdę nie wiem jak trafić, nawet osobiste rozmowy nie wiele dają.

dzuhas
Posty: 2371
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » sob lis 13, 2010 11:46 pm

strasznie tu komuna pachnie , tudziez socjalizmem utopijnym :) uswiadomienie sobie ze zawsze znajdzie sie spora grupa osob ktore maja wyjebane na dzialnie innej grupy (poniewaz nie maja w tym interesu zeby bylo inaczej ) jest wedlug mnie elementem koniecznym do przeskoczenia na kolejny etap w budowie swietlanej przyszlosci naszego wspolnego dziela jakim jest Wielki Hutnik Nowa Huta ! ;)

jak to kiedys ktos madry napisal "hulaj, hop i do przodu"
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » ndz lis 14, 2010 1:09 am

Panowie przesadzacie z tym , jak to jest strasznie, mandaty po 2000 pln za picie na meczu i inne pierdoly. W ekstraklasie ta ustawa jest martwa(tabun przykładów Legia, Lech etc(na Legii na żylecie każdy stoi gdzie chce, wiekszosc publiki wypita,najarana, slodki smak trawy na sektorze, na twoją kartę kibica praktycznie moze wejsc kto chce), juz widze te tabuny psow, prokuratorów którzy egzekwują kary po 2000 pln za stanie na meczu piątej ligi.
Co do zachwania czesci ludzi na spotkaniu, mają byc prawo wkurwienii, jesli czują się gospodarzami Naszego Klubu i widzą takie "zaangazowanie" jego pracowników- mowa oczywiście o naszych grajkach, bo zarząd, działacze Czapki z Głów.
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » ndz lis 14, 2010 11:06 am

Penny - czyli nie wiesz, że po niedawnym meczu Wisły jeden (znany nam) chłopak odsiedział 36 godzin na dołku i dostał 2 tys + 2 lata zakazu stadionowego za to że nie zajął swojego miejsca?


Poza tym o chuj chodzi - padło pytanie o koszty organizacji meczu - organizator ma zapewnić możliwość identyfikacji każdego kibica wraz z przypisaniem biletu i miejsca. Znając podejście pał do tematu Hutnik - mamy 100% pewności, że jeśli nie spełnimy takiego warunku to policja nie zgodzi się na mecz - a musi.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!