Hutnik Kraków Motor Lublin 15 maja 2021 g. 17

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr maja 12, 2021 5:39 pm

JOK_NH pisze:
HKS1978 pisze:
NaniHKS pisze:
HKS1978 pisze:Niesamowita okazja! 100 złotych za 3 mecze. 🤑 Ekonomiczny majstersztyk zarządu.
Spodziewam się kilometrowych kolejek pod halą jutro.
Szkoda, że setki wygłodniałych futbolu kiboli odejdzie z kwitkiem... 😢
No i ile tym razem radiowozów milicji się pojawi, ostatnio było 7 na 30 fanów... 🤔
Ja pierdole nie pasuje to nie kupuj i tyle. Ja tam wiem że są świry co dali by i wiecej bo mają w secu HKS i dobro swojego ukochanego klubu.
Może zarząd zrobi wyjątek w wpuści Cię na 3 mecze za darmo bo płaczesz non stop. A tak wogole człowieku lecz się co ma klub do tego ze milicja się panoszy pod stadionem... ręce opadają :roll: :roll: :roll:

Nie pierdol.
Przecież chwalę decyzję. Majstersztyk.

A chłopaki już stoją i czekają

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=60C0EFA1

Ostatni raz komentuję te Twoje debilizmy, ale uważam, że masz coś z głową i całkiem poważnie piszę.
Nie wiem na ilu wyjazdach byłeś, ale widzę że Ty serio z życiem kibica masz tyle wspólnego, co dziwka z majtkami. Nie za często nosi.


No i po chuj sie wysilasz jak nie masz nic istotnego do napisania. Tak żeby napisać cokolwiek? Czy chcesz mnie obrazić przez internet? Twoja opinia o mnie interesuje mnie delikatnie mówiąc niewiele.
A wyjazdy zaliczam regularnie... Wiosną cztery na pięć. Katowice, Grudziądz, Częstochowa, Wrocław, a ty na ilu byłeś? No właśnie...
PS.
Rozmowa toczy się tu o karnetach i milicji nekajacej kibicow za płotem. Jakbyś nie ogarniał wątku.

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » śr maja 12, 2021 6:01 pm

Ile osób tyle komentarzy. Fakt 100 zł na 3 mecze to nie jest wygórowana kwota po takiej przerwie od piłki.

400 osób to na 3-4 ligę chodziło.
Problemem są tylko terminy. Nie każdemu wszystkie 3 mecze pasują a kupując karnet zabieramy miejsce komuś np na Chojniczanke

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr maja 12, 2021 6:05 pm

Qlawy pisze:Ile osób tyle komentarzy. Fakt 100 zł na 3 mecze to nie jest wygórowana kwota po takiej przerwie od piłki.

400 osób to na 3-4 ligę chodziło.
Problemem są tylko terminy. Nie każdemu wszystkie 3 mecze pasują a kupując karnet zabieramy miejsce komuś np na Chojniczanke


No dokładnie. Tak jak pisał Winnetou. Sezon wesel, komunii. Kupisz na 3, przyjdziesz na 2 albo 1 i miejsce puste bedzie. Ale oni wiedzą lepiej. Chyba o hajs im chodzi nie o pełny sektor.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1892
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » śr maja 12, 2021 6:51 pm

Trochę mi wstyd że to napiszę ale przez chwilę poczułem się jakbym wszedł na forum krakowskich przekupek albo Żydów nie tych kibiców ale tych autentycznych. Zarząd zagrał va bank i postanowił uratować II ligę. Meczy niebyło u siebie od wielu miesięcy. Żaden zemnie zerobas żeby było jasne ale ile jeden z drugim wydałeś na benzynę aby jechać na zadupie? O piwach i innych uciechach niecące mi się nawet gadać. Może to już wam wjedzie na ambicje ja widziałem na własne oczy jak te kur.. wiślaki składały się na pensję piłkarzy którzy zarabiają po 40 tyś na miesiąc. Tak wiem nie ci z bandy ale naiwni frajerzy. A wam szkoda wydać 33 złotych na mecz u nas .
Mówię to co myślę, robię to co mówię

fan
Posty: 983
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » śr maja 12, 2021 7:29 pm

Mnie to się kurwa już nie chce czytać tego... zarząd zrobił wszystko, żebyśmy się cieszyli z 2 ligi w przyszłym sezonie - cel prawie osiągnięty. Wiadomo, że to wszystko kosztuje, więc chyba jednemu z drugim nie powinno być żal wydać tą stówę i chociaż w ten sposób pokazać, że było dla kogo...

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr maja 12, 2021 8:28 pm

fan pisze:... zarząd zrobił wszystko, żebyśmy się cieszyli z 2 ligi w przyszłym sezonie - cel prawie osiągnięty.


Przede wszystkim trener Szydełko i zespół mają tu zasługi.
Zarząd ma mnóstwo szczęścia, że mamy takiego skutecznego trenera jak Szuwar i kardynalny błąd z trzymaniem na stanowisku szkoleniowca Janiczaka mimo fatalnych wyników jesienią może zakończyć się utrzymaniem. Oby tak się stało. I będzie to majstersztyk Szydełki!

KSH74NH
Posty: 4418
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » śr maja 12, 2021 8:46 pm

Czy można karnet na te 3 mecze zakupić przez internet ?
po 16stej kończąc prace przed 17sta i majac dzieci na karku ciężko mi np dotrzec do nh od siebie

dUfio
Posty: 9164
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr maja 12, 2021 8:53 pm

KSH74NH pisze:Czy można karnet na te 3 mecze zakupić przez internet ?
po 16stej kończąc prace przed 17sta i majac dzieci na karku ciężko mi np dotrzec do nh od siebie



przypuszczam, ze gdyby byla taka mozliwosc to info byloby podane. musisz wyslac jakiegos kolege.

wojo77
Posty: 1106
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » śr maja 12, 2021 9:29 pm

HKS1978 pisze:
fan pisze:... zarząd zrobił wszystko, żebyśmy się cieszyli z 2 ligi w przyszłym sezonie - cel prawie osiągnięty.


Przede wszystkim trener Szydełko i zespół mają tu zasługi.
Zarząd ma mnóstwo szczęścia, że mamy takiego skutecznego trenera jak Szuwar i kardynalny błąd z trzymaniem na stanowisku szkoleniowca Janiczaka mimo fatalnych wyników jesienią może zakończyć się utrzymaniem. Oby tak się stało. I będzie to majstersztyk Szydełki!

A decyzję o zatrudnieniu tego trenera podjął Duch Święty, kasę na kontrakty dla niego i nowych zawodników zorganizował św.Mikołaj 🙉🙉

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » śr maja 12, 2021 9:34 pm

dUfio pisze:
KSH74NH pisze:Czy można karnet na te 3 mecze zakupić przez internet ?
po 16stej kończąc prace przed 17sta i majac dzieci na karku ciężko mi np dotrzec do nh od siebie



przypuszczam, ze gdyby byla taka mozliwosc to info byloby podane. musisz wyslac jakiegos kolege.


Skoro dało się kupić „wirtualny bilet” to da die kupić karnet
Tez kupiłbym taki karnet online
Ciężko dotrzeć na SS.
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr maja 12, 2021 9:42 pm

wojo77 pisze:
HKS1978 pisze:
fan pisze:... zarząd zrobił wszystko, żebyśmy się cieszyli z 2 ligi w przyszłym sezonie - cel prawie osiągnięty.


Przede wszystkim trener Szydełko i zespół mają tu zasługi.
Zarząd ma mnóstwo szczęścia, że mamy takiego skutecznego trenera jak Szuwar i kardynalny błąd z trzymaniem na stanowisku szkoleniowca Janiczaka mimo fatalnych wyników jesienią może zakończyć się utrzymaniem. Oby tak się stało. I będzie to majstersztyk Szydełki!

A decyzję o zatrudnieniu tego trenera podjął Duch Święty, kasę na kontrakty dla niego i nowych zawodników zorganizował św.Mikołaj 🙉🙉

Dlatego napisałem przede wszystkim. Cieszę się że dyskutujemy😉

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » śr maja 12, 2021 10:20 pm

HZA_Hutnik pisze:
markow pisze:
HZA_Hutnik pisze:
Qlawy pisze:
HZA_Hutnik pisze:Wszystkie dodatkowe pytania dotyczące karnetów przedyskutuje jutro z zarządem i w środę podrzucę odpowiedź.


Mnie interesuje czy z 8 letnim dzieckiem mogę wejść na stadion. Nie muszę iść w sektor mogę nawet z boku ale czy na 1 karnecie wejdę


Na to już odpowiedz padła. Karnet = miejsce na stadionie, które mamy wyliczone. Czyli wprowadzona została zasada, ze nie płacimy za dzieci które mogą siedzieć na kolanach. Przyjęto granice 4 lata.


Jak chcecie weryfikować wiek dziecka, które nie chodzi do szkoły?


Rodzice z dziećmi, które chcą wprowadzić za darmo będą przychodzić 2 godziny przed meczem. Koło wejścia ustawione będą krzesła i jeśli rodzic utrzyma 90 minut przed meczem dziecko na kolanach to będzie mógł skorzystać z darmowego wejścia dla swojej pociechy.


Mam nadzieję, że to co napisałeś, to żart, prawda?
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

dzuhas
Posty: 2371
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » śr maja 12, 2021 10:33 pm

moim zdaniem calkiem niezly. Haza +1pkt
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » śr maja 12, 2021 10:38 pm

dzuhas pisze:moim zdaniem calkiem niezly. Haza +1pkt

Powiem Ci, że jest się z czego śmiać, boki zrywać.
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

KORPIK
Posty: 176
Rejestracja: pt kwie 13, 2012 3:55 pm

Motor Lublin - Trybuny

Postautor: KORPIK » śr maja 12, 2021 11:01 pm

Ludzie, opamiętajcie się, od 14 mcy nie było żadnego oficjalnego grania z WAMI na trybunach SS. Jak jutro uda mi się przez kumpla kupić karnet to te 100 zł i tak klub wyda na to co trzeba. Planuję być na min 2 meczach i co z tego że tyle kasy. Jak ktoś ma prawdziwą potrzebę bycia na takim meczu, to nie patrzy na kasę albo jest już w zaawansowanym tak wieku, że jedynie może zachowywać się w sposób adekwatny do swojego wieku. Albo jesteś kibicem z Nowej Huty z tej części Biało-Błękitno-Niebieskiej albo zadaj sobie pytanie kim innym ? Wspierajcie sport z Nowej Huty, bo to się ma ale gdzieś w głowie. BYŁ, BĘDZIE, JEST !!!! HKS !!!!