Hutnik Nowa Huta - Proszowianka Proszowice 13.11.2010, g. 13

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

1979
Posty: 1909
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » sob lis 20, 2010 12:32 am

heh...co niektorzy to chyba spac po nocach przez dwa miesiace nie beda mogli ze 7zl na ten mecz wydali :lol:
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob lis 20, 2010 7:59 am

Gumezi pisze: tylko podnosi ciśnienie prawdziwym fanatykom HKS-u


A Wam Gumezi i Junior dziękuje że uprzedziliście mnie w komentowaniu postów Birkuta, bo w sumie to już nic dodać nic ująć

JOK_NH
Posty: 4617
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob lis 20, 2010 12:20 pm

birkut pisze:czy po każdym słabym meczu- ja i kilku moich kolegów możemy liczyć na zwrot kosztów :lol:


Moim zdaniem powinieneś się grubo zastanowić, czy jeszcze przychodzić na SS. Serio.
Nasi piłkarze gwiazdkami... :shock: kurwa to nie czasy SSA człowieku. Grubo masz pod deklem.

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » sob lis 20, 2010 12:33 pm

Już się zaczyna celebracja naszych gwiazdorów, można poprzeklejać posty niektórych forumowiczów sprzed paru lat z drużyną Kasperczaka było podobnie czym się skończyło-wszyscy pamiętamy.
Za stary jestem by się tym eksytować dla mnie to zwykli pracownicy klubu od których czegoś jako ich pracodawca mogę wymagać w końcu mamy kapitalizm.
Za często nie mam możliwości oglądać ich występów , ale co widziałem na tych kilku meczach na których byłem woła o pomstę do nieba.
Zobaczymy czy będą tacy wierni i oddani jak się im pokończą w czerwcu kontrakty :wink: .
Ostatnio zmieniony sob lis 20, 2010 12:37 pm przez PennyWise, łącznie zmieniany 1 raz.
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » sob lis 20, 2010 12:35 pm

PennyWise pisze:Już się zaczyna celebracja naszych gwiazdorów, można poprzeklejać posty niektórych forumowiczów sprzed paru lat z drużyną Kasperczaka było podobnie czym się skończyło-wszyscy pamiętamy.
Za stary jestem by się tym eksytować dla mnie to zwykli pracownicy klubu od których należy czegoś wymagać w końcu mamy kapitalizm.
Za często nie mam możliwości oglądać ich występów , ale co widziałem na tych kilku meczach na których byłem woła o pomstę do nieba.
Zobaczymy czy będą tacy wierni i oddani jak się im pokończą w czerwcu kontrakty :wink: .
Wydaje mi się, że naszym trenerem był Kasperczyk - taka mała uwaga i się już nie wtrącam w dyskusje

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » sob lis 20, 2010 12:37 pm

BuA SPW pisze:
PennyWise pisze:Już się zaczyna celebracja naszych gwiazdorów, można poprzeklejać posty niektórych forumowiczów sprzed paru lat z drużyną Kasperczaka było podobnie czym się skończyło-wszyscy pamiętamy.
Za stary jestem by się tym eksytować dla mnie to zwykli pracownicy klubu od których należy czegoś wymagać w końcu mamy kapitalizm.
Za często nie mam możliwości oglądać ich występów , ale co widziałem na tych kilku meczach na których byłem woła o pomstę do nieba.
Zobaczymy czy będą tacy wierni i oddani jak się im pokończą w czerwcu kontrakty :wink: .
Wydaje mi się, że naszym trenerem był Kasperczyk - taka mała uwaga i się już nie wtrącam w dyskusje


Jak zwał tak zwał, w końcu osoba niekoniecznie warta zapamiętania.
BOG Z Nami, chuj z Nimi.

Oldschool Fan

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1892
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » sob lis 20, 2010 1:32 pm

BuA SPW pisze:
PennyWise pisze:Już się zaczyna celebracja naszych gwiazdorów, można poprzeklejać posty niektórych forumowiczów sprzed paru lat z drużyną Kasperczaka było podobnie czym się skończyło-wszyscy pamiętamy.
Za stary jestem by się tym eksytować dla mnie to zwykli pracownicy klubu od których należy czegoś wymagać w końcu mamy [color=blue]kapitalizm[color=blue]
Za często nie mam możliwości oglądać ich występów , ale co widziałem na tych kilku meczach na których byłem woła o pomstę do nieba.
Zobaczymy czy będą tacy wierni i oddani jak się im pokończą w czerwcu kontrakty :wink: .
Wydaje mi się, że naszym trenerem był Kasperczyk - taka mała uwaga i się już nie wtrącam w dyskusje


Czyżbyś pokochał kapitalizm :o ?!

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob lis 20, 2010 2:09 pm

PennyWise pisze: Za stary jestem by się tym eksytować dla mnie to zwykli pracownicy klubu od których czegoś jako ich pracodawca mogę wymagać w końcu mamy kapitalizm.
Za często nie mam możliwości oglądać ich występów , ale co widziałem na tych kilku meczach na których byłem woła o pomstę do nieba.


Penny stanowczo za dużo czytujesz Birkuta :D

Wez pod uwagę że nikt im tu kokosów nie płaci, chłopaki mają umiejętności ale brak im doświadczenia i przede wszystkim nie mieli w ogóle okresu przygotowawczego - to wszystko odbija się teraz czkawką.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » sob lis 20, 2010 6:22 pm

Panowie macie rację. Tyle tylko, że chyba każdy z nas ma prawo coś skrytykować, czyż nie?

Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob lis 20, 2010 6:31 pm

OŻÓG 1950 pisze:Panowie macie rację. Tyle tylko, że chyba każdy z nas ma prawo coś skrytykować, czyż nie?

Pozdrawiam


Skrytykować tak pisać brednie NIE :!:

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » sob lis 20, 2010 6:51 pm

Ale kto ma oceniać, czy to są brednie, czy nie?

Zresztą nieważne, nie wdaję się już w tą polemikę.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob lis 20, 2010 7:12 pm

A tobie teksty Birkuta w tym temacie nie podnoszą ciśnienia?

Co innego jak się kłócimy w polityce, a tutaj Birkut napisał totalna głupotę ośmieszając się jako kibic, po ripoście ze strony Juniora, próbował obrócić sprawę do góry nogami, a na koniec posumował mój komentarz tak że chłopakom nerwy puściły i mocno Mu pojechali.

Masz rację że nie ma sensu w to brnąć bo to donikąd nie prowadzi.

Ale dla mnie to nie jest krytyka tylko brednia.
No chyba że pan Birkut krytykuje mnie za to że wydałem 7zł na program obejrzałem słaby mecz przegrany przez moją drużynę - i nie wylewam z tego powodu żalu na forum - gdyby o to chodziło to faktycznie była by to krytyka

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » sob lis 20, 2010 7:19 pm

Problem w tym, ze birkut w ostatnim okresie nie krytykuje, tylko uprawia krytykanctwo. Nikt mu prawa do tego nie odbiera, choc musi sie liczyc z takimi a nie innymi reakcjami forumowiczow.

Przypominam, ze w zeszlym sezonie SSA oddala mecz w polfinale pucharu walkowerem Bratniakowi Krakow i jakos az tak bardzo tego nie przezywano.

Mecz z Proszowianka zostal przez nas potraktowany powaznie (ja nie przypominam sobie, zeby mecz pucharowy byl rozgrywany na glownym stadionie).

Z tym, ze pilkarze zagrali slabiej, zgadzaja sie wszyscy (trener mowil o tym podczas konferencji prasowej i mial bardzo duze pretensje do druzyny), ale pisanie o tym, ze odpuscili mecz jest nieporozumieniem - skoro ciagle gonili wynik, to chyba jednak na nim im zalezalo.

Bledy poszczegolnych pilkarzy spowodowaly, ze stracilismy 3 bramki i trzeba pracowac nad tym, zeby to sie nie powtorzylo.

Swoja droga mnie bardziej zasmucil remis z Balinem - ale ten temat nie jest jakos szczegolnie popularny na forum.
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1891
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » sob lis 20, 2010 8:15 pm

Bo to był ostatni mecz i po nim już nie ma nic. Tak do wiosny będą wałkować ten jeden temat :wink:

dzuhas
Posty: 2371
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » sob lis 20, 2010 8:37 pm

ja krytykuje tych , ktorzy krytykuja krytykujacego czyli uskuteczniam krytke krytykow krytykujacego. kto da wiecej ??
pzdr Osiek