co slychac u naszych rywali

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Andrew
Posty: 227
Rejestracja: wt sie 31, 2004 10:56 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: Andrew » śr kwie 19, 2023 4:48 pm

Czy również pochyla? Jak nie wezmą Jana Żurka czy Wieczorka na trenera to nie koniecznie. To wszystko budowane na jak nasze warunki wielkich pieniądzach Świerczewskiego. Niema w Częstochowie porozumienia z miastem i parcia na piłkę to i niema stadionu i warunków do treningu. Papszun kiedyś mowil że i tak niedługo kończy karierę trenerska.

dUfio
Posty: 9106
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: dUfio » śr kwie 19, 2023 5:27 pm

Andrew pisze:Czy również pochyla? Jak nie wezmą Jana Żurka czy Wieczorka na trenera to nie koniecznie. To wszystko budowane na jak nasze warunki wielkich pieniądzach Świerczewskiego. Niema w Częstochowie porozumienia z miastem i parcia na piłkę to i niema stadionu i warunków do treningu. Papszun kiedyś mowil że i tak niedługo kończy karierę trenerska.


Teraz mają finał pp i majstra, czyli duża szansa na dublet+faza grupa jakiegoś pucharu. Czyli absolutny max
Za rok wg mnie nie do powtórzenia, więc jakiś krok w dół.
W przeciągu lat też raczej ligi nie zdominują jak Legia na przestrzeni ostatniej dekady czy wislaki wcześniej.
Nie mówię że od razu czeka ich walka o utrzymanie, ale wątpliwe żeby przez czwarty rok ciągnęli serie sezonów z trofeum.
W najlepszym przypadku czeka ich poziom Pogoni, w nieco gorszym żydków.
Powoli, powoli w dół, aż się Świerczewskiemu znudzi. Bo kiedyś w końcu musi.
Wtedy obecny poziom Piasta będzie ok.
A z czasem może być drugie Podbeskidzie
Nie już zaraz ale tak na przestrzeni 15 lat.
To nie jest klub na stałe na polską czołówkę, tak jak się stało tez z Jaga, Lechia itd

JOK_NH
Posty: 4602
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: JOK_NH » śr kwie 19, 2023 7:08 pm

W zasadzie w takim razie nie ma się co Papszunowi dziwić. Bez nowego stadionu, zaplecza i tak dalej, to jednak jest to skazane na to, co piszesz.

Piotrek
Posty: 2988
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: Piotrek » śr kwie 19, 2023 7:22 pm

JOK_NH pisze:W zasadzie w takim razie nie ma się co Papszunowi dziwić. Bez nowego stadionu, zaplecza i tak dalej, to jednak jest to skazane na to, co piszesz.

I dlatego trzeba myśleć o stadionie 8-10 tysi.

Andrew
Posty: 227
Rejestracja: wt sie 31, 2004 10:56 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: Andrew » śr kwie 19, 2023 9:47 pm

No jeżeli chodzi Ci o to że Świerczewskiemu się znudzi No to nawet poziom Podbeskidzia może być dla nich za wysoki. Jeśli nie awansują do grupy np. Konferencji to wtedy mają szanse na mistrzostwo znów. Kadrę naprawdę mają mocna, a podejrzewam że jeszcze ja wzmocnią przed następnym sezonem. Jest to najlepiej zarzadzany klub w tym momencie A kibicowsko jak się zebrali w tamtym roku na Finał PP to ilościowo też konkretnie pojechali. Tylko to wszystko na fali dobrej gry i wyników, tak jak Piast w mistrzowskim sezonie zapełniał stadion a teraz koło 3tys chodzi. Zobaczymy kto będzie trenerem, ponoć już jest wybrany.

dUfio
Posty: 9106
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: dUfio » czw kwie 20, 2023 11:04 am

Andrew pisze: Jeśli nie awansują do grupy np. Konferencji to wtedy mają szanse na mistrzostwo znów. Kadrę naprawdę mają mocna, a podejrzewam że jeszcze ja wzmocnią y.


parę lat temu w UEFA pomysleli, a raczej przekalkulowali, ze nie mogą sobie pozwolic na to, by mistrz takiego kraju jak Polska nie gral w zadnych pucharach na jesien, tka jak to bylo w latach 2017-19 i wymyslili Ligę Konferencji, gdzie chcą silą wepchac chociaz Mistrza, stad sciezka mistrzowska, ciezka do zepsucia

w 2021 Legia, zeby grac w jakiejkowiek grupie musiala ograc mistrza Norwegii i Estoni (Chorwcaci byli o LM, Czesi o LE)
w 2022 Lech potknął się na mistrzu Azerbejdżanu, ale potem miał po kolei: Gruzja, Islandia, Luksemburg

Frekwencja na meczach Legii a zwłaszcza Lecha pokazuje, ze pomysl UEFA byl $łuszny

Raków raczej będzie miał podobną ścieżkę i raczej ciezko sobie wyobrazic zeby w jakiejkolwiek grupie nie zagrali.
No i wtedy zacznie sie zabawa, czyli slynny "pocałunek śmierci" Probierza. Lech w 2020 i Legia w 2021 sobie z tym kompletnie nie poradzili, dopiero Lech teraz jako tako laczy lige z pucharami choc bez szans na majstra, ale minimum, czyli puchary 2023/24 są

az jestem ciekaw tego Rakowa w nastepnym sezonie, nie przepadam za nimi niemniej historia ciekawa, wszak w 2017 byli jeszcze w 2 lidze

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: enhaman » czw kwie 20, 2023 5:04 pm

To jest jakaś demonstracja Papszuna.Niedawno odmówił posady trenera reprezentacji, to myślałem, że będzie chciał zdobyć mistrzostwo, żeby pokazać się w pucharach.Teraz rezygnacja.Jakis konflikt, jakiś kompleks.
Ma skończyć z trenerką teraz,gdy sukces i swetlana przyszłość ?
Musi być jakieś drugie dno.
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: HAMAS » czw kwie 20, 2023 5:37 pm

Mi się wydaje że On nie odejdzie , dalej będzie trenerem Rakowa. To tylko taka ściema dla władz Częstochowy, chcą ich postraszyć i wywrzeć presję o stadion.


Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1978
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: Winnetou » czw kwie 20, 2023 7:43 pm

Podejrzewam, że Papszun jest już dogadany gdzieś na zachodzie.

mr.Vitaminka
Posty: 1910
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: mr.Vitaminka » czw kwie 20, 2023 7:45 pm

moim zdaniem zostanie aktorem i będzie grał w Bollywood
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dUfio
Posty: 9106
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: dUfio » czw kwie 20, 2023 8:45 pm

mr.Vitaminka pisze:moim zdaniem zostanie aktorem i będzie grał w Bollywood



Pierwsza rola to tytułowy bohater w filmie "Jurgen Klopp-robimy hałas"
.

mr.Vitaminka
Posty: 1910
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: mr.Vitaminka » czw kwie 20, 2023 10:27 pm

dUfio pisze:
mr.Vitaminka pisze:moim zdaniem zostanie aktorem i będzie grał w Bollywood



Pierwsza rola to tytułowy bohater w filmie "Jurgen Klopp-robimy hałas"
.



W finałowej scenie Jurgen Klopp rozpoznaje w Marku Papszunie swojego nienarodzonego stryja ze strony matki - Marka Kloppszuna. Wiwatom nie ma końca a główni bohaterowie oddają się ekstatycznemu tańcu, ku uciesze zgromadzonej gawiedzi. Film wieńczą litery CDN.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dUfio
Posty: 9106
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: dUfio » pt kwie 21, 2023 1:26 pm

http://www.90minut.pl/news/325/news3256 ... laska.html

Bilans w esa tego napastnika wspaniały, 18/0, ale w 2 lidze może robić różnice...

mr.Vitaminka
Posty: 1910
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: mr.Vitaminka » pt kwie 21, 2023 7:44 pm

dUfio pisze:http://www.90minut.pl/news/325/news3256190-Caye-Quintana-przesuniety-do-rezerw-Slaska.html

Bilans w esa tego napastnika wspaniały, 18/0, ale w 2 lidze może robić różnice...


jest takie hasło, które używaliśmy za imprezowych czasów:

"tonący brzydkiej się chwyta". tu chyba pasuje.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata