co slychac u naszych rywali

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: Fan Hutnika » wt mar 07, 2023 6:49 am

Najlepsze jest to że oni chyba większość za tym trenerem jest :shock:
I coś wydaję mi się że go zostawia ,wyniki ponad wszystko :D
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

mr.Vitaminka
Posty: 1900
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: mr.Vitaminka » wt mar 07, 2023 7:56 am

Fan Hutnika pisze:Najlepsze jest to że oni chyba większość za tym trenerem jest :shock:
I coś wydaję mi się że go zostawia ,wyniki ponad wszystko :D


Nie ma opcji żeby go zostawili. Co innego żeby obraził werbalnie prezesa (zakładam że takie rzeczy mogą się wydarzyć), ale atak i efekt nie pozostawia złudzeń.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: Fan Hutnika » wt mar 07, 2023 8:43 am

jezeli pzpn ma cos do tego to nie zostawią
ale jak nie to nawet juz organizowali takie cos :D
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,2953 ... ronie.html
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: MISIEK72 » wt mar 07, 2023 4:01 pm

mr.Vitaminka pisze:
Fan Hutnika pisze:Najlepsze jest to że oni chyba większość za tym trenerem jest :shock:
I coś wydaję mi się że go zostawia ,wyniki ponad wszystko :D


Nie ma opcji żeby go zostawili. Co innego żeby obraził werbalnie prezesa (zakładam że takie rzeczy mogą się wydarzyć), ale atak i efekt nie pozostawia złudzeń.


No i wyjebali prezesa. .....
Jakubas odklejony od rzeczywistości: "...gdzie my dziś jesteśmy a gdzie jest Hutnik....."

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: MISIEK72 » wt mar 07, 2023 4:05 pm


mr.Vitaminka
Posty: 1900
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: mr.Vitaminka » wt mar 07, 2023 4:37 pm

MISIEK72 pisze:
mr.Vitaminka pisze:
Fan Hutnika pisze:Najlepsze jest to że oni chyba większość za tym trenerem jest :shock:
I coś wydaję mi się że go zostawia ,wyniki ponad wszystko :D


Nie ma opcji żeby go zostawili. Co innego żeby obraził werbalnie prezesa (zakładam że takie rzeczy mogą się wydarzyć), ale atak i efekt nie pozostawia złudzeń.


No i wyjebali prezesa. .....
Jakubas odklejony od rzeczywistości: "...gdzie my dziś jesteśmy a gdzie jest Hutnik....."


Ale jaja!!!! :lol:
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: Piotrek » wt mar 07, 2023 6:07 pm

mr.Vitaminka pisze:
MISIEK72 pisze:
mr.Vitaminka pisze:
Nie ma opcji żeby go zostawili. Co innego żeby obraził werbalnie prezesa (zakładam że takie rzeczy mogą się wydarzyć), ale atak i efekt nie pozostawia złudzeń.


No i wyjebali prezesa. .....
Jakubas odklejony od rzeczywistości: "...gdzie my dziś jesteśmy a gdzie jest Hutnik....."


Ale jaja!!!! :lol:

Hulaj dusza, piekła nie ma. Nie wiem ile Jakubas ma pieniędzy, ale przestał je szanować - albo zwariował. Obejrzałem pierwsze 20 minut, jakimi ludźmi ten człowiek się otacza? Siłowni nie potrafią zorganizować, boiska robią tam gdzie się nie da ich zrobić, po drodze było 5:0 z Motorem, ale chyba zapomniał i ta ruda z tą miną, zamiast pracować...

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: bn » wt mar 07, 2023 10:03 pm

"Gdzie Motor a gdzie Hutnik Kraków".... Normalnie padłem ze śmiechu. Na początku myślałem że ktoś sobie jaja robi że o nas tak powiedział. Ogólnie faktycznie gdzie oni a gdzie my. Trudno nawet tą kabaretową spółkę-klub nawet do nas porównywać gdzie u nas pieniądze są 10 razy niższe ale wszystko dopięte na ostatni guzik a gramy przecież w.tej samej lidze.

Naprawdę cieszę się że nie mamy.nic wspólnego z miastem, ani śmiesznego właściciela miliardera na poziomie ukraińskich oligarchów który w zasadzie już zapowiedział już że ich zostawi przy pierwszym niepowodzeniu ani "trenera" który ma coś nie tak z.glowa ewidentnie.

Dla nas to ogólnie reklama. Pozwólmy im się kompromitować. : )

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: Winnetou » wt mar 07, 2023 10:17 pm

Piotrek pisze:
mr.Vitaminka pisze:
MISIEK72 pisze:
No i wyjebali prezesa. .....
Jakubas odklejony od rzeczywistości: "...gdzie my dziś jesteśmy a gdzie jest Hutnik....."


Ale jaja!!!! :lol:

Hulaj dusza, piekła nie ma. Nie wiem ile Jakubas ma pieniędzy, ale przestał je szanować - albo zwariował. Obejrzałem pierwsze 20 minut, jakimi ludźmi ten człowiek się otacza? Siłowni nie potrafią zorganizować, boiska robią tam gdzie się nie da ich zrobić, po drodze było 5:0 z Motorem, ale chyba zapomniał i ta ruda z tą miną, zamiast pracować...


Z tego co słyszałem to Jakubas ma 2 miliardy, a nasz Sztuczkowski tylko 1, więc bida.

W której minucie mówią o Hutniku?

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: MISIEK72 » śr mar 08, 2023 12:03 am

Trzeba grać na KKS. Myślę że nawet HC spokojnie wejdzie. Motor nie gra wcale tak dobrze. Po tej wypowiedzi Jakubasa zostaną rozbici w pył.

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: dzuhas » śr mar 08, 2023 10:58 am

mr.Vitaminka pisze:
Fan Hutnika pisze:Najlepsze jest to że oni chyba większość za tym trenerem jest :shock:
I coś wydaję mi się że go zostawia ,wyniki ponad wszystko :D


Nie ma opcji żeby go zostawili. Co innego żeby obraził werbalnie prezesa (zakładam że takie rzeczy mogą się wydarzyć), ale atak i efekt nie pozostawia złudzeń.

żółta kartka za totalnie oderwaną od rzeczywistości prognozę
pzdr Osiek

1979
Posty: 1901
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: 1979 » śr mar 08, 2023 11:41 am

Winnetou pisze:
Piotrek pisze:
mr.Vitaminka pisze:
Ale jaja!!!! :lol:

Hulaj dusza, piekła nie ma. Nie wiem ile Jakubas ma pieniędzy, ale przestał je szanować - albo zwariował. Obejrzałem pierwsze 20 minut, jakimi ludźmi ten człowiek się otacza? Siłowni nie potrafią zorganizować, boiska robią tam gdzie się nie da ich zrobić, po drodze było 5:0 z Motorem, ale chyba zapomniał i ta ruda z tą miną, zamiast pracować...


Z tego co słyszałem to Jakubas ma 2 miliardy, a nasz Sztuczkowski tylko 1, więc bida.

W której minucie mówią o Hutniku?

3:00 ale o co mu chodzi z tym meczem z nami to nie wiem.
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: luke.krak » śr mar 08, 2023 1:01 pm

Słuchałem calej konferencji, wnioski moje takie że nie szanują pieniędzy prezesa włącznie z nim samym. Mam wrażenie że pracownicy klubu mają tam taki high life że gówno robią ważne by kasa wpadała co miesiąc. Począwszy od organizacji konferencji, tu mikrofon nie działa tu posłuch, tu kamera tu coś tam. Trener robi sobie podsmiechujki, proszony przez Prezesa o podejście i zerknięcie w slajd wyswietlony mówi że sobie pozniej zerknie. Prawniczka co powinna szerzej i ladnoej się wypowiadać nie umie sklecić zdania. Konferencja na której nie było mowy o prezesie ktory dostał w pałe a oprawca siedzi obok i zadowolony kontunuuje pracę. Dopiero dziennikarze wymusili troszke zadawanie pytań bo nawet tego by nie było i dowiedzieli się że Prezes zostaje na kwarantannie i za 3 miechy pomyślą co z nim zrobią. Jaja i cyrk na kółkach. W Prezesa mniemaniu Motor to Wielki klub ale jeszcze większe to są jaja odprawiane w nim. Mam nadzieję że rywale będą im urywać punkty i pokażą temu cynicznemu trenerkowi gdzie jego miejsce

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: MISIEK72 » śr mar 08, 2023 1:07 pm

Chłop powiedział, że od czasu porażki z Hutnikem 3-5 gdzie do przerwy było 0-5( że to było zanim wszedł do klubu) jego klub poczynił kosmiczny przeskok względem HKS. To się nazywa alternatywa rzeczywistość.
Podejrzewam , że nawet nie wie dokładnie w jakiej lidze gra Motor, że o rywalach nie wspomnę.

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: luke.krak » śr mar 08, 2023 3:40 pm

Wie że u niego w zespole jest 11 osób w sztabie trenerskim a w Kaliszu jak on go ujął 3 i pół. Ciekawi mnie jaki bedzie wynik pomiedzy nimi