Głosuj na Nowego Hutnika - III edycja konkursu

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » wt gru 15, 2009 5:18 pm

Stroje do mnie doszły ale tradycyjnie pozostawiają wiele do życzenia....

- na plecach jest tylko numer (nie ma napisu ani Hutnik Kraków ani Gramy dla kibiców tak jak na tym ich projekcie... który do chuja pana sami robili)

- spodenki są bardzo ciemno granatowe :shock:


Także czarna seria jeśli chodzi o gadżety. Oczywiście będę pisał co jest kuźwa grane bo złe kolory a brak grafiki na produkcie to duża różnica.

HKS_Czyzyny
Posty: 44
Rejestracja: sob mar 28, 2009 12:49 pm

Postautor: HKS_Czyzyny » wt gru 15, 2009 5:43 pm

Wrzuć zdjęcie Konrad.

Postrasz ich że jak nie zrobią tak jak to było na projekcie to poinformujemy media że ich firma zrobiła nas w tzw. "bambuko" i nie profesjonalnie podeszła do tematu. Napewno Ten ziomek co ma portal MagazynPiłkarski by wrzucił o tym news i różne inne. Może się wystraszą straty klientów i złej reklamy i nam to poprawią

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » wt gru 15, 2009 5:58 pm

Możesz zastosowac identyczna taktykę również w przypadku producenta, który Wam zawalił wyrób swetrów. Wydaje mi się, że może to odnieść pozytywny skutek.
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » wt gru 15, 2009 11:05 pm

Myślę że nie będzie problemu z wymianą. Zakończenie mojego meila w którym nikogo nie zastraszałem :wink:

"Ja rozumiem że to gadżety "za frajer" ale mimo wszystko stawia to waszą firmę w bardzo złym świetle bo brak grafiki umieszczonej na projekcie to nie jest błąd czy niedopatrzenie tylko wypięcie się na zamawiającego.

Co w takiej sytuacji?"


Odpowiedź:

"Uwazam, że słownictwo jakiego Pan używa oraz sposób i ton wypowiedzi jest tylko efektem złych emocji i pisania tego listu bez należytego dystansu.

Jesli coś jest nie tak, oczywiscie nalezy i trzeba to zglosic sprawdzimy, ale sposob i ton wiadomosci budzi niesmak.

czekam na rzeczowe informacje pozbawione negatywnych emocji"





Następni udani. Mamy im dziękować za stroje bo dzięki nam mieli mega reklamę (forum nasze, Wisły i Unii) a dodatkowo wrypali swoje logo na pół koszulki ale biedaki zapomnieli o napisach na plecach.


Zamawianie gadżetów to jednak nie taka prosta sprawa

:lol:

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » śr gru 16, 2009 3:51 pm

I rozumiem ze bediesz musial je wyslac na swoj koszt :D ?

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr gru 16, 2009 6:07 pm

Nie wiem czy w to taka szczęśliwa wiadomość bo w takiej sytuacji po prostu wysyłał nie będe :wink: na razie jeszcze nie wiem co i jak. Musze fotki powysyłać a nie bardzo miałem czas je wcześniej zrobić.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr gru 16, 2009 9:30 pm

neosport pisze:Mozemy sprobować zrekompensować to w inny sposób. Czekam na propozycje?

W jaki sposób możemy naprawić pomyłkę.



Pisać czy ktoś ma jakieś pomysły. Oczywiście chodzi o jakieś akcesoria. W obecnej sytuacji wydaje się to sprawa błaha no ale jak już wszystko jest załatwione to trzeba wszystko wykorzystać.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr gru 16, 2009 9:38 pm

niech dorzucą komplet koszulek treningowych gorszej jakości albo nawet tzw lesbijki czy jak kto zwał czyli kolorowe kamizeleczki :lol:

Awatar użytkownika
jarekb
Posty: 333
Rejestracja: śr cze 04, 2008 10:59 am
Lokalizacja: Libertów

Postautor: jarekb » śr gru 16, 2009 9:39 pm

a z 10 piłek i możemy przymknąć oko w końcu i tak to będą stroje treningowe ;)

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » śr gru 16, 2009 9:47 pm

Za koszt całych koszulek niech kupią tzn dadza pilki treningowe najlepiej Selecty ;]

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr gru 16, 2009 9:55 pm

Oczywiście koszulki zostają ale chcą zrekompensować brak napisów.

Dawajcie propozycję i jutro im podeślę żądania :wink:

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » śr gru 16, 2009 9:56 pm

Panowie myślę, że trochę przesadzamy. Nie wiadomo komu będą służyły te koszulki, więc drukowanie nazwisk mija się z celem. Od początku zakładaliśmy (większość z nas), że w oficjalnych meczach te stroje nie będą używane (no bo neosport nie płaci Hutnikowi za reklamę).
Udało nam się zdobyć komplet strojów, więc powinniśmy być z siebie dumni. A największe podziękowania należą się inicjatorowi akcji w naszym gronie - KonradowiHKS.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Rafał_Hutnik
Posty: 340
Rejestracja: wt sie 31, 2004 11:18 am

Postautor: Rafał_Hutnik » śr gru 16, 2009 9:59 pm

a druga sprawa, to za brak napisow chcielibyscie drugi komplet ? zejdzcie na ziemie
3 pilki albo 2 pary rekawic, nie sadze zeby mozna bylo wytargac wiecej

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr gru 16, 2009 10:05 pm

Rafał_Hutnik pisze:a druga sprawa, to za brak napisow chcielibyscie drugi komplet ? zejdzcie na ziemie
3 pilki albo 2 pary rekawic, nie sadze zeby mozna bylo wytargac wiecej


Dzięki Metal za podziękowania. Należą się też każdej osobie która zagłosowała bo widzimy że nie był to żaden wałek. I przypominam Ci że na koszulkach nie miało być nazwisk tylko "Gramy dla kibiców" a pod numerem " Hutnik Kraków" ale jakoś to można przeboleć

Prawdopodobnie przez nich reklamowane będą spodenki które są (na zdjęciu nie widać dokładnie) czarne. (Zawinił ich wykonawca a brak napisu to ich błąd)

Też myślałem o piłkach/ rękawicach.

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » śr gru 16, 2009 10:12 pm

nie ma ich co cisnąć za bardzo.jak dadzą piłke albo rekawice to bedzie ok według mnie.
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani