Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: 1950N-H » wt lut 21, 2023 8:54 am

Tak tylko tu zostawię...
Stadion York City Football Club, a na nim siłownia, basen, restauracja, bawialnia, kino i masa innych atrakcji aha i jest na 8000.

https://youtu.be/W2huktW5s_U
Tu akurat mało co widać sam stadion ale cała reszta robi wrażenie
A tu sam stadion
https://youtu.be/GV-Pq4TumdA
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: dUfio » wt lut 21, 2023 9:13 am

1950N-H pisze: A tu sam stadion
https://youtu.be/GV-Pq4TumdA



petarda :!:


a nieco blizej
https://twitter.com/MichalGrzyb_ZS/stat ... 4112674818

trybuny ok, ale nie za bardzo kumam ta przestrzen miedzy najwyzszym rzedem krzeselek a dachem, pojawia sie to niestety na wielu stadionach, gorzej to wyglada, deszcz zacina i gorsza akustyka

KSH74NH
Posty: 4369
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: KSH74NH » wt lut 21, 2023 1:44 pm

1950N-H pisze:Tak tylko tu zostawię...
Stadion York City Football Club, a na nim siłownia, basen, restauracja, bawialnia, kino i masa innych atrakcji aha i jest na 8000.

https://youtu.be/W2huktW5s_U
Tu akurat mało co widać sam stadion ale cała reszta robi wrażenie
A tu sam stadion
https://youtu.be/GV-Pq4TumdA


Prze zajebisty

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: sudione » wt lut 21, 2023 2:04 pm

Jeżeli My kibicie będziemy mieć jakikolwiek wpływ na wygląd i funkcjonalność stadionu to moje trzy postulaty się nie zmieniają i dokładnie to należałoby założyć przed projektantami:

1. Trybuny min. 2 metry na ziemią że względu na max. widoczność z każdego rzędu (dobry przykład to Piast Gliwice pomijając schody od strony boiska oraz ostatni najniższy rząd krzesełek)(widoczność na ostatnim rzędzie można rozwiązać za pomocą montażu wytrzymałego "plexi glass").

2. Jak najbardziej strome nachylenie trybun zgodnie z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie Polski (dobry przykład to stadion Valencii).

3. Trybuna dla najbardziej zagorzałych kibiców oraz gości całkowicie pozbawiona siedzisk (najlepszy przykład to stadion Borussii Dortmund). 8)

P.S. Czwarty bonusowy postulat to przesunięcie północnej strony stadionu jak najbliżej ul. Ptaszyckiego tak aby stadion mógł czerpać zyski w czasie dni "nie meczowych". :idea:

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: PITROL » wt lut 21, 2023 11:14 pm

https://silesion.pl/otwarcie-stadionu-p ... -katowice/

Ktoś gdzieś napisał nie chce mi się teraz szukać że mittal nic nie daje na kluby sportowe. Może faktycznie niewiele ale stadion w sosnowcu nosi imię właściciela tej spółki i mało tego bo ja pracuję w spółce tego pana czyli ArcelorMittal Poland i na służbowej poczcie jest konkurs na hasło na dzień kobiet czy inne pierdoły bo nie koduje głupot. Ale zapamiętałem co jest do wygrania czyli bilet na mecz Zagłębie-GKS na nowym stadionie czyli jednak mittal jakoś w sport inwestuje. Kwestia taka że prezydenci Dąbrowy Górniczej czy Sosnowca o to zabiegają a prezydent naszego miasta ma na nową hutę po prostu wyjebane.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: dUfio » śr lut 22, 2023 9:47 am

sudione pisze:Jeżeli My kibicie będziemy mieć jakikolwiek wpływ na wygląd i funkcjonalność stadionu to moje trzy postulaty się nie zmieniają i dokładnie to należałoby założyć przed projektantami:

1. Trybuny min. 2 metry na ziemią że względu na max. widoczność z każdego rzędu (dobry przykład to Piast Gliwice pomijając schody od strony boiska oraz ostatni najniższy rząd krzesełek)(widoczność na ostatnim rzędzie można rozwiązać za pomocą montażu wytrzymałego "plexi glass").

2. Jak najbardziej strome nachylenie trybun zgodnie z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie Polski (dobry przykład to stadion Valencii).

3. Trybuna dla najbardziej zagorzałych kibiców oraz gości całkowicie pozbawiona siedzisk (najlepszy przykład to stadion Borussii Dortmund). 8)

P.S. Czwarty bonusowy postulat to przesunięcie północnej strony stadionu jak najbliżej ul. Ptaszyckiego tak aby stadion mógł czerpać zyski w czasie dni "nie meczowych". :idea:



4 x tak, aczkolwiek nie wiem, czy na pomysle mlyna bez krzeselek nie stana przepisy licencyjne. moze by byc pionierem z Polsce i przy okazji projektowania wyslac zapytanie do PZPN-u?

byl taki pomysl pare lat temu, ale jak widac nie przeszlo
https://footroll.pl/newsy/ekstraklasa/1 ... kstraklasy

Na Magdeburgu ten pomysl sprawdza się znakomicie, wchłania dzieki temu spokojnie kilkadziesiąt procent więcej kiboli. +dużo łatwiej i szybciej można opuścic trybuny

przy 1 trzeba pamietac o absolutnej podstawie czyli mozliwosci wieszania flag i ich odpowiedniej ekspozycji

to co dla mnie wazne to kolory krzeselek i ich ulozenie, jestem za wzorel a'la sektorówka "pasiak", czyli błękitne i niebieskie kwadraty poprzedzielane białymi schodami

sikorek_nh
Posty: 1100
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: sikorek_nh » śr lut 22, 2023 1:22 pm

dUfio pisze:to co dla mnie wazne to kolory krzeselek i ich ulozenie, jestem za wzorel a'la sektorówka "pasiak", czyli błękitne i niebieskie kwadraty poprzedzielane białymi schodami


Moze jednak rozproszone bialo, blekitno, niebieskie krzeselka?
Hutnik 1950 KRAKÓW.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: Winnetou » śr lut 22, 2023 2:02 pm

Panowie my tu możemy robić sobie koncert życzeń, a na końcu z naszym zdaniem i tak nikt się nie będzie liczył.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: dUfio » czw lut 23, 2023 8:47 am

sikorek_nh pisze:
dUfio pisze:to co dla mnie wazne to kolory krzeselek i ich ulozenie, jestem za wzorel a'la sektorówka "pasiak", czyli błękitne i niebieskie kwadraty poprzedzielane białymi schodami


Moze jednak rozproszone bialo, blekitno, niebieskie krzeselka?




zbyt podobne do Petry

Awatar użytkownika
jarekb
Posty: 333
Rejestracja: śr cze 04, 2008 10:59 am
Lokalizacja: Libertów

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: jarekb » czw lut 23, 2023 7:49 pm

Winnetou pisze:Panowie my tu możemy robić sobie koncert życzeń, a na końcu z naszym zdaniem i tak nikt się nie będzie liczył.


Albo będziemy mieć taki stadion, że to inni będą odgapiać :)

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: wojo77 » pt lut 24, 2023 11:47 am

Znaków zapytania jest już kilka a im dalej w las będą następne, oczywiście największy to kasa krótko na ten temat w tvKraków https://krakow.tvp.pl/66557259/krakow-stadionami-stoi

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: 1950N-H » pt lut 24, 2023 1:12 pm

Mnie martwi tylko to że narazie to słyszymy o modernizacji stadionu na 6 do 8k
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

Kolor1980
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 07, 2007 11:20 am

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: Kolor1980 » pt lut 24, 2023 1:51 pm

Problem jest jeszcze taki, że Ci co teraz znowu obiecują remont po najbliższych wyborach mogą już nie mieć nic do powiedzenia.Nie wiadomo czy Majchrowski będzie kandydował. Nawet jeśli się zdecyduje to jest duże prawdopodobieństwo, że tym razem przegra.

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: wojo77 » pt lut 24, 2023 2:32 pm

Kolor1980 pisze:Problem jest jeszcze taki, że Ci co teraz znowu obiecują remont po najbliższych wyborach mogą już nie mieć nic do powiedzenia.Nie wiadomo czy Majchrowski będzie kandydował. Nawet jeśli się zdecyduje to jest duże prawdopodobieństwo, że tym razem przegra.

Majchrowski kandyduje a czy wygra to już inna sprawa, chyba wszyscy są już zmęczeni tak długim urzędowaniem. Teraz będą obiecanki wszystkich kandydatów bo tak działa polityka i oby potem się nie okazało, że coś nie zagrało w przepisach itd.nie mówiąc już o kasie bo niby z jakiej okazji miała by być dotacja rządowa. Dobrze teraz tak mówić a potem się wytłumaczyć że nie uzyskaliśmy środków zewnętrznych, obym się mylił

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: dUfio » pt lut 24, 2023 4:27 pm

1950N-H pisze:Mnie martwi tylko to że narazie to słyszymy o modernizacji stadionu na 6 do 8k



Wg mnie to celowa gra słów która może nam pomóc, więc mnie nie martwi

"Budowa nowego stadionu w Krakowie" to źle brzmi

Modernizacja - czemu nie

A że polegająca na zburzeniu starych trybun, postawieniu nowych i świateł, czemu nie...