NOWY Hutnik 2010 W MEDIACH - komentarze

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

NOWY Hutnik 2010 W MEDIACH - komentarze

Postautor: huteusz » ndz gru 25, 2011 9:17 pm

Jako ze tamten temat jest bez komentarzy a że liczba komentarzy ciagle tam rosnie i są one kasowane, to sugeruje ze wypowiedzi nt. linków z tamtego tematu można zamieszczać tutaj.

JOK_NH
Posty: 4614
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn gru 26, 2011 12:48 pm

WOW:))))

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pn gru 26, 2011 2:24 pm

Winnetou pisze:
centrum nh pisze:http://sportowacracovia.wordpress.com/2011/12/23/wiceprezes-hutnika-czekamy-na-odpowiedz-cracovii-ws-transferu-zawodnikow/


Wiceprezio ladnie sie buja po Srodmiesciu w barwach :D


konkurencja rośnie :D

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1890
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pn sty 02, 2012 11:02 am

W plebiscycie Krakowskiej na PIłkarza Małopolski pojawia się nasz zawodnik Michał Nawrot, do tej pory bez ani jednego głosu a prowadzi jakiś chłop z Tuchovi !! Głosujemy !! sms o treści 4LIGA.3 na nr 72355 !!

Awatar użytkownika
JaNH
Posty: 94
Rejestracja: śr lis 12, 2008 1:41 pm
Lokalizacja: II Willowe

Postautor: JaNH » pn sty 02, 2012 1:35 pm

Chyba jakiś błąd z treścią sms'a bo na stronie piszą :

SMS pod nr 72355 o treści 4LIGA.2
Michał Nawrot (Hutnik Kraków) (4LIGA.3)0%

Koszt jednego SMSa: 2.46 zł z VAT
To JA , nie bo JaNH ! ...

KSH74NH
Posty: 4416
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pn sty 02, 2012 5:41 pm

wyslalem ale zeby cos doszlo to nie widze

ZBYCHO
Posty: 676
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » pn sty 02, 2012 8:50 pm

Dzisiaj w wiadomościach mówili coś o tym że na Hutniku ma być orlik, cos więcej wiadomo na ten temat.

tomski nh
Posty: 120
Rejestracja: wt lis 11, 2008 5:02 pm
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: tomski nh » pn sty 02, 2012 9:01 pm

centrum nh pisze:W plebiscycie Krakowskiej na PIłkarza Małopolski pojawia się nasz zawodnik Michał Nawrot, do tej pory bez ani jednego głosu a prowadzi jakiś chłop z Tuchovi !! Głosujemy !! sms o treści 4LIGA.3 na nr 72355 !!


Panowie jeżeli jest taka akcja to powiadomcie każdego niech wyśle sms , niech chłopak wie ze jest NAJLEPSZY
tomski nh

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » pn sty 02, 2012 10:01 pm

tomski nh pisze:
centrum nh pisze:W plebiscycie Krakowskiej na PIłkarza Małopolski pojawia się nasz zawodnik Michał Nawrot, do tej pory bez ani jednego głosu a prowadzi jakiś chłop z Tuchovi !! Głosujemy !! sms o treści 4LIGA.3 na nr 72355 !!


Panowie jeżeli jest taka akcja to powiadomcie każdego niech wyśle sms , niech chłopak wie ze jest NAJLEPSZY


http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/4 ... ,id,t.html
BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

Piotrek
Posty: 2998
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pn sty 02, 2012 11:30 pm

już kiedyś był plebiscyt sms, miała być promocja, pomaganie itd. Wysłaliśmy sms za kilkaset? złotych i po co to komu. Zdecydowanie lepiej wysłać 2,50zł jako darowiznę na klub, niż wspomagać różne gazety. Bo co to za zaszczyt być najlepszym piłkarzem 4 ligi? przy naszych ambicjach, ja zdecydowanie wolę żebyśmy byli najlepszą drużyną 4 ligi i udowodnili to na boisku a nie w głosowaniach. A kim jest Michał dla naszej drużyny to każdy wie.

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » ndz sty 08, 2012 7:20 pm

Jakie wrażenia z filmu z Orła Balin?

dUfio
Posty: 9153
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz sty 08, 2012 7:54 pm

+

ujęcia z dzielnicy
ujęcia z przygotowań ultras
ujęcia z szatni (zwłaszcza mobilizacja piłkarzy tuż przed wyjściem)
wyjście piłkarzy przy gromkim HKS
radość piłkarzy po meczu w szatni (zdecydowany hit filmiku)
opatulony małolat skaczacy keidy trzeba;)

ujęcia z oprawy, niektórych akcji, radości z goli ładnie poskładane ale...

i tu się zaczynają "-"


ZA MAŁO TEGO! ewidentnie widać ze autorzy nie chcieli korzystac z urywko juz publikowanych ale rzy braku innych mozna byl.
bardzo zaluje ze nie ma np ujęc bramek z perspektywy tej kamery przy lawce. jesli nie udalo sie zarejestrowac to moznabylo sie chociaz posluzyc tymi co byly z kiksa lub fejsbuka
moznabylo polaczyc: gol z perspektywy kamery z dachu a potem wtracona radosc krecona z trybuny (nastepnym razem jednak lepiej ustawic sie przy bandach bo te krecone z trybuny sa takie sobie) lub obok lawki
sama radosc z gola wyglada jakos tak bezplciowo (co innego z filmikow z smaym dopingiem ale tu przeciez chodzilo o miks) podobnie jak wyjscie dryblasów w dresach (tylko my wiemy ze to siatkarze, a przeciez filmik mial byc wizytowka na swiat)

wiem ze to ciezkie do ogarniecia nastepnym razem warto pomyslec o nakreceniu kibicow idacych na mecz i wracajacych z niego (z buta, autami, tramwajem)

ogolnie liczylem na ok 15 minutowy filmik

jak na pierwszy raz jest ok, nastepny, o debiucie jako gospodarz na Grebie, bedzie lepszy ;)

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » ndz sty 08, 2012 9:28 pm

Ciężko było ogarnąć w dwie kamery jeśli chodzi o zbieranie materiału. Nie zdążyliśmy zarejestrować wszystkich podsuniętych przez Ciebie pomysłów (np kibiców idących na i z meczu. Podejrzewam, że powrót w MPK też musiał być fajny po meczu).
Niestety z powodów technicznych nie mogliśmy mieć też włączonych non stop kamer (bateria szybko wyczerpująca się na zimnie i karta pamięci)

Jeśli chodzi o montaż to już nie moje ręce do składały, ale jest fajnie złożone (być może za krótko, ale może reszta materiału nie nadawała się)

Jak na pierwszy raz nie było źle, może debiut na Grębie uda się zrealizować jeszcze lepiej.

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » ndz sty 08, 2012 10:02 pm

Jak na pierwszy raz to... Hmmm... No i do tego składa to osoba z którą nie mamy możliwości porozmawiać i tego omówić, co też ma niebagatelne znaczenie... Materiału jest około 3h, filmik trwa 7 minut. Mnie brakuje trochę samych opraw z dwóch ujęć i dźwięku na filmiku z tej bliższej kamery. Cała reszta typu ustawianie się, sposób kręcenia to oczywiste Nasze błędy gdzie można to było zupełnie inaczej robić. Ja to dzisiaj doskonale widzę, wówczas nie za bardzo byłem świadom.
Ostatnia sprawa, Dufio nie możemy brać nagrań bramek z cudzych filmików - nie ma takiej opcji. Bazujemy na materiale jaki sami nagramy, a żeby bramki mieć to trzeba by jedną ekstra kamerą na boisku się skupiać. Dzisiaj bramki pewnie do takiego materiału udało by się załatwić, ale na pewno nie z kiksa czy m.tv a już nie daj boże od tvnet, która Nas notorycznie wywalała ze "studia" jak próbowaliśmy coś tam nagrać...
Obrazek

Pawel
Posty: 126
Rejestracja: pt sie 13, 2010 3:06 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Pawel » ndz sty 08, 2012 10:35 pm

Dobra dobra jak dla mnie to naprawdę dobrze, a zwłaszcza :
-początek filmu (bloki, znak, plakaty)
-ujęcia w szatni
-filmik rozwikłał moją zagadkę co się znajduje przed trenerami podczas konferencji pomeczowych :D

Odemnie gratulacje , będzie coraz lepiej :)
Ani wisły, ani pasów - to HUTNIKA szalik był!