ŻENUJĄCA FREKWENCJA-TO SIĘ MUSI ZMIENIĆ!

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Desanto NH
Posty: 203
Rejestracja: czw sty 17, 2008 9:31 am

Postautor: Desanto NH » pt wrz 21, 2012 6:45 am

Alex o jakiej ty grze dla przyjemnosci mówisz?Kluby w klasie B placa premie meczowe i dojazdy takie chore czasy. Zdajesz sobie sprawe na jakim poziomie są premie i ogólnie zarobki naszych piłkarzy? Nie chce tutaj porównywac,zapytaj kogoś z zarządu jeśli jesteś w stwowarzyszeniu.
Nowy Hutnik 2010.

HAMAS
Posty: 1583
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » pt wrz 21, 2012 7:12 am

Mam pytanie do osób które wiedzą ile kosztuje zlecenie firmie rozplakatowanie Nowej HUTY.
Można zrobić zrzutkę 1 raz i dowiedzieć się czy tu jest największy problem z frekwencją.
Od razu piszę że sam pokryję sporą część.

fan
Posty: 977
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pt wrz 21, 2012 7:25 am

Z drugiej strony kto w dzisiejszych czasach fb nie używa...


Ja nie używam fb bo mam w dupie to gówno...

patryk
Posty: 698
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » pt wrz 21, 2012 7:30 am

Ktoś tu wspomniał o uderzeniu do firm (bilety dla pracowników?). Kiedyś - o ile się nie mylę - pracownicy Huty byli miesięcznie opodatkowani kwotą 5zł i dostawali karnet na sezon. Taka opcja byłaby zadowalająca z kilku względów:
1. Przy dużej firmie i większym odzewie - pewne wpływy (chłodna kalkulacja 200osx5x12m-cy=12000PLN) - problem w tym, czy na te czasy mamy w ogóle jakąkolwiek siłę przebicia, aby dotrzeć do osób decyzyjnych w dużych firmach i przekonać ich do idei (ja osobiście takich możliwości nie mam), bo dla samych pracowników 5zł miesięcznie przy odpowiednim umotywowaniu przez przełożonego to nie powinien być problem.
2. Być może udałoby się nakręcić nowych/starych kibiców do aktywniejszego uczęszczania na mecze. Inicjatywa zbiorowa często jest dużo bardziej skuteczna niż samomobilizacja (szczególnie w wydaniu naszych kibiców)
3. Jeżeli nawet opodatkowanie pracowników nie wchodziłoby w grę - można spróbować "sprzedawać w pakiecie" wejściówki dla pracowników jako formę relaksu po pracy (z socjala chociażby)

To oczywiście pobożne życzenie, ale temat ten powstał do podsuwania pomysłów. Inna sprawa, że niestety my sami często odpuszczamy z czystego lenistwa. To musi się zmienić! Bo za jakiś czas przyjdzie nam odwiedzać SS z westchnieniem o dawnych pięknych czasach kiedy grał na nich Ś.P. Hutnik NOWA HUTA (pfu... oby ten czarny scenariusz nigdy się nie sprawdził).
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Biega
Posty: 280
Rejestracja: wt cze 26, 2012 1:50 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA WOLNE MIASTO!

Postautor: Biega » pt wrz 21, 2012 9:00 am

Wiernych kibiców wyrabia się latami a unas przez długie lat lata to było zaniedbywane i teraz mamy tego efekty, faktynie trzeba dobrze potrząsnąć Nową Hutą i wzbudzić w ludziach patriotyzm lokalny. Hutnik musi być przedewszystkim na ustach mieszkańców i nie chodzi to o pijąckie krzyki na osiedlu po imprezie. jak już wspomniano: lokalne radio, prasa, plakaty, może gdzieś w centrum w widocznym miejscu ustawić Hutniczy baner informujący o meczach Hutnika u siebie itd. Jak ktoś ma swój sklep czy kiosk niech w oknie wywiesi plakat o meczu, kto ma auto niech ma w nim zawieszony proporczyk, Hutnik to nie wstyd tylko nasza duma! Przed nami długa droga w budowie naprawdę nowego Hutnika.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » pt wrz 21, 2012 9:21 am

- Kto Twoim zdaniem ma "wyrabiac wiernych kibiców"?
- Kto zanidbywał?
- Kto ma potrzasać?
- Kto ma stawiać ten plakat?
----------------------------------
Co Ty zamierzasz robić?

Biega
Posty: 280
Rejestracja: wt cze 26, 2012 1:50 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA WOLNE MIASTO!

Postautor: Biega » pt wrz 21, 2012 9:34 am

To samo co i Ty czyli mieć zawsze w sercu Hutnika. Ja naprzykład nie wezmę łopaty i nie wkopie banera na Placu Centralnym bo do tego muszą być chyba jakieś przepisy, zastanów się zanim coś napiszesz. Każdy niech robi na swoje możliwości a zarząd klubu może chyba zdziałać widacęj niż osoba fizyczna.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » pt wrz 21, 2012 9:50 am

Biega, czyli "niech zrobią inni".

Na Hutniku bez zmian.

lucero
Posty: 1293
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » pt wrz 21, 2012 9:51 am

Mecz z Dalinem.

GT02 jak sie zgodza otrzymają ode mnie srodki na 5 biletow normalnych i 10 ulgowych. Kto w miare im znanych osob przyprowadzi kogos nowego na stadion otrzyma wejsciowke

To na poczatek

SNH
Posty: 199
Rejestracja: czw wrz 25, 2008 9:08 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: SNH » pt wrz 21, 2012 10:20 am

Ja moge zorganizować konkurs na forum o bilety tak jak było kiedyś, wykladam pienadze na bilety dla trzech zwyciezców. Co o ty sądzicie?

Biega
Posty: 280
Rejestracja: wt cze 26, 2012 1:50 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA WOLNE MIASTO!

Postautor: Biega » pt wrz 21, 2012 10:33 am

Nie oto mi chodziło, ale o to że osobiście mam małe możliwości, nieznam się na kompach nie mam auta, o sytuacji finansowej nie wspomnę, jedyne co to postaram się wygospodarować trochę czasu żeby pomóc przed którymś meczem albo wieczorem przy plakatowaniu gdyby takie były.

lucero
Posty: 1293
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » pt wrz 21, 2012 10:33 am

SNH pisze:Ja moge zorganizować konkurs na forum o bilety tak jak było kiedyś, wykladam pienadze na bilety dla trzech zwyciezców. Co o ty sądzicie?


Mozemy polaczyc sily. Problem jednak w tym, iz forum jest generalnie "kumate" i wedlug mnie chodzi na mecze. Trzeba natomiast sprowadzac nowych ludzi a nie fundowac bilety stalym bywalcom, stad idea, aby ktos taki nowy na dzien dobry wszedl na za darmo korzystajac z takich biletow jakie przestawilismy. Za 2 tygodnie jak mu sie spodoba wroci i zaplaci

dUfio
Posty: 9124
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt wrz 21, 2012 10:44 am

pomysł z kupowaniem biletów i rozdawaniem ich ok pod warunkiem, ze trafia one do osob, ktore na prawde bez tego by nie przyszły

postaramy sie to ogarnąć

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » pt wrz 21, 2012 10:50 am

A mi się wydaje ze chodzi o to, ze na meczach zawiewa mega nudą, nic się ciekawego nie dzieje. A kto przyjdzie zapłaci 10 zł żeby prze 90 minut siedzieć i sie nudzić. Spóźniając się na ostatni mecz i wchodząc na sektor właśnie doszedłem do takiego wniosku: ze kurwa tu się nic nie dzieje, nuda, pustka, zwała, nawet zegar się nie świeci, mecz o mistrzostwo ligi a można czuć się jak na sparingu, zero życia, zero zabawy, chyba w grębałowie bywał lepszy klimat.

Moim zdaniem o to chodzi.

Nawet jak staram sie kogos przyciagnac na mecz to czym?
Zeby sobie postał i popatrzył w niebo bo nawet na boisku nic ciekawego sie nie dzieje.

Wystarczy popatrzec ile nas poszlo na cracovia- stomil, 360 praktycznie samej bandy, czyli potencjał jest i na mecze podwyzszonej adrenaliny ekipa sie zbierze i nie mowie tu o fanach lepszych wynikow w piłkę nożną.
BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pt wrz 21, 2012 10:52 am

Marchewa pisze:A mi się wydaje ze chodzi o to, ze na meczach zawiewa mega nudą, nic się ciekawego nie dzieje. A kto przyjdzie zapłaci 10 zł żeby prze 90 minut siedzieć i sie nudzić. Spóźniając się na ostatni mecz i wchodząc na sektor właśnie doszedłem do takiego wniosku: ze kurwa tu się nic nie dzieje, nuda, pustka, zwała, nawet zegar się nie świeci, mecz o mistrzostwo ligi a można czuć się jak na sparingu, zero życia, zero zabawy, chyba w grębałowie bywał lepszy klimat.

Moim zdaniem o to chodzi.


:!:

Nawet gdy jest dobry wynik, i doping, jest uczucie "ciągle to samo".