Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

bn
Posty: 3018
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pn gru 14, 2020 11:31 pm

Jak czytam komentarze, że trener Janiczak to "wuefista", to sobie myślę że trafiliśmy na bardzo dobrego "wuefistę", że zrobił w ciągu czterech sezonów dwa awanse. Jednak osobiście zamieniłbym na kolejnego takiego wuefistę, który zaliczy również dwa awanse aż do ekstraklasy. ; )

Ogólnie bowiem muszę się zgodzić, żeby nie widzę większego sensu trwania w obecnym stanie. Z wypowiedzi samego trenera widać brak pomysłu i frustrację. Twierdzenia że zabrakło nam szczęścia nie rokują. Czy zmiana pomoże to oczywiście nie wiadomo, ale dałbym temu szansę. Mam nadzieję, że trener zostałby w klubie w zarządzie lub innej roli. Klub by na tym zyskał.

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 580
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » wt gru 15, 2020 12:33 pm

bn pisze:Jak czytam komentarze, że trener Janiczak to "wuefista", to sobie myślę że trafiliśmy na bardzo dobrego "wuefistę", że zrobił w ciągu czterech sezonów dwa awanse. Jednak osobiście zamieniłbym na kolejnego takiego wuefistę, który zaliczy również dwa awanse aż do ekstraklasy. ; )

Ogólnie bowiem muszę się zgodzić, żeby nie widzę większego sensu trwania w obecnym stanie. Z wypowiedzi samego trenera widać brak pomysłu i frustrację. Twierdzenia że zabrakło nam szczęścia nie rokują. Czy zmiana pomoże to oczywiście nie wiadomo, ale dałbym temu szansę. Mam nadzieję, że trener zostałby w klubie w zarządzie lub innej roli. Klub by na tym zyskał.


Będąc precyzyjnym,zrobił jeden awans bo obecnego nie powinno się brać pod uwagę(ani My,ani Motor).Doszło do tego,bo Ekstraklasa,I i II liga i tak by grały do końca,co finalnie skończyło by się burdelem organizacyjnym w nowym sezonie.

Co do trenera.
Jeśli będzie konkretny plan,i kandydat z doświadczeniem(wyższym niż obecna II liga)deklaruję 500 zł co miesiąc do końca rundy(3.000 na raz nie wpłacę,bo budżet na przyszły rok już mam zaplanowany :lol: )W przerwie zimowej 15/16 udało się zebrać ponad(?)100.000,my plus zaprzyjaźnieni.

Oświecenia :)
Posty: 190
Rejestracja: śr maja 25, 2005 8:40 pm

??

Postautor: Oświecenia :) » wt gru 15, 2020 1:13 pm

Zostawic Trenera !!! Wzmocnien trafionych trzeba beda wyniki !!!! ;)

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Re: ??

Postautor: markow » wt gru 15, 2020 2:30 pm

Oświecenia :) pisze:Zostawic Trenera !!! Wzmocnien trafionych trzeba beda wyniki !!!! ;)

Żartujesz chyba.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

patrix

Postautor: patrix » wt gru 15, 2020 2:30 pm

Uwagi odnośnie zmiany obecnego trenera i jego ostatnich wypowiedzi po meczu z Sokołem Ostróda na których narzeka na wszystkich i wszystko przy braku refleksji nad swoją nieomylnością można pisać tu: a.trebacz@nh2010.pl do czego zachęcam i co sam uczyniłem.

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » wt gru 15, 2020 3:10 pm

Czyli tak, trener podał się do dyspozycji zarządu, i co teraz, mamy czekać do 4 stycznia na decyzję zarządu?
To kolejne 3 tygodnie, czyli kolejny stracony czas.
Czy u nas zawsze musi być tak, że decyzje podejmuje się z opóźnieniem, nie ma się żadnych alternatyw, już przecież od kilku tygodni mówiło się o zmianie szkoleniowca.
Kolejny zmarnowany czas, jak sparingi obecnego szkoleniowca, w których zamiast zgrywać zawodników, eksperymentował z kolejnymi nowymi zawodnikami.
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

dUfio
Posty: 9110
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt gru 15, 2020 3:39 pm

Z wypowiedzi po Ostródzie i artykułu w DP wyłania się wizerunek Hutnika jako obrazu nędzy i rozpaczy. Przykre

Wzmocnienia?

"Piłkarze się śmieją gdy słyszą ile się w Hutniku zarabia"

Nie no fajnie, ze takie stwierdzenia padają w wywiadzie dla telewizji innego klubu! (Nawet jeśli de facto nie odbiegają od realiów finansowych w 2 lidze). Super się muszą czuć ci co sa teraz na liście płac Hutnika..

Oczywiście że srednio rozgarnięta w realiach osoba wie jaki jest nasz pułap i możliwości finansowe ale to brzmi jak kapitulacja i wywieszenie białej flagi

ksh72
Posty: 2592
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » wt gru 15, 2020 5:28 pm

dUfio pisze:
Oczywiście że srednio rozgarnięta w realiach osoba wie jaki jest nasz pułap i możliwości finansowe
ale to brzmi jak kapitulacja i wywieszenie białej flagi


Czytając forum chyba tak nie jest.


A co do tego dlaczego trener jeszcze nie jest odwołany to poczekajmy, aż zarząd przeanalizuje oferty które masowo wpłynęły do klubu.
A poważnie to odwołanie trenera, dopóki nie ma się jego następcy nie byłoby dobrym posunięciem.
Trenerowi z UEFA-pro możemy zaproponować gażę na poziomie średniotrzecioligowym, niewiele środków na nowe wzmocnienia (niektórzy by chcieli jeszcze dodać wyjazdy w tym samym dniu co mecz), więc chociaż zostawmy sobie alternatywę, pokazując że nie jesteśmy na musiku.


No i potrzebne jest zapewnienie środków na ewentualne większe wydatki, żebyśmy nie skończyli w III czy nawet II lidze z długami.
Czyli albo zwiększenie wpływów od sponsorów albo kasa z transferu (ów).

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » wt gru 15, 2020 7:18 pm

Trener ma dość i my mamy dość trenera ,taka jest prawda.
Trzeba trenera z chęcią do pracy i warsztatem nawet kosztem zadłużenia klubu.
Spadek w tej sytuacji to dla nas tragedia ,nie wygrzebiemy się z 3 ligi przez najbliższych 5 lat.

wichura91
Posty: 39
Rejestracja: sob mar 21, 2009 10:30 am

Postautor: wichura91 » wt gru 15, 2020 7:58 pm

HAMAS pisze:Trener ma dość i my mamy dość trenera ,taka jest prawda.
Trzeba trenera z chęcią do pracy i warsztatem nawet kosztem zadłużenia klubu.
Spadek w tej sytuacji to dla nas tragedia ,nie wygrzebiemy się z 3 ligi przez najbliższych 5 lat.
zadłużenie to by było najgorsze w tym wszystkim, lepiej spaść niżej niż robic sobie długi

pawcio
Posty: 313
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » wt gru 15, 2020 10:04 pm

HAMAS pisze:Trener ma dość i my mamy dość trenera ,taka jest prawda.
Trzeba trenera z chęcią do pracy i warsztatem nawet kosztem zadłużenia klubu.
Spadek w tej sytuacji to dla nas tragedia ,nie wygrzebiemy się z 3 ligi przez najbliższych 5 lat.


Chyba ma, skoro w wywiadzie dla TV przeciwnika mówi, że On nie jest przywiązany do Hutnika. (1:40) Członek zarządu na pełnej.

bn
Posty: 3018
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt gru 15, 2020 10:21 pm

Z tego co jak ja zrozumiałem to nie jest przywiązany do stanowiska trenera. Później że pewnie by zrezygnował wcześniej gdyby to nie były Hutnik

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » wt gru 15, 2020 11:58 pm

bn pisze:Z tego co jak ja zrozumiałem to nie jest przywiązany do stanowiska trenera. Później że pewnie by zrezygnował wcześniej gdyby to nie były Hutnik


Długo to rozkmnialem bo rzeczywiście głupio to zabrzmiało ale wyciągam podobne wnioski.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

wojo77
Posty: 1094
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » śr gru 16, 2020 8:32 am

Współczuje trochę zarządowi bo nie łatwo jest znaleźć trenera z uefa PRO biorąc pod uwagę nasze realia finansowe tym bardziej że szukają trenera najlepiej z Krakowa żeby odpadły koszty mieszkania. Może należy się zastanowić nad opcją z poza Krakowa i wynajmnie kawalerki w Hucie (myślę że w 2tys.by się udało zmieścić), za dojazdy na treningi pewnie i tak będą rządać zwrotu kasy a to też się uzbiera spora kwota. Poniżej przesyłam link do dostepnych trenerów z małopolski gdzie naprawdę ciężko kogoś wybrać: https://www.laczynaspilka.pl/trenerzy,1 ... e=UEFA+PRO
Jak już tu wpominałem niejednokrotnie na forum szanuje Janiczaka za to co zrobił dla klubu ale ostatnią wypowiedzią jako członek zarządu i jednocześnie dyrektor sportowy nasrał do własnego gniazda obwieszczająć wokół że w Hutniku gra się praktycznie społecznie. Przecież to właśnie dyrektor sportowy analizują definicję tego stanowiska szuka wzmocnień, decyduje o kształcie kadry i ma długofalową wizję rozwoju zespołu, dobiera piłkarzy, zatrudnia i zwalnia trenerów...... Lubię ludzi szczerych ale są pewne granice bo jak teraz on ma dzwonić do kogoś z propozycją współpracy bo to jego zadanie. Z tym obwieszczaniem zwolnienia więc bym się wstrzymał narazie bo może się okazać że Janiczak będzie potrzebny jako "figurant" trenera a trenował będzie kto inny z np. "uefa A" ale czy to będzie zdrowa sytuacja .......... raczej nie :?

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » śr gru 16, 2020 9:32 am

A może Dariusz Siekliński? Ktoś wie czy kogoś obecnie trenuję?