Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

1979
Posty: 1901
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: 1979 » wt mar 26, 2024 11:20 am

Nie wiem jak wygląda prawne podejście do sprawy, ale próbował bym dogadać się i ściągnąć przynajmniej do końca rundy Antoniaka z Wieczystej ,która awans i tak ma już praktycznie w kieszeni. Gość jak zastępował trenera to naprawdę graliśmy dobrze.
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

mr.Vitaminka
Posty: 1900
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: mr.Vitaminka » wt mar 26, 2024 11:37 am

Fan Club Kościuszkowskie pisze:Jedno nazwisko odpada...
Mourinho co prawda podobno dość grzecznie, ale jednak odmówił :roll:


To może polski Mourinho? Kiero ma numery to będzie wiedział gdzie zadzwonić.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

pawcio
Posty: 309
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: pawcio » wt mar 26, 2024 11:46 am

1979 pisze:Nie wiem jak wygląda prawne podejście do sprawy, ale próbował bym dogadać się i ściągnąć przynajmniej do końca rundy Antoniaka z Wieczystej ,która awans i tak ma już praktycznie w kieszeni. Gość jak zastępował trenera to naprawdę graliśmy dobrze.


No nieee, sorry, ale to jeden z gorszych pomysłów jakie słyszałem. To „zastępstwo” ograniczało się do przekazywania uwag od Paszy, które Antoniak dostawał przez walkie-talkie. Ani nie ustala składu, ani taktyki ani nic. Takie zastępstwa to przecież szopka.

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: luke.krak » wt mar 26, 2024 12:20 pm

Tak samo gdzieś słyszałem że może być Maciej Musiał moim zdaniem to też bez sensu pomysł skoro gość spuścił Garbarnie do niższej ligi to jeszcze oprócz tego Wieczysta przy nim to słabiutko grała

Andrew
Posty: 226
Rejestracja: wt sie 31, 2004 10:56 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: Andrew » wt mar 26, 2024 1:22 pm

A to nie jest tak że jak wyrzuca się trenera w trakcie rundy pare dni przed meczem to ma się już zastępstwo zapewnione? Myślicie ze teraz dopiero dyrektor zaczął szukać,?

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: dUfio » wt mar 26, 2024 1:52 pm

1979 pisze:Nie wiem jak wygląda prawne podejście do sprawy, ale próbował bym dogadać się i ściągnąć przynajmniej do końca rundy Antoniaka z Wieczystej ,która awans i tak ma już praktycznie w kieszeni. Gość jak zastępował trenera to naprawdę graliśmy dobrze.

Idąc tym tropem to już lepiej Święty jako grający trener :roll:

mr.Vitaminka
Posty: 1900
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: mr.Vitaminka » wt mar 26, 2024 2:22 pm

ciekawe jak się z nim rozstali? dalej mu będą płacić czy za porozumieniem stron? to o tyle istotne, że jeśli nadal byłby na naszym pasku to na pewno nie się co spodziewać zatrudnienia kogoś z doświadczeniem. Wg mnie będzie znów opcja z byłym asystentem. ten od Papszuna i Skorży wygląda obiecująco. Po cichu liczę na Feio albo Kazka Moskala - ten drugi przez długi czas był moim sąsiadem (za czasów gry u nas i później). Potem chyb trenerka wysłałą go w Polskę bo już nikogo z jego rodziny nie widziałem. Nawet nie przyszedł i się nie pożegnał... Może będzie mógł nadrobić ten afront :)
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

LOKO
Posty: 628
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: LOKO » wt mar 26, 2024 2:38 pm

Andrew pisze:A to nie jest tak że jak wyrzuca się trenera w trakcie rundy pare dni przed meczem to ma się już zastępstwo zapewnione? Myślicie ze teraz dopiero dyrektor zaczął szukać,?


Raczej znów możemy liczyć na to iż opcją A, B... F nie dla nas, może H siądzie. Czasu mało to może będzie lepiej niż że stoperami

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: MISIEK72 » wt mar 26, 2024 2:52 pm

Andrew pisze:A to nie jest tak że jak wyrzuca się trenera w trakcie rundy pare dni przed meczem to ma się już zastępstwo zapewnione? Myślicie ze teraz dopiero dyrektor zaczął szukać,?


Jest taka szansa, biorąc pod uwagę wszystkie ruchy z ostatnich miesięcy a już ukoronowaniem była ostatnia akcja marketingowa z biletami. Tutaj klub jest chyba światowym pionierem i radziłbym to szybko opatentować , jako fantastyczny sposób na przyciągnięcie publiki na stadion.( No może raczej pod stadion)
Co do trenera to niech już nie kompromitują tego klubu jakimiś Lipeckimi czy Makowskimi. Przecież to jest kurwa masakra. No chyba ,że chodzi o to by trener nie miał większego doświadczenia na szczeblu centralnym
niż p.o dyrektora sportowego no to kurwa przepraszam.
Jeśli w klubie jest biednie to po chuj wyrzucano Boblę.
Ale to jest wszystko amatorka jak w okręgówce. Nie do wiary.

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 573
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: FenRiR » wt mar 26, 2024 7:01 pm

Ja już nic nie będę pisał,bo znowu ktoś powie że jestem uprzedzony do człowieka bez którego"nie było by nas tu,gdzie jesteśmy",bo to On "załatwił Cognor"do Hutnika.Tylko jedna sprawa.Trener z nazwiskiem i doświadczeniem przynajmniej w II lidze(Ojżyński,Feio,czy Moskal)nie pozwolił by sobie wejść na głowę i narzucać jakim składem ma grać.

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: JOK_NH » wt mar 26, 2024 7:04 pm

Andrew pisze:A to nie jest tak że jak wyrzuca się trenera w trakcie rundy pare dni przed meczem to ma się już zastępstwo zapewnione? Myślicie ze teraz dopiero dyrektor zaczął szukać,?


Gdzieś czytałem cytat Janiczaka, że mają już na oku kilka nazwisk i chcieliby do środy zamknąć temat. Zobaczymy.

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: stazyja69 » wt mar 26, 2024 9:35 pm

MISIEK72 pisze:
Andrew pisze:A to nie jest tak że jak wyrzuca się trenera w trakcie rundy pare dni przed meczem to ma się już zastępstwo zapewnione? Myślicie ze teraz dopiero dyrektor zaczął szukać,?


Jest taka szansa, biorąc pod uwagę wszystkie ruchy z ostatnich miesięcy a już ukoronowaniem była ostatnia akcja marketingowa z biletami. Tutaj klub jest chyba światowym pionierem i radziłbym to szybko opatentować , jako fantastyczny sposób na przyciągnięcie publiki na stadion.( No może raczej pod stadion)
Co do trenera to niech już nie kompromitują tego klubu jakimiś Lipeckimi czy Makowskimi. Przecież to jest kurwa masakra. No chyba ,że chodzi o to by trener nie miał większego doświadczenia na szczeblu centralnym
niż p.o dyrektora sportowego no to kurwa przepraszam.
Jeśli w klubie jest biednie to po chuj wyrzucano Boblę.
Ale to jest wszystko amatorka jak w okręgówce. Nie do wiary.


Też tak to widzę.

Awatar użytkownika
Krzepki
Posty: 32
Rejestracja: sob kwie 09, 2005 9:39 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: Krzepki » wt mar 26, 2024 10:44 pm

Maciej Musiał nowym trenerem jutro oficjalne ogłoszenie.
Hutnik OśWiEcEnIa
>>(Ś)<<

Obrazek

LOKO
Posty: 628
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: LOKO » wt mar 26, 2024 10:57 pm

Krzepki pisze:Maciej Musiał nowym trenerem jutro oficjalne ogłoszenie.


Jeśli się potwierdzi to w tej wymianie nie widzę żadnego sensu, pomimo, iż fanem Bobli nie jestem

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: bn » wt mar 26, 2024 11:42 pm

Krzepki pisze:Maciej Musiał nowym trenerem jutro oficjalne ogłoszenie.

Jeśli Musiał to sukcesu tu żadnego nie wróżę i spodziewam się żenady. Jeśli chodzi o myśl trenerską, to drugi Paszkiewicz. Krakowska piłka sprowadzona do jej karykatury.

Dorobek? Gość spuścił Garbarnię I skompromitował się w Wieczystej. Zero innego doświadczenia jako pierwszy trener. Bobli nie dotasta do pięt.