Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

luke.krak
Posty: 970
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: luke.krak » wt kwie 09, 2024 5:37 pm

Ja myślę że Feio wiedział już o tym jak jeszcze pracował w Motorze ale tego się nie dowiemy

dUfio
Posty: 9124
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: dUfio » śr kwie 10, 2024 10:24 am

oficjalnie
Po Niedzwiedziu, Szulczku i Myśliwcu Feio to kolejny trener, który nie tak dawno rywalizował z Hutnikiem, a teraz poprowadzi klub w esktraklasie

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1980
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: Winnetou » śr kwie 10, 2024 10:32 am

dUfio pisze:oficjalnie
Po Niedzwiedziu, Szulczku i Myśliwcu Feio to kolejny trener, który nie tak dawno rywalizował z Hutnikiem, a teraz poprowadzi klub w esktraklasie


Był jeszcze rok temu Saganowski w Pogoni Siedlce. Na koniec sezonu poszedł do Wisły Płock, by spaść z nią do I-ej ligi. Teraz zrobi to samo z Zagłębiem, z którym pewnie się zobaczymy w następnym sezonie.

pawcio
Posty: 315
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: pawcio » śr kwie 10, 2024 11:22 am

dUfio pisze:oficjalnie
Po Niedzwiedziu, Szulczku i Myśliwcu Feio to kolejny trener, który nie tak dawno rywalizował z Hutnikiem, a teraz poprowadzi klub w esktraklasie


Czekać tylko aż ktoś weźmie Boblę

dUfio
Posty: 9124
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: dUfio » śr kwie 10, 2024 3:37 pm

faktycznie, jeszcze Sagan



pawcio pisze:
dUfio pisze:oficjalnie
Po Niedzwiedziu, Szulczku i Myśliwcu Feio to kolejny trener, który nie tak dawno rywalizował z Hutnikiem, a teraz poprowadzi klub w esktraklasie


Czekać tylko aż ktoś weźmie Boblę


bardziej mi chodzilo o trenerów rywali
co do naszcyh bylych coachów to już to tak kolorowo nie wygląda po odejsciu z Hutnika w roli trenerów pracowali w:


Janiczak - Słomniczanka , Kalwarianka
Szydełko - Polkowice, Podhale
Lipecki - nigdzie
Paszkiewicz - Korona u19
Bobla - ?

(dane z transfermarkt)


tylko SzSz trafil do wyzszej ligi, ale zaraz spadl do 2

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: HAMAS » sob kwie 13, 2024 9:46 pm

Janiczak wraca do Kalwarianki!
Leszek Janiczak jest jednocześnie członkiem Zarządu Hutnika Kraków CZY MOŻE BYĆ.

mr.Vitaminka
Posty: 1942
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: mr.Vitaminka » ndz kwie 14, 2024 1:03 am

HAMAS pisze:Janiczak wraca do Kalwarianki!
Leszek Janiczak jest jednocześnie członkiem Zarządu Hutnika Kraków CZY MOŻE BYĆ.


z ostatniej wypowiedzi wynika, że członkowie zarządu Hutnika nie pobierają wynagrodzenia - chyba że mi się pojebało. Jeśli tak jest, to uważam to za wielki skandal - o ile również piastują inne stanowiska. Również tak samo uważałem w 3. lidze. przecież to niepojęte żeby prezesi nie mieli kasy co miesiąc. za co robią? dla kogo? ale skoro tak jest to równie dobrze może występować w FAMEMMA albo grać rolę Jezóska w jasełkach tudzież właśnie zostać trenerem Kalwarianki. Plus taki jest, że można rozegrać sparing i ponapierdalać im trochę bramek (mam nadzieję).
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dUfio
Posty: 9124
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: dUfio » ndz kwie 28, 2024 4:30 pm

oczywiscie na poważną ocenę nowego trenera przyjdzie czas po sezonie, ale skoro jego poprzednik został usunięty po 5 meczach wiosny, to jesli nowy zagrał także 5 meczów to mamy pewien pogląd sytuacji


dowiadujac się, że następcą Bobli będzie Musiał nie byłem teog jakimś wielkim tego entuzjastą, ale przynajmniej ten, absolutnie kluczowy dla mnie warunek, został spełniony:

dUfio pisze:Teraz nie wyobrazam sobie, ze bedziemy w takim momencie brac kogos bez doswiadczenia w co najmniej 2 lidze, czego Bobli ewidentnie brakowało


dotychcasowe mecze:

Stomil (w) 0:3
KKS (d) 2:1
Chojniczanka (w) 2:2
Sandecja (w) 1:0
Polonia (d) 4:1

w sumie:
5 meczów, 10 punktów, bilans 3-1-1, bramki 9:7

to co, poza swietna srednia punktów, sie rzuca w oczy to to, ze na pewno teraz, poki co, wiecej bramek strzelamy (1,8 Musiała przy 1,36 na mecz Bobli), więcej też tracimy (1:4 do 1,28)

co do punktowania to tu wszystko jest bardzo klarowne

jak pamietamy po jesieni mielismy zdobycz punktową jak od cyrkla na poziomie 1,5 na mecz (30 punktów w 20 meczach), teraz jest... identycznie (45 w 30), Bobla zaczął od 5 remisów, przyszedł Musiał i odrobił to co zawalił w punktowaniu Bobla na początku wiosny, więc znów wracamy do punktu wyjscia
oczywiscie, powtorze, 5 nadal mala proba do realnej oceny, ale sam fakt, ze nadal jestesmy w grze o co najmniej baraze nalezy zapisac na + dla nowego trenera.
---
podsumowujac jesien sie wahałem czy zdobycz punktowa była bardziej dzięki Bobli, czy pomimo niego. Teraz raczej skłaniam się ku opcji nr dwa. temat zamknięty. Pora na (co najmniej) 4 kolejne rundy Musiała.

mr.Vitaminka
Posty: 1942
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: mr.Vitaminka » ndz kwie 28, 2024 6:33 pm

pokusiłem się o subiektywne wyliczenie excpected wins (xW) w tym roku za Bobli i za Musiała.

Bobla: zdobył 5 punktów w 5 meczach. wg mojego widzimisię powinniśmy w 3 z nich wygrać, w jednym padł sprawiedliwy remis (w Łodzi) a ze Stalówką powinniśmy dostać w trąbkę. wychodzi na to, że za jego kadencji tegorocznej powinnismy mieć xW na poziomie 10 punktów. a więc drużyna zapunktowała 5pkt mniej.

Musiał: zdobył 10 punktów w 5 meczach. W Olsztynie i Niepołomicach powinniśmy chwycić a pozostałe mecze wygrać. xW zatem powinno wynosić 9 punktów a więc o 1pkt mniej niż teraz.

no i teraz mądre głowy zapraszam do komentowania :) gdybyśmy za Bobli zdobyli "tyle ile trzeba" to nadal byłby trenerem i teoretycznie mógłby w kolejnych 5 meczach zdobyć te xW 9 pkt co dałoby nam sumaryczną ich liczbę po 30. kolejce na poziomie 49 punktów. nie muszę dodawać co to oznacza.

ale dla jasności: uważam, że drużyna zrobiła progres w grze, bardzo przyjemnie się ich ogląda (oprócz meczu ze Stomilkiem). Za Bobli też były takie mecze/serie. Np mecz w Łodzi do 70 minuty z hakiem uważam za jeden z naszych najlepszych, przy czym przeciwnik dotrzymywał nam kroku i również zagrał mega zawody wtedy - pewnie dlatego skończyło się podziałem punktów.

Podsumowując: dla naszego losu zmiana trenera była słuszna - zespół lepiej wygląda, zdobył więcej punktów niż na to zasługiwał i nadal aktywnie walczy o... (tu każdy sobie dopisze samemu). Oby tak dalej. Chwile prawdy przed nami: rewanż z Lechem, mecz w Kołobrzegu o 6 punktów i dwa mecze z zagrożonymi spadkiem drużynami - obiema na fali. Jak to mawiał klasyk: we will see what time will say. Ahoj przygodo!
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

1979
Posty: 1906
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: 1979 » ndz kwie 28, 2024 6:48 pm

Ja bym Musialowi Stomilu nie liczyl, bo co chlop mogl zrobic w bodajze dwa dni,a zespol poznawal praktycznie w autokarze do Olsztyna. Gosc ma przynajmniej entuzjazmu z prowadzenia zespolu dwa razy wiecej ,niz dwoch jego poprzednikow razem wzietych
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

mr.Vitaminka
Posty: 1942
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: mr.Vitaminka » ndz kwie 28, 2024 6:58 pm

1979 pisze:Ja bym Musialowi Stomilu nie liczyl, bo co chlop mogl zrobic w bodajze dwa dni,a zespol poznawal praktycznie w autokarze do Olsztyna. Gosc ma przynajmniej entuzjazmu z prowadzenia zespolu dwa razy wiecej ,niz dwoch jego poprzednikow razem wzietych


argument zrozumiały, ale poczekaj... sprawdzę na 90minut.pl czy też czasem tak nie myśleli i nie biorą tego meczu pod uwagę. momencik.

jednak nie wzięli i ujęli :)
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

luke.krak
Posty: 970
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: luke.krak » wt kwie 30, 2024 9:24 am

Nasz treneiro gra w oldbojach Wisły, wczoraj wystąpił w meczu Grebalowianki z Wisłą jakby ktoś nie wiedział :wink:

patryk
Posty: 697
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: patryk » pn maja 13, 2024 8:16 am

Po pierwszym meczu trenera musiała i totalnej padace puściłem ostrą krytykę. Czas posypać głowę popiołem i przyznać się do błędu...
Za wcześnie puściły hamulce, wizja upadku była za silna. Trener Musiał poukładał grę i podniósł jakość.
Miło patrzeć jak to teraz wygląda. Piszę specjalnie przed końcem ligi, bo niezależnie od finalnych rozstrzygnięć Hutnik znowu ma charakter na boisku

Był Będzie Jest!!!
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

mr.Vitaminka
Posty: 1942
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: mr.Vitaminka » pn maja 13, 2024 9:36 am

patryk pisze:Po pierwszym meczu trenera musiała i totalnej padace puściłem ostrą krytykę. Czas posypać głowę popiołem i przyznać się do błędu...
Za wcześnie puściły hamulce, wizja upadku była za silna. Trener Musiał poukładał grę i podniósł jakość.
Miło patrzeć jak to teraz wygląda. Piszę specjalnie przed końcem ligi, bo niezależnie od finalnych rozstrzygnięć Hutnik znowu ma charakter na boisku

Był Będzie Jest!!!


nie tylko Tobie puściły hamulce. Ja również mam sobie wiele do zarzucenia. Nawet nie docierały do mnie argumenty, że wziął zespół w biegu i po jednym spotkaniu nie powinno się go tak surowo oceniać. No cóż, człowiek stary a dalej głupi. Zwracam honor Trenerowi, wiedział co robi. Niemniej szkoda porażki w tym Olsztynie, ale punkty i tak zdobywa hurtowo i dzięki temu jesteśmy ciągle w grze "o coś".
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dUfio
Posty: 9124
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: dUfio » pn maja 13, 2024 11:09 am

Winnetou pisze:
dUfio pisze:oficjalnie
Po Niedzwiedziu, Szulczku i Myśliwcu Feio to kolejny trener, który nie tak dawno rywalizował z Hutnikiem, a teraz poprowadzi klub w esktraklasie


Był jeszcze rok temu Saganowski w Pogoni Siedlce. Na koniec sezonu poszedł do Wisły Płock, by spaść z nią do I-ej ligi. Teraz zrobi to samo z Zagłębiem, z którym pewnie się zobaczymy w następnym sezonie.



do tego grona dołącza Szymon Grabowski, rok temu Stomil, teraz awans z Lechią
z ciekawostek był to jeden z kandydatów do trenowania nas zimą 20/21