Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

pawcio
Posty: 307
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » czw maja 26, 2022 11:36 pm

Ogólne trochę lipna sytuacja teraz się robi z tym trenerem i zarządem. Walne jeśli dobrze widziałem 24.06, zanim nowy zarząd się jakkolwiek ogarnie i będzie zdolny podejmować jakiekolwiek decyzje, to na ewentualne wybieranie trenera (i ustalanie jakiegoś kierunku, budowania kadry itp.) będzie o wiele za późno, więc powinien decyzje podejmować obecny zarząd. A to też średnie, bo to dość kluczowa sprawa z kim zostawić się nowe władze. Potem będą pretensje, możliwe tłumaczenia, że przrciez nie my wybieralismy, my byśmy mieli inną wizję itd...

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pt maja 27, 2022 8:33 am

to jest walne sprawozdawcze, związane z finansami, wyborcze będzie na jesieni.

Prezes trochę mięknię , więc może nie bedzie zmiany :D

"-Czy podtrzymuje pan, że nie będzie kandydował na kolejną kadencję?

Prezes- Jestem przeciwnikiem takiego sztywnego określania się, bo życie pisze różne scenariusze. I nie chciałbym być tutaj jakoś szufladkowany. Ale oczywiście, cały czas szukamy osób... osoby, która ciągnęłaby ten wózek dalej. Natomiast to też nie jest tak, że chcemy Hutnika za wszelką cenę zostawić samemu sobie. Szukamy odpowiednich ludzi i od efektów tych poszukiwań będą też pewne decyzje zależne."

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt maja 31, 2022 8:26 pm

był jakby Lipa, nie ma jakby Lipy


pozostaje pytanie kto po nim?

bn
Posty: 3014
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt maja 31, 2022 8:47 pm

Moim zdaniem dobra decyzja. Trzymanie go dalej z takimi wynikami jaki miał byłoby demotywujace. Teraz oby prawdziwy trener. Dobry trener jest często ważniejszy niż kulki zawodników.
.

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » wt maja 31, 2022 8:51 pm

Brawo. Dobra decyzja

Piotrek
Posty: 2983
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt maja 31, 2022 8:57 pm

Skórski kiedyś wspominał, że chce być pierwszym trenerem, natomiast jeszcze kwestia ligi w której zagramy. Na 2 ligę przydałby się ktoś z doświadczeniem.

Fan Hutnika
Posty: 1528
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » wt maja 31, 2022 9:39 pm

Piotrek pisze:Skórski kiedyś wspominał, że chce być pierwszym trenerem, natomiast jeszcze kwestia ligi w której zagramy. Na 2 ligę przydałby się ktoś z doświadczeniem.


Jak już Miga napisał na Twitterze że wszystkie 3 zespoły licencję dostaną tak już koniec złudzeń ,zagramy w 3lidze
Łudziłem się do dzisiaj bo znając nasze realia to będziemy już chyba wieku gnić w tej 3 lidze z różnymi rezerwami np kielce wrr
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

pawcio
Posty: 307
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » śr cze 01, 2022 10:20 am

Piotrek pisze:Skórski kiedyś wspominał, że chce być pierwszym trenerem, natomiast jeszcze kwestia ligi w której zagramy. Na 2 ligę przydałby się ktoś z doświadczeniem.


Ale przecież spadliśmy do 3, po co dywagacje kto na 2 skoro w niej nie zagramy?

luke.krak
Posty: 958
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » czw cze 02, 2022 10:47 pm

Może się czepiam ale czy był gdzieś jakiś wywiad z trenerem Lipeckim ostatnio? Bo odkąd spadliśmy to na konferencję nie uczęszczał a po rozstaniu z jego ust dziękuję i przepraszam nie usłyszałem. Taki otóż nie kulturalny i nie honorowy gość. Po zatrudnieniu trzymałem za Pana kciuki (niestety inni kibice mieli rację że raz już Pan pokazał brak klasy) i tym razem chyba to samo się zdarzyło no ale cóż...

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » czw cze 02, 2022 10:52 pm

luke.krak pisze:Może się czepiam ale czy był gdzieś jakiś wywiad z trenerem Lipeckim ostatnio? Bo odkąd spadliśmy to na konferencję nie uczęszczał a po rozstaniu z jego ust dziękuję i przepraszam nie usłyszałem. Taki otóż nie kulturalny i nie honorowy gość. Po zatrudnieniu trzymałem za Pana kciuki (niestety inni kibice mieli rację że raz już Pan pokazał brak klasy) i tym razem chyba to samo się zdarzyło no ale cóż...


Trener Lipecki nie mógł uczestniczyć w ostatnich konferencjach prasowych z powodu zawieszenia.
Przez cały okres pracy trener Lipecki ani razu nie odmówił udziału w żadnym nagraniu do klubowej telewizji, zawsze był do dyspozycji spraw medialnych i marketingowych. Do dzisiejszego odcinka Zagiętych to my nie zaprosiliśmy trenera, mamy do dyspozycji 3 miesjca, Hutnik Lejdis zaproszenie miało już dawno, a na pozostałe dwa miejsca zdecydowaliśmy zaprosić przedstawicieli osób, które teraz decydują o tym "co dalej".

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt cze 03, 2022 8:04 pm

Czyżby powrót Paszy? z wpisów na tt tak mozna wywnioskowac

wier<N>y
Posty: 237
Rejestracja: pn gru 01, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: wier<N>y » pt cze 03, 2022 9:02 pm

dUfio pisze:Czyżby powrót Paszy? z wpisów na tt tak mozna wywnioskowac


Chyba oficjalnie!!!
https://nh2010.pl/wrocil-pasza-1011-589 ... X9y34NQHNk

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt cze 03, 2022 9:21 pm

Piotrek pisze:Za Paszkiewicza to mnie oczy bolały, więc proponuję odpuścić ten temat. Ogólnie to jakaś tępota w tej polskiej piłce, moda na granie od bramki, tyle że nikt tego nie potrafi. "Nie wiesz co zrobić z piłką?, oddaj przeciwnikowi, niech on się martwi". W 3 lidze wystarczy przywrócić Antoniaka i zatrzymać Lelka. Dzida na Antoniaka, zgranie do Lelka, gol. Przy wyniku 3:0 można trenować granie od bramki. Piłka nożna to najprostsza gra.


jak widać temat nie został odpuszczony

wypada liczyć na to, że w Kaliszu, Limanowej czy juniorach Craxy dojrzał (gdy nas przejmował miał ledwie 29 lat), okrzepl, nabral doswiadczenia i bedzie sie to dalo ogladac i przede wszystkim będą wyniki, bo dwa sezony w 2 lidze pokazaly, że gdy są punkty to styl nie ma żadnego znaczenia w odbiorze pracy trenera, przekonał się o tym każdy po kolei

zatrudniony równo w 10 rocznicę fety po awansie w 2012, cóż za symbolika...

Alex
Posty: 1043
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » pt cze 03, 2022 10:05 pm

Alex pisze:
centrum nh pisze:Wspomnę też że podobno Pasza wraca z Egiptu.


Jeżeli to prawda, to lepszego kandydata osobiście nie widzę..


Trafiłem, trzeba puścić totka :D

bn
Posty: 3014
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » sob cze 04, 2022 1:53 am

Szczerze mówiąc wolałbym aby Pasza został koordynatorem szkolenia albo nawet dyrektorem sportowym.

Faktycznie wypada mieć nadzieję że dojrzał i nie będzie próbował uczyć prawidłowego stylu jak to należy robić w.juniorach gdzie ważne jest szkolenie.a.nie wynik.tylko właśnie.skupi się w.sniorach na wyniku gdzie drugorzędny jest styl.

Styl z.wynikiem.w trzeciej lidze wyśmienicie połączył Leszek Janiczak ale to był raczej wyjątek od reguły.