Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob cze 04, 2022 10:29 am

bn pisze:Styl z.wynikiem.w trzeciej lidze wyśmienicie połączył Leszek Janiczak ale to był raczej wyjątek od reguły.


ofensywny styl, duzo bramek, utrzymanie pilki + wynik (lider i ostatecznie awans w wiadomych okolicznościach). Z tym zgoda. Natomiast juz w ostatnim sezonie 3 ligi mocno kulała nasza obrona. Niemal 1.5 gola traconego średnio na mecz - sporo jak na lidera (dokladnie 1,42, dla porownania drugi w tabeli Motor Lublin tracił średnio 0.85 gola na mecz). Na szczęście mielismy dużą siłę rażenia: Święty, Gamrot, Lodzia, Linca, Kołek i Sobi ładowali gole na zawołanie i udało się te dziury w obronie niwelować i zdobywac bezcenne punkty.
Więc chyba nadal naszym wzorem będzie wiosna Szydełki. Niby taktyka defensywna, parcie przede wszystkim na 0 z tyłu, ale z drugiej strony: 5 goli strzelone Motorowi, 4 Błękitnym , 3 w Rzeszowie czy nawet 2 w Katowicach pokazaly, ze ta druzyna nie zapomniala jak się strzela.

az jestem ciekaw w którą stronę pojdzie Paszkiewicz. ktoś wie w jakim stylu graly jego druzyny po Hutniku, Kalisz, Limanovia itd?

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob cze 04, 2022 1:10 pm

dUfio pisze:
bn pisze:Styl z.wynikiem.w trzeciej lidze wyśmienicie połączył Leszek Janiczak ale to był raczej wyjątek od reguły.


ofensywny styl, duzo bramek, utrzymanie pilki + wynik (lider i ostatecznie awans w wiadomych okolicznościach). Z tym zgoda. Natomiast juz w ostatnim sezonie 3 ligi mocno kulała nasza obrona. Niemal 1.5 gola traconego średnio na mecz - sporo jak na lidera (dokladnie 1,42, dla porownania drugi w tabeli Motor Lublin tracił średnio 0.85 gola na mecz). Na szczęście mielismy dużą siłę rażenia: Święty, Gamrot, Lodzia, Linca, Kołek i Sobi ładowali gole na zawołanie i udało się te dziury w obronie niwelować i zdobywac bezcenne punkty.
Więc chyba nadal naszym wzorem będzie wiosna Szydełki. Niby taktyka defensywna, parcie przede wszystkim na 0 z tyłu, ale z drugiej strony: 5 goli strzelone Motorowi, 4 Błękitnym , 3 w Rzeszowie czy nawet 2 w Katowicach pokazaly, ze ta druzyna nie zapomniala jak się strzela.

az jestem ciekaw w którą stronę pojdzie Paszkiewicz. ktoś wie w jakim stylu graly jego druzyny po Hutniku, Kalisz, Limanovia itd?


https://kalisz.naszemiasto.pl/andrzej-p ... c2-3545438

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » ndz cze 05, 2022 9:35 am

Historia trenerska w limanovii https://limanovia.net/aktualnosci,1383.html

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt cze 07, 2022 8:04 pm

Antoniak drugim trenerem

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » wt cze 14, 2022 8:02 pm


bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt cze 14, 2022 10:54 pm

Wydźwięk wywiadu lekko niepokojący. Brak drużyny. Prawie nikt nie został. Budowanie drużyny w.oparciu o juniorów od nowa. Trzecia.liga mocna. Nie wiadomo czy sobie poradzimy?

Scorpio
Posty: 93
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 2:51 pm
Lokalizacja: stamtąd

Postautor: Scorpio » wt cze 14, 2022 11:18 pm

Najbezpieczniej nie deklarować nic wielkiego. Najwyżej się miło zaskoczymy...

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » śr cze 15, 2022 9:39 am

Scorpio pisze:Najbezpieczniej nie deklarować nic wielkiego. Najwyżej się miło zaskoczymy...


To prawda, ale też trzeba być gotowym i nie być zdziwionym, gdy się okaże, że zadomowimy się w dolnej części tabeli.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » śr cze 15, 2022 5:57 pm

Leszczyński
Antoniak, Jurkowski, Kukla, Jaklik
Świątek, Zawadzki, Kieliś, Drąg
Sobala, Lelek.
tak bym to widział.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pt cze 17, 2022 9:41 am

Ja oczekuje kilku transferów

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pt cze 17, 2022 5:54 pm

ksh72 pisze:Ja oczekuje kilku transferów

Nasze DNA to granie swoimi, Janczak się dziwi że kibiców nie ma, ale w składzie same wypożyczenia. 3-4 doświadczonych w składzie na 3 ligę a reszta to młodzi, tylko tacy co chcą zaistnieć w piłce. Z drugiej strony Wieczysta pozwalanie pewnie wszystkich jak awansuje.

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt sie 30, 2022 7:13 pm

Piotrek pisze:
ksh72 pisze:Ja oczekuje kilku transferów

Nasze DNA to granie swoimi, Janczak się dziwi że kibiców nie ma, ale w składzie same wypożyczenia. 3-4 doświadczonych w składzie na 3 ligę a reszta to młodzi, tylko tacy co chcą zaistnieć w piłce. Z drugiej strony Wieczysta pozwalanie pewnie wszystkich jak awansuje.


Na razie można odnieść wrażenie że trenerowi Paszkiewiczowi zupełnie nie po drodze z zawodnikami których tu zastał. W pierwszym składzie wychodzi jedynie Świątek, ostatnio jednorazowo Kieliś.

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt wrz 06, 2022 11:41 am


bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: bn » ndz wrz 25, 2022 8:08 pm

Wydaje mi się, że trenerowi udało się stworzyć drużynę, której znakiem charakterystycznym jest wymienianie podań w okolicy własnego pola karnego, której nic tak nie cieszy jak klepka między bramkarzem a obrońcą na wysokości własnego pola karnego.

Moim zdaniem trener jest doskonałym fachowcem jeśli chodzi o trenowanie młodzieży i koordynację grup młodzieżowych, ma zresztą na tym poziomie spore sukcesy. Taki ww. sposób może nieźle wyszkolić juniorów i trampkarzy gdzie chodzi o wyszkolenie na później, a niekoniecznie wyniki.

Wydaje mi się, też że nieoczekiwana druga liga mocno skomplikowała trenerowi życie. W trzeciej bylibyśmy zapewne gdzieś w środku tabeli, o co zapewne nie byłoby pretensji, bo wiadomo nowa drużyna, inwestujemy w przyszłość i itp. Tymczasem tutaj każdy wynik jest ważny i właściwie co liczy tu się głównie wynik, a wyników niestety brak i brak też korekt niestety....

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: wojo77 » pn wrz 26, 2022 7:50 am

Zawsze twierdziłem że Pasza ma jaja więc byłem przekonany, że po wczorajszym meczu na konferencji prasowej odda się chociaż do dyspozycji zarządu ale bardzo się pomyliłem, co więcej na konferencji miał pretensje do zadającego pytanie czemu nie próbuje grać dwoma napastnikami jak przegrywa się 0-2, powiedział że z wahadłami bez skrzydłowych nie można grać dwójką z przodu otóż można przykład najbliższy wczoraj Świderski i Lewandowski a na wahadłach Zalewski i Bereszyński. My zagraliśmy najlepsze mecze na samym początku kiedy jeszcze nasz trener nie wpoił zawodnikom swoich teorii i schematów teraz to wygląda bardzo źle i zaraz będziemy gnić na dole tabeli, czaru goryczy dolało wczoraj ściągnięcie Assiniora po pierwszej połowie, kiedy mamy 2 w dupę Mark może grać trochę cofniętego a Lelo wysuniętego trzeba zaryzykować takie moje zdanie