Hutnik II Kraków czyli wszystko o rezerwach

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9120
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn kwie 26, 2021 6:10 pm

centrum nh pisze:Byrski, Gaździcki, Wrona, Salamon?? 😮


Zaciąg z ap?

Jeśli nakładają się obie clj i seniorzy to szalu nie będzie.. następny mecz 28 na zwierzynieckim potem juz dzień po jedynce, 2.05 u nas

luke.krak
Posty: 967
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » wt maja 04, 2021 9:12 pm

Hutnik II - Wieczysta 12 Maj o godzinie 18. Może w końcu ich ktoś zatrzyma a kto to ma być jak nie Hutnik?

fan
Posty: 974
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » śr maja 05, 2021 8:08 am

Hutnik II - Wieczysta 12 Maj o godzinie 18. Może w końcu ich ktoś zatrzyma a kto to ma być jak nie Hutnik?


Musieliby wygrać z Wigrami, żeby złapać trochę luzu i zaryzykować wpuszczenie kilku z pierwszej drużyny przed sobotnim meczem z Szarowolą :D

dUfio
Posty: 9120
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr maja 05, 2021 8:21 am

Ja myślę zeby ich zlac z pyty, wystawić taki sklad jak z Kaszowsianką i zagrać na nie wywalcowanym boisku nr 1.
Mamy swoje priorytety na ten sezon ;)
I nie jest to Wieczysta, o nich pomyślimy jak awansują do tej ligi co my będziemy grać

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » śr maja 05, 2021 4:27 pm

Nawet jak wyszlibyśmy pierwszym składem to nic byśmy nie wskórali .

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » śr maja 05, 2021 7:14 pm

Dawać ich na kartoflisko.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

luke.krak
Posty: 967
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » śr maja 05, 2021 9:46 pm

w sumie dobry pomysł :D olać ten mecz szkoda na nich zdrowia chociaż nie ukrywam że mnie osobiście krew zalewa od środka jak wszystkich mucą dookoła nie wiem czy to przez zazdrość czy przez co ale moim zdaniem to jest chore zarabiać tyle pieniędzy w takiej buraczanej lidze i takich piłkarzy ściągać do takiego klubu przez widzi mi się pana Kwietnia. Mam nadzieję że szybko mu przejdzie i skończą jak Amica, Groclin,Heko Czermno itp. ostatnio rezerwy tego klubu wygrały 27 :2 czy coś takiego i wiekszość bramek strzelił Pachowicz który grał w Hutniku, oprócz niego jest tam jeszcze Guzik Kołodziej, Gamrot, Buras, Jurkowski jeszcze chodzą głosy że Lince chcą do siebie. Mam nadzieję że projekt Wieczysta skończy swoje wojarze prędzej niż później. Ja wiem że pieniążki są ważne i jak sie je ma to można spełniać zachcianki i marzenia( czyt. Pan Kwiecień) ale czemu w takim osiedlowym klubiku a nie np. u nas 8) 8)

KSH74NH
Posty: 4391
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » śr maja 05, 2021 9:55 pm

luke.krak pisze:w sumie dobry pomysł :D olać ten mecz szkoda na nich zdrowia chociaż nie ukrywam że mnie osobiście krew zalewa od środka jak wszystkich mucą dookoła nie wiem czy to przez zazdrość czy przez co ale moim zdaniem to jest chore zarabiać tyle pieniędzy w takiej buraczanej lidze i takich piłkarzy ściągać do takiego klubu przez widzi mi się pana Kwietnia. Mam nadzieję że szybko mu przejdzie i skończą jak Amica, Groclin,Heko Czermno itp. ostatnio rezerwy tego klubu wygrały 27 :2 czy coś takiego i wiekszość bramek strzelił Pachowicz który grał w Hutniku, oprócz niego jest tam jeszcze Guzik Kołodziej, Gamrot, Buras, Jurkowski jeszcze chodzą głosy że Lince chcą do siebie. Mam nadzieję że projekt Wieczysta skończy swoje wojarze prędzej niż później. Ja wiem że pieniążki są ważne i jak sie je ma to można spełniać zachcianki i marzenia( czyt. Pan Kwiecień) ale czemu w takim osiedlowym klubiku a nie np. u nas 8) 8)


czyli przez zazdrość
olać to , nic nie trwa wiecznie , bawi się pobawi kto bogatemu zabroni :D
osobiście nie ma co wzmacniać składu bo nie mamy co udowadniać .

bn
Posty: 3020
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr maja 05, 2021 9:59 pm

Akurat ten sponsor wiadomo co do jakiego większego klubu robił przymiarki. Dla mnie jest ok, że się bawi w historycznym klubie ze swojego osiedla, choć ta skala zupełnie absurdalna i śmieszna. Właściwie nie wiem co w tym ciekawego, że się wygrywa z przepłaconymi zawodowcami z garstką amatorów każdy mecz. Co kto lubi. Zgadzam się, żeby olać bo komu mamy tu coś udowadniać? A awans Wieczystej o więcej do trzeciej ligi wcale nie jest taki pewny.

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » śr maja 05, 2021 10:37 pm

Olać przez poniżenie, wystawić najsłabszy skład.
Co to za przyjemność wygrać 13, 15, 20 do zera lub 1.
Najgorsze boisko, najgorszy skład, najdalej do szatni.
Niech wiedzą że nas to nie interesuje, nie dajmy im atencji, że to dla nas jakiś ważny mecz. Tyle i aż tyle.
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

dUfio
Posty: 9120
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw maja 06, 2021 6:27 am

My po prostu malo mamy z nimi do wygrania a dużo do przegrania.

Przegramy pierwszym składem to bedzie nastrój jak po porażce w sierpniu 2000. Wystarczy odgrzebać w tym temacie.

Wygramy to co najwyżej sprowokujemy ich do... kolejnych zakupów. Przecież od wygranej 4:0 w styczniu 2020 zaczęło się sprowadzanie tam Peszko, Majewskiego czy podbieranie nam piłkarzy

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw maja 06, 2021 8:39 am

Strasznie osobiście chyba podchodzimy do tego meczu, ale w zasadzie nie wiem dlaczego?
Dokładnie, nic nie musimy im udowadniać to raz. Po drugie ciekawi mnie, czy każdy tak do nich podchodzi...
Olać, mamy emocje w 2 lidze, wystarczy :D

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » czw maja 06, 2021 8:43 am

Taka jest prawda wiadomo że im zazdrościmy ale nam nic do tego .
Grać normalnym składem rezerw niech chłopaki się uczą bo mają od kogo.
Na kartoflisku nie można bo wymogów boisko nie spełnia tylko sztuczne.
Ja do tego klubu nic nie mam, wiadomo denerwuje mnie to że ci co odchodzą za kasą do okręgówki chluby nam nie przynoszą, ale to minimaliści bez ambicji.

bn
Posty: 3020
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » czw maja 06, 2021 8:13 pm

Ja tam osobiście nie zazdroszczę i ogólnie jestem za tym żeby Wieczysta, Garbarnia, Podgórze i inne krakowskie kluby grały jak najwyżej. W przypadku Wieczystej jest tam prostu absurdalne przeskalowanie. Strzelanie z armaty do muchy. Nie rozumiem co w tym fajnego żeby zatrudnić Peszkę by potem wygrywać w każdym meczu po 10:0 z amatorami, zero emocji o które w piłce chodzi. Popieram, żeby olać, wystawić przeciętny, drugi skład. Na bramce Dula, mało ma okazji, niech sobie poćwiczy jak bronić strzały.

ksh72
Posty: 2594
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pt maja 07, 2021 5:30 pm

HAMAS pisze:Taka jest prawda wiadomo że im zazdrościmy ale nam nic do tego .


mów za siebie.
Czego im mamy zazdrościć.
Klasy okręgowej? Mamy.
Iwanów?
Wydawanej bezsensownie kasy (Madejski, Peszko, Majewski, Gawęcki itd)?

Do II ligi nie wiadomo kiedy i czy w ogóle dotrą.
Na razie to oni mogą nam zazdrościć poukładanego klubu, młodzieży, ligi, kibiców.