Budżet obywatelski: Wesprzyj Hutnika!

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » śr maja 12, 2021 4:53 pm

sudione pisze:Od wczoraj można składać projekty w Budżecie Obywatelskim 2021 i w związku z tym mam pytanie: czy klub w tym roku będzie walczył w BO? Jeżeli tak to z jakimi projektami? :?:
Z góry dziękuję za odpowiedź. 8)

Ponawiam pytanie: czy klub angażuje się w tym roku w Budżet Obywatelski? Pytam, bo zostało tylko dwa dni do końca składania projektów w tegorocznej edycji. :roll:

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr maja 12, 2021 5:00 pm

sudione pisze:Ponawiam pytanie: czy klub angażuje się w tym roku w Budżet Obywatelski?


z tego co kojarzę to prezes Stowarzyszenia mówił w jednej z klubowych superprodukcji, że tak.

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » śr maja 12, 2021 5:03 pm

HKS1978 pisze:z tego co kojarzę to prezes Stowarzyszenia mówił w jednej z klubowych superprodukcji, że tak.

Ktoś wie jakie to będą projekty, a nie chciałbym się "dublować", bo jeden pomysł chodzi mi po głowie? 8)

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr maja 12, 2021 5:05 pm

sudione pisze:
HKS1978 pisze:z tego co kojarzę to prezes Stowarzyszenia mówił w jednej z klubowych superprodukcji, że tak.

Ktoś wie jakie to będą projekty, a nie chciałbym się "dublować", bo jeden pomysł chodzi mi po głowie? 8)

niestety nie zdradził szczegółów w tymże programie

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » śr maja 12, 2021 8:36 pm

sudione pisze:
sudione pisze:Od wczoraj można składać projekty w Budżecie Obywatelskim 2021 i w związku z tym mam pytanie: czy klub w tym roku będzie walczył w BO? Jeżeli tak to z jakimi projektami? :?:
Z góry dziękuję za odpowiedź. 8)

Ponawiam pytanie: czy klub angażuje się w tym roku w Budżet Obywatelski? Pytam, bo zostało tylko dwa dni do końca składania projektów w tegorocznej edycji. :roll:


Tak, zgodnie z zapowiedzią projekt BO oczywiście został złożony. Jak co roku przy jego przygotowaniu pomógł Adam Gliksman. Projekt obecnie - wraz z wszystkimi innymi złożonymi projektami - przechodzi proces sprawdzania pod względem formalnym. Podobnie jak przed rokiem starać się będziemy o środki na przynajmniej częściowe pokrycie dużych kosztów związanych z utrzymaniem infrastruktury sportowej którą zarządzamy oraz uzupełnienie i wymianę zużytego sprzętu sportowego dla naszych młodych zawodników z akademii piłkarskiej.

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » śr maja 12, 2021 10:11 pm

Porter_HKS pisze:Tak, zgodnie z zapowiedzią projekt BO oczywiście został złożony. Jak co roku przy jego przygotowaniu pomógł Adam Gliksman. Projekt obecnie - wraz z wszystkimi innymi złożonymi projektami - przechodzi proces sprawdzania pod względem formalnym. Podobnie jak przed rokiem starać się będziemy o środki na przynajmniej częściowe pokrycie dużych kosztów związanych z utrzymaniem infrastruktury sportowej którą zarządzamy oraz uzupełnienie i wymianę zużytego sprzętu sportowego dla naszych młodych zawodników z akademii piłkarskiej.

Dziękuję za info.

P.S. Żebym dobrze zrozumiał: będzie to tylko 1 (słownie: jeden projekt) dzielnicowy?

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » śr maja 12, 2021 10:51 pm

sudione pisze:
Porter_HKS pisze:Tak, zgodnie z zapowiedzią projekt BO oczywiście został złożony. Jak co roku przy jego przygotowaniu pomógł Adam Gliksman. Projekt obecnie - wraz z wszystkimi innymi złożonymi projektami - przechodzi proces sprawdzania pod względem formalnym. Podobnie jak przed rokiem starać się będziemy o środki na przynajmniej częściowe pokrycie dużych kosztów związanych z utrzymaniem infrastruktury sportowej którą zarządzamy oraz uzupełnienie i wymianę zużytego sprzętu sportowego dla naszych młodych zawodników z akademii piłkarskiej.

Dziękuję za info.

P.S. Żebym dobrze zrozumiał: będzie to tylko 1 (słownie: jeden projekt) dzielnicowy?



Tak, nasz będzie jeden natomiast będzie jeszcze jeden który będziemy rekomendować do wspierania jako projekt drugiego wyboru, gdyż on również będzie dotyczył w pewnym zakresie naszej Akademii.

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » śr maja 12, 2021 10:58 pm

Porter_HKS pisze:Tak, nasz będzie jeden natomiast będzie jeszcze jeden który będziemy rekomendować do wspierania jako projekt drugiego wyboru, gdyż on również będzie dotyczył w pewnym zakresie naszej Akademii.

...czyli mogę napisać projekt ogólnomiejski żeby KAŻDY kibic Hutnika mógł zagłosować bez względu na swoje miejsce zamieszkania? :roll:

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » śr maja 12, 2021 11:06 pm

sudione pisze:
Porter_HKS pisze:Tak, nasz będzie jeden natomiast będzie jeszcze jeden który będziemy rekomendować do wspierania jako projekt drugiego wyboru, gdyż on również będzie dotyczył w pewnym zakresie naszej Akademii.

...czyli mogę napisać projekt ogólnomiejski żeby KAŻDY kibic Hutnika mógł zagłosować bez względu na swoje miejsce zamieszkania? :roll:



napisałem prv

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr maja 12, 2021 11:58 pm

Porter_HKS pisze:
sudione pisze:
Porter_HKS pisze:Tak, nasz będzie jeden natomiast będzie jeszcze jeden który będziemy rekomendować do wspierania jako projekt drugiego wyboru, gdyż on również będzie dotyczył w pewnym zakresie naszej Akademii.

...czyli mogę napisać projekt ogólnomiejski żeby KAŻDY kibic Hutnika mógł zagłosować bez względu na swoje miejsce zamieszkania? :roll:



napisałem prv


Chciałbym nieśmiało poprzeć pomysł ogólnomiejskiego. Ludzie i tak będą głosować, więc mogą oddać głoś a z tego co rozumiem nic nie ma do stracenia. Proponuję na minimalną dopuszczalną kwotę bo jest większa że wejdzie. Jednocześnie będzie można się policzyć, dla ilu osób spoza dzielnicy XVI (którzy nie przepiszą się do dzielnicy z uwagi na głosowanie) Hutnik Kraków coś znaczy. : )

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr sie 25, 2021 3:00 pm

Z tego co widzę projekt związany z HKS został odrzucony

"Kotek Włodek i Akademia Hutnika:
edukacyjnie i sportowo!"

Innych nie mogę znaleźć, czy coś jeszcze było składane?

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » śr sie 25, 2021 4:04 pm

dUfio pisze:Z tego co widzę projekt związany z HKS został odrzucony

"Kotek Włodek i Akademia Hutnika:
edukacyjnie i sportowo!"

Innych nie mogę znaleźć, czy coś jeszcze było składane?

Z tego co widzę to był składany drugi projekt bliźniaczy do zeszłorocznego -> https://budzet.krakow.pl/projekty2021/3 ... _klub.html
...ale też został odrzucony. :cry: Wczoraj były odwołania więc klub już wie co będzie reprezentowane w tym roku w Budżecie Obywatelskim (o ile pozytywnie rozpatrzone odwołania zostaną podpisane przez prezydenta miasta J. Majchrowskiego).

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr sie 25, 2021 4:46 pm

Odrzucono wszystkie projekty sportowe. Argumenty odbierano z agresją, doszukiwano się na siłę przeciwwskazań. Taka demokracja w mieście. Zamiast ludzie decydować to decyduje zacne jury. Sudi wiesz jak to działa. Żenujące że w jury siedzą osoby które zgłaszają po kilka a nawet kilkanaście projektów. Ciekawe jak projekty jurorów? 🤔

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » ndz paź 03, 2021 2:40 pm

Warto zerknąć jak Nasza konkurencja robi promocję swoich projektów w Budżecie Obywatelskim -> https://twitter.com/PasjonaciKSC/status ... 0008121345

P.S. Jako Ambasador Lokalnej Partycypacji w dzielnicy nr XVII (Wzgórza Krzesławickie) przypominam, że od piątku (1.10) do następnej niedzieli (10.10) można już zagłosować w Budżecie Obywatelskim. Ze swojej strony rekomenduję poniższe projekty.

P.S.2 Pamiętajcie, że małe dzieci (każda osoba z nr PESEL) też mogą zagłosować, ale wygodniej i lepiej zamiast przez internet (każda osoba MUSI mieć nr telefonu co komplikuje cała procedurę :?) lepiej iść na spacer do poszczególnych punktów głosowania. Spis tych punktów i godziny otwarcia znajdziecie tutaj -> https://budzet.krakow.pl/aktualnosci/25 ... glos_.html

Obrazek

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » śr paź 06, 2021 1:07 pm

Czy w tym roku sa jakiejs projekty zwiazane z Hutnikiem?