III liga IV grupa 2019/20

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

KSH74NH
Posty: 4392
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » wt maja 19, 2020 3:30 pm

MISIEK72 pisze:
viki pisze:Przychodzi mi do głowy Urynowicz, ktoś w tym kierunku uderzał?


Rozumiem , że mówisz o tym samym radnym co jeszcze nie tak całkiem dawno odgrażał się , że nie spocznie dopóki nie zniszczy Hutnika....????


tez to slyszalem i zarazem dziwilem ze to niemozliwe bo przeciez gdzies w sieci krazyl filmik o nowej hucie gdzie ten radny wraz z dwojka naszych kibicow opowiada o hks
zreszta ma tu swoj nick na forum

MISIEK72
Posty: 1590
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt maja 19, 2020 3:32 pm

Można zaklinać rzeczywistość ale nasza obrona racji jest jak bitwa pod Wizną i niestety jej wynik tak jak tam był z góry przesądzony to i tu nie jest inaczej.

dUfio
Posty: 9123
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt maja 19, 2020 3:49 pm

Cóż zrobić, walczyć trzeba, choćby o to żeby w najgorszym razie obrzydzic życie dziadom z lzpn..... I utrwalić nasz wizerunek klubu walczącego

bn
Posty: 3024
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt maja 19, 2020 3:58 pm

MISIEK72 pisze:
El_Pendzlitho pisze:Wydaje mi się że jedyna realna droga, która może zakończyć się Naszym awansem do II ligi to Komisja ds. Nagłych. Czy orientuje się ktoś czy zostały podjęte jakieś kroki w kierunku zawiadomienia tego organu?


Przecież to prezes PZPN i jego zastępcy. Ot to całe gremium.


I właśnie oni mogą dokooptować Hutnika do II ligi, gdyby chcieli. To kalkulatorzy, zrobią gdyby im się to opłacało. Pomaga nam presja medialna. Sprawa Sokoła z Legią II tylko przeszkadza, tamta decyzja była zgodna z regulaminem, a dwóch klubów na pewno nie dodadzą.

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » wt maja 19, 2020 4:54 pm

MISIEK72 pisze:
viki pisze:Przychodzi mi do głowy Urynowicz, ktoś w tym kierunku uderzał?


Rozumiem , że mówisz o tym samym radnym co jeszcze nie tak całkiem dawno odgrażał się , że nie spocznie dopóki nie zniszczy Hutnika....????


Powiedzmy, że masz częściową wiedzę w tym zakresie. (Takie to u Ciebie typowe). To, że się odgrażał, to prawda - co/kto był źródłem takiego zachowania pominę - obecnie raczej takich zapędów nie ma.
ezswaz aN Hutnik

bn
Posty: 3024
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt maja 19, 2020 5:52 pm

Nie mamy powodu, żeby nie korzystać z pomocy różnych osób słabo dotychczas związanych z klubem, jeśli z różnych powodów, nawet zwykłej chęci pokazania się mediach, chcą nas poprzeć.

Niech nas popierają Urynowicz, Komarewicz, poseł PO, redakcja Wyborczej. Nie ma co się na napalać, ale to bardzo dobrze. Wszystkie ręce na pokład. Jeśli Koźmiński nagle po 20 latach przypomni sobie o Hutniku ze względów koniunkturalnych albo bo sprawa jest medialna, niech działa.

Nie mamy powodu się wstydzić korzystać z pomocy. Uczciwie wywalczyliśmy pierwsze miejsce w lidze i dobrze, że ludzie z różnych stron Polski, polityki, klubów się z nami identyfikują.

El_Pendzlitho
Posty: 46
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 12:11 pm
Lokalizacja: NH
Kontakt:

Postautor: El_Pendzlitho » wt maja 19, 2020 6:24 pm

MISIEK72 pisze:
El_Pendzlitho pisze:Wydaje mi się że jedyna realna droga, która może zakończyć się Naszym awansem do II ligi to Komisja ds. Nagłych. Czy orientuje się ktoś czy zostały podjęte jakieś kroki w kierunku zawiadomienia tego organu?


Przecież to prezes PZPN i jego zastępcy. Ot to całe gremium.


Przecież to wiadomo. Ale właśnie przez to jak sprawa została nagłośniona w mediach, teraz doszła do tego w pewnym stopniu polityka, myślę że jest jakaś szansa i że to Nasza mało prawdopodobna ale wciąż realna opcja. Jeśli Borek mówił że podzwonil to myślę że rozmawiał z samym Prezesem.
HKS

bn
Posty: 3024
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt maja 19, 2020 6:54 pm

Zaraz w Wydarzeniach Polsatu o Hutniku. Poleciała już zajawka.

MISIEK72
Posty: 1590
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt maja 19, 2020 7:21 pm

Było nie było Rymanowski Nowa Huta os. Teatralne.
Ta dzielnica mnie ukształtowała. Żeby tu mieszkać, trzeba było być facetem z jajami – wspomina Bogdan Rymanowski

MISIEK72
Posty: 1590
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt maja 19, 2020 7:28 pm

Muszę przyznać jestem pod wrażeniem.
Dzisiejszy dzień to medialny istny atak na Pearl Harbor 8)

MISIEK72
Posty: 1590
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt maja 19, 2020 7:53 pm

Wygrzebałem coś takiego

My oczekujemy sprawiedliwości.
Czyli awansu do II ligi. Niewykluczone, że... razem z Motorem. Bo Polski Związek Piłki Nożnej posiada moce, aby w nadzwyczajnej, kontrowersyjnej sytuacji, podjąć decyzję o awansie dwóch drużyn. I taką nadzieję prezesowi Hutnika dała wtorkowa, poranna rozmowa z wiceprezesem PZPN Markiem Koźmińskim.
- Powiedział, że nie jest to wykluczone. Że jest to bardzo trudne, bo jest to droga oczywiście na skróty. Jest to dalej załatwianie sprawy przy zielonym stoliku, nadal nie jesteśmy tego zwolennikami, ale jest to pokłosie tego, ze najpierw przy zielonym stoliku został załatwiony awans Motoru. Więc trzeba będzie wprowadzić jakieś niestandardowe rozwiązanie, żeby nas nie skrzywdzić.

ZBYCHO
Posty: 673
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » wt maja 19, 2020 7:56 pm

Możecie streścić w skrócie co tam ciekawego było w wydarzeniach na Polsacie

dzuhas
Posty: 2369
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » wt maja 19, 2020 8:41 pm

https://weszlo.com/2020/05/19/zbigniew- ... -jednoczy/

mnie powiało optymizmem z tego wywiadu
pzdr Osiek

stazyja69
Posty: 4501
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » wt maja 19, 2020 8:46 pm

ZBYCHO pisze:Możecie streścić w skrócie co tam ciekawego było w wydarzeniach na Polsacie


https://www.polsatnews.pl/wideo-program ... 0_6770575/

od 19:40

bn
Posty: 3024
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt maja 19, 2020 8:50 pm

ZBYCHO pisze:Możecie streścić w skrócie co tam ciekawego było w wydarzeniach na Polsacie


Z pamięci, więc mogę nieco przesadzić ale: najpierw krótka zajawka na początku Wydarzeń (jako jedna z trzech głównym wiadomości dnia) w stylu "piłkarski poker w trzeciej lidze, Hutnik był pierwszy ale związek postanowił awansować drugi Motor" i Majka z Motoru mówiący coś w stylu "nam to nie przeszkadza". Potem sam materiał z dzisiejszej konferencji, fragmentem meczu z Motorem z wynikiem 1:0, regulaminem na ekranie z podkreślonym punktem o bezpośrednich meczach i sobotnią uchwałą w której ten punkt już znika. Później Bartnik dukający przed mikrofonem że "mamy prawo do własnej interpretacji" i Majka z Motoru bąka pod nosem że byli najlepsi a liga już nie może grać. Na koniec Białoński z Interii mówi że jak nikt nic nie zrobi z tą sytuację, to polska piłka pozostanie bagnem.

Edycja: O, widzę że jest już link, niepotrzebnie pisałem, ale zostawiam bo materiał ekstra.

Edycja 2: Wywiad Bońka dla Weszło daje pewną nadzieję:

- Odczuwam pewien dyskomfort w tej sprawie. Bardzo trudno było tutaj rozstrzygnąć, kto powinien być pierwszy, a kto drugi. Pamiętajmy jednak, że rozgrywki zostały zakończone i nie można ich dalej grać. W takiej sytuacji interpretacja mogła być różna. Myślę, że gdyby rozgrywki prowadził małopolski związek, to awansowałby Hutnik. Trzeba się zastanowić nad tym, czy nie stała im się krzywda, ale nie ulega wątpliwości, że Motor jest w II lidze i gratulacje dla nich.

Czyli nie można już nic zrobić?

Spokojnie. Na mój wniosek tym tematem może się zająć Komisja ds. Nagłych, ale nie wiem jeszcze, czy tak się stanie