Motor - Hutnik KRAKÓW 22.11 / 19:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn lis 23, 2020 4:46 pm

Nic się nie stało. Jasne. Gość zarabia najwięcej w drużynie koło 8000. Gra jak ostatnia pizda i jeszcze jedzie po kibicach Hutnika, którzy robią zrzutki dla piłkarzy.
Co tu się odpierdala?

MISIEK72
Posty: 1586
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pn lis 23, 2020 4:53 pm

To , że gra jak pizda jest oczywistym faktem. Katastrofalny występ z Motorem. W dalszym ciągu uważam, że w ciągu tych 18 sekund nie padły słowa nie do wybaczenia. Tyle.

ksh72
Posty: 2585
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn lis 23, 2020 4:58 pm

Yordi pisze:
MISIEK72 pisze:Czy my jesteśmy małymi dziewczynkami czy jakimiś zniewiesciałymi tęczowymi chłopcami czy jednak kibolami z krwi i kości??? Nie było żadnego ubliżania. Prawdziwy facet nawet jak dostanie w morde to się otrzepie wstanie i żyje dalej. Nie zachowujmy się jak pizdy.
Jeśli było faux pas to przeprosiny i kurwa jedziemy dalej.


Misiek72 dla mnie Szacunek do kibica ważniejszy niż wynik/i ..Twierdzisz że nic sie nie stało ,dla mnie sie stało bo od takich sytuacji sie zaczyna,dla jednego niby błachostka dla drugiego nie..Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca zwłaszcza że caly czas budujemy i scalamy ten Klub ..Najlepiej razem z tymi narratorami sie smiać i udawać że nic sie nie stało .. :(


żeby nas nie nagrali i nie upublicznili jak się o nich wyrażamy, skoro oficjalnie na fb takie komentarze:

"Janiczak i Ci z zarządu co go wspierają wypierdalać"
komentarz po wczorajszym meczu od "kibica".

i pod postem nie było oburzonych komentarzy tylko kilka lajków

dUfio
Posty: 9106
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn lis 23, 2020 5:07 pm

MISIEK72 pisze:Robicie z igly widły. Nie było na tym filmiku słów nie do wybaczenia.
Osoby które filmu nie widziały a żądają głów pominę milczeniem z litości.


Nawet nie chodzi o to czy coś jest do wybaczenie czy nie. Po prostu się okazuje (który to już raz?) Jak bardzo światy kibiców i piłkarzyków sa od siebie odległe i różne a wielu z nas żyło w sporej nieświadomości. "Chzr", "bbj" i inne takie. Taa..

Raczej się nikt nie obraża co najwyżej zmienia wyobrażenie.

Im klub jest w wyższej lidze tym bardziej TRZEBA to oddzielić.


Klaskalismy pasionkowi który potem ze spółka sprzedał mecz
Oddawaliśmy największe pamiątki zeby podopieczni Stanca przegrywali 1:6 z rezerwami wisły i spadli do 4 ligi

To cóż dla nas idiotyczne komentarze z autokaru którym piłkarze jada na najważniejszy dla nas mecz? Nic.
Mamy czyste sumienie i tyle

A oni ośmieszają klub swoją postawa przed cała Polska.
Bilans z beniaminkami: 3 mecze, 3 wpierdole, bramki 2:12 :shock: z drużynami które rok temu grały tak jak my w 3 lidze!
Ostatnio zmieniony pn lis 23, 2020 5:16 pm przez dUfio, łącznie zmieniany 1 raz.

fan
Posty: 971
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pn lis 23, 2020 5:08 pm

Co do meczu z Motorem... Ktoś tu Stawarczykowi błąd przy 2 bramce wytknął... A co zrobił tam Reczulski?? Stawarczyk ma 37 lat i jak dla mnie zasuwa i walczy, chociaż w tym wieku powinien właściwie grać ekonomicznie i kierować wybieganymi kolegami. Ja bym go imiennie nie linczował... Daje dużo obronie. Takie moje zdanie... Nakręciliśmy się wszyscy na ten mecz. A właściwie nie wszyscy... Niestety obserwując kilka meczów w tym sezonie nie dawałem naszym chłopakom cienia szans. Nie dlatego, że nie chcieli, bo wiem że ambicji na pewno im odmówić nie można. Po prostu nie byli w stanie... Właściwie to mam wrażenie, że nie wiedzieli co na tym boisku grać... Dlatego taktyka "lufa do przodu" na napastnika obstawionego przez 3 obrońców była jedyną zauważalną powtarzalną koncepcją gry w tym meczu...Wszystko ok, gdyby Motor był Bayernem tej ligi...Niestety Motor był słaby i spokojnie wygrał 3:0......


Jeśli uważasz, że Stawarczyk grał dobrze ... to chyba dwa różne mecze oglądaliśmy

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » pn lis 23, 2020 5:13 pm

dUfio pisze:
MISIEK72 pisze:Robicie z igly widły. Nie było na tym filmiku słów nie do wybaczenia.
Osoby które filmu nie widziały a żądają głów pominę milczeniem z litości.


Nawet nie chodzi o to czy coś jest do wybaczenie czy nie. Po prostu się okazuje (który to już raz?) Jak bardzo światy kibiców i piłkarzyków sa od siebie odległe i różne a wielu z nas żyło w sporej nieświadomości. "Chzr", "bbj" i inne takie. Taa..

Raczej się nikt nie obraża co najwyżej zmienia wyobrażenie.

Im klub jest w wyższej lidze tym bardziej TRZEBA to oddzielić.


Klaskalismy pasionkowi który potem ze spółka sprzedał mecz
Oddawaliśmy największe pamiątki zeby podopieczni Stanca przegrywali 1:6 z rezerwami wisły i spadli do 4 ligi

To cóż dla nas idiotyczne komentarze z autokaru którym piłkarze jada na najważniejszy dla nas mecz? Nic.
Mamy czyste sumienie i tyle

A oni ośmieszają klub swoją postawa przed cała Polska.
Bilans z beniaminkami: 3 mecze, 3 wpierdole, bramki 2:12 :shock: z drużynami które rok temu grały tak jak my w 3 lidze!

Jak to było?
Nic nie boli tak jak życie.
Okazuje się, że górnolotne hasło "Cały Hutnik Zawsze Razem" to czcza gadanina.
I proszę mi nie pierdolić, że klub biedny, bo zawodnicy w stosunku do ich umiejętności sportowych mają tu warunki bajkowe, a kto nie wierzy niech się przejedzie choćby do takiego Stargardu i zobaczy w jakich luksusach egzystują inne drużyny.
Dobra, szkoda strzępić ryja, kto chce niech dalej broni swoich idoli.
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

MISIEK72
Posty: 1586
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pn lis 23, 2020 5:20 pm

dUfio pisze:
MISIEK72 pisze:Robicie z igly widły. Nie było na tym filmiku słów nie do wybaczenia.
Osoby które filmu nie widziały a żądają głów pominę milczeniem z litości.


Nawet nie chodzi o to czy coś jest do wybaczenie czy nie. Po prostu się okazuje (który to już raz?) Jak bardzo światy kibiców i piłkarzyków sa od siebie odległe i różne a wielu z nas żyło w sporej nieświadomości. "Chzr", "bbj" i inne takie. Taa..

Raczej się nikt nie obraża co najwyżej zmienia wyobrażenie.

Im klub jest w wyższej lidze tym bardziej TRZEBA to oddzielić.




Klaskalismy pasionkowi który potem ze spółka sprzedał mecz
Oddawaliśmy największe pamiątki zeby podopieczni Stanca przegrywali 1:6 z rezerwami wisły i spadli do 4 ligi

To cóż dla nas idiotyczne komentarze z autokaru którym piłkarze jada na najważniejszy dla nas mecz? Nic.
Mamy czyste sumienie i tyle

A oni ośmieszają klub swoją postawa przed cała Polska.
Bilans z beniaminkami: 3 mecze, 3 wpierdole, bramki 2:12 :shock: z drużynami które rok temu grały tak jak my w 3 lidze!


10/10 dUfio . Świat kibiców i piłkarzy to dwa światy. Im wyżej tym gorzej, tym bardziej twarda dupa niestety.

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » pn lis 23, 2020 5:35 pm

fan pisze:
Co do meczu z Motorem... Ktoś tu Stawarczykowi błąd przy 2 bramce wytknął... A co zrobił tam Reczulski?? Stawarczyk ma 37 lat i jak dla mnie zasuwa i walczy, chociaż w tym wieku powinien właściwie grać ekonomicznie i kierować wybieganymi kolegami. Ja bym go imiennie nie linczował... Daje dużo obronie. Takie moje zdanie... Nakręciliśmy się wszyscy na ten mecz. A właściwie nie wszyscy... Niestety obserwując kilka meczów w tym sezonie nie dawałem naszym chłopakom cienia szans. Nie dlatego, że nie chcieli, bo wiem że ambicji na pewno im odmówić nie można. Po prostu nie byli w stanie... Właściwie to mam wrażenie, że nie wiedzieli co na tym boisku grać... Dlatego taktyka "lufa do przodu" na napastnika obstawionego przez 3 obrońców była jedyną zauważalną powtarzalną koncepcją gry w tym meczu...Wszystko ok, gdyby Motor był Bayernem tej ligi...Niestety Motor był słaby i spokojnie wygrał 3:0......


Jeśli uważasz, że Stawarczyk grał dobrze ... to chyba dwa różne mecze oglądaliśmy


Może z tym, że grał dobrze to przesada, ale...
Od 37 letniego chłopa nie oczekuję, że będzie biegał tylko ustawiał młodych... Tymczasem on czasami biega więcej niż 20 latkowie...Oczekiwałem po nim doświadczenia, ale faktycznie za całokształt generalnie dupy nie urwał... Po prostu sama młodzież w obronie to zazwyczaj katastrofa... Stąd pierwotnie pokusiłem się o obronę typa.
Tymczasem on czasami biega więcej niż 20 latkowie...
Po nagraniu z autokaru niech spierdala. Ot jak ja w tym momencie podsumowuję moją ocenę o tym Panu.

Misiek72 - piszesz nie zachowujmy się jak pizdy, wstańmy otrząśnijmy się itp..
Pełna zgoda.. tylko dla mnie właśnie reakcją powinno być stanowcze wypierdalaj. Bo pizdy przejdą do porządku dziennego po tych 17 sekundach... I nikt tu nie lamentuje, po prostu się ulało. Nie chcę myśleć co by było, gdyby film trwał dłużej...
Jeżeli drugim walecznym był Zając to... wypierdalaj!

I tyle w temacie...
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Krzych1980
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 16, 2010 7:17 pm

Postautor: Krzych1980 » pn lis 23, 2020 5:57 pm

Niestety też jestem przerażony tym co mogło być i przed i po filmiku.można sie domyślać że ten fragment to była wręcz pieszczota dla ucha.wyjebać obu kase z nich na nowego trenera a w obrone niech ogrywają sie młodzi bo hujowiej to nie może wyglądać no i nie ma ludzi niezastąpionych

wojo77
Posty: 1094
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pn lis 23, 2020 6:03 pm

Nie wydaje mi się że to jest Stawarczyk kilka razy słuchałem tego "narratora" i porownywałem głos z aktualnym wywiadem, szczegolnie w drugiej części jak mowi coś o kevinie to na Stawara głos mi nie pasi, poniżej link do wywiadu sami porównajcie kto ma dostęp do filmiku https://m.youtube.com/watch?v=YVWS3YYTxYk&t=33s
Ostatnio zmieniony pn lis 23, 2020 6:07 pm przez wojo77, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pn lis 23, 2020 6:05 pm

To nie jest głos Stawara.

LOKO
Posty: 628
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » pn lis 23, 2020 6:09 pm

Jak ktoś na 100% wie co to za ORŁY to niech napisze, bo przez domysły i pomówienia, atmosfera wokół drużyny będzie jeszcze gorsza...

ksh72
Posty: 2585
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn lis 23, 2020 6:26 pm

HKS1978 pisze:Nic się nie stało. Jasne. Gość zarabia najwięcej w drużynie koło 8000.



centrum nh pisze:To nie jest głos Stawara.



to teraz możesz napisać ile naprawdę zarabia

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn lis 23, 2020 6:29 pm

A ja mam potwierdzenie na 100 procent że jednak to jest Stawarczyk.
A zarabia najwięcej w klubie. Jeśli się pomyliłem to nieznacznie.
Ostatnio zmieniony pn lis 23, 2020 6:33 pm przez HKS1978, łącznie zmieniany 1 raz.

ksh72
Posty: 2585
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn lis 23, 2020 6:33 pm

HKS1978 pisze:A ja mam potwierdzenie że jednak to jest Stawarczyk.


tego nie wiem

chodzi mi o zarobki - masz potwierdzenie że 8 tys. bierze?