2 liga - sezon 2021/22

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn kwie 11, 2022 4:07 pm

Tylko że ceny nawozów kilkaset procent w górę, więc biedniejsi nie będą.
Orlen zasłaniając się wojna zwiększył marzę o około 700 procent

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn kwie 11, 2022 6:09 pm

Z Azotami moze byc różnie
https://www.rp.pl/biznes/art36051661-kl ... -sankcjami

Nawet jak wyjdą obronna ręka to mają dobry argument zeby mniej rzucać na sport. Patrząc na historie wsparcia to nie są zbyt stali w uczuciach, co parę lat wchodzą u wychodzą tłumacząc się sytuacją na rynku

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt kwie 12, 2022 1:12 pm

Matematycznie lecimy na 93.7%
https://zapodaj.net/dedb7a55060d2.jpg.html

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt kwie 12, 2022 1:32 pm

Zatem innymi słowy na 16 sezonów z taką zdobyczą punktową w tym momencie spadli byśmy w 15 z nich a utrzymali w jednym. Teraz nic tylko żeby piłkarze postarali się by to był ten jeden sezon ; )

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt kwie 12, 2022 1:49 pm

Uratować nas może sytuacja podobna np do tej we wschodniej 2 lidze w sezonie 12/13

http://www.90minut.pl/liga/0/liga6250.html

Można było zająć ostatnie miejsce i się utrzymać ze względu na kłopoty innych klubów ze szczebla centralnego. Ostatnia wtedy Siara się uratowała, w kolejnym sezonie grali do.konca o awans do 1 ligi

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pt kwie 22, 2022 9:40 pm

Śląsk II dziś przegrał zgodnie z planem że Stalą jakby co więc jutro można odrobić punkty.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » ndz maja 01, 2022 9:48 pm

Wielka szkoda, ze Slask II wygral. Jedyna korzyscia z tego jest to, ze Wisla Pulawy tez wlaczyla sie do walki o utrzymanie. Mecz w Pulawach urasta do rangi za 6 punktow. Wciaz mamy niemale szanse sie utrzymać. Trzeba zdobyc minimum 6 punktow. Kalisz, Slask II, Wisla i Pogon maja jeszcze 3 trudne mecze przed soba, wiec wszystko jest mozliwe.

Od meczu z Garbarnia zlapalismy forme. Tam, moim zdaniem, urodzila sie fajna, walczaca druzyna. Byloby tragedia spasc w takim stylu.

mr.Vitaminka
Posty: 1859
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » pn maja 02, 2022 11:51 am

Nasze legalne utrzymanie można włożyć między bajki... ale... szanse faktycznie są. Mecz o wszystko do końca sezonu a dodatkowo dobrze, że Ruch raczej nie powinien grać o nic w ostatniej kolejce i po meczu z nami będą mieli baraż za 3 dni. Co to oznacza - nie wiem heheh, ale w teorii oszczędzanie pierwszego składu i większe szanse dla naszych orłów. Do tej pory trzeba wygrać minimum dwa razy i liczyć na dobre wyniki pozostałych. Ale byłyby jaja jakby się utrzymali hahahaha
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn maja 02, 2022 12:12 pm

mr.Vitaminka pisze:Nasze legalne utrzymanie można włożyć między bajki... ale... szanse faktycznie są. Mecz o wszystko do końca sezonu a dodatkowo dobrze, że Ruch raczej nie powinien grać o nic w ostatniej kolejce i po meczu z nami będą mieli baraż za 3 dni. Co to oznacza - nie wiem heheh, ale w teorii oszczędzanie pierwszego składu i większe szanse dla naszych orłów. Do tej pory trzeba wygrać minimum dwa razy i liczyć na dobre wyniki pozostałych. Ale byłyby jaja jakby się utrzymali hahahaha


Ruch raczej będzie chciał zająć 3 miejsce, żeby uniknąć ewentualnego wyjazdu do Lublina w finale barażu

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pn maja 02, 2022 12:22 pm

dUfio pisze:
mr.Vitaminka pisze:Nasze legalne utrzymanie można włożyć między bajki... ale... szanse faktycznie są. Mecz o wszystko do końca sezonu a dodatkowo dobrze, że Ruch raczej nie powinien grać o nic w ostatniej kolejce i po meczu z nami będą mieli baraż za 3 dni. Co to oznacza - nie wiem heheh, ale w teorii oszczędzanie pierwszego składu i większe szanse dla naszych orłów. Do tej pory trzeba wygrać minimum dwa razy i liczyć na dobre wyniki pozostałych. Ale byłyby jaja jakby się utrzymali hahahaha


Ruch raczej będzie chciał zająć 3 miejsce, żeby uniknąć ewentualnego wyjazdu do Lublina w finale barażu


No i czar prysł :)

mr.Vitaminka
Posty: 1859
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » pn maja 02, 2022 12:33 pm

stazyja69 pisze:
dUfio pisze:
mr.Vitaminka pisze:Nasze legalne utrzymanie można włożyć między bajki... ale... szanse faktycznie są. Mecz o wszystko do końca sezonu a dodatkowo dobrze, że Ruch raczej nie powinien grać o nic w ostatniej kolejce i po meczu z nami będą mieli baraż za 3 dni. Co to oznacza - nie wiem heheh, ale w teorii oszczędzanie pierwszego składu i większe szanse dla naszych orłów. Do tej pory trzeba wygrać minimum dwa razy i liczyć na dobre wyniki pozostałych. Ale byłyby jaja jakby się utrzymali hahahaha


Ruch raczej będzie chciał zająć 3 miejsce, żeby uniknąć ewentualnego wyjazdu do Lublina w finale barażu


No i czar prysł :)


No to lecimy 🙈
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

wier<N>y
Posty: 230
Rejestracja: pn gru 01, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: wier<N>y » pn maja 02, 2022 1:51 pm

dUfio pisze:
mr.Vitaminka pisze:Nasze legalne utrzymanie można włożyć między bajki... ale... szanse faktycznie są. Mecz o wszystko do końca sezonu a dodatkowo dobrze, że Ruch raczej nie powinien grać o nic w ostatniej kolejce i po meczu z nami będą mieli baraż za 3 dni. Co to oznacza - nie wiem heheh, ale w teorii oszczędzanie pierwszego składu i większe szanse dla naszych orłów. Do tej pory trzeba wygrać minimum dwa razy i liczyć na dobre wyniki pozostałych. Ale byłyby jaja jakby się utrzymali hahahaha


Ruch raczej będzie chciał zająć 3 miejsce, żeby uniknąć ewentualnego wyjazdu do Lublina w finale barażu


Dokładnie..
Teraz Ruch i Motor mają cięzkie wyjazdy także walka o trzecie miejsce może trwać do końca, plus dla nas że Ruch nie odpuści Śląskowi tak jak teraz Znicz tez nie może odpuścić bo przy ewentualnych dwoch porazkach (wliczam drugą z nami) zrobi im sie gorąco przed ostatnią kolejką chociaż tam grają z Siedlcami już utrzymanymi..
Reasumując z praktycznie nierealnych szanse na utrzymanie wzrosły znacząco,wszystko zależy od nas!!! WALCZYMY HKS!!!

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pn maja 02, 2022 3:47 pm

Jeśli nie uda się nam wyskoczyć nad kreskę upatrywał bym szans na utrzymanie powiązując z ektraklasą i liczył na degradację Śląska bo po ich spadku raczej chyba dali by sobie spokój z rezerwą na poziomie centralnym, wariantów wiele bo jeszcze opcja z pierwszą ligą i jej spadkowiczami 🤔

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr maja 04, 2022 11:58 pm

Prawdopodobieństwo spadku wg red. naczelnego 90 minut.pl

Bełchatów, Sokół po 100%
Pogoń Grodzisk 95,5%
Hutnik 93,2%
KKS 1925 5,3%
Śląsk II 4,5%
Wisła Puławy 1,6%
Znicz 0,08%

https://twitter.com/mogiel90/status/152 ... W10p4qAAAA

Mam nadzieję, że po kolejnej kolejce procenty będą inne ; )

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » czw maja 05, 2022 7:45 am

Procenty można pomieszać i świat od razu się zmieni.
Koniecznie trzeba wygrac w Puławach