2 liga - sezon 2021/22

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz maja 08, 2022 10:04 pm

https://www.laczynaspilka.pl/pro-junior ... 021%2F2022

Aktualnie 4. miejsce w PJS który na koniec sezonu daje 50% (bo spadek) z 500 tys. zł = 250 tys. zł

Ze szczegółow wynika, że oprócz etatowych młodzieżowców (Drąg, Hoyo, Frasik, Chmiel) szczególnie ważne jest aby w każdym z dwóch meczów zagrali chociać przez minutę w każdym meczu Andrzejewski i Becht, bo zagrali po 8 meczów więc ich punkty (a każdy ma >500) w ogóle się nie liczą, bo musi być 20 meczów.

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt maja 10, 2022 6:31 pm

prezes Artur Trębacz pisze: biorąc pod uwagę tylko okres po zmianie trenera, to spokojnie byśmy się utrzymali. Więc można powiedzieć, że trener Lipecki w jakimś stopniu podniósł jakość tej drużyny i punktów uzbierał dużo.


Z tym to akurat można polemizować. Mielibyśmy wprawdzie 12. miejsce ale tylko 4 punkty przewagi na 15. KKS przy meczu z Ruchem w ostatniej kolejce.

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » wt maja 10, 2022 10:14 pm

Dzisiaj Artur Trębacz był w radio Kraków o 13 30 podobno. Ktoś coś wie co mówił albo najlepiej link do tego ma?

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » śr maja 11, 2022 12:07 pm

luke.krak pisze:Dzisiaj Artur Trębacz był w radio Kraków o 13 30 podobno. Ktoś coś wie co mówił albo najlepiej link do tego ma?

https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/ ... -hutnikiem

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » czw maja 19, 2022 4:29 pm

W najbliższy wtorek o godzinie 18 zapraszamy na spotkanie z zarządem Hutnika. W Hattrick Bistro&Cafe na stadionie Hutnika przy smacznym soku lub kuflu piwa (oczywiście bezalkoholowego) porozmawiać będzie można z wszystkimi członkami zarządu, którzy odpowiedzą nawet na te najtrudniejsze pytania. Zapraszamy członków stowarzyszenia, kibiców, sympatyków i wszystkich którym dobro Hutnika leży na sercu. Do zobaczenia!

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » wt maja 24, 2022 8:58 am

HZA_Hutnik pisze:W najbliższy wtorek o godzinie 18 zapraszamy na spotkanie z zarządem Hutnika. W Hattrick Bistro&Cafe na stadionie Hutnika przy smacznym soku lub kuflu piwa (oczywiście bezalkoholowego) porozmawiać będzie można z wszystkimi członkami zarządu, którzy odpowiedzą nawet na te najtrudniejsze pytania. Zapraszamy członków stowarzyszenia, kibiców, sympatyków i wszystkich którym dobro Hutnika leży na sercu. Do zobaczenia!


Zapraszam na 18 do klubu.

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » wt maja 24, 2022 8:35 pm

Wrzuci ktoś relacje ze spotkania?

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt maja 24, 2022 8:54 pm

luke.krak pisze:Wrzuci ktoś relacje ze spotkania?


-spadek uszczupli nasz budzet, odpadnie kasa z miasta (150 tys), bukmachera (kilkadziesiąt tys) i od sponsorów, którzy odchodzą: Irmar, Madejski i chyba Leste i bedzie to oczywiscie mialo wplyw na konstruowanie kadry, na szczescie podreperuje to PJS
-los trenera jeszcze nie jeszcze przesadzony, ale odnioslem wrazenie ze raczej nie zostanie, abstrachujac od niespelnionego celu i kosztów to moga mu nie odpowiadac popoludniowe godziny treningów, które beda w 3 lidze (szkola niekotrych grajkow itd). wszystko okaze sie jakos do polowy czerwca
-troche o kulisach transferów, wspolpracy z Egiptem, obiektach i ssa ale niewiele wiecej niz bylo w ostatnich zagietych
-szukane osoby do zastapienia obecnego zarzadu w czerwcu

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr maja 25, 2022 10:15 am

No i jeszcze jedno :

-nie ma przecieków i przesłanek żeby ktoś z klubiklubów ze szczebla cencentralnego miał się wycofać. Te placze to (zwykle skuteczny) szantaż na samorządach żeby sypnely kasa. W Jastrzębiu już się udało w Olsztynie jeszcze nie. W sumie najgorzej przynajmniej w mediach wygląda sytuacjssytuacja ŁKS.

Na spotkaniu 27 kibiców , 4 osoby z zarządu, kierownik, marketingowiść i pracownik obiektów

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » śr maja 25, 2022 11:13 am

Czy sa chetni do zastapienia obecnego zarzadu?

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr maja 25, 2022 11:17 am

[quote="Winnetou"]Czy sa chetni do zastapienia obecnego zarzadu?[/quot]


Nawet jeśli to nie ujawnili się na spotkaniu

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » śr maja 25, 2022 4:11 pm

luke.krak pisze:Wrzuci ktoś relacje ze spotkania?


Ja poproszę w wiadomości prywatnej o kontakt osoby, które były na spotkaniu. Był tam pewien temat który wspomniałem, że będziemy kontynuować.

Członkowie stowarzyszenia otrzymają w tym temacie wiadomość mailową najpóźniej jutro.

Alex
Posty: 1038
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » śr maja 25, 2022 7:36 pm

Bartłomiej Frasik - przez większą część sezonu grał, tylko dlatego że miał status młodzieżowca. Dużo do poprawy jeżeli chodzi o grę nogami. Słaba runda wiosenna. Przez co zaczął grać Leszczyński. Niech wraca do rezerw Śląska.

Arkadiusz Leszczyński - zagrał w tragicznej, rundzie jesiennej w naszym wykonaniu. Od Frasika tylko dwa lata starszy, ale jak dla mnie pewniejszy. Chciałbym, żeby został - jeżeli tak się stanie powinien być pewnym punktem w bramce.

Tomasz Jaklik - średni sezon w jego wykonaniu, czasem dobrze dośrodkował - jednak ze względu na pozycje, zadania bardziej defensywne. 6 sezonów za nim w barwach Hutnika, zakładam że zostanie mimo spadku. Doświadczenie z dwóch sezonów na pewno zebrał.

Daniel Hoyo-Kowalski - moje ulubione drewno, które na wiosnę ... zaczęło grać. A jedyną bramkę strzelił ... na jesień. Dalej nie wiem co on robi w młodzieżowej reprezentacji. Jest wypożyczony i wróci do kurwiska z Reymonta. Potrenują z pierwszą drużyną i pójdzie znowu na wypożyczenie.
Nie zatrzymywać chłopaka u nas, nawet gdyby była taka możliwość.

Adrian Jurkowski - wypożyczony z Wieczystej i zapewne do niej wróci. Tylko jak Ci awansują, to chłopak może mieć problem o miejsce ... na ławce rezerwowych. Wieczysta ma duży wybór w obronie, a jak awansuję to prawdopodobnie Kwiecień, znowu kogoś ściągnie do drużyny - więc za bardzo nie widzę miejsca dla Jurkowskiego. Chyba, że w rezerwach. Chłopak ma pecha, jeżeli chodzi o kontuzję. Szklane zdrowie, nie wiadomo kiedy coś jebnie i znowu nie pogra. W Chorzowie na koniec zagrał całe 2 minuty, zapomniał się rozgrzać (żart). Jeżeli w trakcie budowania drużyny na nowy sezon nie będzie nikogo wartościowego to można spróbować znowu go wyciągnąć z Wieczystej. Jednak ze względu na kontuzję
odpuściłbym jego osobę.

Filip Becht - spadliśmy więc wraca do Widzewa. Ci awansowali, więc na pewno nie będą chcieli trzymać swojego zawodnika w 3 lidze. Ekstraklasę zobaczy albo z trybun albo w TV. Na 90% znowu gdzieś go wypożyczą. Za pewne 2 liga, żeby dalej się ogrywał. Dupy jego występy nie urwały.

Sebastian Zalepa - największa pomyłka jaka przyszła, od powstania Nowego Hutnika. Chłop nie dość, że nie potrafi biegać to na dodatek nie myśli. Klasa A to jego poziom. Chociaż może i tu nie dać rady. WON z Hutnika.

Adrian Basta - brat "bliźniak" Zalepy. Ten chociaż, próbował biegać albo udawał. Głupszy od Zalepy na pewno. Te karne w Chojnicach i Puław idą
na jego konto. A wydawało się, że przychodzi z Sącza doświadczenie. WON w jakieś rodzinne strony. W takich Barcicach zapewne przyjęli by go
z otwartymi ramionami.

Kacper Andrzejewski - wpisane ma "obrońca" jednak u nas grał wyżej. Po derbowym meczu z Garbarnią, grał można powiedzieć "regularnie" do końca. Wypożyczony z rezerw Miedzi. Jeżeli u nas nie zostanie, zapewne tam wróci. Pierwszy zespół, tak jak Becht obejrzy z trybun. Jeżeli byłaby taka możliwość i sam zawodnik wyraziłby zgodę, to warto go wziąć na 3 ligę.

Szymon Stasik - zawodnik, który jeszcze nie dawno "liznął" Ekstraklasy w Mielcu u nas pokazał się przeciętnie jeżeli nie powiedzieć słabo. Spodziewałem się więcej po nim. Wraca do Bielska, a Ci go znowu gdzieś wypożyczą. Jak nie ma potrzeby, to nie próbować go zatrzymać czy pozyskać.

Miłosz Drąg - 4 sezony za nim w Hutnika. Dwa na poziomie 2 ligi. Młody, powinien na tym poziomie zostać. Zawodnik od zadań defensywnych. W ofensywie? Strzał z dystansu, który mu wyszedł w tym sezonie przeciwko Stężycy. Nowy zarząd powinien postarać się go zatrzymać. Doświadczenie
z dwóch ostatnich sezonów byłoby bardzo przydatne w niższej lidze.

Patryk Kieliś - ktoś wie co u niego? Był w ogóle na wiosnę, widział go ktoś? Jedna bramka w jego wykonaniu w domowym meczu z Wisłą. Jak ktoś mi napiszę, że są pytania o niego - to niech napiszę o jaki klub z 3 ligi albo niższej chodzi. Z braku laku mógłby zostać, jeżeli 3 liga mu odpowiada.

Dominik Zawadzki - zawodnik, który przedłużył kontrakt ale nie jest pewne że zostanie. Dobrze gdyby tak się stało. 3 bramki dla nas, w całym sezonie. W 3 lidzę, powinien się wyróżniać. Za nim do nas przyszedł dla Giebułtowa strzelił 11 bramek. Na podobne staty liczę u nas, jeżeli dalej będzie grał.

Elorhan - miała być wielka wymiana za Hafeza. Z dużej chmury mały deszcz. 2 liga na ten moment, to za wysoki poziom. Kontrakt ma dość długi, więc za pewne zostanie. Jak na jesień, znowu będzie grał piach to w grudniu się z nim pożegnać. Liczę, że "błyśnie" w 3 lidze.

Krzysztof Świątek - kapitan ze statku schodzi ostatni. Będzie zaskoczeniem dla mnie jak odejdzie. Przywiązanie robi swoje. Wieku nie oszukasz, ale ze 2 może 3 sezony u nas pogra. A później ... trener pierwszej drużyny. Oby. Grał w 2 lidze, więc zawsze coś zyskał. Najskuteczniejszy nasz grajek w tym sezonie. W 3 lidze, powinno to procentować.

Mateusz Wyjadłowski - słabiutko, a strzały z dystansu - tragedia. Bramka w debiucie, a później lipa. Wróci do Białegostoku, a Ci albo go wypożyczą albo rozwiążą kontrakt. Chciałbym go zobaczyć, u nas ligę niżej czy odpali w końcu czy nie. Jednak nastawiam się, że odejdzie i poszuka sobie klubu na poziomie centralnym.

Łukasz Skrzypek - to ten syn kolegi Janiczaka? Eee to musi zostać, jak to to tak. A tak poważnie, to nie dostał za dużo szans od Lipeckiego. Na 3 ligę w sam raz.

Samuel Łapczyński - nasza przyszłość. Debiut w 2 lidze zaliczony. Oby został w drużynie i grał coraz więcej.

Michał Kitliński - Kitek ma wpisane "pomocnik", a częściej grał w ataku. Zawodnik, który razem ze Świętym ma najwięcej występów w tym sezonie (33). Do tego dołożył 3 bramki. Spróbować, go zatrzymać. Byłby to jego kolejny sezon w Hutniku. Jeżeli 3 liga nie jest dla niego ujmą oczywiście, to niech zostanie.

Sławomir Chmiel - najczęściej grał u nas w ataku, w którym strzelił ... 0 bramek. Jemu zrobiło się krzywdę wystawiając go tak wysoko. Pomocnik tak jak ma "wpisane". Wróci do tego wiślackiego ścierwa, a Ci rozwiążą z nim umowę albo znowu gdzieś wypożyczą. 2 liga to może być jego poziom, ale tylko w pomocy

Ilias El Bouh - zapchaj dziura, która przyszła w połowie sezonu. Nic nie pokazał, ale też za dużo nie grał. Nie zatrzymywać. Niech dalej zmienia kluby, tak jak robił to do tej pory.

Jakub Wilczyński - pechowiec, który na wiosnę zagrał ... w ostatnim meczu o nic. Wypożyczony z Arki, jak Ci wrócą do Ekstraklasy to nie będą trzymać swojego zawodnika w tak niskiej lidze. Po za tym 3 liga, to może być dla niego za niski poziom i sam nie będzie chciał dalej grać nawet jak byłaby taka możliwość. Raczej mecz z Chorzowem był jego ostatnim.

Krystian Lelek - nasze odkrycie na wiosnę. Jak dla mnie jedyny zawodnik, o którego jakiś klub zapyta. Powinien dalej grać w minimum 2 lidze. Dla dobra jego rozwoju. Jeżeli jakimś cudem by został, dla mnie idzie na króla strzelców 3 ligi.

Zawodnicy z którymi pożegnaliśmy się w trakcie rundy albo jej przerwie:

Zmorzyński - duża niespodzianka, że z nim się pożegnano - trochę za szybko. Byłaby większa konkurencja z nim w obronie.
Wojcinowicz - zapowiadało się, ze odejdzie już po zakończeniu poprzedniego sezonu i tak się stało. Oby grał więcej, niż to było ostatnio w Puszczy.
Tetych - kilka sezonów pograł u nas, ale jednak odstawał już pod koniec - jeżeli o niego chodzi to dobra decyzja
Stawarczyk - wieku nie oszukasz, chociaż myślałem że odejdzie dopiero teraz na koniec sezonu.
Stasz - pomyłką było ściąganie go z Krosna bodajże, dobrze że tam wrócił
Sobala - duże zaskoczenie w połowie rundy, że z nim się pożegnano. Jak nie będzie kogo wziąć w ataku, to trzeba będzie się z Sobim przeprosić.
Kędziora - gra w Opolu i strzela bramki, to najważniejsze. Dodatkowo Odra ma szansę na awans do Ekstraklasy.
Hafez - nasza "gwiazda", która w 1 lidzę bramki bodajże nie strzeliła, na dodatek spadła z tej ligi. Do nas nie wróci. Gdzie grać w 3 lidze, on musi wyżej.
Gajda - 2 liga albo i wyżej może za jakiś czas, dobrze że pożegnaliśmy się z nim.
Bernal - swoje pograł i wrócił do domu, sprytnie rozegrany wolny ze Stalą Rzeszów większość będzie pamiętać.


Na deser zostawiłem osobę, która ten skład wystawiała co mecz:

Krzysztof Lipecki - pierwszy debiutancki sezon ... zakończony spadkiem. Gdyby, gdyby, gdyby nas prowadził od początku sezonu. Być może byśmy się utrzymali. A teraz mam nadzieję, że się rozstaniemy. Jak rezerwy Niecieczy przegrają baraż z Wieczystą, to wróci tam znowu w roli pierwszego trenera. Może 3 liga to jego poziom ... ale już nie u nas.

Jeżeli chodzi o zarząd:

Artur Trębacz - olbrzymi optymista, co się ceni. Gdzie wiele osób, po starcie rundy wiosennej pisało o spadku on wierzył do samego końca. Jak dla mnie najlepszy prezes, w historii Nowego Hutnika. Jedyny błąd jaki zrobił za swojej kadencji, temat ... spółki. Później nie dawali mu spokoju, łącznie ze Szcześniewskim w Zagiętych. Pytania: jak tam spółka, kiedy spółka itp.? Później ciężko było przyznać się, że temat spółki upadł albo został odwleczony w czasie.

Leszek Janiczak - gdybym co tydzień, co miesiąc, co pół roku słyszał teksty typu: "Kiedy ojciec dyrektor odejdzie?", "Dyrektor poda się w końcu do dymisji?". "Delikatnie" bym zrozumiał, że chyba mnie tu nie chcą. Najpierw był trenerem pierwszy drużyny z sukcesami, a później został dyrektorem z ... po prostu był dyrektorem. Trębacz wspomniał zdaję się w radiu Kraków, że w zarządzie coś się wypaliło. Zarządzie, liczba mnoga - więc dyrektora też to tyczy...


To jest tylko i wyłącznie moje subiektywne zdanie!

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr maja 25, 2022 8:56 pm

Becht.. Nie był wypożyczony z Widzewa żwby do niego wracać. Zapewne poszuka innego klubu. Opcja przedłużenia z nami była chyba tylko przy utrzymaniu.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw maja 26, 2022 10:10 am

No to mamy zajebisty finał baraży, zapewne goście i gospodarze wykorzystają wszystkie przyznane bilety