2 liga - sezon 2021/22

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pt maja 27, 2022 9:22 am

Alex

dla Lelka najlepszym rozwiązaniem będzie pozostać w Hutniku przynajmniej do końca roku.
Niech zrobi jakieś liczby i wtedy się pcha dalej.

Pójdzie do innego klubu, nie wyjdzie mu kilka meczów i może mieć problem, a w Hutniku granie zapewnione.

Wilczyński jest po drugiej poważnej kontuzji, więc rozchwytywany też nie będzie, a Arka ma rezerwy w IV lidze.

Nasi stranieri mieli kłopoty ze zdrowiem, więc to ich trochę tłumaczy.

A każdego (może poza jednym) młodego, który coś pograł w II lidze zatrzymywałbym jeśliby chciał zostać. Doświadczenie z II ligi ważna rzecz ważna i zawsze mogą pójść do przodu.
Z bramkarzy zostawiłbym Leszcza i na rezerwę jakiegoś młodego obiecującego.

widmo huta
Posty: 102
Rejestracja: sob lis 15, 2008 7:14 pm
Lokalizacja: Bohaterów Września

Postautor: widmo huta » sob maja 28, 2022 1:23 pm


dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn maja 30, 2022 7:44 am

z drużynami, które awansowały do 1 ligi zdobyliśmy 7 punktów na 18 mozliwych.

Do tego ogralismy po razie innych dwóch barazowiczów, 0 punktów jedynie z Motorem

Za to z drużynami, które spadły 6 na 15 + 3 za walkower.

Jak sie przegrywa wszystkie mecze na jesieni ze spadkowiczami to ciezko sie potem z tego wygrzebać. A po zdobyczy z górą widać, że ogórami nie byliśmy. Spadek na wlasne zyczenie.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pn maja 30, 2022 8:46 am

dUfio pisze:z drużynami, które awansowały do 1 ligi zdobyliśmy 7 punktów na 18 mozliwych.

Do tego ogralismy po razie innych dwóch barazowiczów, 0 punktów jedynie z Motorem

Za to z drużynami, które spadły 6 na 15 + 3 za walkower.

Jak sie przegrywa wszystkie mecze na jesieni ze spadkowiczami to ciezko sie potem z tego wygrzebać. A po zdobyczy z górą widać, że ogórami nie byliśmy. Spadek na wlasne zyczenie.

Mądrego to i dobrze przeczytać z rana, u mnie w pracy też pieski tworzą historię spiskowe jakie to układy w tej lidze panowały aby ich spuścić. A ja im mówię nie znam się na sędziach i układach ale jak się w Radomiu prowadzi dwa zero w siedemdziesiątej minucie to bruk bet by to wybijał po autach i grał na czas i nie dał sobie wdupczyć czterech bramek na które same sobie zapracowały. Na szczęście to nie nasze zmartwienie ale jak się miało po jesieni tyle punktów (to wpis o nas) co miało to spadek był wiadomy. Jak świat światem to drużyny chcące się utrzymać więcej punktów zdobywają na wiosnę i tu wiadomo bo te w środku tabeli nie mają już takiej motywacji. Był taki sezon ale to dla starszych gdy Bełchatów na wiosnę był równym graczem dla Legii i Widzewa a na jesieni był skazany na spadek.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pn maja 30, 2022 7:22 pm

A tak w ogóle to my dostaliśmy licencję na drugą ligę w.nowym sezonie?

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » wt maja 31, 2022 10:22 am


dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt maja 31, 2022 10:16 pm




srednia frekwencja 400 to kompromitacja, zwlaszcza ze praktycznie caly sezon bez uciazliwych restrykcji (nawet jak byly to i tak sie do limitów nie zblizalismy).
Na co komu ta 2 liga? Jak widac dla ludzi spoza grona, które i tak by chodzi to nie jest zaden rarytas..

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr cze 01, 2022 12:11 am

Ogólnie szkoda, że dopadła nas pandemia po awansie i jednocześnie PZPN z miastem zmniejszyły nam stadion. Ciekawe jaka byłaby frekwencja na inauguracji z GKS Katowice bez limitów.....

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » śr cze 01, 2022 8:48 am

bn pisze:Ogólnie szkoda, że dopadła nas pandemia po awansie i jednocześnie PZPN z miastem zmniejszyły nam stadion. Ciekawe jaka byłaby frekwencja na inauguracji z GKS Katowice bez limitów.....


No właśnie jak to jest teraz z tą pojemnością, bo spadamy do III ligi więc i wymogi powinny się zmniejszyć?
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr cze 01, 2022 6:37 pm

Dobre pytanie. Jak awansowaliśmy to rozgrywki i licencje w trzeciej lidze przyznawały jeszcze okręgowe ZPN. Stąd był przekręt Motoru i Bartnika. Teraz już prowadzi PZPN.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr cze 01, 2022 6:43 pm

Wymogi PZPN to jedno a drugie to ograniczenie do 999 przy imprezach niemasowych (innych u nas robić nie można-stadion się do tego nie nadaje)

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » czw cze 02, 2022 9:03 am

Po spadku Hutnik z klasą pożegnał się z klubami, z którymi przyszlo mu rywalizować w sezonie 2021/2022. – W paczkach znajdują się pamiątkowe proporczyki wydane w nakładzie jednej sztuki. Każdy nasz rywal otrzymał proporczyk z wynikami naszych bezpośrednich spotkań – mówi prezes Artur Trębacz.

Obok proporczyków w przesyłkach znalazło się także pudełko chusteczek z napisem "Do zobaczenia". Przedstawiciele Hutnika deklarują, że to na wszelki wypadek, gdyby ktoś z rywali uronił łezkę z powodu braku możliwości wspólnego spotkania na ligowych boiskach w nowych sezonie.
:D :D



Podziękowanie, które powinno trafić do klubu z Bełchatowa, trafi do kibiców, którzy organizują zrzutkę na klubowy herb i zostanie wystawione na licytacji.


https://sport.lovekrakow.pl/aktualnosci ... 46298.html

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pn cze 20, 2022 8:56 pm

W meczu ostatniej kolejki przegyrwamy w Tarnowie z miejscową Unią 2:1.
Sezon 2021/2022 kończymy na 15 miejscu w tabeli w strefie spadkowej i najprawdopodobniej przyszły sezon zaczniemy na IV ligowych boiskach.
Najprawdopodobniej?
Tak. Docierają słuchy, że Wisła może zachować III ligowy byt za sprawą wycofania się z II ligi któregoś z zespołów. Tym samym w II lidze utrzyma się Hutnik Nowa Huta. Co by nie było sportowo cały nasz klub nawalił .
Czekamy na informację, czekamy na działania klubu. Cisza nie ułatwia zadania i w tym przypadku gra na niekorzyść.

Z facebooka Sandomierska Szlachta

Ktoś coś ?

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pn cze 20, 2022 9:24 pm

Jeśli z ekstraklasy wycofałaby się np. Legia, to wtedy w pierwszej lidze utrzymuje się Stomil, w drugiej my a w trzeciej Sandomierz. Tylko się składa, że w trzech pierwszych ligach wszyscy mają licencję, i nikt nie ma pronlemów więc bądzmy poważni.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn cze 20, 2022 9:48 pm

+praktycznie wszyscy zaczęli normalne przygotowania, robią transfery, zmieniają trenerów itd.

najmniej ciekawie wygląda to w Stomilu, gdzie co rusz rozwiązują z kimś umowę za porozumieniem stron + dobierają juniorów, ale też nie wygladają jakby się mieli wycofywac