Puchar Polski - sezon 2021/22

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt sie 03, 2021 7:56 pm

O zalecenie braku sprzedaży w kasach w dniu meczu nie się co klubu czepiać. Wymysł PZPN którego akurat Wigry nie przestrzegają ale wszyscy inni tak. Trudno mieć pretensje że klub nie chce ryzykować kar.

Natomiast jestem za tym żeby dalej istniała pula biletów tradycyjnych który poza dniem meczowym można kupić jak zazwyczaj w kasie / sekretariacie / sklepiku czy gdziekolwiek na SS.

Druga kwestia to bilety internetowe które same w sobie są bardzo dobrym pomysłem i sporym udogodnieniem dla kibiców. Sposób wdrożenia jest jednak nie najlepszy wedlug mnie. Dostawca pobiera absurdalne prowizje niespotykane przy zakupie biletów w.innym klubach. Rozumiem że jak ktoś u niego kupuje bilet na Metallikę za pięć stówek to 4 zł różnicy nie robi ale jak ktoś kupuje bilet na Garbarni, Stali Rzeszów czy nawet Arce Gdynia kluby nie naliczają mu dodatkowej prowizji i logicznie rzecz biorąc nie powinno być drożej ale taniej.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt sie 03, 2021 8:06 pm

NaniHKS pisze:Czy jutro ewentualnie bedą jeszcze bilety w M1? Do ktorej godziny?


Z tego co się dowiedziałem to do 17:30, czyli mniej więcej do 75 minuty meczu

---


We wszelkich dyskusjach na temat dystrybucji trzeba brać pod uwagę ze to absolutne początki w tym temacie, podczas gdy np na reprezentacje przez kupbilet kupuje się już z 15 lat, a i tam bywały cyrki i problemy, a co tj porównywać reprezentacje z nami

A przecież przed nami "creme de la creme" całego przedsięwzięcia czyli... samo wejście na stadion, oby tu nie było problemu, z czytnikami itd

---

Zapewne po rundzie (a może i w trakcie) zostaną wyciągnięte wnioski i jeśli coś nie będzie działało jak trzeba to będzie próba ulepszenia/usprawnienia/zmniejszenia kosztów

Qlawy, czy poza imieniem i nazwiskiem podawałeś jakieś dane?

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » wt sie 03, 2021 8:30 pm

Qlawy pisze:Zakup biletów w MM w M1 to jakiś absurd.
Wogole sam przepis to absurd. Nie można otworzyć kas na świeżym powietrzu ale można iść do hipermarketu i tam stać w kolejce by zakupić bilet - żenada.

W M1 bilety sprzedaje 1 koleś który poszedł sobie na 15 min na sklep.
Potem robi się rezerwacje na miejsce - na HKS rezerwacja na miejsce ;)
Dane osobowe - czekałem kiedy się zapyta o daty szczepionki 1 i 2 dawki.
Z tym idzie się do kasy mijając kolejne osoby w sklepie z druczkiem jak za lodówkę - haha ciekawe czy można karnet na raty rozłożyć ;)

I znów się wraca do kolesia po bilet.
Proste pytanie gdzie łatwiej się zarazić w kasie prosząc o bilet na powietrzu dając 20 zł i od razu wchodząc czy w takiej kombinacji w MM.

Takie rzeczy tylko w Polsce.

Ktoś zaraz napisze że można on-line. Owszem można ale można kasę on-line zawsze mniejsze kolejki będą ;)


1950% racji.
Czy nie dalo sie zalatwic sprzedazy biletow w jakims sklepie na placu Centralnym lub Hubertusie?

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » wt sie 03, 2021 9:15 pm

bn pisze:O zalecenie braku sprzedaży w kasach w dniu meczu nie się co klubu czepiać. Wymysł PZPN którego akurat Wigry nie przestrzegają ale wszyscy inni tak. Trudno mieć pretensje że klub nie chce ryzykować kar.

Natomiast jestem za tym żeby dalej istniała pula biletów tradycyjnych który poza dniem meczowym można kupić jak zazwyczaj w kasie / sekretariacie / sklepiku czy gdziekolwiek na SS.

Druga kwestia to bilety internetowe które same w sobie są bardzo dobrym pomysłem i sporym udogodnieniem dla kibiców. Sposób wdrożenia jest jednak nie najlepszy wedlug mnie. Dostawca pobiera absurdalne prowizje niespotykane przy zakupie biletów w.innym klubach. Rozumiem że jak ktoś u niego kupuje bilet na Metallikę za pięć stówek to 4 zł różnicy nie robi ale jak ktoś kupuje bilet na Garbarni, Stali Rzeszów czy nawet Arce Gdynia kluby nie naliczają mu dodatkowej prowizji i logicznie rzecz biorąc nie powinno być drożej ale taniej.


Ja w swojej wypowiedzi ani złego słowa nie powiedziałem na klub czy zarząd.
Przytoczyłem tylko absurd jaki z takich przepisów wynika. Bardziej właśnie się można zarazić spędzając 20-30 min w MM w zamkniętym pomieszczeniu niż przed kasa dając 20 zł i wchodząc.
Gdzie tu logika.

Rozumiem ekstraklasę czy większe stadionu w 1 lidze sprzedaż internetowa ma dużą rację bytu choć i tak przed meczem wszyscy się tłoczą przed stadionem.

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » wt sie 03, 2021 10:24 pm

W MM nikt nic nie wie na temat karnetów tylko bilety na PP.

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » wt sie 03, 2021 11:07 pm

Zmiana na duży plus wypada dla członków stowarzyszenia. Tym razem nie muszą nigdzie jeździć czy stać w kolejkach. Wszyscy którzy zgłosili zainteresowanie już na maila otrzymali swoje bilety i karnety. Jeśli ktoś jeszcze się nie zgłosił lub nie otrzymał maila z biletem to proszę o kontakt: kibice@nh2010.pl

A pozostałych zachęcam do dołączenia do stowarzyszenia:
https://nh2010.pl/dolacz-do-stowarzyszenia


Wysłałem maila rano z pytaniem odnośnie karnetu / biletu - do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi

KrK_
Posty: 133
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 11:14 am

Postautor: KrK_ » wt sie 03, 2021 11:24 pm

Ja osobiście tego nie rozumiem zamiast postawić obok klubu jakąś altankę, czy bóg wie co i normalnie sprzedawać bilety, to zachciało się czarów. Nie kupię biletu u tych darmozjadów z e-bilet i koniec qwa :lol: Klub jakby chciał to z sytuacji by wybrnął, ale widocznie ma to w głębokim poważaniu.
Hutnik Kraków

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » śr sie 04, 2021 12:05 am

fan pisze:
Zmiana na duży plus wypada dla członków stowarzyszenia. Tym razem nie muszą nigdzie jeździć czy stać w kolejkach. Wszyscy którzy zgłosili zainteresowanie już na maila otrzymali swoje bilety i karnety. Jeśli ktoś jeszcze się nie zgłosił lub nie otrzymał maila z biletem to proszę o kontakt: kibice@nh2010.pl

A pozostałych zachęcam do dołączenia do stowarzyszenia:
https://nh2010.pl/dolacz-do-stowarzyszenia


Wysłałem maila rano z pytaniem odnośnie karnetu / biletu - do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi


Hej, dziś było troszkę obowiązków w klubie. Widziałem kilka maili, na pewni każdy z tych kibiców otrzyma karnet i bilet mailem do godziny 14. A jeśli nie będą mieli dostępu do maila w telefonie lub możliwości wydruku w ostatniej chwili to nie musza się martwić, na pewno wejdą na mecz. Proszę wówczas o podejście do okienka z akredytacjami przed meczem.

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr sie 04, 2021 12:06 am


Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » śr sie 04, 2021 10:16 am

Na zakładach kurs 2.05.
Wg mnie pewniak - Olimpia jednak trochę ma do przejechania plus ma dużo zmian w składzie po spadku.
Trzeba to wygrać

KrK_
Posty: 133
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 11:14 am

Postautor: KrK_ » śr sie 04, 2021 12:59 pm

Oby bez testowania zawodników w tym meczu i odpuszczenia pucharu.
Hutnik Kraków

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » śr sie 04, 2021 3:37 pm

Wow, mamy transmisję meczu w 4K, brawo.
Obrazek
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » śr sie 04, 2021 3:59 pm

Wrzuci ktoś jakiś link do transmisji? W pracy jestem, nie dojadę na mecz...
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Koonraadoo
Posty: 87
Rejestracja: śr kwie 22, 2009 5:50 pm

Postautor: Koonraadoo » śr sie 04, 2021 4:09 pm

0:1 w plecy

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » śr sie 04, 2021 5:56 pm

Szybko poszło to odpadnięcie z pucharu.
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS