Sezon 2022/23 - sparingi, transfery, info

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pt lip 15, 2022 4:10 pm

Odpowiedz można usłyszeć w 43min45sek ostatnich Zagiętych. Z tego co rozumiem liczono na to, że poduczy się trochę angielskiego i polskiego a sparing sugerowal umiejętności.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pt lip 15, 2022 5:22 pm

Winnetou pisze:
wojo77 pisze:
bn pisze:Z Grafenem i Leste skończyły się umowy sponsorskie. Nie wiem czy Grafen był kandydatem na drugiego udziałowca SSA ale wiadomość o tym że w grę wchodzi jedynie Cognor jako ewentualny inwestor była już w maju w Zagiętych. Ogólnie nie ma to większego znaczenia wg mnie bo nie wiadomo czy spółka w ogóle powstanie. Ważniejsi są sponsorzy.

Ogólnie Zagięcia z Paszą będą ciekawe. Drużyna również budzi spore nadzieje. Widać że plan jest aby zbudować coś dłużej niż tylko na jeden sezon
Dobra decyzja z Elorhanem, wg mnie przerost formy nad treścią, choć oczywiście jego kontrakt może ciążyć jeśli nie uda się wypożyczyć.

Elorhan piłkarsko by sobie poradził tylko brak znajomości języka co najmniej angielskiego jest problemem bo niby jak mu wytłumaczyć co ma grać i dawać ew.wskazówki, myślę że Pasza miał dość po Egipcie braku możliwości porozumiewania się :)


Jakim sposobem Elorhan dostał kontrakt w zimie, skoro nie można bylo sie z nim porozumieć?


Bo z jego menadżer już tak :wink:
Ostatnio zmieniony pt lip 15, 2022 7:49 pm przez ksh72, łącznie zmieniany 1 raz.

mr.Vitaminka
Posty: 1859
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » pt lip 15, 2022 6:21 pm

Winnetou pisze:
wojo77 pisze:
bn pisze:Z Grafenem i Leste skończyły się umowy sponsorskie. Nie wiem czy Grafen był kandydatem na drugiego udziałowca SSA ale wiadomość o tym że w grę wchodzi jedynie Cognor jako ewentualny inwestor była już w maju w Zagiętych. Ogólnie nie ma to większego znaczenia wg mnie bo nie wiadomo czy spółka w ogóle powstanie. Ważniejsi są sponsorzy.

Ogólnie Zagięcia z Paszą będą ciekawe. Drużyna również budzi spore nadzieje. Widać że plan jest aby zbudować coś dłużej niż tylko na jeden sezon
Dobra decyzja z Elorhanem, wg mnie przerost formy nad treścią, choć oczywiście jego kontrakt może ciążyć jeśli nie uda się wypożyczyć.

Elorhan piłkarsko by sobie poradził tylko brak znajomości języka co najmniej angielskiego jest problemem bo niby jak mu wytłumaczyć co ma grać i dawać ew.wskazówki, myślę że Pasza miał dość po Egipcie braku możliwości porozumiewania się :)


Jakim sposobem Elorhan dostał kontrakt w zimie, skoro nie można bylo sie z nim porozumieć?


Ponieważ w zimie jeszcze coś dukał po polsku
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt lip 15, 2022 7:00 pm

podsumowanie dzień przed inauguracją

Zmiany kadrowe
Przybyli: trener Paszkiewicz; Assinor, Głogowski, Góralski, Iwanicki, Jacak, Luberda, Nowakowski, Serafin, Szewczyk, Zarzycki, Zięba.
Ubyli: trener Krzysztof Lipecki; Adrian Basta (szuka klubu), Filip Becht (szuka klubu), Sławomir Chmiel (Wisła Kraków), Bartłomiej Frasik (Śląsk II Wrocław), Daniel Hoyo-Kowalski (Wisła Kraków), Tomasz Jaklik (szuka klubu), Michał Kitliński (Stomil Olsztyn?), Łukasz Skrzypek (szuka klubu), Szymon Stasik (szuka klubu), Jakub Wilczyński (KKS 1925 Kalisz), Mateusz Wyjadłowski (Motor Lublin), Sebastian Zalepa (szuka klubu).


cała kadra tu
https://gazetakrakowska.pl/hutnik-krako ... 2-16497775


choć sytuacja jest dynamiczna bo np figurują jeszcze tam obcokrajowcy w zeszlej rundy


na zdjęciu jest tez http://www.90minut.pl/kariera.php?id=35113 z adnotacją "w trakcie załatwiania"

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 330
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » pt lip 15, 2022 9:50 pm

Dzięki dla wszystkich, którzy przyłożyli swoje trzy grosze do skompletowania drużyny i przygotowania klubu do 2 ligi w tym trudnym, zwariowanym i przede wszystkim krótkim okresie 👍
Jedziemy z tym Lechem i całą resztą 💪

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob lip 16, 2022 12:56 pm

jesli się nie jebnałem w rachunkach to sredni rocznik pilkarza Hutnika na jesien 2022 to równy 2000 (52000 na 26)

https://nh2010.pl/kadra-hutnika-jesien- ... HtHI8JWOUk

luke.krak
Posty: 943
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » sob lip 16, 2022 9:56 pm

https://www.flashscore.pl/zawodnik/gora ... /tKCj6AEn/

Przejdźcie w dół strony i patrzcie jaki transfer nam ogłaszą w tym tygodniu 8) :lol: :lol: :lol: kolega przypadkiem to znalazł

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz lip 17, 2022 6:01 pm

sparing (2)

Hutnik Kraków - Podhala Nowy Targ 0-1 (0-1)

Hutnik: Szewczyk - Zarzycki, Drąg, Nowakowski, Góralski, Królikowski, Luberda, Kieliś, El Bouh, Elorhan, zawodnik testowany 1, oraz Fojt, zawodnik testowany 2, Sawicki, Wójtowicz, Waligóra, Miechówka, Rogóz, Kozłowski, Depta, Żmuda, Łapczyński, Gocal, zawodnik testowany 3

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » ndz lip 17, 2022 7:35 pm

Kolejka zakończona (bez jednego meczu przełożonego).
Hutnik Kraków na drugim miejscu w tabeli.

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pn lip 18, 2022 11:07 am

Po meczu Paszkiewicz mówił, ze wahał się nad pozycją bramkarza. Leszczyński powinien być nr 1. Szewczyk nie tak dawno popierdolił nas dla skisły, więc musi być co najmniej 2 razy lepszy od Arka żeby zagrać.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn lip 18, 2022 2:31 pm

Piotrek pisze:Po meczu Paszkiewicz mówił, ze wahał się nad pozycją bramkarza. Leszczyński powinien być nr 1. Szewczyk nie tak dawno popierdolił nas dla skisły, więc musi być co najmniej 2 razy lepszy od Arka żeby zagrać.


i do tego jest wypożyczony, a Leszczu nasz

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn lip 18, 2022 3:26 pm

W utopijnym świecie pewnie by to miało znaczenie o czym piszecie ale w obecnych realiach przy równej formie zapewne bronił będzie Szewczyk

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pn lip 18, 2022 3:42 pm

dUfio pisze:W utopijnym świecie pewnie by to miało znaczenie o czym piszecie ale w obecnych realiach przy równej formie zapewne bronił będzie Szewczyk

To ja wolę utopijny świat od kurwienia się.

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » pn lip 18, 2022 4:59 pm

Arek był jednym z bohaterów dzięki któremu utrzymaliśmy się rok temu.
Potem przez PJS przegrywał z Frasikiem od którego byl wg mnie duzo lepszy a teraz myślałem że w rywalizacji z juniorem z Wisły co wolał uciec od Nas niż tu się rozwijać - myślałem że będzie miał pewne miejsce w bramce.
W PJS punktuje prawie cały zespół więc bramkarz nie musi;)
Pytanie jakie są zapisy w kontraktach ile meczy musi rozegrac Szewczyk?

pawcio
Posty: 300
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » pn lip 18, 2022 5:35 pm

W utopijnym świecie, w którym w Hutniku graliby tylko Kibice Hutnika, Święty ładowały hat-tricki gdzieś w A-koasie, jeśli w ogóle.
Mamy mieć wyniki, więc niech broni lepszy. Za to bierze pieniądze.