Hutnik Kraków - Lech II Poznań 16.07.2022 g. 17:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » sob lip 16, 2022 9:45 pm

Zarejestrowałem się dzisiaj na stronie żeby kupić bilet przez neta i nie stać w kolejce to mi wyskoczyło że muszę podjechać do sekretariatu do weryfikacji. W jakich godzinach i kiedy można to zrobić? Jest jakiś inny sposób?

ultor
Posty: 66
Rejestracja: wt gru 02, 2008 5:54 pm
Lokalizacja: Kraków-Kliny

Postautor: ultor » sob lip 16, 2022 9:57 pm

Szkoda, że zamiast cieszyć się z niespodziewanego, aczkolwiek całkiem zasłużonego zwycięstwa z było nie było rezerwami aktualnego mistrza Polski trzy czwarte wątku poświęcone jest na słowną szermierkę w temacie dziesięciu złociszy więcej za bilet.

NaniHKS
Posty: 92
Rejestracja: ndz lut 15, 2009 6:47 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: NaniHKS » sob lip 16, 2022 10:05 pm

Brawo Hutnicy! Co to było za widowisko! Tak dalej do przodu i róbmy swoje.
Mega zaskoczenie :)

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » sob lip 16, 2022 10:11 pm

To może ktoś mi później odpowie, a teraz żeby przełamać temat moim zdaniem w pierwszej połowie mądrze się broniliśmy Lech nas cisnął ale niewiele z tego wynikało. Marcinkowski i środkowy obrońca nie pamiętam teraz jak się on nazywał (wiem że 17latek z Wisły K.) zrobili na mnie największe wrażenie. Z pomocy Iwanicki i Jacak na plus. Święty man of the match dzisiaj wszystko mu wychodziło piłka go szukała mógł mieć jeszcze 2 bramki. Jurkowski też daje duży spokój w obronie mam nadzieję że nic mu poważnego się nie stało. Czekam też na informacje co z Lelkiem. Wiadomo że przy wygranym meczu nie ma co narzekać ale na prawej obronie Góralski widać że jeszcze bez formy bo wsumie od niego się zaczął błąd przez który później był karny z dupy moim zdaniem. Później Jurkowski zszedł i druga bramka i mega nerwówka do samego końca. Jeszcze nie wspomniałem Andrzejewskiego... Uważam że drugi po Światku dzisiaj wyróżniony. Piękny dzień, frekwencja też super czekamy na kibiców przyjezdnych to będzie myślę jeszcze nas więcej. Walczymy dalej następne chyba Puławy..

Yordi
Posty: 150
Rejestracja: sob sie 27, 2005 8:47 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Yordi » sob lip 16, 2022 10:16 pm

luke.krak pisze:Zarejestrowałem się dzisiaj na stronie żeby kupić bilet przez neta i nie stać w kolejce to mi wyskoczyło że muszę podjechać do sekretariatu do weryfikacji. W jakich godzinach i kiedy można to zrobić? Jest jakiś inny sposób?
TAK idz do kasy zapłać 30zł :P i wejdziesz(ale kolejka..) ,albo kup karnet :) ja mialem podobnie z ebilet ale huj tam tak poł żartem pół serio oczywiście już koniec tematu biletu ... Mam pytanie odnośnie Assinor czy to prawda że nie otrzymał on pozwolenia na prace czy cos takiego ,nie jest zgłoszony do rozgrywek ,ktos cos wiecej może na ten temat powiedziec?

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » sob lip 16, 2022 10:23 pm

Święty mnóstwo bramek i kilka hat triców, ale czy w II lidze to nie pierwszy raz?

1979
Posty: 1894
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » sob lip 16, 2022 10:34 pm

Ktos wie co z Lelkiem ?bo wygladalo to na sciegno. Choc sam opuszczal murawe wiec moze nie jest az tak zle
Ostatnio zmieniony sob lip 16, 2022 10:36 pm przez 1979, łącznie zmieniany 1 raz.
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » sob lip 16, 2022 10:35 pm

Jak to podsumował mój sąsiad .... Start człowiek i może ;) brawo drużyna ale święte tez wielkie brawa ;)

Plus terminarz nam sprzyja.
Teraz do Puław które będą pod lekka presją po przegranej u siebie z Jastrzębiem - z Lechem rewanż się udał to czemu nie z Puławami.

Potem dwa mecze u siebie - Jastrzębie i Siarka - szansa na kolejne punkty są - a z każdą kolejka rośnie zgranie i wytrenowanie zespołu!

Kadra w której jest tylko 4 zawodników powyżej 25 lat !!
Ostatnio zmieniony sob lip 16, 2022 11:30 pm przez Qlawy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
fcb
Posty: 236
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Kraków Nowa Huta

Postautor: fcb » sob lip 16, 2022 10:56 pm

Oceniając swoim okiem

Jak na drużynę sklejona na już to wcale nie wyglądało to tragicznie. Widać oczywiście brak zgrania, ale były momenty że grali bardzo dobrze. Co cieszy to to, że widać różnicę porównując grę za Lipeckiego a teraz, jest większy spokój i opakowanie, proba gry piłką z większym spokojem a nie walenie piłki siną w dal. Młody obrońca Glogowski w parze z teściem będzie kozakiem to widać, potrzeba ogrania i doświadczenia, Marcinek na lewej mega, jeżeli chodzi o pomoc to duże zaangażowanie Iwanicki - widac serducho do walki, Jacak też nie najgorszy wystep aczkolwiek trochę w tle moim zdaniem. Zięba nienagannie na prawej obronie również. Przy potrójnej zmianie praktycznie cała nowa obrona.... i wkradlo się zamieszanie... Góralski na prawej nie wszedł w mecz kompletnie wg mnie jeden z tych którego dzisiaj zjadła trema... było widać że ciężko mu się odnaleźć. Lelek po za walecznością z grubsza zero zagrożenia na bramkę... więc jeżeli chodzi o napastnika to faktycznie na tej pozycji mamy brak.... zobaczymy jak zaprezentuje się nowy nabytek jak zagra... podobał mi się również Lubera na lewej obrobię, miał dwa zrywy z piłką i wyglądał nawet nawet. Jeżeli chodzi o Serafina dzisiaj niestety nie zdążył się pokazać pod żadnym kątem praktycznie.
To tylko moje zdanie. Ale po jednym meczu mógłbym stwierdzić patrząc na ligę że jeszcze się okaże że Pasza stworzy 'młodego potwora' i jedna z sensacji tej Ligii tego nam życzę. Pozdrawiam
Technika gubi każdego zawodnika !

Football Forever

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz lip 17, 2022 10:12 am

Mi się podobała taktyka, Pasza odpuścił sobie Barcelonę. Mam nadzieję, ze Lelek cały i zdrowy - choć jakby brakowało mu szybkości jeszcze. Bardzo fajnie pokazał się Marcinkowski - choć po meczu jakby zagubiony ciutkę :wink:

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz lip 17, 2022 11:20 am

juz mamy wiecej punktów niz po 8 kolejkach poprzedniego sezonu + 6 wygrana z rzedu u siebie 8)

ktoś korzysta z wp pilot i wie jak obejrzec retransmisje?

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » ndz lip 17, 2022 11:52 am

Na razie nie ma retransmisji

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » ndz lip 17, 2022 1:54 pm

Piotrek pisze:Mi się podobała taktyka, Pasza odpuścił sobie Barcelonę.

Bardzo fajnie pokazał się Marcinkowski - choć po meczu jakby zagubiony ciutkę :wink:


nie wiem czy odpuścił - wyprowadzanie piłki od bramkarza systemem czterech niebezpiecznych podań wciąż pozostało, a w tej lidze to proszenie się o katastrofę

co do Marcinkowskiego to są pozaboiskowe problemy - ale to już niech wyjaśni ktoś bardziej "kumaty"

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » ndz lip 17, 2022 3:29 pm

tomabon pisze:
Piotrek pisze:Mi się podobała taktyka, Pasza odpuścił sobie Barcelonę.

Bardzo fajnie pokazał się Marcinkowski - choć po meczu jakby zagubiony ciutkę :wink:


nie wiem czy odpuścił - wyprowadzanie piłki od bramkarza systemem czterech niebezpiecznych podań wciąż pozostało, a w tej lidze to proszenie się o katastrofę

co do Marcinkowskiego to są pozaboiskowe problemy - ale to już niech wyjaśni ktoś bardziej "kumaty"


Na 90minut.pl był komentarz że jest młodym obiecującym hooliganem największej kosy Hutnika.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz lip 17, 2022 4:03 pm

tomabon pisze:
Piotrek pisze:Mi się podobała taktyka, Pasza odpuścił sobie Barcelonę.

Bardzo fajnie pokazał się Marcinkowski - choć po meczu jakby zagubiony ciutkę :wink:


nie wiem czy odpuścił - wyprowadzanie piłki od bramkarza systemem czterech niebezpiecznych podań wciąż pozostało, a w tej lidze to proszenie się o katastrofę

co do Marcinkowskiego to są pozaboiskowe problemy - ale to już niech wyjaśni ktoś bardziej "kumaty"


Kto został po meczu podziękować piłkarzom to wie o co chodzi.
Na forum o takich sprawach nie powinno się pisać.