Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 31.03.2022 g. 17:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob lip 30, 2022 6:26 pm

Wszyscy tak zaaferowani meczem, że nawet 31.03 nikomu nie przeszkadza.
;)

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » sob lip 30, 2022 6:29 pm

PITROL pisze:Może nie wszyscy wiedzą. Od dzisiaj 10 wróciła na pierwotną trasę, czyli można tramwajem dojechać pod stadion.


Dziś tam jechałem pierwszy raz od miesiąca - nawrotka od obwodnicy i światła ;) szok

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » sob lip 30, 2022 8:50 pm

PITROL pisze:Może nie wszyscy wiedzą. Od dzisiaj 10 wróciła na pierwotną trasę, czyli można tramwajem dojechać pod stadion.


Ale te stare klamoty czy nowy tabor?
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

LOKO
Posty: 619
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » sob lip 30, 2022 8:54 pm

Dziś były same Lajkoniki

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » sob lip 30, 2022 9:02 pm

Super i niech tak zostanie.Jutro 10 na mecz.
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

Rafał_Hutnik
Posty: 340
Rejestracja: wt sie 31, 2004 11:18 am

Postautor: Rafał_Hutnik » sob lip 30, 2022 9:09 pm

Będzie można jutro przed meczem odebrac karnet? Ew w hali, w kasie?

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » sob lip 30, 2022 10:48 pm

LOKO pisze:Dziś były same Lajkoniki

Znajomy w środku tygodnia mówił mi, że na tej trasie mają jeździć tylko niskopodłogowe ze względu że linia odremontowana i faktycznie dziś tylko takie widziałem. Info miał od uroczej pani motorniczki. :wink: Inna sprawa, że wszystko super, ale że remont 3 kilometrowego odcinka trwał rok czasu… Dobra ja tylko tak dla starszych lub kontuzjowanych itp., bo sam i tak chodzę z buta na mecze. Nie rozmywajmy już tematu polityką nawet lokalną to tak w ramach samoopierdolenia.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Alex
Posty: 1038
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » ndz lip 31, 2022 7:37 pm

Sprawiedliwy remis z minimalnym wskazaniem na nas. Najlepszy w naszych szeregach "murzyn". Jemu paliwa nie brakło do 90 minuty. Reszta chłopaków mimo 120 minutach w Chojnicach grała bardzo dobrze do końca spotkania. Kondycyjnie coraz lepiej. Pasza z czerwoną, bardzo szybko - już w 3 kolejce :D

Sędzia słabiutki, za wysoka liga do sędziowania dla tego pana.

Zajebisty doping z obu stron. Nie wiem czy koło 1000 ludzi było.

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce, wkurwieni po remisie ;)

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz lip 31, 2022 8:02 pm

Bardzo dobry mecz tylko sędzia słaby.
Marko zajebisty gość teraz to się przyjemnie ogląda Hutnika.
Dzięki Chłopcy Hutnicy.

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » ndz lip 31, 2022 8:18 pm

By powiedzieć nie było źle to jakby nic nie powiedzieć.
Było dobrze jak na kadrę zgranie i dogrywke w Chojnicach to duży plus.
Marc robił całą robotę z przodu.
Jedyny mankament to kilka razy będąc przed polem karnym aż prosiło się by uderzyć na takiej mokrej i śliskiej murawie - a my chcemy jak za danego Paszy z piłką do bramki wejść.

Ogólnie mecz i atmosfera na duży plus.
3 mecz 4 punkty ;) jest dobrze

KrK_
Posty: 133
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 11:14 am

Postautor: KrK_ » ndz lip 31, 2022 8:40 pm

Trzeba docenić ten remis ze spadkowiczem, po którym nie wiadomo czego się spodziewać w tym sezonie. Generalnie trzeba też pochwalić zespół za zero z tyłu, biorąc pod uwagę 8 straconych bramek w ostatnich 3 meczach. Oby do przodu z Siarką, która przegrała z Puławami 2-4 u siebie i uciekać, jak najdalej z dolnej części tabeli już na początku sezonu, a potem już tylko piętkami :)
Hutnik Kraków

luke.krak
Posty: 943
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz lip 31, 2022 8:46 pm

Dla mnie najlepszy w dziejszym meczu Andrzejewski i Głogowski(18 latek miażdży system)

ultor
Posty: 66
Rejestracja: wt gru 02, 2008 5:54 pm
Lokalizacja: Kraków-Kliny

Postautor: ultor » ndz lip 31, 2022 11:07 pm

Dla wszystkich chłopaków duży szacun za ambicję i wolę walki, ale dla mnie bezapelacyjnie numer jeden to Mark Assinor. Serce, waleczność i szukanie gry połączone z niesamowitą techniką, jak na tą ligę, a dodatkowo niesamowita skoczność rodem z NBA daję nadzieję na napadziora jakiego dawno nie mieliśmy. Ktoś dzisiaj krzyknął z trybuny " dajesz Zakari":)...dawno się tak moja gęba nie cieszyła. Przypomniały mi się niezapomniane lata 90. Ma papiery chłopak na niezłego napastnika.

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz lip 31, 2022 11:30 pm

Dobry mecz do oglądania i dobra atmosfera sporo ludzi na trybunach. Media się uparły na frekwencję 800, ale moim zdaniem było 1 tys. lub więcej. Gości 250, drugie tyle na głównej oraz 2/3 trybuny od klasztoru. Dla porównania z Lechem II klub podał 927, a przecież teraz znacznie więcej. Widać, że wszyscy spragnieni drugoligowych meczów, które nie została odpowiednio docenione w pierwszych dwóch latach, więc chyba czas teraz.

Brawa dla całej drużyny za walkę. Piłkarzem meczem zdecydowania Marek Assinor. Nie dostał wprawdzie żadnej piłki od kolegów z drużyny którą mógłby zakończył strzałem, ale za to wykreował sam najwięcej sytuacji oraz ośmiometrową setkę zmarnowaną przez Marcinkowskiego. Trochę niepewny Jacak, wiele strat, nieco mniej Iwanicki. Dobry występ Szewczyka, choć było i szczęście czyli zmarnowane setki GKSJ.

Hutnika ładnie się ogląda, bo jest walka o każdą piłkę, również ładny krakowski styl gry z którego jednak za wiele na razie nie wynika, a rywale czyhają na błędy jak szczwany lisy. Wynik sprawiedliwy bo dwie setki miało Jastrzębie.

Z minusów to Pasza nie wyciągnął żadnych wniosków w kwestii "piątek". Więc gramy sobie od bramki podaniami, tak że rywalom wystarczy założyć pressing o czym mówił trener gości. Każdy aut bramkowy to dla na własne życzenie śmiertelne zagrożenie. W zasadzie rywalom opłaca się strzelać niecelnie bo zyskuje . A na koniec i tak się kończy najczęściej lufą do przodu, gdzie już są tylko rywale bo nasi pykali pod własną bramką.

Z kolei mimo ładnych akcji, nie strzałów zza pola karnego z dystansu. Tak jak pykamy pod własną bramką, tak samo próbujemy podaniami wejść z piłką do bramki rywali.

Nie wiem czemu nasz trener się aż tak spina. Sędziowie będą tak sędziują jak dzisiaj również w wielu innych meczach. Moim zdaniem była oczywiście ręka i powinien być karny, ale to nie pierwsza pewnie taka sytuacja i nie ostatnia. A tak to drużyna nie ma trenera na ławce...

Ogólnie dobrze że wpadł punkt, bo mimo ładnej gry to nie my mieliśmy więcej sytuacji. Zapowiada się również ciekawy mecz za tydzień z Siarką.

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » ndz lip 31, 2022 11:38 pm

Jastrzębie się określiło na 181 osób.
https://m.facebook.com/GKSJASTRZEBIE62/ ... 7mDg76Js1x