Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 31.03.2022 g. 17:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 31.03.2022 g. 17:00

Postautor: bn » śr lip 27, 2022 10:09 pm

Po niezłej grze w.pucharze i otarciu się o niespodziankę czas wrócić do ligowej rzeczywistości. Rywal z którym nigdy nie graliśmy od lat 90. z tego co pamiętam. Nie wiem jak wcześniej. Mecz nietypowo w.niedziele że względu na puchar.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lip 28, 2022 10:40 am

Akurat niedziela będzie najbardziej typowym dniem jeśli chodzi o mecze na przełomie lipca i sierpnia bo aż trzy będą upiększone przez mecz HKS. Dwie przez środowe mecze na północy, jedna dzięki telewizji

mr.Vitaminka
Posty: 1858
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 31.03.2022 g. 17:00

Postautor: mr.Vitaminka » czw lip 28, 2022 10:50 am

bn pisze:Po niezłej grze w.pucharze i otarciu się o niespodziankę czas wrócić do ligowej rzeczywistości. Rywal z którym nigdy nie graliśmy od lat 90. z tego co pamiętam. Nie wiem jak wcześniej. Mecz nietypowo w.niedziele że względu na puchar.



oczywiście wiem, że piszesz o meczach ligowych/pucharowych, ale graliśmy z GKSem mecz towarzyski, zaraz po przybiciu układu. Odwiedziło nas wówczas kilkudziesięciu kiboli z Jastrzębia a po meczu integrowaliśmy się nad jeziorkiem :) pamiętam, że były robione wspólne foty, ale nie widziałem żeby ktoś je publikował. jeśli ktoś takowe posiada to poproszę o wklejenie, może być tu albo w dziale kibice. thx
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 31.03.2022 g. 17:00

Postautor: dUfio » czw lip 28, 2022 11:05 am

mr.Vitaminka pisze:
bn pisze:Po niezłej grze w.pucharze i otarciu się o niespodziankę czas wrócić do ligowej rzeczywistości. Rywal z którym nigdy nie graliśmy od lat 90. z tego co pamiętam. Nie wiem jak wcześniej. Mecz nietypowo w.niedziele że względu na puchar.



oczywiście wiem, że piszesz o meczach ligowych/pucharowych, ale graliśmy z GKSem mecz towarzyski, zaraz po przybiciu układu. Odwiedziło nas wówczas kilkudziesięciu kiboli z Jastrzębia a po meczu integrowaliśmy się nad jeziorkiem :) pamiętam, że były robione wspólne foty, ale nie widziałem żeby ktoś je publikował. jeśli ktoś takowe posiada to poproszę o wklejenie, może być tu albo w dziale kibice. thx



Pamiętne lato 2007, czyli faktycznie między przybiciem układu a zgodą (marzec 2008), ale układ był juz zdajsie w 2006, gdy byli z nami wiosna na Motorze i jesienią w Dębicy i raczej nie był to skład "nieoficjalny". Wiosna 2007 to mecze z ich udziałem na Wisłoce i Wiśle 2, także latem układ już był w pełni przynajmniej w praktyce, bo może oficjalnie było inaczej

Balanga nad wodą faktycznie konkretna, konkretnie na Brzegach ale nie nad tym komercyjnym kwadracie z wodą przy trakcie papieskim ale na tych dzikich dołach

Potem był jeszcze sparing w zimie 08/09 w ich okolicach

mr.Vitaminka
Posty: 1858
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 31.03.2022 g. 17:00

Postautor: mr.Vitaminka » czw lip 28, 2022 12:46 pm

dUfio pisze:
mr.Vitaminka pisze:
bn pisze:Po niezłej grze w.pucharze i otarciu się o niespodziankę czas wrócić do ligowej rzeczywistości. Rywal z którym nigdy nie graliśmy od lat 90. z tego co pamiętam. Nie wiem jak wcześniej. Mecz nietypowo w.niedziele że względu na puchar.



oczywiście wiem, że piszesz o meczach ligowych/pucharowych, ale graliśmy z GKSem mecz towarzyski, zaraz po przybiciu układu. Odwiedziło nas wówczas kilkudziesięciu kiboli z Jastrzębia a po meczu integrowaliśmy się nad jeziorkiem :) pamiętam, że były robione wspólne foty, ale nie widziałem żeby ktoś je publikował. jeśli ktoś takowe posiada to poproszę o wklejenie, może być tu albo w dziale kibice. thx



Pamiętne lato 2007, czyli faktycznie między przybiciem układu a zgodą (marzec 2008), ale układ był juz zdajsie w 2006, gdy byli z nami wiosna na Motorze i jesienią w Dębicy i raczej nie był to skład "nieoficjalny". Wiosna 2007 to mecze z ich udziałem na Wisłoce i Wiśle 2, także latem układ już był w pełni przynajmniej w praktyce, bo może oficjalnie było inaczej

Balanga nad wodą faktycznie konkretna, konkretnie na Brzegach ale nie nad tym komercyjnym kwadracie z wodą przy trakcie papieskim ale na tych dzikich dołach

Potem był jeszcze sparing w zimie 08/09 w ich okolicach


pierwsze "przybicie" układu było po naszym "niedojeździe" na Stalówkę, kiedy wystawił nas kierowca/kierowcy (?). Pojechaliśmy od razu w 2 auta do Jastrzębia, grali z.... (nie pamiętam :) ale chyba z Rakowem, w każdym razie jakiś klub, który miał układ z Góralem Żywiec bo Jastrzębie początkowo wzięło nas za nich hehe. Na tym meczu doszło do solowki między przedstawicielem starego i młodego pokolenia, okazało się że chodziło o nas :) wygrał lepszy :) i zaprosili nas do swojego klimatycznego pubu/klubu gdzie były pierwsze oficjalne rozmowy i ustalenia z ich szefostwem, których opowieści o spotkaniach z czołówką hools z Polski zrobiły na nas ogromne wrażenie.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lip 28, 2022 12:56 pm

Który to był rok ta Stalówka?
Nie czasem początek sezonu 05/06?

Ps. Pub Vega?

PS2. ta sama czolowka która była w Dębicy'06? Gdy w 08 przybita była zgoda to trochę się przerzedzilo...

mr.Vitaminka
Posty: 1858
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » czw lip 28, 2022 1:12 pm

dUfio pisze:Który to był rok ta Stalówka?
Nie czasem początek sezonu 05/06?

Ps. Pub Vega?

PS2. ta sama czolowka która była w Dębicy'06? Gdy w 08 przybita była zgoda to trochę się przerzedzilo...



Zabij mnie a nie odpowiem Ci na ani jedno pytanie :) przynajmniej nie ze 100% pewnością.

ad 1. to był raczej początek tamtego sezonu (nie mam pamięci do lat), bo na pewno było ciepło i to bardzo.

ad 2. nie mam pojęcia jak się nazywał, to był ICH pub, bujaliśmy się w rytm Młodego Konika, którym się wtedy zajawiłem (zresztą do teraz ;) ). chyba wchodziło się po schodkach (?) i od razu był bar, dalej kible i jakieś pomieszczenie, chociaż ja spędziłem 99% czasu przy barze i gadaniu.

ad 3. ksyw nie pamiętam, oprócz słynnego I. Generalnie dla nas, wówczas chłopaków ok 25letnich goście po około 40 lat w klimacie robili wrażenie. I te ich opowieści o akcjach, o których jedynie wcześniej czytaliśmy w necie albo w TMK - wrażenia bezcenne.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lip 28, 2022 1:54 pm

Od czego jest niezawodna strona 90minut

13.08.05 Hutnik grał w Stalowej, GKS u siebie z Rakowem, więc 99% to te mecze


A takie na prawdę pierwsze nowożytne kontakty były chyba jeszcze chwilę wcześniej gdy 3 kiboli GKS było porwanych do Jamy B vel K

mr.Vitaminka
Posty: 1858
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » czw lip 28, 2022 3:03 pm

dUfio pisze:Od czego jest niezawodna strona 90minut

13.08.05 Hutnik grał w Stalowej, GKS u siebie z Rakowem, więc 99% to te mecze


A takie na prawdę pierwsze nowożytne kontakty były chyba jeszcze chwilę wcześniej gdy 3 kiboli GKS było porwanych do Jamy B vel K



Tak tak. To te mecze na bank.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

KrK_
Posty: 133
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 11:14 am

Postautor: KrK_ » pt lip 29, 2022 1:48 pm

Z Jastrzębiem różnie może być, biorąc pod uwagę mecz w Chojnicach i dogrywkę. Poza tym Jastrzębianie też grali w PP, ale u siebie i bez dogrywki, więc panowie do boju i mimo wszystko postarajcie się w Niedziele o 3 pkt.
Hutnik Kraków

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » pt lip 29, 2022 6:46 pm

Pojawiły się niewielkie, ale wyraźne,czytelne,plakaciki zapowiadające ten mecz.Konkretnie co?, gdzie , kiedy?
Ładna grafika przyciąga wzrok i zachęca do kibicowania w niedzielę.
Dobra robota.
:wink:
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pt lip 29, 2022 7:26 pm

enhaman pisze:Pojawiły się niewielkie, ale wyraźne,czytelne,plakaciki zapowiadające ten mecz.Konkretnie co?, gdzie , kiedy?
Ładna grafika przyciąga wzrok i zachęca do kibicowania w niedzielę.
Dobra robota.
:wink:


Brawo dla Since 1950! Pokazali, że każdy może realnie pomóc.

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » pt lip 29, 2022 9:23 pm

Tak, wielkie brawo.
Mecz bez plakatu na dzielnicy jest taki trochę " niepełnosprawny". Zwłaszcza w II lidze na centralnym poziomie rozgrywek.
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » pt lip 29, 2022 11:28 pm

Zapowiada się fajny meczyk z dobrą ilością gości ;)
Gramy solidnie można powiedzieć i nawet chyba lepiej niż większość z Nas przypuszczalo - a może być jeszcze lepiej jak zgranie i kondycja z meczu na mecz będzie rosła.
Fajnie byłoby w tych dwóch meczach u siebie 4 pkt zdobyć - choć 3 nie pogardzę ;)

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » sob lip 30, 2022 4:29 pm

Może nie wszyscy wiedzą. Od dzisiaj 10 wróciła na pierwotną trasę, czyli można tramwajem dojechać pod stadion.
Mówię to co myślę, robię to co mówię