Hutnik Kraków - Siarka Tarnobrzeg 7.08.2022r., g. 16:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt sie 09, 2022 11:00 pm

Mecz jakiego nie było od dawna. Naprawdę super się trafiło, że była transmisja w TVP. Tym razem to my zagraliśmy jak drugoligowi wyjadacze. I ta dramaturgia. Brawa dla całej drużyny i ma rację Piłka Nożna że cała jedenastka kolejki to jedenastka Hutnika.

Początek jakby nie mówić bardzo niemrawy i byliśmy stłamszeni delikatnie mówiąc. Superbohaterem pierwszym jest nasz bramkarz Szewczyk, sam nie wiem jak on to wszyscy wybronił. Oczywiście mieliśmy też dużo szczęścia, ale ono nic by nie dało gdyby nie super interwencje bramkarza.

Tak było aż do przebudzenia dzięki akcji Świątka i Assinora, zakończonym słupkiem. Później koncert superbohatera Marka, superhobetera Świątka i egzekutora Serafina który nie był bardzo widoczny ale to jaki skuteczny. Święty również liderem strzelców.

Dzięki temu później w drugiej połowie była walka ale przede wszystkim zabawa. W porywach to mogło być nawet i 8:0 ale nie bądźmy zbyt zachłanni.
W kolejny meczu na wyjeździe to znów nie my będziemy faworytem ale żyjmy chwilą!

Jeśli chodzi o frekwencję, to mniej ludzi niż na Jastrzębiu, co trochę mnie zdziwiło bo myślałem że zbilansuje się na zero: część zostanie w domu przed tv, ale inni przyjdą dodatkowo. Ale ogólnie dużo ludzi. Mam nadzieję, że dzięki dobrzej grze jakiś wybrany mecz w tym sezonie (Stomil?) udało się zgłosić jako imprezę masową i będzie oficjalny komplet 1800 osób albo chociaż 1600 osób.

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » wt sie 09, 2022 11:06 pm

ksh72 pisze:Skrót z kanału Siarki.
Obszerniejszy, bez komentarza, z lepiej słyszalnymi trybunami

https://m.youtube.com/watch?v=5MCyXsd0naM

Z ich skrótu to wygląda że nas gnietli cały mecz a my co wypad to bramka - przepraszam jedna akcja nie bramkowa nasza pokazana słupek 🤭 tzw.tarnobrzeska propaganda 😉