Zagłębie II Lubin - Hutnik Kraków 22.08.2022 g. 13:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » pn sie 22, 2022 2:10 pm

za szybko tracimy gola potem się wszystko sypie

pawcio
Posty: 300
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » pn sie 22, 2022 2:22 pm

Już teraz mamy najwięcej straconych bramek w lidze, a tu jeszcze pół godziny gry, 3 porażka z rzędu... Trener mówił chyba po Kotwicy, że w Lubinie musimy wygrać...

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn sie 22, 2022 2:33 pm

3-1
Kotwica odrobiła to my też możemy

1979
Posty: 1894
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » pn sie 22, 2022 3:00 pm

Jeden z najdziwniejszych naszych meczów w drugiej lidze. Powinniśmy to wygrać z palcem w dupie a ledwo co unikamy pogromu. Jak będzie kiedyś Paszkiewicz w "zagiętych" to zadajcie mu pytanie o co chodzi z tymi zmianami w 90,86 minucie ,bo za chiny nie mogę tego rozgryźć. W Egipcie to była jakaś taktyka czy co?
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

pawcio
Posty: 300
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » pn sie 22, 2022 3:14 pm

No na pewno nie można odmówić ambicji, zapierdzelanie ostre po 80 minucie pomimo 3 bramek do odrobienia, za to szacun.

Ale znów rozdajemy te karne jak cukierki w Halloween, liczy ktoś?

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pn sie 22, 2022 4:00 pm

Powtarzalność jest trzeba przyznać znowu sześć bramek w meczu a poważnie to zaczyna to przypominać nasza grę za Janiczaka, niby ładnie dla oka i stwarzamy sytuację tylko niestety przegrywamy i te karne to też podobieństwo. Mam nadzieję że zacznie nam dopisywać szczęście w obronię i wróci skuteczność, tematu zmian też nie ogarniam 🤔

pawcio
Posty: 300
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » pn sie 22, 2022 4:12 pm

Jak obejrzałem powtórki teraz, to widać że oba zagrania na karne niepotrzebne, ale ten drugi to jakis bandytyzm... Jak można dopuścić, żeby taka piłka, w takiej sytuacji, ot tak spadła sobie na rękę...
Karny bezsensowny jak ten w Puławach w poprzednim sezonie...

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 957
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » pn sie 22, 2022 5:02 pm

Nowakowski który zrobił drugiego karnego był zamieszany we wszystkie 4 bramki stracone przez Hutnika. Wiem, że krucho z kasą ale może skro Jurkowski kontuzjowany warto się rozejrzeć za jakimś bardzie doświadczonym obrońcom do pary dla Andrzejewskiego. Niestety Szewczyk dziś nic nie obronił - nic nie zwalił ale nie dał nic na plus jak chociażby z Siarką.

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn sie 22, 2022 5:07 pm

No nie zawsze zagra mecz "życia". Przy obydwu karnych był mega blisko.
Wrzutki u nas to rzeczywiście tragedia, przy pierwszej tego typu bramce w tym meczu myślę, że konkretnie zaspaliśmy.
No cóż, z Polonią muszą być 3 punkty.

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pn sie 22, 2022 5:27 pm

Wiadomo, że ani kasy ani piłkarzy na 2 ligę nie ma.
Jesteśmy już 3 sezon jak słoń w składzie porcelany.
Trzeba cieszyć się chwilą bo intuicja podpowiada , że będzie tylko gorzej ( oby nie). Raczej tym materiałem nie obronimy 2 ligi.
W sumie taka refleksja, że jest poziom centralny a z żadnej strony nie ma widoków , zainteresowania na to by faktycznie podnieść klub na godny poziom finansowy a co za tym idzie i sportowy. Myślę tu głównie o lobbingu ze strony miasta ale tam raczej mają inne sympatie i priorytety. Ewentualny spadek to pewnie z 15 lat błąkania się gdzieś po peryferiach poważnego futbolu. Trochę to smutne, ale skoro awans na szczebel centralny tego nie zmienił to ewentualny spadek tym bardziej nie będzie trampoliną, a pewnie po paru wcześniejszych meczach powoli znów wyrastamy na kandydata nr 1.

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » pn sie 22, 2022 5:58 pm

Dobry mecz w naszym wykonaniu. Sędziowie nas przekręcili.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn sie 22, 2022 6:56 pm

wojo77 pisze:Powtarzalność jest trzeba przyznać znowu sześć bramek w meczu a poważnie to zaczyna to przypominać nasza grę za Janiczaka, niby ładnie dla oka i stwarzamy sytuację tylko niestety przegrywamy i te karne to też podobieństwo. Mam nadzieję że zacznie nam dopisywać szczęście w obronię i wróci skuteczność, tematu zmian też nie ogarniam 🤔


Bo podobnie jak za Janiczaka mamy drużynę bez doświadczenia na szczeblu centralnym.
Już o tym pisałem:
ksh72 pisze:Chyba trochę przeszarzowalismy z odmłodzeniem i wymianą kadry
W podstawowej 11 tylko 3 zawodników z doświadczeniem na szczeblu centralnym.
W pierwszym sezonie II ligi za Janiczaka był podobny problem.
Brak ogrania skutkował prostymi błędami, kartkami i karnymi przeciwko nam (jeśli dobrze pamiętam najwięcej z całej ligi).
Szydełko ściągnął doświadczonych i lepiej poszło.


Doświadczenie to nie tylko jak się ustawić, ale kiedy warto upaść żeby był karny, a nie kartka dla upadającego, to wywieranie presji na rywalu, sędzi, nie zbieraniu głupich kartek itd itp.
Tego się na odprawie nie nauczy.

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pn sie 22, 2022 8:49 pm

wojo77 pisze:zaczyna to przypominać nasza grę za Janiczaka, niby ładnie dla oka i stwarzamy sytuację tylko niestety przegrywamy

Dokładnie takie mam wrażenie od początku. Piękna krakowska piłka miła dla oka i kończąca się wypunktowaniem przez rywala grającego lufę do przodu. Kończy się to jak wiemy miejscem spadkowym ale za to wszyscy rywale na pocieszenie komplementują anrqz na jakiś czas.uda się wygrać. niestety już za rok przy tak ładnej grze będzie piękna gra w trzeciej lidze.

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pn sie 22, 2022 10:06 pm

bn pisze:
wojo77 pisze:zaczyna to przypominać nasza grę za Janiczaka, niby ładnie dla oka i stwarzamy sytuację tylko niestety przegrywamy

Dokładnie takie mam wrażenie od początku. Piękna krakowska piłka miła dla oka i kończąca się wypunktowaniem przez rywala grającego lufę do przodu. Kończy się to jak wiemy miejscem spadkowym ale za to wszyscy rywale na pocieszenie komplementują anrqz na jakiś czas.uda się wygrać. niestety już za rok przy tak ładnej grze będzie piękna gra w trzeciej lidze.

Ja się zastanawiam, czy nasi młodzi piłkarze nie są przemotywowani, czy nie za bardzo chcą, a wtedy głowa się gotuje.

Alex
Posty: 1038
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » pn sie 22, 2022 10:08 pm

Co jak co, ale defensywa z młodzieży nie może być zrobiona. Tu musi być doświadczenie. Oby Jurkowski wrócił jak najszybciej, inaczej takie debilne karne za zagranie ręką będą częstsze. Te zmiany Paszkiewicza, gdy mecz już przegrany, poco - ktoś wie? Z Polonią muszą być 3 punkty, bo zacznie robić się gorąco. Oby te porażki nie odbiły się na frekwencji.