Hutnik Kraków - Polonia Warszawa 28.08.2022r., g. 16:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Alex
Posty: 1038
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » ndz sie 28, 2022 4:45 pm

1979 pisze:bramkarzowi ostatnio wystarczy strzelic w swiatlo bramki


Szewczyk po Puławach poczuł się na tyle pewnie, że przestał bronić...

mr.Vitaminka
Posty: 1858
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » ndz sie 28, 2022 5:19 pm

brum1 pisze:A może w końcu ten zespół dać poprowadzić jakiemuś Trenerowi?


Tu nie trzeba trenować, tu trzeba dzwonić
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

sikorek_nh
Posty: 1100
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » ndz sie 28, 2022 5:44 pm

Teraz kwestia do zastanowienia to ta, co powoduje, ze przegrywamy mecz w mecz i to z taka roznica?
Moze gdybysmy od 1 meczu przegrywali po 0:4 to nikt by sie nad tym nie zastanawial ,ale potrafilismy zdobyc 7 pkt a teraz wygladamy jak dzieci we mgle.

Czy te pierwsze mecze to byl przypadek i rzeczywiscie jestesmy tacy slabi?
Czy zostali zajechani po tym dziwnym okresie przygotowawczym?
Czy trener dobiera zla taktyke?
Hutnik 1950 KRAKÓW.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz sie 28, 2022 6:38 pm

ONLYHKS pisze:
Alex pisze:Ktoś jeszcze wierzy, że się utrzymamy?



Ja może się naraże ale raz że nie nie wierzę już w utrzymanie
A dwa szkoda nawet tracić kasę na wyjazdy może poza garbarnia oddałbym walkowerami serio.
Faktycznie 2liga to nie nasze progi.


:lol:

dUfio pisze:Ja czekam na pierwsze teksty "na chuj się było pchać do tej 2 ligi?!?//11" :lol:


nawet tydzień nie musiałeś czekać

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz sie 28, 2022 7:22 pm

Polkowice też 4 mecze w plecy. Na pocieszenie Motor pod nami Siarka Lech. 3 pkt straty do górnej części tabeli.

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz sie 28, 2022 7:29 pm

ksh72 pisze:
ONLYHKS pisze:
Alex pisze:Ktoś jeszcze wierzy, że się utrzymamy?



Ja może się naraże ale raz że nie nie wierzę już w utrzymanie
A dwa szkoda nawet tracić kasę na wyjazdy może poza garbarnia oddałbym walkowerami serio.
Faktycznie 2liga to nie nasze progi.


:lol:

dUfio pisze:Ja czekam na pierwsze teksty "na chuj się było pchać do tej 2 ligi?!?//11" :lol:


nawet tydzień nie musiałeś czekać


Na tą chwilę to się nie klei.
I takie są fakty.
Ile straconych bramek w ostatnich... meczach?
I za nim mnie przeczołgacie, to napiszę że będę na Garbarni i pewnie na następnych meczach na wyjeździe włącznie.

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » ndz sie 28, 2022 7:31 pm

Z perspektywy dnia dzisiejszego to największym błędem było... przyjechanie na mecz samochodem. Tego się k***a nie da na trzeźwo oglądać...


PJS to chyba jedyna szansa na sukces...
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz sie 28, 2022 8:22 pm

Najwygodniej powiedzieć, że mecz z Siarką był przypadkiem i to co teraz jest to norma. Mecz z Siarką nie był przypadkiem. Przypomnę że przed Siarką były bardzo dobre mecze z Lechem i Jastrzębiem.
Ostatnio zmieniony sob mar 11, 2023 7:43 am przez Aldaris, łącznie zmieniany 2 razy.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Alex
Posty: 1038
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » ndz sie 28, 2022 8:58 pm

Sam byłem za zatrudnieniem Paszy, ale jak nie będzie poprawy w grze przy okazji w punktach to trzeba będzie się rozstać. Nie czekać do końca rundy. Byle nie było za późno.

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » ndz sie 28, 2022 9:34 pm

Nie byłem nie ogladalem ale kolejny mecz gdzie po 15 minutach już jest po meczu.
Najgorsze jest to że tu nie można zrzucić na brak treningu czy ubytek sił.

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » ndz sie 28, 2022 9:39 pm

Smuda jest do wzięcia bo Podolinski idzie za niego.....
A no nie zapomniałem , że Franek chuj a nie trener i chciałby zarabiać więcej niż nasz cały budżet.
A tak na poważnie to kubeł zimniej wody na niektóre głowy .
Jesteśmy biedakami z najniższym budżetem płacowym i zawodnikami z 3 , 4 ligi i juniorów. Ewentualne utrzymanie byłoby cudem . Jako, że cuda zdarzają się bardzo rzadko to niech lepiej niektórzy to sobie wcześniej uświadomią to będą zdrowsi.
Zostaje żyć chwilą i oczywiście kibicować HKS.
Zobaczymy frekwencję na Garbarni. Trzeba mieć nadzieję, że takiej chujozy jak dziś nie powtórzą za tydzień.

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz sie 28, 2022 9:52 pm

Alex pisze:Sam byłem za zatrudnieniem Paszy, ale jak nie będzie poprawy w grze przy okazji w punktach to trzeba będzie się rozstać. Nie czekać do końca rundy. Byle nie było za późno.



Trenera mamy akurat ogarniętego. Młodziutka drużyna a szczególnie obrona więc nie dziwne że jest jak jest, możliwe że okrzepną i coś będzie lepiej albo Jurkowski w końcu wroci po kontuzji i coś pomoże jedynie na to trzeba liczyć innej możliwości nie ma jak ich wspierać a nie narzucać im dodatkową presję.

brum1
Posty: 14
Rejestracja: ndz paź 11, 2009 6:56 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: brum1 » ndz sie 28, 2022 10:30 pm

Trener dobry,, złotousty, tylko bez wyników....

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz sie 28, 2022 10:49 pm

brum1 pisze:Trener dobry,, złotousty, tylko bez wyników....



Wyniki żeby były to albo musisz mieć kasę żeby mieć jakościowych zawodników, albo dużo czasu i szczęścia na sklejenie i zgranie składu który jak trener podkreślił na konferencji jest warty tyle co sam jeden zawodnik Polonii Fidziukiewicz. Nikt nic nie wyczaruje czy to będzie Papszun czy Czesiu Michniewicz a nawet Pep Guardiola to gówno to da, młodzi uczą się grania na tym poziomie i tyle w temacie

wier<N>y
Posty: 230
Rejestracja: pn gru 01, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: wier<N>y » ndz sie 28, 2022 11:29 pm

luke.krak pisze:
brum1 pisze:Trener dobry,, złotousty, tylko bez wyników....



Wyniki żeby były to albo musisz mieć kasę żeby mieć jakościowych zawodników, albo dużo czasu i szczęścia na sklejenie i zgranie składu który jak trener podkreślił na konferencji jest warty tyle co sam jeden zawodnik Polonii Fidziukiewicz. Nikt nic nie wyczaruje czy to będzie Papszun czy Czesiu Michniewicz a nawet Pep Guardiola to gówno to da, młodzi uczą się grania na tym poziomie i tyle w temacie


Jak już cytujemy coś z konferencji to róbmy to dokładnie bo kazdy coś przekręci,doda od siebie i potem wychodzą różne bajki. Trener wyraźnie powiedział, że sam Fidziukiewicz zarabia tyle co cała obrona i paru pomocników a nie że jest wart tyle co cały skład.