Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg 10.09.2022r., g. 16:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz wrz 11, 2022 6:05 pm

Piotrek pisze:
pawcio pisze:
Piotrek pisze:Jeszcze co do bramkarzy (do piłkarzy z pola też), powinna być zasada, że gramy swoimi, jeżeli gość ma w dupie Hutnik, idzie do wisły, nie ma doświadczenia w 2 lidze, to żeby grać musi być co najmniej dwa razy lepszy, inaczej ława i łapanie hemoroidów. Szanujmy się sami jako klub, to inni też będą nas szanować. Mam nadzieję, że Leszczyński będzie podstawowym bramkarzem do końca sezonu, nawet jak trafi mu się jakiś błąd.[/list]


Ja się nie zgadzam, jesteśmy profesjonalnym klubem piłkarskim, którego głównym celem jest jak najlepszy wynik sportowy. Ma grać lepszy.


Profesjonalny klub sportowy patrzy na dwa wyniki, sportowy i finansowy. Wyszkolenie i transfer w naszym przypadku to będzie podstawa, a nie ogrywanie błoniastym zawodników za friko.[/quote



Spokojnie, narybek z naszej akademii dopiero wkracza w fazę dostarczania wychowanków. Póki co 17latkowie są za młodzi na 2 ligę. ]

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz wrz 11, 2022 6:24 pm

luke.krak pisze:
Piotrek pisze:
pawcio pisze:
Piotrek pisze:Jeszcze co do bramkarzy (do piłkarzy z pola też), powinna być zasada, że gramy swoimi, jeżeli gość ma w dupie Hutnik, idzie do wisły, nie ma doświadczenia w 2 lidze, to żeby grać musi być co najmniej dwa razy lepszy, inaczej ława i łapanie hemoroidów. Szanujmy się sami jako klub, to inni też będą nas szanować. Mam nadzieję, że Leszczyński będzie podstawowym bramkarzem do końca sezonu, nawet jak trafi mu się jakiś błąd.[/list]


Ja się nie zgadzam, jesteśmy profesjonalnym klubem piłkarskim, którego głównym celem jest jak najlepszy wynik sportowy. Ma grać lepszy.


Profesjonalny klub sportowy patrzy na dwa wyniki, sportowy i finansowy. Wyszkolenie i transfer w naszym przypadku to będzie podstawa, a nie ogrywanie błoniastym zawodników za friko.[/quote




Spokojnie, narybek z naszej akademii dopiero wkracza w fazę dostarczania wychowanków. Póki co 17latkowie są za młodzi na 2 ligę. ]

Czyli, że nie mamy talentów na miarę Waligóry, czy choćby bukalskiego. To jest tylko 2 liga, więc 16-18 lat to nie są wysokie progi.

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz wrz 11, 2022 6:55 pm

tomabon pisze:Chciałbym tak jak Piotrek ustawienie na dwóch napastników: Assinor i Lelek. Ale to chyba nierealne.


Nie rozumiem czemu Lelek miałby nie móc grać z Assinorem. Kiedyś dwóch napastników to była norma.

Lelek to typowy egzekutor strzelający bramki i nieźle mu to szło w tym roku. Assinor przewyższa poziomem zwinności i techniki większość tej ligi, ale brakuje mu właśnie wykończenia. Razem tworzyliby niezłą pakę.

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » ndz wrz 11, 2022 8:17 pm

bn pisze:
tomabon pisze:Chciałbym tak jak Piotrek ustawienie na dwóch napastników: Assinor i Lelek. Ale to chyba nierealne.


Nie rozumiem czemu Lelek miałby nie móc grać z Assinorem. Kiedyś dwóch napastników to była norma.

Lelek to typowy egzekutor strzelający bramki i nieźle mu to szło w tym roku. Assinor przewyższa poziomem zwinności i techniki większość tej ligi, ale brakuje mu właśnie wykończenia. Razem tworzyliby niezłą pakę.


Też tak uważam Assignor byłby w tej paczce częściej dogrywającym ze względu na dobrą technikę użytkową a sam również by skorzystał bo Lelek też potrafi nieźle dograć co pokazał ostatni mecz...

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn wrz 12, 2022 1:37 pm

Statystyki
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 4912173132

To co zwraca uwagę to niewielkie chyba jak ma nas posiadanie i a 18 strzałów Olimpii (choć tylko 3 celne)

SIWY 1950
Posty: 272
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 4:40 pm
Lokalizacja: Południe Polski..

Postautor: SIWY 1950 » pn wrz 12, 2022 1:51 pm

Z garbarnią mieliśmy przewagę w każdym aspekcie w statystykach a wynik w dupę. Tak że ja wolę w każdym meczu żeby statystyki były po stronie przeciwnika a wynik korzystny dla nas... 😉😀
FC PORĘBA

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn wrz 12, 2022 1:58 pm

SIWY 1950 pisze:Z garbarnią mieliśmy przewagę w każdym aspekcie w statystykach a wynik w dupę. Tak że ja wolę w każdym meczu żeby statystyki były po stronie przeciwnika a wynik korzystny dla nas... 😉😀


Jasna sprawa

Za Szydełki w tej udanej wiośnie pewnie mieliśmy po 30%

Duza liczba niecelnych strzałów pokazuje że Olimpia moze miała optyczną przewagę ale była dość bezradna

Fan Hutnika
Posty: 1526
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » wt wrz 13, 2022 1:47 pm

Kurcze wszystko fajnie ale tym razem z frekwa z 90 minut to ich ponioslo na nasza korzysc
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » wt wrz 13, 2022 10:55 pm

Dobra trzy dni po meczu a mi przeglądarka sama podrzuciła link do portalu elbląskiego i bynajmniej nie kibicowskiego a miejskiego. Tam wszystkie komentarze zmierzają do tego że mecz został sprzedany. Ktoś tu kiedyś mądrze napisał tu niema co trenować tu trzeba dzwonić! :!:
Jak widać ktoś w klubie poszedł po rozum do głowy i posłuchał.
Ale uwaga możemy być na widoku bo ..
Zgłosić trzeba sprawę do prokuratury i policji.

Ten jest najlepszy.
Rozszyfrowali nas i mam pytanie techniczne czy w związku z tym zbiórka dla Polkowic jest nadal aktualna?
https://www.portel.pl/olimpia/koniec-pieknej-serii/130776
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » wt wrz 13, 2022 11:59 pm

Wiadomo, że Hutnik kupił mecz, bo kto bogatemu zabroni.

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » śr wrz 14, 2022 10:38 am

Kupił nie kupił ale... u buka chłopaki z Olimpii mogli obstawić

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » śr wrz 14, 2022 12:16 pm

W Olimpii od lat są kwasy. Prezesem tam był (może nadal jest) ksiądz i oczywiście to się nie podobało tym, którzy uważają że to tylko oni mogą takie miejsce zajmować. A być prezesem klubu w takim mieście to jest coś i do tego idą tam pieniądze publiczne. Czekają jak się przydarzy porażka to jest okazja do siania fermentu.
Podobnie w Stalowej Woli, Mielcu ci co się czają na miejsca w zarządzie mają swoich trolli, którzy są aktywni w komentarzach.
Piekiełko
Zarządcy Kotwicy znowu podpadli Weszło i ci jechali po nich. Miało być tam tak tragicznie, ale wynikami zamknęli im na razie gębę.


W piłce dalej jest kasa i prestiż, więc się dzieje.

ps. na Hutnika był kurs poniżej 3, więc jakby mieli się nachapać to lepiej im było puścić mecz u siebie.

edyta

PITROL pisze:Rozszyfrowali nas i mam pytanie techniczne czy w związku z tym zbiórka dla Polkowic jest nadal aktualna?
https://www.portel.pl/olimpia/koniec-pieknej-serii/130776


po napisaniu posta dopiero wszedłem w ten link - no i jadą po księdzu Gumniaku

https://gol24.pl/jak-ksiadz-zostal-prez ... ar/9579136

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr wrz 14, 2022 11:44 pm

Fan Hutnika pisze:tym razem z frekwa z 90 minut to ich ponioslo na nasza korzysc


Frekwencja 937 została podana przez klub. Przy tej precyzji można przypuszczać że pochodzi z kołowrotków.

Co ciekawe, według danych 90 minut tym razem była druga najwyższa frekwencja w kolejce:

1. Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie II Lubin (1510)
2. Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg (937)
3. GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn (916)
4. Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków (912)
5. Radunia Stężyca - Polonia Warszawa (531)
6. Wisła Puławy - Górnik Polkowice (380)
7. Znicz Pruszków - KKS 1925 Kalisz (322)
8. Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce (157)
Lech II Poznań - Motor Lublin (0)

pawcio
Posty: 300
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » czw wrz 15, 2022 4:09 pm

bn pisze:
Fan Hutnika pisze:tym razem z frekwa z 90 minut to ich ponioslo na nasza korzysc


Frekwencja 937 została podana przez klub. Przy tej precyzji można przypuszczać że pochodzi z kołowrotków.

Co ciekawe, według danych 90 minut tym razem była druga najwyższa frekwencja w kolejce:

1. Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie II Lubin (1510)
2. Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg (937)
3. GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn (916)
4. Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków (912)
5. Radunia Stężyca - Polonia Warszawa (531)
6. Wisła Puławy - Górnik Polkowice (380)
7. Znicz Pruszków - KKS 1925 Kalisz (322)
8. Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce (157)
Lech II Poznań - Motor Lublin (0)


To i tak wtedy byłaby niedoszacowana - na VIPa przecież nie ma przejścia przez kołowrotki.