Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg 10.09.2022r., g. 16:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » sob wrz 10, 2022 9:14 pm

ONLYHKS pisze: Starczy 1-0nic więcej się nie wydarzy

😀😀😀😀😀

Fantastyczny mecz. Wspaniałe emocje. Kto nie był, niech zaluje. Niesamowita wola walki u Hutników. Nie odpuszczali nawet na 1 cm. Kilka strzałów ofiarnie zablokowanych. Iwanicki na stoperze zagrał rewelacyjnie. Świątek wiadomo profesor. Wyróżnił bym jeszcze Urbana i Kielisia. Leszczyński wniósł dużo pewności do bramki. Mark Assinor zagrał bardzo walecznie, ale zmarnował kolejną 100-ke. Musi więcej ćwiczyć 1 na 1. Takie sytuacje trzeba wykorzystywać. Wystarczy jakby próbował omijać bramkarza. Jest wtedy gol lub rzut karny. Lelek również super. Szkoda że w kilku wcześniejszych meczach nie dostał więcej minut gry. Na wymęczonych obrońców jego szybkość jest zabójcza. Brawa dla trenera, że wprowadził kilku innych zawodników od 1-ej minuty. Takie zmiany były bardzo potrzebne.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » sob wrz 10, 2022 9:18 pm


tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » ndz wrz 11, 2022 12:26 am

Chciałbym tak jak Piotrek ustawienie na dwóch napastników: Assinor i Lelek. Ale to chyba nierealne.

Wnioski po tym meczu:
Leszczyński nie Szewczyk
Iwanicki nie Drąg
Kieliś nie Serafin

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz wrz 11, 2022 12:31 am

Cieszy powrót do bramki Leszczyńskiego. Nie mam jakichś specjalnych przesłanek do tego oprócz faktów, że go lubię i dobrze broni.
Brawo dziś za mecz, bo to było potrzebne, a właściwie mecz na ostrzu noża.
Święty mam nadzieję zamyka "głupie ryje".
Brawo Krzysiu, o to chodzi!

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » ndz wrz 11, 2022 12:46 am

Nie byłem skrótu jeszcze nie widziałem ale zwycięstwo dało mały oddech w walce o utrzymanie.
Teraz Polkowice które chyba nie są w najlepszej dyspozycji a potem arcy ważny mecz z Motorem.
3 punkty tam sprawia że nasza sytuacja w tabeli będzie nie najgorsza.

Brawo za walkę i punkty.
Święty na króla strzelców

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » ndz wrz 11, 2022 1:48 am

W końcówce meczu, już nie pamiętam przy jakim wyniku, miała miejsce prze zabawna sytuacja, której w żadnym meczu nigdy nie widziałem. Otóż mieliśmy rzut rożny, a na polu karnym przeciwnika nie bylo ani jednego naszego zawodnika. Dwóch naszych stało przy chorągiewce, a reszta na... środku boiska 😀. Z punktu widzenia przebiegu meczu miało to jak największy sens.

W ogóle nasi od momentu czerwonej kartki Zawadzkiego bardzo umiejętnie grali na czas. Zwłaszcza Leszczyński, który przy każdym rozpoczynaniu kradł cenne sekundy. Oprócz niego również Świątek dawał się faulować przeciwnikom kiedy tylko mógł, aby zdobyć rzut wolny.

W takich meczach rodzi się drużyna. Na zasadzie "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego ". Podobnie bylo na wiosennym meczu z Garbarnię 0-0.

Leszczyński, Jurkowski, Świątek, Kielis, Lelek, Zawadzki (akurat to wyjątek) to zawodnicy o już niemałym doświadczeniu II-ligowym i było to widać właśnie dzisiaj. Mam nadzieję, że trener Paszkiewicz utrzyma ten kierunek.

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz wrz 11, 2022 8:39 am

Najważniejsze są 3 punkty o grze jak najszybciej zapomnieć. Olimpia zagrała mecz najgorzej jak mogła dla siebie i najlepiej dla nas bezsensowne wrzutki które nie przynosiły żadnego pożytku. Wreszcie uśmiechnęło się do nas szczęście mimo że ten w czarnym znowu robił sobie jaja, kartki dla Zawackiego to nieporozumienie.

ultor
Posty: 66
Rejestracja: wt gru 02, 2008 5:54 pm
Lokalizacja: Kraków-Kliny

Postautor: ultor » ndz wrz 11, 2022 9:20 am

Wszystko się zgadza, ale aby się utrzymać trzeba zacząć zdobywać punkty na wyjazdach. Należy popracować nad mentalem i oby zaskoczyło po raz pierwszy w Polkowicach.

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz wrz 11, 2022 9:26 am

Jeszcze co do bramkarzy (do piłkarzy z pola też), powinna być zasada, że gramy swoimi, jeżeli gość ma w dupie Hutnik, idzie do wisły, nie ma doświadczenia w 2 lidze, to żeby grać musi być co najmniej dwa razy lepszy, inaczej ława i łapanie hemoroidów. Szanujmy się sami jako klub, to inni też będą nas szanować. Mam nadzieję, że Leszczyński będzie podstawowym bramkarzem do końca sezonu, nawet jak trafi mu się jakiś błąd.[/list]

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » ndz wrz 11, 2022 10:12 am

Piotrek pisze:Jeszcze co do bramkarzy (do piłkarzy z pola też), powinna być zasada, że gramy swoimi, jeżeli gość ma w dupie Hutnik, idzie do wisły, nie ma doświadczenia w 2 lidze, to żeby grać musi być co najmniej dwa razy lepszy, inaczej ława i łapanie hemoroidów. Szanujmy się sami jako klub, to inni też będą nas szanować. Mam nadzieję, że Leszczyński będzie podstawowym bramkarzem do końca sezonu, nawet jak trafi mu się jakiś błąd.[/list]


Nic dodać nic ująć. 10/10.

pawcio
Posty: 300
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » ndz wrz 11, 2022 10:37 am

Piotrek pisze:Jeszcze co do bramkarzy (do piłkarzy z pola też), powinna być zasada, że gramy swoimi, jeżeli gość ma w dupie Hutnik, idzie do wisły, nie ma doświadczenia w 2 lidze, to żeby grać musi być co najmniej dwa razy lepszy, inaczej ława i łapanie hemoroidów. Szanujmy się sami jako klub, to inni też będą nas szanować. Mam nadzieję, że Leszczyński będzie podstawowym bramkarzem do końca sezonu, nawet jak trafi mu się jakiś błąd.[/list]


Ja się nie zgadzam, jesteśmy profesjonalnym klubem piłkarskim, którego głównym celem jest jak najlepszy wynik sportowy. Ma grać lepszy.

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » ndz wrz 11, 2022 10:57 am

Mam nadzieję, że Leszczu szybko nie opuści bramki.

Pomijając to, że sędzia grubo przesadził dając Zawadzkiemu drugie żółtko to jednak nasz gracz powinien mieć to w głowie, że ma już jedną żółtą i nie powinien dawać sędziemu pretekstu do wykazania się swoimi marnymi umiejętnościami. Wcześniej grał bez zarzutu - widać było doświadczenie drugoligowe. Mam nadzieję, że wyciągnie wnioski i nie wyląduje znowu na ławce.

Kieliś bardzo dobrze, chyba w lepszej obecnie formie niż Serafin.

Lelek podobnie jak w przypadku Leszczyńskiego nie wiem dlaczego nie pojawiał się wcześniej chociaż na ostatnie pół godziny.

Assignor powinien zostawać po treningu na dodatkowe treningi strzeleckie. Trzy niewykorzystane setki w dwóch meczach to jednak za wiele. Po za tym zastawianie się, walka, drybling itp bez zarzutu.

Swiątek - klasa sama w sobie !!!

Trener - brawo za to, że się otworzył na zmiany. Mam nadzieję, że nie skreśli Zawadzkiego pomimo tego, że w połowie zajebał sam piłkarz.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz wrz 11, 2022 2:43 pm

Na naszym kanale YT cisza

https://m.youtube.com/watch?v=ucLTEtVhr10

Druga żółta dla Zawadzkiego jak najbardziej sluszna

mr.Vitaminka
Posty: 1858
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » ndz wrz 11, 2022 5:21 pm

Po 10. kolejce mamy 10 punktów, dokładnie tyle samo było za Janiczaka. Za SzSz mieliśmy 5 pkt w analogicznym okresie.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz wrz 11, 2022 5:58 pm

pawcio pisze:
Piotrek pisze:Jeszcze co do bramkarzy (do piłkarzy z pola też), powinna być zasada, że gramy swoimi, jeżeli gość ma w dupie Hutnik, idzie do wisły, nie ma doświadczenia w 2 lidze, to żeby grać musi być co najmniej dwa razy lepszy, inaczej ława i łapanie hemoroidów. Szanujmy się sami jako klub, to inni też będą nas szanować. Mam nadzieję, że Leszczyński będzie podstawowym bramkarzem do końca sezonu, nawet jak trafi mu się jakiś błąd.[/list]


Ja się nie zgadzam, jesteśmy profesjonalnym klubem piłkarskim, którego głównym celem jest jak najlepszy wynik sportowy. Ma grać lepszy.


Profesjonalny klub sportowy patrzy na dwa wyniki, sportowy i finansowy. Wyszkolenie i transfer w naszym przypadku to będzie podstawa, a nie ogrywanie błoniastym zawodników za friko.