Hutnik Kraków - Wisła Puławy 12.11.2022r., g. 13:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Hutnik Kraków - Wisła Puławy 12.11.2022r., g. 13:00

Postautor: luke.krak » ndz lis 13, 2022 9:49 pm

https://nh2010.pl/za-dziesiec-dwudziest ... y-1387-589


A więc to prawda i definitywnie...
Coś pękło we mnie, serce boli, uświadomiłem sobie jak ten czas zapierdziela i nic nie trwa wiecznie. Przez 17 lat kibicuje temu klubowi zawodnikom, trenerom, działaczom kibicom wspierajacych klub w różny sposób i oczywiście grupie GT'02 która była przez ten czas zawsze i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić tego klubu bez Was. Zajebiste oprawy, klimat na jeszcze starej trybunie który robiliście.. Piękne Wasze 20lat działalności , rozumiem i Dziękuję Panowie za to co zrobiliście. Brawa!

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Hutnik Kraków - Wisła Puławy 12.11.2022r., g. 13:00

Postautor: dUfio » pn lis 14, 2022 7:51 pm

z tym czasem to trafiłeś w sedno, pewne procesy są nieuchronne

parafrazując tym razem samego Adama Małysza "zawsze marzyłem o tym by zakończyć, gdy będę w formie"
moze nie jest to co w latach powiedzmy 10-14, ale starczylo jeszcze resztek sil zeby zrobic to z odpowiednim przytupem

na szersze podsumowanie przyjdzie jeszcze pora, poki co wielkie dzieki dla wszystkich i za sobotę i za te 20 (!) lat

co dalej? jak moowi haslo na jednej ze smyczek Since "ultras will never die" ;)

nie jest to zadna tajemnica, a pewnie malo kto wie - prezentacje na meczach z Siarką i Motorem zostaly przeprowadzone od a do z przez osoby spoza GT

dla niektorych moze to niespodzianka, ale wszystkich aktywnych kibicow Hutnika uswiadamialismy juz od dobrych kilku miesiacy o naszej decyzji podjetej duzo wczesniej. moze zle nie bedzie;)

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Hutnik Kraków - Wisła Puławy 12.11.2022r., g. 13:00

Postautor: Winnetou » pn lis 14, 2022 10:19 pm

Są takie 2 powiedzenia: " Natura nie znosi próżni" i "Umarł król, Niech żyje król". Czyli napewno pojawią się następcy GT'O2.

Przykładowo kilku dzieciaków co zabieram na mecze, tak się już zajawilo na Hutnika, że pytają czy mogą jechać do Jastrzębia i Kołobrzegu :D

Gusio
Posty: 20
Rejestracja: czw kwie 13, 2017 8:29 am
Lokalizacja: Dzielnica XV

Re: Hutnik Kraków - Wisła Puławy 12.11.2022r., g. 13:00

Postautor: Gusio » czw lis 17, 2022 8:51 pm

Rzadko udzielam się na tym forum, jednak pozwolę sobie zabrać głos w imieniu swoim jak i innych chłopaków z roczników niższych niż 00. Każdy z nas rozpoczynając swoją przygodę z kibicowaniem Hutnikowi ma inne wspomnienia jednak każde z nich w jakiś sposób związane jest z GT'02. Pierwsze wspomnienie jakie zapadło mi szczególnie w pamięć to mecz z Czarnymi Połaniec w 2009 roku na zakończenie rundy jesiennej, po którym nasza drużyna i SSA się posypała. Jako 7 letni chłopiec od podawania piłek bardziej wtedy interesowałem się futbolem, jednak to co wtedy szczególnie przykuło moją uwagę to doping, atmosfera meczu przy światłach jak i racowisko, które zrobili gietki. Od tamtego czasu w klubie zmieniło się praktycznie wszystko poza Gt i tym że gra Święty. Potem powstało Stowarzyszenie, a nasz ruch ultras robił naprawdę zajebista robotę, przytoczę chociażby mecze ,które także zapadły mi w pamięć m.in z Orłem Balin, Granatem, Unia Tarnów, rezerwami Cracovii, Kszo, rezerwami wisły, Beskidem Andrychów, Unią Oświęcim, Wiślanką Grabie, Wisłoką Dębica, Motorem Lublin, Stalą Rzeszów etc.

Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że gdyby nie chłopaki obecnie sytuacja na naszych trybunach mogłaby wyglądać podobnie jak na np. Wieczystej, Garbarnii, a kibice żyliby wiecznie pucharami UEFA i meczem z Monaco. Po upadku klubu jednak oni dali motor napędowy i robili oprawy z największą pompą jak już zauważył Dufio, gdzie ich prime przypadał na 2010-2014. Jak też zauważył teraz idzie nowe pokolenie, jednak zawsze będziemy mieć na uwadze to jaką robotę wykonywaliście i na jaki poziom ultraski wynieśliście Hutnika przy nie oszukujmy się dość ograniczonych możliwościach. Wiemy też, że pomimo zakończenia tej 20 letniej przygody każdy z was nadal będzie mieć Hutnika a w sercu, a my zawsze będziemy mogli liczyć na waszą pomoc i wsparcie. Dziękujemy każdemu z was razem jak i z osobna za robotę jaką robiliście dla tego klubu przez tyle lat.

CAŁY Hutnik ZAWSZE RAZEM!