Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: wojo77 » wt lis 07, 2023 8:10 pm


dUfio
Posty: 9096
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: dUfio » wt lis 07, 2023 8:24 pm

ja pi...ole, co za dzień

na dobranoc...
https://twitter.com/KSHutnikKrakow/stat ... 1354885121

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: ksh72 » wt lis 07, 2023 9:03 pm

a to ciekawe:


"Po meczu jednak całą piłkarską Polskę obiegła informacja o rzekomym ustawieniu meczu kontrolnego w okresie zgrupowania w Berlinie. Podobno doszło do postawienia wysokiej kwoty na tzw. fixed match. Oskarżenia były o tyle duże, że całą sprawę UEFA zgłosiła do PZPN i w dalszym ciągu jest prowadzone postępowanie."

Zimowe sparingi Floty:

FC Pinatar - Flota Świnoujście 1-3
Vicente - Raphael Stănescu, Dawid Kubowicz, Charles Nwaogu


"Flota Świnoujście - Chemik Police 6-0
Donald Djoussé x2, Łukasz Suchocki x2, Dawid Kubowicz, Marius Bâtfoi z rzutu karnego"

https://gol24.pl/flota-znow-z-problemam ... ar/9531602

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Michas » wt lis 07, 2023 9:44 pm

Na fb Kamil Wenger wydał oświadczenie
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: luke.krak » wt lis 07, 2023 10:06 pm

Szambo wylało, znowu o Hutniku głośno ale w złym świetle.Nic z tej drużyny już chyba nie będzie, posypały się kary, czekać jak będzie bunt zawodników w postaci jeszcze gorszej gry. Skład będzie ciekawy w najbliższych meczach na obronie. Ciekawe jakie trupy z szafy jeszcze wyskoczą, ktoś dobrze wyżej stwierdził że może być odwrotny efekt tych działań i odczujemy to i medialnie i w postaci tego że nikt tu do nas nie będzie chciał przyjść grać. Już nie mówiąc o właścicielu jak się połapie jaki tu klimacik mamy wesoły heh.

Scorpio
Posty: 93
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 2:51 pm
Lokalizacja: stamtąd

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Scorpio » wt lis 07, 2023 10:24 pm

luke.krak pisze:Ciekawe jakie trupy z szafy jeszcze wyskoczą, ktoś dobrze wyżej stwierdził że może być odwrotny efekt tych działań i odczujemy to i medialnie i w postaci tego że nikt tu do nas nie będzie chciał przyjść grać. Już nie mówiąc o właścicielu jak się połapie jaki tu klimacik mamy wesoły heh.


Akurat trupy z szafy niech wyskoczą bo tam już jest tak zepsuty klimat że pora na pranie brudów. Potrzebny reset, szkoda że w taki sposób.

Co do czarnego PR to ja bym się nie obawiał za bardzo. Ludzie meczami handlowali a potem zostawali selekcjonerami....

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: bn » wt lis 07, 2023 10:46 pm

Cóż za nonsens i głupota.

Zamiast pracować żeby naprawić drużynę po dwóch kompromitacjach sportowych, nieudolnie oskarżyć publicznie własnych piłkarzy o korupcję a potem jak poszło w świat to panicznie się z tego wycofywać? Można rozwiązywać kontrakty, przenosić do rezerw, ale to? Co to w ogóle za klub/firma który tak traktuje swoich pracowników?

Osobiście zawsze byłem za tym żeby docenić miejsce gdzie nas doprowadził obecny zarząd. Awans o dwie ligi na poziom centralny zawsze powinien być doceniony. Natomiast to co dziś zostało zrobione to zniszczenie wizerunku na co najmniej kilka dobrych lat.

Według mnie po tym wszystkim to co powinien zrobić właściciel to wymienić zarząd, którego dzisiejsza akcja znacznie bardziej skompromitowała klub niż te dwie ostatnie porażki (rozstać się oczywiście elegancko i podziękować za pracę na rzecz Hutnika, nie publikować broń Boże oświadczeń o byłych członkach zarządu czy ich działania były świadome jak to zrobili sami panowie z zarządu).

Miałem zawsze nadzieję, że kiedyś Reuters i zagraniczne agencje będą jeszcze kiedyś pisać o Hutniku, ale nie w takich okolicznościach.....

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Piotrek » wt lis 07, 2023 11:50 pm

Pomimo że gra LM, to na weszlo.com jesteśmy na głównej :)

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: bn » śr lis 08, 2023 12:14 am

Piotrek pisze:Pomimo że gra LM, to na weszlo.com jesteśmy na głównej :)


https://weszlo.com/2023/11/07/hutnik-kr ... komentarz/

– Dzisiejsze rozstania to pokłosie formy, którą obaj zawodnicy prezentowali w ostatnich meczach, ale też wcześniej, bo oceniamy całą rundę. To jedyny powód na dzień dzisiejszy.

Pierwszy zagrał we wszystkich meczach i był kapitanem pod nieobecność Świątka. Co robił przez ten czas na boisku? Drugi, jeśli miał za dużo tkanki, to chyba nie wyrosła po w ciągu ostatnich kilku dni?

Czyli wewnątrz zespołu wszystko jest waszym zdaniem w porządku?
– Prezes: Naszym zdaniem tak.

A poza tym wszyscy zdrowi? Jak wszystko w porządku, to o co w ogóle chodzi?

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: MISIEK72 » śr lis 08, 2023 12:15 am

bn pisze:Cóż za nonsens i głupota.

Zamiast pracować żeby naprawić drużynę po dwóch kompromitacjach sportowych, nieudolnie oskarżyć publicznie własnych piłkarzy o korupcję a potem jak poszło w świat to panicznie się z tego wycofywać? Można rozwiązywać kontrakty, przenosić do rezerw, ale to? Co to w ogóle za klub/firma który tak traktuje swoich pracowników?

Osobiście zawsze byłem za tym żeby docenić miejsce gdzie nas doprowadził obecny zarząd. Awans o dwie ligi na poziom centralny zawsze powinien być doceniony. Natomiast to co dziś zostało zrobione to zniszczenie wizerunku na co najmniej kilka dobrych lat.

Według mnie po tym wszystkim to co powinien zrobić właściciel to wymienić zarząd, którego dzisiejsza akcja znacznie bardziej skompromitowała klub niż te dwie ostatnie porażki (rozstać się oczywiście elegancko i podziękować za pracę na rzecz Hutnika, nie publikować broń Boże oświadczeń o byłych członkach zarządu czy ich działania były świadome jak to zrobili sami panowie z zarządu).

Miałem zawsze nadzieję, że kiedyś Reuters i zagraniczne agencje będą jeszcze kiedyś pisać o Hutniku, ale nie w takich okolicznościach.....


Chciałem zaznaczyć , że u nas karnie nie przenosi się do rezerw ale do juniorów...
8) 8) 8)

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: bn » śr lis 08, 2023 12:18 am

Trafne komentarze red. Maćka Szcześniewskiego / źródło: X / Twitter (podkreślenia moje)

Maciek Szcz / Twitter pisze:Żeby było jasne bo telefon mi płonie. Nie wierzę w żadne ustawianie meczów. Dla mnie to jest szukanie kozłów ofiarnych. Przede wszystkim kadra jest źle zbudowana o czym mówię od początku sezonu.

Swoją drogą dlaczego nie ma podejrzeń na Chmiela, który zawalił 2,5 gola we Wronkach ?

Jeszcze odnośnie K.Wengera to we W.Świętych (rano zespół miał trening) spotkałem całkiem przypadkowo Wengera na siłowni. Pogadaliśmy chwilę o Wronkach. Wrócił wcześniej z Elbląga na własne życzenie by być z drużyną. I to wszystko po to by ustawić mecz z Kotwicą ? Imo bez szans.

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Piotrek » śr lis 08, 2023 12:52 am

bn pisze:Trafne komentarze red. Maćka Szcześniewskiego / źródło: X / Twitter (podkreślenia moje)

Maciek Szcz / Twitter pisze:Żeby było jasne bo telefon mi płonie. Nie wierzę w żadne ustawianie meczów. Dla mnie to jest szukanie kozłów ofiarnych. Przede wszystkim kadra jest źle zbudowana o czym mówię od początku sezonu.

Swoją drogą dlaczego nie ma podejrzeń na Chmiela, który zawalił 2,5 gola we Wronkach ?

Jeszcze odnośnie K.Wengera to we W.Świętych (rano zespół miał trening) spotkałem całkiem przypadkowo Wengera na siłowni. Pogadaliśmy chwilę o Wronkach. Wrócił wcześniej z Elbląga na własne życzenie by być z drużyną. I to wszystko po to by ustawić mecz z Kotwicą ? Imo bez szans.

Poza brakiem prawego obrońcy jak dla mnie kadra była OK - inna para kaloszy, że niektórzy się nie sprawdzili.
Bo Chmiel to piłkarz na 3/4 ligę
Ustawić mecz? czy wykorzystać u buka prowadzenie 3:0. Inwestując 1 tys zł na Lecha, a potem całą wygraną na Kotwicę, w ciągu 8 dni można było zarobić około 5,5 mln zł, a wcześniej był jeszcze mecz z Sandecją.

Andrew
Posty: 227
Rejestracja: wt sie 31, 2004 10:56 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Andrew » śr lis 08, 2023 4:10 am

Włączam radio o 4. Rmf... I co leci?? Szambo wywaliło pięknie. Podkreślono jednak ze sprawa zawieszenia 2 zawodników nie ma nic wspólnego z ustawianiem meczy.

dUfio
Posty: 9096
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: dUfio » śr lis 08, 2023 6:28 am

dzień dobry HKS


Michas pisze:Na fb Kamil Wenger wydał oświadczenie


Duży zawód jego grą na boisku w ostatnich meczach, ale oświadczeniem, gdy już NIE JEST zawodnikiem Hutnika - także

Żadnych trupów z szafy, żadnych konkretów, żadnych nowości, wszystko już wiedzieliśmy.
Najdłuższy akapit to auto laurka o zaangażowaniu, pucka do kibiców - zieeew

Będzie składał pozew o zniesławienie, poczuł się urażony zestawieniem newsa o końcu kontraktu i cynku do Pzpn o sprawdzenie - jego święte prawo, ale o tym też już pisał na FB

To kto nam powie o tych "zakulisowych" sprawach z klubu i szatni jak nie skonfliktowany, były piłkarz?

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: wojo77 » śr lis 08, 2023 7:47 am

A może grali na zwolnienie Bobli bo w sumie najwięcej pomyj po tych porażkach wylało się chyba na niego,(to może te zakulisowe sprawy więc chłopaki raczej się na ten temat nie wypowiedzą gdy ta teoria jest prawdziwa) jeżeli treningi są ciężkie to DK na pewno ma problem przy jego tuszy, może wciągnął w temat KW bo znają się kupę lat jeszcze z Elbląga, do tego DK napisał na FB cyt:"Szkoda mi chłopaków z szatni bo muszą funkcjonować w bardzo trudnych dla psychiki warunkach w zasadzie już od początku sezonu" :roll: Ustawienie to bym wierzył jakby to był jeden mecz ale dwa pod rząd ?? Ja bym się bał jak bym był w ich skórze :wink: , dosłyszałem że w ogóle nie wypełniali zadań taktycznych w tych meczach a wiadomo że najłatwiej obrócić losy meczu mając po swojej stronie dwóch środkowych obrońców u przeciwnika, pytań dużo i tyle samo domysłów. Co do Chmiela to PZPN ma sprawdzić całą drużynę ale w jego przypadku nie wierzę w nic, jest po prostu chaotyczny i słaby a do tego grał nie na swojej pozycji