Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Michas » czw lis 09, 2023 12:39 pm

Dokładnie, pojednanie z Gomółką mega dziwne. Wygląda to tak jakby odpuścił bo już wiedział, że odejdzie. Te zeznania się mocno rozjeżdżają, jeden to drugi tamto. Dla mnie śmierdząca sprawa
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

bn
Posty: 3018
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: bn » czw lis 09, 2023 3:53 pm

Fan Club Kościuszkowskie pisze:bardziej martwił się o Wengera, niż o interes naszego klubu.

Może po prostu tak jak wiele innych osób że działanie zarządu w tej kwestii jest sprzeczne z interesami naszego klubu?

Ja bym chętnie się dowiedział jaki ma cel pisanie o faktach które na moment publikacji komunikatów nie są prawdziwe. Czy kontrakt z Wengerem faktycznie jest rozwiązany jak w komunikacie czy na ten moment nie jak powiedział Kamil? Nie jestem już pewien co jest prawdziwe. W przypadku Assinora mieliśmy komunikat o transferze. Pozniej jednak dyrektor Janiczak dał znać że był wolnym zawodnikiem..... trochę mało to wszystko precyzyjne.

LOKO
Posty: 628
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: LOKO » czw lis 09, 2023 4:00 pm

bn pisze:
Fan Club Kościuszkowskie pisze:bardziej martwił się o Wengera, niż o interes naszego klubu.

Może po prostu tak jak wiele innych osób że działanie zarządu w tej kwestii jest sprzeczne z interesami naszego klubu?

Ja bym chętnie się dowiedział jaki ma cel pisanie o faktach które na moment publikacji komunikatów nie są prawdziwe. Czy kontrakt z Wengerem faktycznie jest rozwiązany jak w komunikacie czy na ten moment nie jak powiedział Kamil? Nie jestem już pewien co jest prawdziwe. W przypadku Assinora mieliśmy komunikat o transferze. Pozniej jednak dyrektor Janiczak dał znać że był wolnym zawodnikiem..... trochę mało to wszystko precyzyjne.


Dziwne, że sam Kamil w swoim oświadczeniu napisał, że kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.
MSZ jakoś nie dopytał, że sam mówi i pisze sprzeczne fakty

Oświadczenie dalej jest na Jego Facebooku :shock:
Ostatnio zmieniony czw lis 09, 2023 4:06 pm przez LOKO, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1978
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Winnetou » czw lis 09, 2023 4:04 pm

dUfio pisze:
Piotrek pisze:Przecież są ludzie z naszego środowiska, którzy maja doświadczenie i pewnie chętnie by poprowadzili ten klub dalej


może się w końcu ujawnią przed jakimiś, nie wiem... wyborami? (choć jak jest sp zoo to w sumie nie wiem jak to teraz wygląda z "awansem" do zarządu)


Czytając to forum i FB można wywnioskować, że co drugi kibic Hutnika byłby lepszym działaczem, trenerem i piłkarzem :D

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: HAMAS » czw lis 09, 2023 4:38 pm

To chyba dobrze że mamy takich zajebistych kibiców.


MISIEK72
Posty: 1588
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: MISIEK72 » czw lis 09, 2023 8:49 pm

Wenger kończy jak Szydełko. Od bohatera do zera.
Nikt mu nie zabierze utrzymania HKS ale też jak w przypadku Szydełki raczej nie o tym będą kibice pamiętać. Nie ma sentymentów.To co odpierdalali z Kubowiczem to Hoyo przy nich kozak. Zresztą powodzenia dla Hoya bo chłopakowi szczęście będzie potrzebne . Ma życiową szansę . Trzeba pokazać jaja i zapierdalać.Oby dał radę. Tradycyjnie na blacie 300 zł po kursie @8,5 na trzybramkowe zwycięstwo Olimpii Grudziądz . Na pocieszenie dodam że w meczach z Wisłą Puławy i Polonią Bytom też leciała kasa na gospodarzy a kończyło się 0-1.
Podeprę się jeszcze dokładnym wynikiem 0-1 w takim razie.
Po meczu z ŁKS na ligowcu Wenger zapewniał, że wierzy w ten projekt..... słowa słowami a życie życiem.

Piotrek
Posty: 2988
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Piotrek » czw lis 09, 2023 10:41 pm

Winnetou pisze:
dUfio pisze:
Piotrek pisze:Przecież są ludzie z naszego środowiska, którzy maja doświadczenie i pewnie chętnie by poprowadzili ten klub dalej


może się w końcu ujawnią przed jakimiś, nie wiem... wyborami? (choć jak jest sp zoo to w sumie nie wiem jak to teraz wygląda z "awansem" do zarządu)


Czytając to forum i FB można wywnioskować, że co drugi kibic Hutnika byłby lepszym działaczem, trenerem i piłkarzem :D


Dokładnie tak, bo gdyby nie kibice to ciekawe czy coś by zarząd zrobił.

bn
Posty: 3018
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: bn » pt lis 10, 2023 10:58 am

Mamy teraz wywiad z trenerem Boblą, który z kolei najdelikatniej pisząc zaprzecza temu co mówił prezes w Ligowcu jakoby decyzja była uzgodniona z trenerem lub od niego wyszła. W zasadzie dość jasno się od tego trener odcina:

Taką decyzję podjęto. Osobiście trudno mi się z tym pogodzić. Uważam, że Dawid oraz Kamil byli i są naszymi kluczowymi zawodnikami. Mam nadzieję, że cała sprawa szybko zostanie wyjaśniona. Dlaczego takie oświadczenie się pojawiło? O to trzeba pytać zarząd. Decyzje personalne po meczu i o komunikacie zostały podjęte przez zarząd. Jestem pracownikiem Hutnika i mam nadzieję, że ta sprawa jak najszybciej zostanie wyjaśniona.
(...)
Ta cała sprawa też uderza we mnie. Powtarzam, jestem początkującym pierwszym trenerem i nie chcę w takich sprawach brać udziału. Mam nadzieję, że to wszystko będzie jak najszybciej wyjaśnione. Mam również taką nadzieję w kontekście Dawida Kubowicza i Kamila Wengera.


I jeszcze taki kwiatek, że Bobla dowiaduje się od dziennikarza że Wenger rozwiązuje umowę...?

Pan będzie rozmawiał z władzami klubu, żeby ich przywrócić do zespołu?

- Nie wiem jaka jest sytuacja, jeżeli chodzi o kontrakty. Nie znam do końca zapisów i ustaleń między klubem, a zawodnikami. Trudno mi się do tego wszystkiego odnieść. Pan mi mówi, że Kamil chce rozwiązać umowę za porozumieniem stron.

On powiedział, że nawet rozwiązał już kontrakt za porozumieniem stron…

- No widzi pan. Nie wiem. Nie chce za bardzo ustosunkowywać się do tych decyzji. Nie jest to wszystko łatwe. Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji.

https://weszlo.com/2023/11/07/1111969/b ... g-ii-liga/

LOKO
Posty: 628
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: LOKO » pt lis 10, 2023 11:19 am

Wychodzi na to, że zarząd, trener i zawodnicy grają każdy do innej bramki
Amatorka i dramat patrząc, że to Klub drugoligowy

mr.Vitaminka
Posty: 1922
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: mr.Vitaminka » pt lis 10, 2023 11:32 am

LOKO pisze:Wychodzi na to, że zarząd, trener i zawodnicy grają każdy do innej bramki
Amatorka i dramat patrząc, że to Klub drugoligowy


a zaraz przyjdzie właściciel, w złotych szatach i powie żeby wszyscy wyp...dalali :)

nie wiem czy jest sens już to komentować. straszny dysonans informacyjny - w zasadzie oprócz tego że pożegnano Wegnera, zawieszono Kubowicza i skierowano sprawę do PZPNu to nic nie wiadomo. W sensie kto za tym stoi, dlaczego itd. trafne określenie że grają do innej bramki. i to każda z tych grup.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dUfio
Posty: 9109
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: dUfio » pt lis 10, 2023 12:00 pm

wydarzenia z 7.11 nie umknęły uwadze Tetryków, szyderka od 1:19:08
https://www.youtube.com/watch?v=DqzMMDZ2NuI&t=2790s

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: patryk » pt lis 10, 2023 1:23 pm

bn pisze:Mamy teraz wywiad z trenerem Boblą, który z kolei najdelikatniej pisząc zaprzecza temu co mówił prezes w Ligowcu jakoby decyzja była uzgodniona z trenerem lub od niego wyszła. W zasadzie dość jasno się od tego trener odcina:

Taką decyzję podjęto. Osobiście trudno mi się z tym pogodzić. Uważam, że Dawid oraz Kamil byli i są naszymi kluczowymi zawodnikami. Mam nadzieję, że cała sprawa szybko zostanie wyjaśniona. Dlaczego takie oświadczenie się pojawiło? O to trzeba pytać zarząd. Decyzje personalne po meczu i o komunikacie zostały podjęte przez zarząd. Jestem pracownikiem Hutnika i mam nadzieję, że ta sprawa jak najszybciej zostanie wyjaśniona.
(...)
Ta cała sprawa też uderza we mnie. Powtarzam, jestem początkującym pierwszym trenerem i nie chcę w takich sprawach brać udziału. Mam nadzieję, że to wszystko będzie jak najszybciej wyjaśnione. Mam również taką nadzieję w kontekście Dawida Kubowicza i Kamila Wengera.


I jeszcze taki kwiatek, że Bobla dowiaduje się od dziennikarza że Wenger rozwiązuje umowę...?

Pan będzie rozmawiał z władzami klubu, żeby ich przywrócić do zespołu?

- Nie wiem jaka jest sytuacja, jeżeli chodzi o kontrakty. Nie znam do końca zapisów i ustaleń między klubem, a zawodnikami. Trudno mi się do tego wszystkiego odnieść. Pan mi mówi, że Kamil chce rozwiązać umowę za porozumieniem stron.

On powiedział, że nawet rozwiązał już kontrakt za porozumieniem stron…

- No widzi pan. Nie wiem. Nie chce za bardzo ustosunkowywać się do tych decyzji. Nie jest to wszystko łatwe. Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji.

https://weszlo.com/2023/11/07/1111969/b ... g-ii-liga/


Jak tak to czytam to się zastanawiam, czy trener w ogóle wie, że w dwóch ostatnich spotkaniach wygrywaliśmy 3:0 a przegraliśmy odpowiednio 3:4 i 3:5. Bo wynika z tego, że chłopina to chyba k***a nic nie wie i się właściwie nawet nie stresuje. Może by się wypowiedział jako trener co się do ch**a Wacława w tych dwóch meczach stało od stanu 3:0.....
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

dUfio
Posty: 9109
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: dUfio » pt lis 10, 2023 2:09 pm

LOKO pisze:Wychodzi na to, że zarząd, trener i zawodnicy grają każdy do innej bramki


przy takim rozjeździe cięzko sobie wyobrazić dalszą wspołpracę, przygotowania do wiosny, transfery, sparingi i "przede wszystkim" DALSZE ODCINKI ZAGIĘTYCH w takim zestawieniu

wydaje się, że dni Bobli po występie w Weszło są policzone i po jesieni się z Hutnikiem pożegna
pytanie czy po ligowej jesieni (czyli mecz w Grudziądzu, który kończy rundę), czy po kalendarzowej

tymczasem w mediach temat nie cichnie:
https://www.goal.pl/inne-ligi/mocne-slo ... a-hutnika/


strach w oczach po golu dla przeciwnika, mimo, że nadal prowadzimy dwoma golami to pokauzje w jakims rozkladzie mentalnym, fizycznym ,reakcji na boiskowe wydarzenia jest ta druzyna mimo nienajgorszej jakosci (bez niej bysmy nie prowadzili w 13 z 16 meczów)

bn
Posty: 3018
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: bn » pt lis 10, 2023 2:31 pm

Przy takim konflikcie zarządu, trenera i piłkarzy nawzajem trudno w ogóle sobie wyobrazić w ogóle funkcjonowanie klubu.

I jeszcze tutaj w powyższym wywiadzie Wengera konkretny zarzut wobec klubu dotyczący nie wywiązania się klubu z porozumienia. Komunikat (w sumie to już nawet chyba trzeci w tej sprawie) pojawił się wczoraj na stronie, ale na Facebooku faktycznie go nie ma.

Wtorek wieczorem pojawił się drugi komunikat, który chyba miał na celu to wszystko załagodzić.

- Powiem tak, wczoraj rozwiązałem kontrakt za porozumieniem stron. Jednym z punktów był zapis, który zobowiązywał klub do umieszczenia oświadczenia na stronie internetowej oraz na wszystkich mediach społecznościowych. Dziwnym trafem został on umieszczony tylko na stronie. Ja odbieram to w ten sposób, że ktoś w klubie nie chcę żeby ten komunikat poszedł w Polskę.