Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

LOKO
Posty: 628
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: LOKO » pt lis 10, 2023 2:32 pm

patryk pisze:
bn pisze:Mamy teraz wywiad z trenerem Boblą, który z kolei najdelikatniej pisząc zaprzecza temu co mówił prezes w Ligowcu jakoby decyzja była uzgodniona z trenerem lub od niego wyszła. W zasadzie dość jasno się od tego trener odcina:

Taką decyzję podjęto. Osobiście trudno mi się z tym pogodzić. Uważam, że Dawid oraz Kamil byli i są naszymi kluczowymi zawodnikami. Mam nadzieję, że cała sprawa szybko zostanie wyjaśniona. Dlaczego takie oświadczenie się pojawiło? O to trzeba pytać zarząd. Decyzje personalne po meczu i o komunikacie zostały podjęte przez zarząd. Jestem pracownikiem Hutnika i mam nadzieję, że ta sprawa jak najszybciej zostanie wyjaśniona.
(...)
Ta cała sprawa też uderza we mnie. Powtarzam, jestem początkującym pierwszym trenerem i nie chcę w takich sprawach brać udziału. Mam nadzieję, że to wszystko będzie jak najszybciej wyjaśnione. Mam również taką nadzieję w kontekście Dawida Kubowicza i Kamila Wengera.


I jeszcze taki kwiatek, że Bobla dowiaduje się od dziennikarza że Wenger rozwiązuje umowę...?

Pan będzie rozmawiał z władzami klubu, żeby ich przywrócić do zespołu?

- Nie wiem jaka jest sytuacja, jeżeli chodzi o kontrakty. Nie znam do końca zapisów i ustaleń między klubem, a zawodnikami. Trudno mi się do tego wszystkiego odnieść. Pan mi mówi, że Kamil chce rozwiązać umowę za porozumieniem stron.

On powiedział, że nawet rozwiązał już kontrakt za porozumieniem stron…

- No widzi pan. Nie wiem. Nie chce za bardzo ustosunkowywać się do tych decyzji. Nie jest to wszystko łatwe. Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji.

https://weszlo.com/2023/11/07/1111969/b ... g-ii-liga/


Jak tak to czytam to się zastanawiam, czy trener w ogóle wie, że w dwóch ostatnich spotkaniach wygrywaliśmy 3:0 a przegraliśmy odpowiednio 3:4 i 3:5. Bo wynika z tego, że chłopina to chyba k***a nic nie wie i się właściwie nawet nie stresuje. Może by się wypowiedział jako trener co się do ch**a Wacława w tych dwóch meczach stało od stanu 3:0.....


Dynamiczne akcje przeciwników...
Nic na to nie poradzisz :shock:
Albo laik albo robi z siebie kretyna. Jak było mi Go żal odrobinę tak już wiem że to jednak uczeń/praktykant

Brak jakichkolwiek umiejętności zarządzania meczem pokazuje od bardzo dawna. U mnie po meczu z Siedlcami udowodnił że tego kompletnie nie umie, nie czuje

LOKO
Posty: 628
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: LOKO » pt lis 10, 2023 2:35 pm

bn pisze:Przy takim konflikcie zarządu, trenera i piłkarzy nawzajem trudno w ogóle sobie wyobrazić w ogóle funkcjonowanie klubu.

I jeszcze tutaj w powyższym wywiadzie Wengera konkretny zarzut wobec klubu dotyczący nie wywiązania się klubu z porozumienia. Komunikat (w sumie to już nawet chyba trzeci w tej sprawie) pojawił się wczoraj na stronie, ale na Facebooku faktycznie go nie ma.

Wtorek wieczorem pojawił się drugi komunikat, który chyba miał na celu to wszystko załagodzić.

- Powiem tak, wczoraj rozwiązałem kontrakt za porozumieniem stron. Jednym z punktów był zapis, który zobowiązywał klub do umieszczenia oświadczenia na stronie internetowej oraz na wszystkich mediach społecznościowych. Dziwnym trafem został on umieszczony tylko na stronie. Ja odbieram to w ten sposób, że ktoś w klubie nie chcę żeby ten komunikat poszedł w Polskę.


Przy obecnej atmosferze jaka jest w Klubie to może być trudniej o utrzymanie niż w latach poprzednich. Kto by pomyślał :!:

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: ksh72 » pt lis 10, 2023 3:11 pm

wszyscy siebie warci.

Zarząd rozegrał sytuacje dokładnie jak zawodnicy na boisku.
Mieli już 3-0 i mogli zrobić wszystko (przy aprobacie kibiców)- zawiesić zawodników, obciąć im kasę, wyrzucić trenera - to wkręcili klub w podejrzenie ustawianie meczów. Doszli do stanu 3-4 i teraz sami się muszą tłumaczyć.
A Hutnik jest obsrywany i obśmiewany z każdej strony.

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: bn » pt lis 10, 2023 3:32 pm

"Brzydki zapach unosi się z niższych lig" - to tylko jeszcze jedna opinia, ale według mnie tak to niestety rozumie większość ludzi nie będących jak my w temacie:

Pierwszą bombę zdetonował Hutnik Kraków. W skrócie: małopolski drugoligowiec zawiesił dwóch piłkarzy, po czym jednego z nich zwolnił (za porozumieniem stron), oraz zwrócił się do PZPN o przeprowadzenie dochodzenia pod kątem match-fixingu, czyli „ustawiania” meczów. Wszystko to było efektem dwóch ostatnich występów zespołu, w których z prowadzenia 3:0 wykluwały się porażki 3:4 z rezerwami Lecha Poznań i 3:5 z Kotwicą Kołobrzeg. Na wszelki wypadek prezes Hutnika zaznaczył, że nie podejrzewa swoich zawodników o udział w niecnym procederze, a jedynie chce się upewnić, że takowy nie miał miejsca. Biorąc pod uwagę rangę decyzji trudno taką deklarację traktować jako coś więcej niż przejaw dyplomacji.

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: bn » pn lis 13, 2023 11:48 am

Kamil Wenger w Radiu Kraków nt. afery "korupcyjnej":

https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/ ... -korupcje/

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: PITROL » pn lis 13, 2023 4:26 pm

Dobra kupmy mu jeszcze kwiaty z przeprosinami że nie docenialiśmy jego talentu. Ja rozumie że komuś nie odpowiada dzisiejsze przewodnictwo naszego klubu ale już mi się nie chce czytać o biednym Kamilu. Nie robić nic to źle zrobić coś to jeszcze gorzej jakby się nie obrócić to zawsze z tyłu dupa. Oświadczenie/a były głupio napisane tego nigdy nie negowałem ale straty czterech bramek w dwanaście minut nie da się zapomnieć i coś z tym trzeba było zrobić. Dlatego mnie to nie wzrusza i niech spierdala. Kamila w Hutniku nie będzie na trybunie będę jak Bozia pozwoli.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: bn » pn lis 13, 2023 5:47 pm

PITROL pisze:Oświadczenie/a były głupio napisane tego nigdy nie negowałem ale straty czterech bramek w dwanaście minut nie da się zapomnieć i coś z tym trzeba było zrobić.


Słusznie i moim zdaniem właśnie do tego się to sprowadza że jakby skończyło się na zmianach w składzie to nikt by nie miał pretensji.

Niestety nie wiadomo po co zostały do tego dodane podejrzenia o match fixing / korupcję, co jest nie do obrony. Jeśli ta część nie dotyczy to Wengera i Kubowicza jak prostuje teraz zarząd to znaczy że dotyczy całej drużyny.

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: lucero » pn lis 13, 2023 5:49 pm

PITROL pisze:Dobra kupmy mu jeszcze kwiaty z przeprosinami że nie docenialiśmy jego talentu. Ja rozumie że komuś nie odpowiada dzisiejsze przewodnictwo naszego klubu ale już mi się nie chce czytać o biednym Kamilu.


W punkt

Warto pamiętać o głównym wydarzeniu czyli traceniu bramek w tempie gry w piłkę ręczna..

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: bn » pn lis 13, 2023 6:40 pm

To prawda, jednak Chmiel nie poniósł za Lecha żadnych konsekwencji...
W ogóle to większość z tych bramek padała przez błędy i straty pomocy.

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: bn » śr lis 22, 2023 7:30 pm

Oryginalny tekst z wypowiedziami Kubowicza dla WP:
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... sie-na-moj

Ciekawym wątkiem jest to że klub już latem próbował rozwiązać z Kubowiczem kontrakt. To może tłumaczyć czemu w środku rundy był szukany pretekst do rozwiązania umowy (słynna absencja z Jastrzębiem o której trener mówił żeby pytać Zarząd).

Dawid zaprzecza też, że już po zawieszeniu zaproponowano mu rozwiązanie kontraktu za porozumieniem.

Ogólnie będzie to moim zdaniem zmierzać do rozwiązania umowy z winy klub bo ciężko uznać żeby treningi z juniorami były odpowiednie dla juniora.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Winnetou » śr lis 22, 2023 9:34 pm

bn pisze:Oryginalny tekst z wypowiedziami Kubowicza dla WP:
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... sie-na-moj

Ciekawym wątkiem jest to że klub już latem próbował rozwiązać z Kubowiczem kontrakt. To może tłumaczyć czemu w środku rundy był szukany pretekst do rozwiązania umowy (słynna absencja z Jastrzębiem o której trener mówił żeby pytać Zarząd).

Dawid zaprzecza też, że już po zawieszeniu zaproponowano mu rozwiązanie kontraktu za porozumieniem.

Ogólnie będzie to moim zdaniem zmierzać do rozwiązania umowy z winy klub bo ciężko uznać żeby treningi z juniorami były odpowiednie dla juniora.


Treningi z juniorami są jak najbardziej odpowiednie dla juniora. :D

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: bn » czw lis 23, 2023 10:25 am

No tak. Moja pomyłka. Zabawna nawet. : )

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 573
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: FenRiR » czw lis 30, 2023 6:08 am

Chyba jeszcze tego nie było na naszym forum:

https://pilkarskamafia.blogspot.com/202 ... ik_24.html

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: sudione » śr gru 06, 2023 9:10 am

LoveKraków.pl: Prezes Artur Trębacz: Zimą kadra Hutnika na pewno zostanie poszerzona [ROZMOWA]:
https://sport.lovekrakow.pl/aktualnosci ... 54155.html

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: bn » śr gru 06, 2023 9:15 am

Zatem parafrazując Hoyo dobry w obronie i źle że był przez trenera pomijany (kto odpowiada,a porażkę z Jastrzębiem?), trener się ogólnie nie zna. Kupimy jednego piłkarza ale więcej transferów nie będzie. Będziemy grali tymi których mamy bo za duża kadra niedobra...