Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

MISIEK72
Posty: 1590
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: MISIEK72 » sob lut 10, 2024 8:51 pm

Myślę, że sytuacja na dwa tygodnie przed inauguracją ligi powoli staje się lekko dramatyczna. Co z tego ,że będziemy strzelać po 2/3 gole na mecz jak z tego punktów może za wiele nie być. Słabo to wszystko widzę. Oby sprawy szybko przybrały obrót o 180 stopni

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1983
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Winnetou » sob lut 10, 2024 8:53 pm

snuff pisze:Napisze ktoś kto był na sparingu jakieś dwa zdania jak to wyglądało ?


Ja byłem i nie mam dobrych wieści. Poza pierwszym kwadransem po przerwie nie było widać, że jedna drużyna gra w wyższej lidze. Prezentowali taki sam poziom. Ale właśnie w ciągu tych 15 minut piłka chodziła nam jak po sznurku.

Był jeden nowy/stary piłkarz na sparingu. Adrian Jurkowski akurat się rozgrzewał obok przed meczem Sparty Kazimierza Wielka, którą teraz reprezentuje. Myślę, naprawdę serio, że w tej rundzie mógłby nam naprawdę pomóc. Zwłaszcza, że z chłopakami z lini obrony grał u nas 2 lata temu.

wojo77
Posty: 1096
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: wojo77 » sob lut 10, 2024 9:13 pm

dUfio pisze:
wojo77 pisze:Ja czekam do zamknięcia jak nic się nie wydaży to sam zacznę napierdalać. Mam nadzieję ze coś sie w gabinetach dzieje.[b] Ponoć Buchta który u nas zrezygnował w dzień badań i podpisał z Sandecjà nie jest zdolny do gry.[/b] Jeżeli to prawda to gość jest niepoważny i Sandecja też że go nie przebadała Trzeba nam nawet z trzeciej ligi kogoś wziąść na stopera żeby był do walki o skład. Wojcinowicz pokazał że warto


tyle, ze zagrał cały sparing
http://www.90minut.pl/sparing/1/sparing17198.html
chyba, ze stalo mu sie cos w trakcie/po

Źle się wyraziłem prostuje ponoć nie jest kompletnie przygotowany do gry ale to wyjdzie w rundzie my mamy swoje problemy na tej pozycji

luke.krak
Posty: 971
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: luke.krak » sob lut 10, 2024 9:30 pm

Być może napierdalamy zbytnio ale jak tu nie napierdalać jak laik widzi że w obronie potrzeba nawet nie wzmocnień już ale zawodników do rywalizacji , poza tym głośno zarząd też mówił że wiedzą że trzeba obrońców ściągnąć jakichś, więc póki co to okienko to porażka i zarządzający o tym chyba też wiedzą bo w mediach i wszędzie cicho , pewnie w gabinetach tam się dzieje sporo...czekamy do rozpoczęcia rundy może ktoś rzutem na taśmę się pojawi

Fan Hutnika
Posty: 1532
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Fan Hutnika » sob lut 10, 2024 9:41 pm

Najgorsze że po wyjebaniu zagietych teraz nie ma kogo zapytać i nikt z klubu słowa nie napisze jak wygląda sytuacja ani tu na grupie facebok
Olewka na całego
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Andrew
Posty: 229
Rejestracja: wt sie 31, 2004 10:56 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Andrew » sob lut 10, 2024 9:54 pm

To zagiętych tak całkiem wyjebali?

fan
Posty: 978
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: fan » sob lut 10, 2024 9:58 pm

To fakt nie wygląda to najlepiej... zero Zagiętych, zero komunikacji. Ja wiem, że interesy lubią ciszę, ale tu nawet plotek brak i sam zaczynam się martwić. Młode chłopaki nie są złe, ale samą młodzieżą w obronie daleko nie zajedziemy. Może jeden dwa mecze się udać, ale ogólnie wpierdol raczej gwarantowany.
O spadek się nie boję bez jaj nie z tą drużyną, ale człowiek po latach liczy na coś więcej.

Zawsze co rundę ktoś się pojawiał na sparingach a tu ni chuja...słabo to wygląda

Był będzie jest !!!

1979
Posty: 1906
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: 1979 » sob lut 10, 2024 11:41 pm

fan pisze:. Młode chłopaki nie są złe, ale samą młodzieżą w obronie daleko nie zajedziemy. Może jeden dwa mecze się udać, ale ogólnie wpierdol raczej gwarantowany.

Koźmiński 19lat, Góra 22-23 lata, Węgrzyn 22-23 lata. Jedyne co to Walankiewicz miał +- 30 a tym składem w obronie ,bez pieniędzy mało co nie zdobyliśmy Mistrza Polski ( gdyby nie układy ,niewiadomo jak by się to potoczyło) ,a poziom ligowej piłki był conajmniej dwa razy lepszy. Moim zdaniem trzeba dać im szansę ,najwyżej co to rozliczać po sezonie, a na pewno nie teraz.Nie zagraliśmy ani jednego meczu a już wpierdole gwarantowane:)
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

mr.Vitaminka
Posty: 1949
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: mr.Vitaminka » ndz lut 11, 2024 1:28 am

1979 pisze:
fan pisze:. Młode chłopaki nie są złe, ale samą młodzieżą w obronie daleko nie zajedziemy. Może jeden dwa mecze się udać, ale ogólnie wpierdol raczej gwarantowany.

Koźmiński 19lat, Góra 22-23 lata, Węgrzyn 22-23 lata. Jedyne co to Walankiewicz miał +- 30 a tym składem w obronie ,bez pieniędzy mało co nie zdobyliśmy Mistrza Polski ( gdyby nie układy ,niewiadomo jak by się to potoczyło) ,a poziom ligowej piłki był conajmniej dwa razy lepszy. Moim zdaniem trzeba dać im szansę ,najwyżej co to rozliczać po sezonie, a na pewno nie teraz.Nie zagraliśmy ani jednego meczu a już wpierdole gwarantowane:)


jak zwykle głos rozsądku, podpisuję się pod tym.

ale dodam od siebie: jebać wisłę... i możemy spokojnie dać chłopakom przygotować się do sezonu.

huje do góry - rok temu marzyliśmy o takich problemach.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 963
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: snuff » ndz lut 11, 2024 12:13 pm

Dla tych co nie śledzą twittera - Prezes w odpowiedzi na post Maćka Szcześniewskiego o słabej obronie i braku wzmocnień w obronie odpisał "Błogosławieni są Ci co nie widzieli a uwierzyli". Warto obserwować media klubowe w nadchodzącym tygodniu :-)"

bn
Posty: 3031
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: bn » ndz lut 11, 2024 12:40 pm

Jak to będzie to trudno powiedzieć. Wydaje mi się, że w tej lidze drużyny są na podobnym poziomie i wiele znaczy walka i zaangażowanie na 1950% możliwości (lub jej brak). Równie dobrze możemy spaść, jak i awansować. Faktycznie 22-letni obrońcy mogą być dobrzy, tyle że wydaje mi się że problemem jest ich brak lub mała liczba. Z tego co rozumiem Głogowski jest po kontuzji. Z kolei Hoyo łapie nagminnie kartki. Czy to są nasi jedyni obrońcy i kontuzja lub kartka oznacza paraliż? Inna sprawa, że biorąc pod uwagę taktykę trenera, można powątpiewać czy faktycznie ci dwaj będą domyślnie grać. Nie zdziwiłbym się wtedy na środku obrony byli wystawieni doświadczeni z innych pozycji, jak Drąg i Kieliś. A jeszcze inna sprawa, że zarząd klubu publicznie informował, że po utracie - z własnej decyzji zresztą - dwóch doświadczonych obrońców zatrudni jednego nowego i tego nowego brak. Złośliwie można by powiedzieć że zarząd tak zajęty był pozbywaniem się jednego z doświadczonych obrońców z ważnym kontraktem, którego chciał zostawić trener, ale nie lubił go prezes, że czasu za znalezienie zastępstwa już zabrakło...

Awatar użytkownika
Krzepki
Posty: 32
Rejestracja: sob kwie 09, 2005 9:39 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Krzepki » pn lut 12, 2024 3:33 pm

Komentarz Maćka Szcześniewskiego na Twitter.

Wszystko wskazuje na Tarasovsa w Hutniku. 36 lat, ostatnio 3 liga szwedzka, 2 miejsce w lidze, przegrane baraże z Orgryte. Duże nazwisko, duże doświadczenie i pewnie spora pensja. Na "już" wydaje się to niezły ruch, ciekaw jestem formy sportowej i fizycznej (4 lata straszy od Rakelsa). Czasu na wejście do zespołu praktycznie nie ma wcale 2 niepełne mikrocykle. Pewnie kontrakt do lata. Nie chce marudzić ale strategicznie tego nie rozumiem, bo przy dobrym skautingu za tą kasę bierzesz 2 młodych z potencjałem do sprzedania a był "towar" na rynku.No nic. Zaczekajmy na oficjalkę, Rakels nauczył pokory więc wstrzymam się z oceną. Mam wrażenie że to taka deska ratunkowa na zasadzie "musi być nazwisko". Czy to się uda? Zobaczymy
Hutnik OśWiEcEnIa
>>(Ś)<<

Obrazek

dUfio
Posty: 9129
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: dUfio » pn lut 12, 2024 3:41 pm

Stek frazesów, jacy znowu "młodzi z potencjałem"? Do naszej obrony, za Wengera i Kubowicza?!

wojo77
Posty: 1096
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: wojo77 » pn lut 12, 2024 3:49 pm

dUfio pisze:Stek frazesów, jacy znowu "młodzi z potencjałem"? Do naszej obrony, za Wengera i Kubowicza?!

Dokładnie młodych z potencjałem mamy (Głogowski) trzeba kogoś kto wejdzie do drużyny z marszu i ustawi tą młodzież. Grał z Rakelsem razem w kadrze więc jego zdanie na pewno było brane pod uwagę, czekamy na potwierdzenie natomiast ja sobie nie przypominam zawodnika w Hutniku który miałby rozegranych 47 meczy w pierwszej reprezentacji swojego kraju a to przecież 2 liga
Ostatnio zmieniony pn lut 12, 2024 7:59 pm przez wojo77, łącznie zmieniany 1 raz.

MISIEK72
Posty: 1590
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: MISIEK72 » pn lut 12, 2024 4:47 pm

Jak M. Sz. pisze , że ktoś do nas przychodzi to jak widać na razie nie przychodzi.... Potrzebujemy doświadczenia w obronie jak ryba wody. W tamtym sezonie przychodził 35- letni Kubowicz z drugiego poziomu w Polsce i dał tyle doświadczenia i mimo wszystko jakości, że obrona była skałą i co by o nim nie mówić to między innymi dzięki niemu się utrzymaliśmy. Potrzebujemy doświadczenia bo młodych obrońców to już mamy. Nawet bardzo młodych.