Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

ksh72
Posty: 2595
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: ksh72 » czw cze 15, 2023 2:15 pm

Żeby ze Świętym się nie pożegnali w takim stylu jak z Kamilem Sobalą.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1980
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Winnetou » czw cze 15, 2023 2:49 pm

Niepokoją mnie zbyt duże zmiany w kadrze, dotyczące aż 1/3 zespołu, zwłaszcza że mieliśmy w rundzie rewanżowej bardzo fajny, charakterny, zgrany zespół.

Rozumiem, że aby zbudować nowy i lepszy zespół to trzeba się pozbyć poprzedników, ale nie aż tylu na raz. Zanim nowi się pozgrywają i polubią to minie trochę czasu.

Miejmy nadzieję, że nasz zarząd i sztab szkoleniowy trzymają rękę na pulsie.

MISIEK72
Posty: 1590
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: MISIEK72 » czw cze 15, 2023 2:56 pm

Z kalendarza na 2021 rok w kadrze zostało 3 zawodników a o reszcie już nikt nie pamięta. Tak to działa. Na razie odchodzi 8 zawodników plus rozumiem Marcinkowski ( nie wyobrażam sobie chodzenia na mecze gdyby miał zostać) , a to jeszcze zapewne nie koniec. Jakość, jakość , jakość jak mamy być potworem 2 ligi. ...

ksh72
Posty: 2595
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: ksh72 » czw cze 15, 2023 5:57 pm

Winnetou pisze:Niepokoją mnie zbyt duże zmiany w kadrze, dotyczące aż 1/3 zespołu, zwłaszcza że mieliśmy wundzie rewanżowej bardzo fajny, charakterny, zgrany zespół.

Rozumiem, że aby zbudować nowy i lepszy zespół to trzeba się pozbyć poprzedników, ale nie aż tylu na raz. Zanim nowi się pozgrywają i polubią to minie trochę czasu.

Miejmy nadzieję, że nasz zarząd i sztab szkoleniowy trzymają rękę na pulsie.


Ten charakterny zespół powstał z zawodników, którzy przybyli w zimie, więc nie mieli aż tak dużo czasu aby się polubić. Bądzmy dobrej myśli.

wojo77
Posty: 1095
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: wojo77 » czw cze 15, 2023 8:53 pm

Jeszcze do niedawna mogliśmy pomarzyć o takich wzmocnieniach a jak już są to lament że pakę zgraną psujemy :D Polacy to jednak wymagający naród. Odchodzą w większości zmiennicy więc jak przyjdą na ich miejsce ograni z wyższego poziomu to musi i u nas poziom skoczyć, będzie dobrze musi być ! : 8)

fan
Posty: 976
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: fan » czw cze 15, 2023 9:07 pm

Jak mamy walczyć o coś więcej niż utrzymanie to z całym szacunkiem dla tego zespołu kilka ogniw musi zostać wymienionych...

Cieszmy się chwilą, że jest mowa nie o uzupełnieniach tylko o wzmocnieniach zawodnikami z wyższych lig.

Ten zespół zawsze będzie charakterny bo to klub kibiców i inaczej być nie może :D

Koonraadoo
Posty: 88
Rejestracja: śr kwie 22, 2009 5:50 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Koonraadoo » czw cze 15, 2023 9:17 pm

Jedynie szkoda Urbana i Wilka jesli mieliby tutaj już nie zagrać. Reszta co odeszła to szrot.

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Qlawy » czw cze 15, 2023 9:38 pm

Koonraadoo pisze:Jedynie szkoda Urbana i Wilka jesli mieliby tutaj już nie zagrać. Reszta co odeszła to szrot.


Myślę że jest duża szansa na powrót obojgu do Nas na nowy sezon.
Urban raczej do pierwszego składu się nie zalapie a z tego co słyszałem Cracovia szuka bramkarza na miejsce Niemczyckiego - jak znajdą to Wilk raczej nie będzie chciał być numerem 2

pawcio
Posty: 315
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: pawcio » czw cze 15, 2023 9:50 pm

Winnetou pisze:Niepokoją mnie zbyt duże zmiany w kadrze, dotyczące aż 1/3 zespołu, zwłaszcza że mieliśmy w rundzie rewanżowej bardzo fajny, charakterny, zgrany zespół.


Za Szydełki też mieliśmy…

KSH74NH
Posty: 4392
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: KSH74NH » czw cze 15, 2023 10:50 pm

Szkods , bardzo szkoda Damiana Urbana

luke.krak
Posty: 970
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: luke.krak » czw cze 15, 2023 10:59 pm

Ale to są ubytki które na nie nie ma się wpływu, Andrzejewski,Wilk,Urban, Karpiński wszystko wypożyczenia...my możemy chcieć ich zostawić ale piłeczka po stronie klubów mających kartę w ich ręku. Przyjdzie ktoś może lepszy... :D

MISIEK72
Posty: 1590
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: MISIEK72 » pt cze 16, 2023 1:50 am

ksh72 pisze:Żeby ze Świętym się nie pożegnali w takim stylu jak z Kamilem Sobalą.


Murem za Świętym. Ciągnie ten wózek tyle łat i cały czas daje radę. Jak mu nie idzie to i tak wkłada 2 razy więcej serca niż inni Myślę, że jeszcze spokojnie 2 sezony pociągnie. W sam raz by wprowadzić Hutnika do ekstraklasy. ... Nie wyobrażam sobie drużyny bez niego.Niech się kurwa nikt nie waży odjebać krzywej akcji w stosunku do naszego kapitana.

wojo77
Posty: 1095
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: wojo77 » pt cze 16, 2023 7:29 am

Qlawy pisze:
Koonraadoo pisze:Jedynie szkoda Urbana i Wilka jesli mieliby tutaj już nie zagrać. Reszta co odeszła to szrot.


Myślę że jest duża szansa na powrót obojgu do Nas na nowy sezon.
Urban raczej do pierwszego składu się nie zalapie a z tego co słyszałem Cracovia szuka bramkarza na miejsce Niemczyckiego - jak znajdą to Wilk raczej nie będzie chciał być numerem 2

Urban i Wilk taka sama sytuacja więc skoro żegnamy się z Damianem a Adamem nie to raczej Urban nie wróci może ma inną propozycję po dobrej rundzie, zarząd zapewne ma już na tą pozycję zawodnika i tu pasuje mi Tomasik chociaż on może grać też na prawej obronie a Zięby też nie będzie, Adama zaklepujemy i czekamy co zrobi craxa . Biorąc pod uwagę coraz mniejszą liczbę młodzieżowców w składzie to raczej nie pozbędziemy się Marcinkowskiego bo będzie pasował na zmianę, musimy mieć kogoś w bo został Lelek, Głogowski, Chmiel plus ew.Nowakowski i chłopcy nie ograni jeszcze na tym poziomie więc przy jakiejś kontuzji nie będzie pola manewru. Może pojawi się jakiś następny ale skoro rozmawiamy z ogranymi zawodnikami to nie są to młodzieżowcy, będą pewnie jacyś testowani
Co do Świętego to nie wierzę żeby ktokolwiek chciał się go pozbyć, nawet jak nie gra to jest to dobry duch zespołu a w szatni mega motywator i wiadomo "ikona", Janiczak w wywiadzie mówił że rozmawiają o przedłużeniu kontraktu więc myślę że nie powinno tu być zaskoczenia.
ps.Przeglądając na 90minut zakładkę o transferach jest napisane że D.Szot odchodzi z wisły, bardzo wpisuje się w naszą politykę transferową bo zaczynał w juniorach Hutnika, potem kilka lat Progres więc blisko mu do N.Huty, niewątpliwie byłby dużym wzmocnieniem na prawą obronę, na lewą Tomasik i gdyby zostali nasi stoperzy plus duży talent Głogowski to uważam, że jest to obrona na czołówkę pierwszej ligi !

MISIEK72
Posty: 1590
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: MISIEK72 » pt cze 16, 2023 10:55 am

Nie rozumiem w dalszym ciągu dlaczego w momencie podpisywania kontraktów zawodnicy nie są ubrani w trykoty klubowe. Było już wielokrotnie o tym mówione.
Ciężko ubrać koszulkę do zdjęcia na kilka minut?
Nie jest to zbyt profesjonalne i trąci jakimś dziwnym uporem. Poprawić to ze skutkiem natychmiastowym bo wychodzimy na jakiś prowincjonalny klub.

dUfio
Posty: 9123
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: dUfio » pt cze 16, 2023 4:24 pm

Gdzieś czytałem teorię że do momentu podpisania zawodnik nie jest nasz więc biorąc do ręki długopis w koszulce złamał by coś tam ile w tym prawdy nie wiem


Niemniej te brązowe flanele przy fotach z podpisów wyglądają hujowo, lepiej olać moment podpisu i wrzucić foto w koszulce PO jak już jesteśmy tacy przepisowi