30.03.2024 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków g.12

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Re: 30.03.2024 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków g.12

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » sob mar 30, 2024 6:27 pm

Ja mam z półtora bańki postawione, ale jak Chmiel jeszcze ze dwa razy zagra to chuj bombki strzeli :roll:

wojo77
Posty: 1091
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: 30.03.2024 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków g.12

Postautor: wojo77 » sob mar 30, 2024 8:20 pm

Z Kalszem za kartki wylatują Lelek i Jania

giovanni
Posty: 365
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Re: 30.03.2024 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków g.12

Postautor: giovanni » sob mar 30, 2024 8:24 pm

Lelek niestety pod formą. A to, że nie będzie Jani to nawet plus, bo to jeździec bez głowy.
- Hutnik NOWA HUTA -

Wandyta
Posty: 394
Rejestracja: sob sie 28, 2004 10:50 pm
Lokalizacja: Borek Fałęcki

Re: 30.03.2024 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków g.12

Postautor: Wandyta » sob mar 30, 2024 8:45 pm

Chętnie zobaczę mecz z Kaliszem. Dwie drużyny walczące o awans do 1 ligi. 8) :roll:

MISIEK72
Posty: 1586
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: 30.03.2024 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków g.12

Postautor: MISIEK72 » sob mar 30, 2024 9:15 pm

Trzeba zadać raczej pytanie kto nie jest pod formą. Po Budzińskim niewiele się spodziewałem i jak widać po dzisiejszym meczu to nie zawiódł "oczekiwań".
Z taką "grą" jak dziś przeciwko slabiutkiemu Stomilowi na dodatek przetrzebionemu absencjami obawiam się o jakiekolwiek zdobycze. W Kaliszu bieda i myślałem , że odpuszczą ale jak widać nic bardziej mylnego. Potem wyjazd do Chojnic i Sandecji. Po tych 3 kolejkach sytuacja może stać się dramatyczna biorąc od uwagę fantastyczna taktykę nowego trenera. Trzy wybiegane drużyny stworzone do pressingu. Rozumiem, że wybór trenera wynika z faktu , że tańszego już nie było.
Nawet mu się najwidoczniej nie chciało oglądnąć kilku meczów Hutnika bo gdyby tak było to wolałby na prawej obronie wystawić Kaczorowskiego a nie Chmiela.

wier<N>y
Posty: 238
Rejestracja: pn gru 01, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: 30.03.2024 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków g.12

Postautor: wier<N>y » sob mar 30, 2024 10:18 pm

Jak już tak piszesz o tym osłabionym Stomilu to zaznacz również nasze osłabienie.. Nie żebym bronił bo oglądałem mecz z trybun i to była kompromitacja, zwłaszcza pierwsza połowa ale u nas wypadło dwóch podstawowych a powiedział bym najważniejszych grajków , i myślę że metalu Krzyśka zabrakło..
Brak Lelka i Jaki z Kaliszem myślę że nie będzie tak widoczny chociaż Marcinkowski też marna wiosna, daje 50%tego co jesienią czego się obawiałem po podpisaniu kontraktu..

pawcio
Posty: 309
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Re: 30.03.2024 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków g.12

Postautor: pawcio » sob mar 30, 2024 11:11 pm

Konferencja https://www.youtube.com/watch?v=kCfnbvAHkQE

PS - zaoszczędzę Wam 1.5 minuty życia - nic ciekawego nie mówi.

dUfio
Posty: 9103
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: 30.03.2024 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków g.12

Postautor: dUfio » ndz mar 31, 2024 7:50 am

HAMAS pisze:Wedle tradycji zawsze wielkanoc musi być zjebana.
.


chyba dla Musiała
rok temu Hutnik w Wielką Sobotę wygrał jeden z kluczowych meczów o utrzymanie z prowadzoną przez niego Garbarnią

Piotrek pisze:Artek w wywiadzie mówił, że zmiana trenera bo rywale rozgryźli nasza taktykę, 8 minuta 0:1. Ludzie mówią, że zarząd jest nie do ruszenia, a ja tu nie widzę innej opcji niż abdykacja obecnie rządzących klubem, bo ewidentnie widać, iż nie maja pojęcia o piłce nożnej.


czyli olewasz w końcu tą swoją międzyszkolną siatkówkę i bierzesz to? :D

co do meczu to nie ogladalem wiec sie nie wypowiadam, wpisuje sie tylko w caly sezon, niby, poki co,miejscowo nadal najlepszy, ale najbardziej wkurwiajacy

Andrew
Posty: 227
Rejestracja: wt sie 31, 2004 10:56 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: 30.03.2024 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków g.12

Postautor: Andrew » ndz mar 31, 2024 9:08 am

Z trybun niestety mecz wygladal na katastrofę, zagrożenia żadnego, ale Stomil tez mi się zdaje nic specjalnego nie grał. Niestety jeśli przez takie zagrania w obronie tak ustawiany sobie mecz to nie ma się co dziwić wynikowi. 7 ostatnich spotkan to nadal tylko 5pkt i patrząc na to co gramy strach pomyśleć co tu się odmienić musi żebyśmy wygrywali. Bo do smrodu w tabeli może dojść niespodziewanie szybko. Chmiel i Jania to co zawsze grali, czyli nic. Marcinkowski jak wszedl to też jakiś dziwny taki. Lelek z piłką za boisko wyjeżdżał, Wróbel główki nad bramkę przenosił. Glogowski jak wszedl to słabo. W sumie można by powiedzieć że mecz taki jak większość w tej rundzie z jedną różnica, wszedl Szabłowski na jakieś 10min. Ikwuka musi poczekać niestety na następną zmianę trenera. Ale jeśli chodzi o doświadczenie to w minutach rozgrzewek na wszystkich stadionach 2 ligi może być już nawet liderem. Czy winilbym Musiała,? trochę tak i trochę nie. Bo wziął ta robotę, widząc i znając skład, a ze jego styl gry jest taki wiedział zarząd wybierając jego na trenera. Trzeba poczekać jakiś czas czy to coś dało, tylko oby nie było za późno.

Piotrek
Posty: 2988
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: 30.03.2024 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków g.12

Postautor: Piotrek » ndz mar 31, 2024 10:30 am

dUfio pisze:
HAMAS pisze:Wedle tradycji zawsze wielkanoc musi być zjebana.
.


chyba dla Musiała
rok temu Hutnik w Wielką Sobotę wygrał jeden z kluczowych meczów o utrzymanie z prowadzoną przez niego Garbarnią

Piotrek pisze:Artek w wywiadzie mówił, że zmiana trenera bo rywale rozgryźli nasza taktykę, 8 minuta 0:1. Ludzie mówią, że zarząd jest nie do ruszenia, a ja tu nie widzę innej opcji niż abdykacja obecnie rządzących klubem, bo ewidentnie widać, iż nie maja pojęcia o piłce nożnej.


czyli olewasz w końcu tą swoją międzyszkolną siatkówkę i bierzesz to? :D

co do meczu to nie ogladalem wiec sie nie wypowiadam, wpisuje sie tylko w caly sezon, niby, poki co,miejscowo nadal najlepszy, ale najbardziej wkurwiajacy

No ale jak wytłumaczyć zamianę trenera, który kręcił się wokół baraży, na trenera, który rok temu awansował do 3 ligi - no chyba, że taki awans zarząd ma na myśli.

mr.Vitaminka
Posty: 1905
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: 30.03.2024 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków g.12

Postautor: mr.Vitaminka » ndz mar 31, 2024 10:36 am

Piotrek pisze:
dUfio pisze:
HAMAS pisze:Wedle tradycji zawsze wielkanoc musi być zjebana.
.


chyba dla Musiała
rok temu Hutnik w Wielką Sobotę wygrał jeden z kluczowych meczów o utrzymanie z prowadzoną przez niego Garbarnią

Piotrek pisze:Artek w wywiadzie mówił, że zmiana trenera bo rywale rozgryźli nasza taktykę, 8 minuta 0:1. Ludzie mówią, że zarząd jest nie do ruszenia, a ja tu nie widzę innej opcji niż abdykacja obecnie rządzących klubem, bo ewidentnie widać, iż nie maja pojęcia o piłce nożnej.


czyli olewasz w końcu tą swoją międzyszkolną siatkówkę i bierzesz to? :D

co do meczu to nie ogladalem wiec sie nie wypowiadam, wpisuje sie tylko w caly sezon, niby, poki co,miejscowo nadal najlepszy, ale najbardziej wkurwiajacy

No ale jak wytłumaczyć zamianę trenera, który kręcił się wokół baraży, na trenera, który rok temu awansował do 3 ligi - no chyba, że taki awans zarząd ma na myśli.


chyba przy wyborze nowej miotły zarząd miał w pamięci te wspomniane przez Dufio derby z Garcą. Niestety klasyfikacja im. młodej Jenny Jameson nie przekłada się na dorobek punktowy w prawdziwej tabeli a tylko we wspomnianej na początku zdania klasyfikacji Garbari dopisali punkty za walory estetyczne i piękno gry.

trzeba obiektywnie przyznać, że byli lepsi, ale cóż z tego? teraz okopali się w połowie stawki ligę niżej, co i nas by czekało (będzie czekać?) w przypadku spadku.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Re: 30.03.2024 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków g.12

Postautor: HKS1978 » ndz mar 31, 2024 12:53 pm

Zdrowych, Wesołych i Spokojnych Świąt dla wszystkich kibiców HKS. A krótkowzrocznych buraków niszczących nasz klub życie wkrótce zweryfikuje. Nie pomogą umizgi do politycznych kolegów po złodziejskim fachu ani transparenty i fanfary od marionetek...

MISIEK72
Posty: 1586
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: 30.03.2024 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków g.12

Postautor: MISIEK72 » ndz mar 31, 2024 2:34 pm

Wystarczy spojrzeć jak służby wojskowe i bezpieka wychowały sobie poprzez swoją TV jakieś 10 mln polskojęzycznych
pożytecznych idiotów, utrzymując ich w alternatywnej rzeczywistości. Ludziom się wszystko da wmówić.
Zresztą spadek nie będzie największą tragedią w sytuacji gdy historia zatacza koło i jesteśmy dziś w czasach przedrozbiorowych albo w jakimś 1936/37 roku.
Zważywszy na fakt, że do wojny maks 2/3 lata to żaden stadion też nie powstanie, co akurat nie jest jakąś tragedią w tej sytuacji .
Trochę otrzeźwienia i zdrowego rozsądku. Nie dawać się podpalać mało realnymi wizjami. W naszej obecnej sytuacji utrzymanie będzie sukcesem i do tego zmierzajmy . Oby się udało. Ale czy to jest najważniejsze?
Ostatnio zmieniony ndz mar 31, 2024 8:04 pm przez MISIEK72, łącznie zmieniany 3 razy.

dUfio
Posty: 9103
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: 30.03.2024 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków g.12

Postautor: dUfio » ndz mar 31, 2024 2:45 pm

Piotrek pisze:
dUfio pisze:
HAMAS pisze:Wedle tradycji zawsze wielkanoc musi być zjebana.
.


chyba dla Musiała
rok temu Hutnik w Wielką Sobotę wygrał jeden z kluczowych meczów o utrzymanie z prowadzoną przez niego Garbarnią

Piotrek pisze:Artek w wywiadzie mówił, że zmiana trenera bo rywale rozgryźli nasza taktykę, 8 minuta 0:1. Ludzie mówią, że zarząd jest nie do ruszenia, a ja tu nie widzę innej opcji niż abdykacja obecnie rządzących klubem, bo ewidentnie widać, iż nie maja pojęcia o piłce nożnej.


czyli olewasz w końcu tą swoją międzyszkolną siatkówkę i bierzesz to? :D

co do meczu to nie ogladalem wiec sie nie wypowiadam, wpisuje sie tylko w caly sezon, niby, poki co,miejscowo nadal najlepszy, ale najbardziej wkurwiajacy

No ale jak wytłumaczyć zamianę trenera, który kręcił się wokół baraży, na trenera, który rok temu awansował do 3 ligi - no chyba, że taki awans zarząd ma na myśli.



Nie wiem. Dla mnie to dziwna decyzja,jeśli zmieniać to zimą/ w lecie aczkolwiek ocenić realnie ja będzie można po rundzie. Będą baraże tzn była dobra, utrzymanie - nic nie wniosła, spadniemy - była katastrofalna.
Bardziej nawiązuje do tego pobożnego wymagania abdykacji, serio sobie to wyobrażasz że to nastąpi czy tak sobie piszesz o tej abdykacji bo ci się transfery nie podobają a wyniki rozczarowują (żeby nie było uważam że punktujemy dużo poniżej możliwości)

dUfio
Posty: 9103
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: 30.03.2024 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków g.12

Postautor: dUfio » ndz mar 31, 2024 2:49 pm

HKS1978 pisze:transparenty i fanfary od marionetek...


Jak ci się transparentny wieszane na Hutniku nie podobają to podejdź do tych co je malują/wieszają i im to powiedz a nie sadz się jak łajza na necie