Chojniczanka-Hutnik 13.04.24 19:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Chojniczanka-Hutnik 13.04.24 19:00

Postautor: bn » sob kwie 13, 2024 11:24 pm

Bardzo dobrze zagrany i ciekawy mecz w którym tracimy dwa punkty. Nie wiem, jak sędzia mógł aż tak wydrukować karnego dla Chojniczanki. Zero kontaktu bramkarza z napastnikiem Chojniczanki. Inna sprawa, że można było tego uniknąć wykorzystać nieskuteczne setki, których było kilka. Mamy wiele sytuacji których nie umiemy wykorzystać

PS. skrót TVP https://sport.tvp.pl/76973877/2-liga-28 ... akow-skrot

mr.Vitaminka
Posty: 1905
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Chojniczanka-Hutnik 13.04.24 19:00

Postautor: mr.Vitaminka » sob kwie 13, 2024 11:31 pm

oglądałem drugą połowę na komórce. byłem pewien że Dorian faulował, ale wiadomo jak to jest w korku i patrząc pod kątem - więc Wam wierzę, że to wałek. od razu przepraszam kierowców na Nowohuckiej że zostałem na światłach dłużej, po prostu napierdalałem w kierownicę z nerwów. Jebać tą ligę. jebać sędziów. mecz kurwa taki że dzieciom można pokazywać. niestety brakuje armaty. ten mecz można było zamknąc do 60 minuty. potem tamci przycisnęli i mieli swoje sytuacje, żeby nie napisać - setki. kurwa szkoda whuj. no ale jak się ma do dyspozycji skład okrojony do 13 nazwisk, to jak wypadnie kazdy trybik to potem od 70 minuty oddycha się rękawami albo uprawia auto-fisting i wpuszcza kogokolwiek żeby gość z podstawy odpoczął. nie mam zamiaru stawać za Boblą, ale kurwa ten sam scenariusz mógł mieć miejsce. po prostu nasi przeciwnicy są mega hujowi, im wyzej w lidze tym nam idzie w tym roku łatwiej. takie Siedlce chawalone przeze mnie mogliśmy rozjebać spokojnie. Chojnice na mega zrywach i dopiero ostatnie 20 minut robili co chcieli (vide: okrojony nasz skład). utrzymanie mamy. teraz znowu trzeba napierdalać. no i huj że czarny gwizdnie. jedźmy do końca. taki już nasz hutniczy los, że nas kurwa zawsze przekręcą. jebać. huj z nimi, Bóg z nami. to co dziś nie wpadało to znowu można załamać ręce. kurwa ileż można? nie pamiętam żeby ktoś z nami tak napierdalał i wpierdolił. Wielki Luju! WYPIERDALAJ SKURWYSYNIE i daj nam wygrać jak trzeba. normalnie z tego wyniku trzeba się cieszyć, no ale bez jaj - nie po tym napierdalaniu w naszym wykonaniu. Niech zagrają z Kalwarnianką jakiś paring - niech się wstrzelą w ten prostokąt wreszcie. najebią tyle ile fabryka dała. jeszcze można coś z tego sezonu wycisnąć, w sensie extra. plan minimum chyba osiągnięty. jedźmy po jackpot. proszę WAS PANOWIE. za Hutnik, za rodzinę.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Re: Chojniczanka-Hutnik 13.04.24 19:00

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » sob kwie 13, 2024 11:55 pm

Huj z czarnym drukarzem.
Forma rośnie aż do baraży. Zobaczycie.

Krzycho
Posty: 702
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Re: Chojniczanka-Hutnik 13.04.24 19:00

Postautor: Krzycho » ndz kwie 14, 2024 1:51 pm

Nie w takich sytuacjach się sędziowie mylili. Trzeba po prostu wykorzystywać swoje okazje
walka z pijaństwem obowiązkiem społecznym

Wandyta
Posty: 394
Rejestracja: sob sie 28, 2004 10:50 pm
Lokalizacja: Borek Fałęcki

Re: Chojniczanka-Hutnik 13.04.24 19:00

Postautor: Wandyta » ndz kwie 14, 2024 3:27 pm

Aż mi się przypomniała scena z pewnego filmu/serialu.

https://youtu.be/9Yg-hYqc0FY?si=OImL9ugIs4bVyOnk

:lol:

mr.Vitaminka
Posty: 1905
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Chojniczanka-Hutnik 13.04.24 19:00

Postautor: mr.Vitaminka » ndz kwie 14, 2024 3:55 pm

Krzycho pisze:Nie w takich sytuacjach się sędziowie mylili. Trzeba po prostu wykorzystywać swoje okazje


Tak już na spokojnie doszedlem do takiego samego wniosku. Pierwsze lepsze sytuacje, które mi przyszły do głowy to gole rękami Maradony, Furtoka z San Marino czy Henryiego z Irlandią w barażu.

Niemniej takie sytuacje trzeba nagłaśniać i zgłaszać protesty. Nic to nie da, ale niech czarnuch wie że jest kmiotem bez pojęcia. Dodatkowo klub powinien opublikować kartę oceny arbitra, o ile ma do niej wgląd i może to uczynić. Pomyłki są i będą, ale trzeba z nimi walczyć. Tym bardziej szkoda że przeciw nam, po takim meczu i w spotkaniu o takiej stawce.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1978
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Chojniczanka-Hutnik 13.04.24 19:00

Postautor: Winnetou » ndz kwie 14, 2024 4:48 pm

Krzycho pisze:Nie w takich sytuacjach się sędziowie mylili. Trzeba po prostu wykorzystywać swoje okazje


Dokładnie. Sędzia zajebał fakt, ale jakby nasi wykorzystali swoje 100% sytuacje, to byśmy spokojnie strzelili ze 4 gole. Co zrobili Zawadzki przy stanie 1-1 i Rakels przy 2-2 było kryminałem.

Generalnie był to świetny mecz. Chwała naszym za walkę, bo od 80-ej minuty oddychali rękawami.

mr.Vitaminka
Posty: 1905
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Chojniczanka-Hutnik 13.04.24 19:00

Postautor: mr.Vitaminka » ndz kwie 14, 2024 5:04 pm

Winnetou pisze:
Krzycho pisze:Nie w takich sytuacjach się sędziowie mylili. Trzeba po prostu wykorzystywać swoje okazje


Dokładnie. Sędzia zajebał fakt, ale jakby nasi wykorzystali swoje 100% sytuacje, to byśmy spokojnie strzelili ze 4 gole. Co zrobili Zawadzki przy stanie 1-1 i Rakels przy 2-2 było kryminałem.

Generalnie był to świetny mecz. Chwała naszym za walkę, bo od 80-ej minuty oddychali rękawami.


Naszym brakuje chłodnej głowy przy tego typu sytuacjach. To chyba jedyne wytłumaczenie. Powinni teraz postawić na sesje z psychologiem sportowym. Powinno coś pomóc. I jestem na bank pewien że gdyby zamiast Świętego przy jego bramce na 2:1 stał tam ktokolwiek inny (może oprócz Denissa) to piłki by szukali do teraz w okolicznych kniejach.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Re: Chojniczanka-Hutnik 13.04.24 19:00

Postautor: dzuhas » ndz kwie 14, 2024 8:44 pm

1 punkt do baraży
pzdr Osiek

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Re: Chojniczanka-Hutnik 13.04.24 19:00

Postautor: dzuhas » ndz kwie 14, 2024 8:49 pm

mr.Vitaminka pisze:
Winnetou pisze:
Krzycho pisze:Nie w takich sytuacjach się sędziowie mylili. Trzeba po prostu wykorzystywać swoje okazje


Dokładnie. Sędzia zajebał fakt, ale jakby nasi wykorzystali swoje 100% sytuacje, to byśmy spokojnie strzelili ze 4 gole. Co zrobili Zawadzki przy stanie 1-1 i Rakels przy 2-2 było kryminałem.

Generalnie był to świetny mecz. Chwała naszym za walkę, bo od 80-ej minuty oddychali rękawami.


Naszym brakuje chłodnej głowy przy tego typu sytuacjach. To chyba jedyne wytłumaczenie. Powinni teraz postawić na sesje z psychologiem sportowym. Powinno coś pomóc. I jestem na bank pewien że gdyby zamiast Świętego przy jego bramce na 2:1 stał tam ktokolwiek inny (może oprócz Denissa) to piłki by szukali do teraz w okolicznych kniejach.


Zamiast głowę pompować głupotami powinni sie napic wodki (minimum 0.5 na glowe) i porzadnie spuścić z kija tak z 2 dni przed meczem. Jeśli znasz taką Panią psycholog sportową to oferującą to jak nabardziej powinni skorzystać.
pzdr Osiek

Piotrek
Posty: 2988
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: Chojniczanka-Hutnik 13.04.24 19:00

Postautor: Piotrek » ndz kwie 14, 2024 8:53 pm

dzuhas pisze:
mr.Vitaminka pisze:
Winnetou pisze:
Dokładnie. Sędzia zajebał fakt, ale jakby nasi wykorzystali swoje 100% sytuacje, to byśmy spokojnie strzelili ze 4 gole. Co zrobili Zawadzki przy stanie 1-1 i Rakels przy 2-2 było kryminałem.

Generalnie był to świetny mecz. Chwała naszym za walkę, bo od 80-ej minuty oddychali rękawami.


Naszym brakuje chłodnej głowy przy tego typu sytuacjach. To chyba jedyne wytłumaczenie. Powinni teraz postawić na sesje z psychologiem sportowym. Powinno coś pomóc. I jestem na bank pewien że gdyby zamiast Świętego przy jego bramce na 2:1 stał tam ktokolwiek inny (może oprócz Denissa) to piłki by szukali do teraz w okolicznych kniejach.


Zamiast głowę pompować głupotami powinni sie napic wodki (minimum 0.5 na glowe) i porzadnie spuścić z kija tak z 2 dni przed meczem. Jeśli znasz taką Panią psycholog sportową to oferującą to jak nabardziej powinni skorzystać.

Ot, mądrego po szkole warto posłuchać. Panowie piłkarze - do dzieła!!