Typowanie wynikow konkurs, EDYCJA 13/14 [8 sezon zabawy]
Moderator: dUfio
-
- Posty: 2726
- Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm
Wisła II Kraków - Przebój Wolbrom 1
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów 1
Beskid Andrychów - Korona II Kielce 1
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim 2
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec x
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 2
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna 1
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów 1
Beskid Andrychów - Korona II Kielce 1
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim 2
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec x
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 2
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna 1
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
Quam dulce et decorum est pro patria mori
Kolejka 10 - 28-29 września
Wisła II Kraków - Przebój Wolbrom 1
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów x
Beskid Andrychów - Korona II Kielce x
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim 2
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec 2
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 2
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna 1
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
Wisła II Kraków - Przebój Wolbrom 1
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów x
Beskid Andrychów - Korona II Kielce x
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim 2
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec 2
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 2
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna 1
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
Wisła II Kraków - Przebój Wolbrom x
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów x
Beskid Andrychów - Korona II Kielce 2
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim x
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec x
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 2
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna 1
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów x
Beskid Andrychów - Korona II Kielce 2
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim x
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec x
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 2
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna 1
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
Tabela po 9 kolejce.
1. KokoNH 35+5=40
2. patryk 35+4=39
3. derexnh 33+5=38
4. robnh 33+3=36
4. Troublemaker 31+5=36
6. pablo 32+3=35
6. KSH74NH 31+4=35
6. HAMAS 31+4=35
9. misiekHKS 31+3=34
9. bolo 29+5=34
9. zbycho 29+5=34
9. kurant 27+7=34
13. stazyja69 28+5=33
14. fubu 31
15. wier<N>y 24+4=28
16. JOK_NH 23
17. ozzy 21
18. centrum_nh 8+4=12
19. Hutn<IC>y 8
1. KokoNH 35+5=40
2. patryk 35+4=39
3. derexnh 33+5=38
4. robnh 33+3=36
4. Troublemaker 31+5=36
6. pablo 32+3=35
6. KSH74NH 31+4=35
6. HAMAS 31+4=35
9. misiekHKS 31+3=34
9. bolo 29+5=34
9. zbycho 29+5=34
9. kurant 27+7=34
13. stazyja69 28+5=33
14. fubu 31
15. wier<N>y 24+4=28
16. JOK_NH 23
17. ozzy 21
18. centrum_nh 8+4=12
19. Hutn<IC>y 8
Wisła II Kraków - Przebój Wolbrom 1
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów 1
Beskid Andrychów - Korona II Kielce x
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim 1
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 2
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna x
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów 1
Beskid Andrychów - Korona II Kielce x
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim 1
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 2
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna x
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
Wisła II Kraków - Przebój Wolbrom 1
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów 1
Beskid Andrychów - Korona II Kielce 1
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim 1
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec x
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 2
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna 2
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów 1
Beskid Andrychów - Korona II Kielce 1
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim 1
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec x
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 2
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna 2
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
Hutnik Kraków
Wisła II Kraków - Przebój Wolbrom 1
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice x
Bocheński KS - Unia Tarnów x
Beskid Andrychów - Korona II Kielce 1
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim 2
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec 2
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 2
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna 1
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice x
Bocheński KS - Unia Tarnów x
Beskid Andrychów - Korona II Kielce 1
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim 2
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec 2
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 2
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna 1
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
Kolejka 10 - 28-29 września
Wisła II Kraków - Przebój Wolbrom 1
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów 1
Beskid Andrychów - Korona II Kielce 1
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim 1
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 2
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna x
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
Wisła II Kraków - Przebój Wolbrom 1
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów 1
Beskid Andrychów - Korona II Kielce 1
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim 1
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 2
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna x
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
Wisła II Kraków - Przebój Wolbrom 1
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów 1
Beskid Andrychów - Korona II Kielce 1
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim 1
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 1
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna 1
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów 1
Beskid Andrychów - Korona II Kielce 1
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim 1
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 1
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna 1
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
Wisła II Kraków - Przebój Wolbrom X
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów X
Beskid Andrychów - Korona II Kielce 1
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim X
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec 2
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 2
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna 1
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków X
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów X
Beskid Andrychów - Korona II Kielce 1
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim X
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec 2
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 2
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna 1
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków X
Wisła II Kraków - Przebój Wolbrom 1
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów 1
Beskid Andrychów - Korona II Kielce x
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim x
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec x
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 2
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna 1
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów 1
Beskid Andrychów - Korona II Kielce x
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim x
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec x
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 2
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna 1
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
Wisła II Kraków - Przebój Wolbrom x
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów x
Beskid Andrychów - Korona II Kielce x
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim x
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn x
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna x
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów x
Beskid Andrychów - Korona II Kielce x
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim x
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn x
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna x
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
Wisła II Kraków - Przebój Wolbrom 1
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów x
Beskid Andrychów - Korona II Kielce 1
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim x
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec x
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 1
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna 1
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
_________________
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów x
Beskid Andrychów - Korona II Kielce 1
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim x
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec x
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 1
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna 1
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
_________________
Wisła II Kraków - Przebój Wolbrom x
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów 1
Beskid Andrychów - Korona II Kielce x
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim x
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec x
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn x
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna x
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Dalin Myślenice 1
Bocheński KS - Unia Tarnów 1
Beskid Andrychów - Korona II Kielce x
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim x
Janina Libiąż - KSZO 1929 Ostrowiec x
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn x
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna x
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1
BYŁ, BĘDZIE, JEST !!! Hutnik HKS !!!