PRZYSZŁOŚĆ KS Hutnik KRAKÓW

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

MISIEK72
Posty: 1598
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » śr gru 23, 2009 12:43 pm

Myśle ,że nikt z nas nie powinien oczekiwac od obecnych ludzi SSA(celowo nie pisze władz Hutnika bo na takie miano nigdy nie zasługiwalii nie będą zasługiwac) niczego wiecej. Mamy w tym momencie prawo domagac sie ogłoszenia upadłości tego zasranego gówna jakim jest SSA.
Ogłosić upadłość i wypierdalac z dala od Suchych Stawów.
Wtedy można coś zacząć budować nawet od zera.
Zadnych inwestorów nie ma, to nawet kurwa półmózg jest w stanie wywnioskować po zachowaniach i wypowiedziach tych "wielkich działaczy".
Chcą poprostu położyć kase na pieniądzach z WC. Ale oni nawet zalegaja miastu w oplatach za dzierżawe(podobno symboliczne). Trzeba zrobic takie halo , zeby zapomnieli o kasie.
I jeszcze jedno . Podobno miasto przeleje pieniadze za wykonanie krzesełek, Maja byc one przeznaczone dla pracowników SSA. Ciekawe kto w 1 kolejności dostanie pieniądze i dla kogo nie starczy kasy......

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3923
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr gru 23, 2009 3:31 pm

majlech pisze:Mam tylko nadzieje, ze ta przykra i skandaliczna sytuacja z zachowaniem kilku naszych bylych pilkarzy w najprawdopodbniej jednym meczu, nie przesloni wszystkim powazniejszego problemu, jakim jest obecna sytuacja klubu i ocena obecnych jego wladz!



Poprawka nie "najprawdopodobniej", ale na pewno.

I nie "w jednym meczu", ale w dwóch meczach.

to są tylko na razie udowodnione, a jestem przekonany, że było ich dużo więcej.


Pozdrawiam





lucero pisze:Sprawa zrobiła się prosta: szeroko pojęty zarząd teraz przekaże nam, że inwestor już był, już podpisy miały być złożone, ale niestety: afera korupcyjna

I kto jest kryty a kto winny?

Mamy pozamiatane




Obawiam się, że Lucero ma rację Sad


Pozdro :(
Ostatnio zmieniony śr gru 23, 2009 4:26 pm przez OŻÓG 1950, łącznie zmieniany 3 razy.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Deto
Posty: 28
Rejestracja: wt maja 12, 2009 7:29 pm

Postautor: Deto » śr gru 23, 2009 4:01 pm

lucero pisze:Sprawa zrobiła się prosta: szeroko pojęty zarząd teraz przekaże nam, że inwestor już był, już podpisy miały być złożone, ale niestety: afera korupcyjna

I kto jest kryty a kto winny?

Mamy pozamiatane


Jeżeli tak zrobią, to już macie odpowiedź, dlaczego tak przeciągali z tym sponsorem. Może czekali aż sprawa wyjdzie na jaw ? Rzeczywiście dziwne to wszystko.

Generalnie, to mamy piekne prezenty na święta.

Góra tabeli, cała runda za darmo, afera korupcyjna i widmo nie wystartowania na wiosnę. Wesołych, mimo wszystko.

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » śr gru 23, 2009 4:02 pm

Lucero zrozumial, o co mi chodzi Ozog nie do konca...
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3923
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr gru 23, 2009 4:26 pm

majlech pisze:nie przesloni wszystkim powazniejszego problemu, jakim jest obecna sytuacja klubu i ocena obecnych jego wladz!


Nie odniosłem się do tego fragmentu, bo i po co?.

Masz rację i już.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1890
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr gru 23, 2009 4:39 pm

Panowie to było i to jest fakt!! Ale fakt przeszły. Zabolało nas jak ch... !! Nie dajmy się zmylić tą sytuacją i nie odwracajmy uwagi od obecnej sytuacji, od obecnej drużyny!! To co teraz jest ważniejsze!! Wierzmy że obecny sezon i przeszły są czyste!! Mam zamiar w to wierzyć!! Leśne dziadki zacierają rączki że odwróciliśmy od nich swoją złość i uwagę.. Jutro wigilia, w ten dzień ludzie potrafią sobie wiele wybaczać. Smród będzie się długo snuł ale musimy walczyć o nasz HKS... bo co nam pozostało?? ŻYCZĘ WAM I SOBIE POWODZENIA W ŻYCIU PRYWATNYM JAK I W NASZYM WSPÓLNYM HUTNICZYM!!

PEACE !!!!!!!!!!

Zlatan93
Posty: 75
Rejestracja: śr sie 26, 2009 8:34 am

Postautor: Zlatan93 » śr gru 23, 2009 4:48 pm

Wiceprezes Hutnika kontaktował się ze Związkiem...
http://magazynpilkarski.pl/?mod=news&nid=69759

MagazynPilkarski.pl
<b>MagazynPilkarski.pl</b>

Ekstraklasa, I liga, II ligi, III ligi, IV ligi, klasy okręgowe
Cotygodniowe relacje live z polskich boisk.

ke55i
Posty: 32
Rejestracja: pt gru 26, 2008 5:02 pm

Postautor: ke55i » śr gru 23, 2009 4:56 pm

[Edit: Admin. Posty pisane dużymi literami są wycinane bez ostrzeżenia.]
Vide Cul Fide

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » śr gru 23, 2009 5:53 pm

Zlatan93 pisze:Wiceprezes Hutnika kontaktował się ze Związkiem...
http://magazynpilkarski.pl/?mod=news&nid=69759

MagazynPilkarski.pl


Owszem, wiceprezes Hutnika kontaktował się ze związkiem, owszem, w sprawie kontraktów pytając jak sprawa się ma, związek poinformował, że będzie w tej kwestii pryncypialny, w związku z czym wiceprezes Szmyt uprzejmie poprosił związek o równie pryncypialne działanie w sprawie zaległości GKS Katowice za Mateusza Niechciała, do czego związek póki co się nie palił. Nie mówił, że zaległości zostaną uregulowane, bo to niemożliwe. I tak przedstawił to prezesowi Oraczewskiemu.

Zakładam więc, że albo Wasz informator ma problem ze zrozumieniem tekstu mówionego, albo celowo wciska Wam farmazona. Jest jeszcze trzecia możliwość, ale z góry zakładając Waszą rzetelność nie podejrzewam, abyście sami fabrykowali/preparowali informacje.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » śr gru 23, 2009 6:04 pm

słownik języka polskiego pisze:pryncypialny
1. «podstawowy lub najważniejszy»
2. «opierający się na ściśle określonych i niezmiennych zasadach»
3. «nieodstępujący od wyznawanych zasad»
• pryncypialnie • pryncypialność, pryncypializm • pryncypialista

HkS_1950Górali
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 16, 2009 10:48 am

Postautor: HkS_1950Górali » czw gru 24, 2009 12:50 am

Z mojej strony mam taki pomysł jeśli pan"INFORMACJA"jest taki pewiem tego co pisze na FORUM to prosił bym o spotkanie np w cafe "Atak" np 27 12 09 i po prostu powiedzenie prosto w OCZY tym co by moglby (i chciel)wiedzieć jaka jest prawda Bo każdy wie ze na tym forum (oczywiscie bez obrazy)każdy pisze to co chce ...
Z góry dziekuje i czekam na odp.

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » czw gru 24, 2009 10:25 am

HkS_1950Górali pisze:Z mojej strony mam taki pomysł jeśli pan"INFORMACJA"jest taki pewiem tego co pisze na FORUM to prosił bym o spotkanie np w cafe "Atak" np 27 12 09 i po prostu powiedzenie prosto w OCZY tym co by moglby (i chciel)wiedzieć jaka jest prawda Bo każdy wie ze na tym forum (oczywiscie bez obrazy)każdy pisze to co chce ...
Z góry dziekuje i czekam na odp.


Przekazuję głównie informacje, które dostaje, czasem dorzucam coś, co zasłyszę na klubowym korytarzu, czasem coś, co wyciągnę od prezesa półoficjalnie. Poświęcam na to - uważam - wystarczająco dużo swojego czasu. Jeśli ktoś zakłada, że w świąteczny weekend - albo w jakimkolwiek innym czasie - zechcę poświęcić go jeszcze więcej, to przykro mi, ale odpowiedź brzmi: nie.

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » czw gru 24, 2009 11:02 am

Nadal czekają

Piłkarze Hutnika Kraków ktorzy złożyli w Małopolskim Związku Piłki Nożnej pisma o rozwiazanie kontraktów z winy klubu nie doczekali sie odpowiedzi. Co na to MZPN zawiadujący w tym sezonie rozgrywkami grupy małopolsko-świetokrzyskiej, której hutnicy sa liderem?
- Wystąpilismy do klubu o przysłanie nam do 31 grudnia dokumentow dotyczących zaległości, jakie ma on wobec zawodnikow. chcemy ustalic w jakiej wysokosci sa te zaległosci, czy byly podjete próby rozmów z zawodnikami. Chcemy też wiedzieć czy kontrakty były zawarte zgodnie z przepisami, czyli na czas nie krótszy niż rok. Gdy otrzymamy na to odpowiedź, wtedy Wydzial Gier bedzie rozpatrywał możliwość rozwiązania kontraktów z winy klubu - powiedział nam wczoraj sekretarz urzędujący Wydziału Gier MZPN Stefan Komendołowicz.
Jak sie okazało hutnicy skierowali pismo w sprawie kontraktów także do sądu pracy.
- Jesli chodzi o wyegzekwowanie płatności dla zawodników to oczywiśnie nie do nas to należy - podkreslił Komendołowicz.
Przed tygodniem piłkarze i sztab szkoleniowo-medyczny III-ligowej drużyny oswiadczyli, że jeśli do 21 grudnia nie zostana uregulowane wszystkie zaległości finansowe wobec nich, zespół Hutnika przestanie istnieć. W poniedziałek w samo poludnie kilku zawodnikow chiało złożyc pismo w klubie ale obiekt był zamkniety. Wczoraj prezes Andrzej Oraczewski nie odbierał telefonu.
Niedawno odbyło się dwuczęściowe walne zgromadzenie akcjonariuszy Sportowej Spółki Akcyjnej Hutnik podczas którego miała zapaść decyzja o dalszej przyszłości klubu ale nic takiego nie nastapiło. Prezes Oraczewski oświadczył nam po nim że czeka na wynik rozmów z potencjalnymi inwestorami (polskim i niemieckim). Zawodnicy i kibice Hutnika też czekają. I coraz bardziej się niecierpliwią bo na razie żadnych efektów tych rozmów nie widać.


Źródło: Dziennik Polski

JOK_NH
Posty: 4613
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw gru 24, 2009 11:04 am

HkS_1950Górali pisze:Z mojej strony mam taki pomysł jeśli pan"INFORMACJA"jest taki pewiem tego co pisze na FORUM to prosił bym o spotkanie np w cafe "Atak" np 27 12 09 i po prostu powiedzenie prosto w OCZY tym co by moglby (i chciel)wiedzieć jaka jest prawda Bo każdy wie ze na tym forum (oczywiscie bez obrazy)każdy pisze to co chce ...
Z góry dziekuje i czekam na odp.


No myślę, że doszło by do linczu.
Tyle.

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » czw gru 24, 2009 1:36 pm

JOK_NH pisze:
HkS_1950Górali pisze:Z mojej strony mam taki pomysł jeśli pan"INFORMACJA"jest taki pewiem tego co pisze na FORUM to prosił bym o spotkanie np w cafe "Atak" np 27 12 09 i po prostu powiedzenie prosto w OCZY tym co by moglby (i chciel)wiedzieć jaka jest prawda Bo każdy wie ze na tym forum (oczywiscie bez obrazy)każdy pisze to co chce ...
Z góry dziekuje i czekam na odp.


No myślę, że doszło by do linczu.
Tyle.


Ehh tam... Zawsze trzeba byc optymista :lol: :lol:
Obrazek