Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

POLITYKA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 156, 157, 158 ... 484, 485, 486  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bn

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście mam jeszcze nadzieję, że KWW JKM załapie się do rady miasta. Według ostatniego sondażu ma 4 proc. więc jest szansa. : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KonradHKS

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim wypadku też oddam swój głos na KWW JKMa bo 4 % w sondażu to już coś Wink Zresztą gg-nh wytłumaczył że inne okręgi mogą wpłynąć tylko na próg wyborczy Komitetu Majchrowskiego także wszystko w rękach Bieńczyc i Starej Huty.

Tak poza tym to 5 % niewiele daje bo szanse dostania rady są żadne zważywszy że wszystkie miejsca zajmą PIS/PO/Majchrowski. Dopiero wynik koło 7/8% i wyprzedzenie SLD daje cień szansy na mandat.
Powrót do góry
sikorek_nh

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bn napisał:
Osobiście mam jeszcze nadzieję, że KWW JKM załapie się do rady miasta. Według ostatniego sondażu ma 4 proc. więc jest szansa. : )

Sondaż wyborów prezydenckich w Krakowie jak najbardziej zadowalający.
stazyja69

PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos podwędzanej :

Paweł Poncyljusz, Adam Bielan i Michał Kamiński zrezygnowali z członkostwa w Prawie i Sprawiedliwości.

http://www.rp.pl/artykul/2,566882_Bielan--Poncyljusz-i-Kaminski-odeszli-z-PiS.html
Powrót do góry
PennyWise

PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stazyja69 napisał:
A propos podwędzanej :

Paweł Poncyljusz, Adam Bielan i Michał Kamiński zrezygnowali z członkostwa w Prawie i Sprawiedliwości.

http://www.rp.pl/artykul/2,566882_Bielan--Poncyljusz-i-Kaminski-odeszli-z-PiS.html

Mój obrazek jest komentarzem do tego faktu, widzę, że nie zajarzyłes
birkut

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 1:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łolaboga tylu posłów opuściło ostatnio PiS (i jak podał tefałen wszyscy tacy porządni Wink) a wie ktoś (bez pomocy wujka google i ciotki yahoo) ile znanych postaci życia politycznego wstąpiło w tym tygodniu do PiSu Question Question
tefałen o tym nie krzyczy, a wybiorcza gdzieś małym druczkiem na 14 stronie napisze
BINGONH

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

birkut napisał:
łolaboga tylu posłów opuściło ostatnio PiS (i jak podał tefałen wszyscy tacy porządni Wink) a wie ktoś (bez pomocy wujka google i ciotki yahoo) ile znanych postaci życia politycznego wstąpiło w tym tygodniu do PiSu Question Question
tefałen o tym nie krzyczy, a wybiorcza gdzieś małym druczkiem na 14 stronie napisze

Masz na myśli politycznego bankruta Janusz Wojciechowskiego?
Fakt że gościu wyglądał na przyzwoitego, za czasów jego pobytu w PSL, uważałem go za człowieka który może zmienić to formację na lepszą.
Wygrał walkę o władzę w PSL-u - przegrał swoją wizję z PSL-owskim betonem, dostał zsyłkę do Europarlamentu - a teraz nie mając już nic do stracenia próbuje się przykleić do tonącego okrętu PIS-u.
Jest to w sumie dobra taktyka wszak PIS będzie tonął troszkę dużej niż Wojciechowski. Zawsze się jeszcze jakiś stołek na następną kadencję załatwi.

Kryzysowe sytuacje to coś pięknego - wtedy wychodzi prawdziwe oblicze człowiek
OŻÓG 1950

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BINGONH napisał:
Masz na myśli politycznego bankruta Janusz Wojciechowskiego?
Fakt że gościu wyglądał na przyzwoitego, za czasów jego pobytu w PSL, uważałem go za człowieka który może zmienić to formację na lepszą.

Cudowne.
Koleś był dobry, ale dlatego, że teraz jest w PiSie to już jest be.

Bingo masz niesamowitą awersję do PiSu. Gdzie tu w ogóle jakieś argumenty merytoryczne?
Perła17

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ożog najlepsze jest to ze on tak nie uwaza, naprawde Smile Jemu klawiatura chyba na zlosc robi, albo to forum ma jakies nadprzyrodzone sily Razz
BINGONH

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OŻÓG 1950 napisał:

Cudowne.
Koleś był dobry, ale dlatego, że teraz jest w PiSie to już jest be.

Bingo masz niesamowitą awersję do PiSu. Gdzie tu w ogóle jakieś argumenty merytoryczne?

Dla mnie każdy kto w obecnej sytuacji przychodzi do PIS-u wystawia sobie złą opinię. PIS w moim mniemaniu to tonący wrak z szalonym kapitanem u steru. Z tego okrętu uciekają już nawet szczury więc tylko ktoś kto już się topi może próbować tam jeszcze wskoczyć i czekać na cud.

Ożóg jak można dyskutować merytorycznie o partii widmo z której niemal co dzień znikają politycy z pierwszego szeregu. Jak można merytorycznie dyskutować o człowiek stojącym na jej czele, zmieniającym zdanie co nowe wybory.

Do wyborów sejmowych z rok bo PO (jak każda formacja u władzy demokratyczniej) będzie odwlekała ich ogłoszenie możliwie jak najdłużej.
Jest szansa że powstanie jakaś prawicowa formacja - realna opozycja do władzy PO i na to liczę

Perła17 napisał:
Ożog najlepsze jest to ze on tak nie uwaza, naprawde Smile Jemu klawiatura chyba na zlosc robi, albo to forum ma jakies nadprzyrodzone sily Razz

No już nie przesadzaj Razz

Tłumaczyłem Ci to kiedyś w rozmowie że w przypadku PIS-u vel Kaczyńskiego przeszedłem od minimalenej sympati do wielkie wręcz nienawiści a jest to spowodaowane tym co głosi i mówi ich wódz.
I wcale mnie nie jest do tego tefałen potrzebny mam swój rozum.

PS. Coś tu jeszcze dopisze ale po 22

Problem tkwi w tym że Ty, Ożóg, Penny czy Birkut żyjecie w przekonaniu że jak się nienawidzi PIS-u to jest się fanem PO i odwrotnie.
Przynajmniej tak to odbieram w dyskusjach na forum - a Ja generalnie stoję tyłem do nich wszystkich a to czy się z jednym albo drugim zgadzam w 5, 10, czy 15 procentach to mi lata - bo się generalnie z NIMI WSZYSTKIM NIE ZGADZAM

Ostatnio zmieniony przez BINGONH dnia Nie Lis 21, 2010 8:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
stazyja69

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BINGONH napisał:

Do wyborów sejmowych z rok bo PO (jak każda formacja u władzy demokratyczniej) będzie odwlekała ich ogłoszenie możliwie jak najdłużej.
Jest szansa że powstanie jakaś prawicowa formacja - realna opozycja do władzy PO i na to liczę

Chyba że wydarzy się coś nieoczekiwanego Wink i PO zaryzykuje wybory na wiosnę .
A tak na marginesie ciekawe kiedy PSL powie że są opozycją Smile
Powrót do góry
BINGONH

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stazyja69 napisał:

Chyba że wydarzy się coś nieoczekiwanego Wink i PO zaryzykuje wybory na wiosnę .
A tak na marginesie ciekawe kiedy PSL powie że są opozycją Smile

Jak za kulisami zostanie ustalony termin wyborów i raczej jesień zawsze to parę pensji więcej
OŻÓG 1950

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BINGONH napisał:

Ożóg jak można dyskutować merytorycznie o partii...

Jak można merytorycznie dyskutować o człowiek stojącym na jej czele, zmieniającym zdanie co nowe wybory...

ad. 1 Ja bym jednak chciał pogadać merytorycznie. Zwłaszcza, że w takiej dyskusji, według mojej oceny, łatwo można wykazać jak słabą władzą jest PO. Dług publiczny zdaje się, że ciągle rośnie... (a tacy mieli być z nich wielcy fachowcy ds. gospodarki)

ad. 2 Chyba sam w to nie wierzysz.
Któż przyszykował kampanię, jak nie Kluzik i Poncyliusz?

Tylko błagam, nie obwiniaj za to faceta, który przed samą kampanią stracił brata, bratową i kolegów. Na pewno był na jakiś środkach uspokajających, bo aż dziw bierze, że wytrzymał to. Zwłaszcza, że personalne ataki w jego stronę nie ucichły.

Jak się trochę wsłuchasz (tylko, czy zdobędziesz się na to wobec swojej nieprzejednanej nienawiści do PiSu?) to zauważysz, że Jarosław twardo trzyma się swoich przekonań.

PS:
U władzy zdaje się, że jest PO, a tu ciągle dyskusje o PiSie...
W mediach to samo, co pozostawię bez komentarza.

W związku z edycją Twojego posta. Odpowiem też na to:
BINGONH napisał:
Problem tkwi w tym że Ty, Ożóg, Penny czy Birkut żyjecie w przekonaniu że jak się nienawidzi PIS-u to jest się fanem PO i odwrotnie.
Przynajmniej tak to odbieram w dyskusjach na forum - a Ja generalnie stoję tyłem do nich wszystkich a to czy się z jednym albo drugim zgadzam w 5, 10, czy 15 procentach to mi lata - bo się generalnie z NIMI WSZYSTKIM NIE ZGADZAM

Nigdy nie twierdziłem, że jesteś fanem PO.
Ubolewam jedynie, że nie dyskutujemy o PO, a prawie cały czas tylko o PiSie.
derexnh

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kracik przed Majchrowskim ! No jak dla mnie niespodzianka, 2 tura wszystko wyjasni.
Niestety HGW juz sie moze cieszyc z kolejnej kadencji Sad
Powrót do góry
centrum nh

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i dogrywka... Powiem szczerze wolę Majchera!!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 156, 157, 158 ... 484, 485, 486  Następny
Strona 157 z 486

Skocz do: