Typowanie wynikow konkurs, EDYCJA 13/14 [8 sezon zabawy]
Moderator: dUfio
Kolejka 28 :
1. derexnh 119 +4=123
2. KokoNH 116 +5=121
3. patryk 112 +4=116
4. robnh 109 +4=113
5. kurant 109 +0=109
6. pablo 100 +4=104
6. HAMAS 98+6=104
8. stazyja69 99 +1=100
9. wier<N>y 85 +4=89
10. KSH74NH 86
11. Troublemaker 80
12. zbycho 78
13. misiekHKS 60
14. fubu 57
15. bolo 56
16. emigrantt 46 +5=51
17. 1950N-H 33+2=35
18. ozzy 26
19. JOK_NH 23
20. Hutn<IC>y 11
1. derexnh 119 +4=123
2. KokoNH 116 +5=121
3. patryk 112 +4=116
4. robnh 109 +4=113
5. kurant 109 +0=109
6. pablo 100 +4=104
6. HAMAS 98+6=104
8. stazyja69 99 +1=100
9. wier<N>y 85 +4=89
10. KSH74NH 86
11. Troublemaker 80
12. zbycho 78
13. misiekHKS 60
14. fubu 57
15. bolo 56
16. emigrantt 46 +5=51
17. 1950N-H 33+2=35
18. ozzy 26
19. JOK_NH 23
20. Hutn<IC>y 11
Kolejka 29 :
1. derexnh 123 +5=128
2. KokoNH 121 +6=127
3. patryk 116 +6=122
4. robnh 113 +6=119
5. kurant 109 +6=115
6. pablo 104 +6=110
7. HAMAS 104 +4=108
8. stazyja69 100
9. wier<N>y 89
10. KSH74NH 86
11. Troublemaker 80
12. zbycho 78
13. misiekHKS 60
14. fubu 57
15. bolo 56
16. emigrantt 51 +4=55
17. 1950N-H 35 +3=38
18. ozzy 26
19. JOK_NH 23
20. Hutn<IC>y 11
1. derexnh 123 +5=128
2. KokoNH 121 +6=127
3. patryk 116 +6=122
4. robnh 113 +6=119
5. kurant 109 +6=115
6. pablo 104 +6=110
7. HAMAS 104 +4=108
8. stazyja69 100
9. wier<N>y 89
10. KSH74NH 86
11. Troublemaker 80
12. zbycho 78
13. misiekHKS 60
14. fubu 57
15. bolo 56
16. emigrantt 51 +4=55
17. 1950N-H 35 +3=38
18. ozzy 26
19. JOK_NH 23
20. Hutn<IC>y 11
Kolejka 31 - 24-25 maja
Wisła II Kraków - Granat Skarżysko
Hutnik Nowa Huta - Bocheński KS
Wisła Sandomierz - Wierna Małogoszcz
Dalin Myślenice - Górnik Libiąż
Unia Tarnów - Nida Pińczów
Korona II Kielce - Poroniec Poronin
Soła Oświęcim - Poprad Muszyna
KSZO Ostrowiec - Łysica Bodzentyn
Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg
Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa
Kolejka 32 - 28 maja
Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec
Łysica Bodzentyn - Soła Oświęcim
Poprad Muszyna - Korona II Kielce
Poroniec Poronin - Unia Tarnów
Nida Pińczów - Dalin Myślenice
Górnik Libiąż - Wisła Sandomierz
Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta
Bocheński KS - Granat Skarżysko
Kolejka 33 - 31 maja
Bocheński KS - Wisła II Kraków
Granat Skarżysko- Beskid Andrychów
Hutnik Nowa Huta - Wierna Małogoszcz
Wisła Sandomierz - Nida Pińczów
Dalin Myślenice - Poroniec Poronin
Unia Tarnów - Poprad Muszyna
Korona II Kielce - Łysica Bodzentyn
Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków
Limanovia - Legionovia Legionowo
Wisła II Kraków - Granat Skarżysko
Hutnik Nowa Huta - Bocheński KS
Wisła Sandomierz - Wierna Małogoszcz
Dalin Myślenice - Górnik Libiąż
Unia Tarnów - Nida Pińczów
Korona II Kielce - Poroniec Poronin
Soła Oświęcim - Poprad Muszyna
KSZO Ostrowiec - Łysica Bodzentyn
Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg
Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa
Kolejka 32 - 28 maja
Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec
Łysica Bodzentyn - Soła Oświęcim
Poprad Muszyna - Korona II Kielce
Poroniec Poronin - Unia Tarnów
Nida Pińczów - Dalin Myślenice
Górnik Libiąż - Wisła Sandomierz
Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta
Bocheński KS - Granat Skarżysko
Kolejka 33 - 31 maja
Bocheński KS - Wisła II Kraków
Granat Skarżysko- Beskid Andrychów
Hutnik Nowa Huta - Wierna Małogoszcz
Wisła Sandomierz - Nida Pińczów
Dalin Myślenice - Poroniec Poronin
Unia Tarnów - Poprad Muszyna
Korona II Kielce - Łysica Bodzentyn
Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków
Limanovia - Legionovia Legionowo
Kolejka 31 - 24-25 maja
Wisła II Kraków - Granat Skarżysko 2
Hutnik Nowa Huta - Bocheński KS 1
Wisła Sandomierz - Wierna Małogoszcz 1
Dalin Myślenice - Górnik Libiąż 2
Unia Tarnów - Nida Pińczów 1
Korona II Kielce - Poroniec Poronin 1
Soła Oświęcim - Poprad Muszyna 2
KSZO Ostrowiec - Łysica Bodzentyn x
Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg 1
Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa 2
Kolejka 32 - 28 maja
Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec x
Łysica Bodzentyn - Soła Oświęcim 1
Poprad Muszyna - Korona II Kielce 2
Poroniec Poronin - Unia Tarnów 1
Nida Pińczów - Dalin Myślenice 2
Górnik Libiąż - Wisła Sandomierz 2
Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta 2
Bocheński KS - Granat Skarżysko 1
Kolejka 33 - 31 maja
Bocheński KS - Wisła II Kraków 2
Granat Skarżysko- Beskid Andrychów 2
Hutnik Nowa Huta - Wierna Małogoszcz 1
Wisła Sandomierz - Nida Pińczów 1
Dalin Myślenice - Poroniec Poronin 2
Unia Tarnów - Poprad Muszyna 1
Korona II Kielce - Łysica Bodzentyn 2
Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec 2
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 1
Limanovia - Legionovia Legionowo1
Wisła II Kraków - Granat Skarżysko 2
Hutnik Nowa Huta - Bocheński KS 1
Wisła Sandomierz - Wierna Małogoszcz 1
Dalin Myślenice - Górnik Libiąż 2
Unia Tarnów - Nida Pińczów 1
Korona II Kielce - Poroniec Poronin 1
Soła Oświęcim - Poprad Muszyna 2
KSZO Ostrowiec - Łysica Bodzentyn x
Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg 1
Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa 2
Kolejka 32 - 28 maja
Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec x
Łysica Bodzentyn - Soła Oświęcim 1
Poprad Muszyna - Korona II Kielce 2
Poroniec Poronin - Unia Tarnów 1
Nida Pińczów - Dalin Myślenice 2
Górnik Libiąż - Wisła Sandomierz 2
Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta 2
Bocheński KS - Granat Skarżysko 1
Kolejka 33 - 31 maja
Bocheński KS - Wisła II Kraków 2
Granat Skarżysko- Beskid Andrychów 2
Hutnik Nowa Huta - Wierna Małogoszcz 1
Wisła Sandomierz - Nida Pińczów 1
Dalin Myślenice - Poroniec Poronin 2
Unia Tarnów - Poprad Muszyna 1
Korona II Kielce - Łysica Bodzentyn 2
Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec 2
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 1
Limanovia - Legionovia Legionowo1
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"
Kolejka 31 - 24-25 maja
Wisła II Kraków - Granat Skarżysko x
Hutnik Nowa Huta - Bocheński KS 1
Wisła Sandomierz - Wierna Małogoszcz 1
Dalin Myślenice - Górnik Libiąż x
Unia Tarnów - Nida Pińczów 1
Korona II Kielce - Poroniec Poronin 2
Soła Oświęcim - Poprad Muszyna 1
KSZO Ostrowiec - Łysica Bodzentyn 1
Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg x
Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa 1
Kolejka 32 - 28 maja
Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec 1
Łysica Bodzentyn - Soła Oświęcim x
Poprad Muszyna - Korona II Kielce 2
Poroniec Poronin - Unia Tarnów 1
Nida Pińczów - Dalin Myślenice x
Górnik Libiąż - Wisła Sandomierz 1
Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta x
Bocheński KS - Granat Skarżysko 2
Kolejka 33 - 31 maja
Bocheński KS - Wisła II Kraków 2
Granat Skarżysko- Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta - Wierna Małogoszcz x
Wisła Sandomierz - Nida Pińczów 1
Dalin Myślenice - Poroniec Poronin x
Unia Tarnów - Poprad Muszyna 1
Korona II Kielce - Łysica Bodzentyn 1
Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec 1
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 1
Limanovia - Legionovia Legionowo 1
Wisła II Kraków - Granat Skarżysko x
Hutnik Nowa Huta - Bocheński KS 1
Wisła Sandomierz - Wierna Małogoszcz 1
Dalin Myślenice - Górnik Libiąż x
Unia Tarnów - Nida Pińczów 1
Korona II Kielce - Poroniec Poronin 2
Soła Oświęcim - Poprad Muszyna 1
KSZO Ostrowiec - Łysica Bodzentyn 1
Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg x
Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa 1
Kolejka 32 - 28 maja
Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec 1
Łysica Bodzentyn - Soła Oświęcim x
Poprad Muszyna - Korona II Kielce 2
Poroniec Poronin - Unia Tarnów 1
Nida Pińczów - Dalin Myślenice x
Górnik Libiąż - Wisła Sandomierz 1
Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta x
Bocheński KS - Granat Skarżysko 2
Kolejka 33 - 31 maja
Bocheński KS - Wisła II Kraków 2
Granat Skarżysko- Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta - Wierna Małogoszcz x
Wisła Sandomierz - Nida Pińczów 1
Dalin Myślenice - Poroniec Poronin x
Unia Tarnów - Poprad Muszyna 1
Korona II Kielce - Łysica Bodzentyn 1
Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec 1
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 1
Limanovia - Legionovia Legionowo 1
Kolejka 31 - 24-25 maja
Wisła II Kraków - Granat Skarżysko x
Hutnik Nowa Huta - Bocheński KS 1
Wisła Sandomierz - Wierna Małogoszcz 1
Dalin Myślenice - Górnik Libiąż 1
Unia Tarnów - Nida Pińczów 1
Korona II Kielce - Poroniec Poronin x
Soła Oświęcim - Poprad Muszyna 1
KSZO Ostrowiec - Łysica Bodzentyn x
Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg 1
Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa 2
Kolejka 32 - 28 maja
Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec 1
Łysica Bodzentyn - Soła Oświęcim x
Poprad Muszyna - Korona II Kielce x
Poroniec Poronin - Unia Tarnów 1
Nida Pińczów - Dalin Myślenice 2
Górnik Libiąż - Wisła Sandomierz x
Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta 1
Bocheński KS - Granat Skarżysko x
Kolejka 33 - 31 maja
Bocheński KS - Wisła II Kraków 1
Granat Skarżysko- Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta - Wierna Małogoszcz 1
Wisła Sandomierz - Nida Pińczów 1
Dalin Myślenice - Poroniec Poronin 1
Unia Tarnów - Poprad Muszyna 1
Korona II Kielce - Łysica Bodzentyn 1
Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec 1
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 1
Limanovia - Legionovia Legionowo 1
Wisła II Kraków - Granat Skarżysko x
Hutnik Nowa Huta - Bocheński KS 1
Wisła Sandomierz - Wierna Małogoszcz 1
Dalin Myślenice - Górnik Libiąż 1
Unia Tarnów - Nida Pińczów 1
Korona II Kielce - Poroniec Poronin x
Soła Oświęcim - Poprad Muszyna 1
KSZO Ostrowiec - Łysica Bodzentyn x
Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg 1
Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa 2
Kolejka 32 - 28 maja
Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec 1
Łysica Bodzentyn - Soła Oświęcim x
Poprad Muszyna - Korona II Kielce x
Poroniec Poronin - Unia Tarnów 1
Nida Pińczów - Dalin Myślenice 2
Górnik Libiąż - Wisła Sandomierz x
Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta 1
Bocheński KS - Granat Skarżysko x
Kolejka 33 - 31 maja
Bocheński KS - Wisła II Kraków 1
Granat Skarżysko- Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta - Wierna Małogoszcz 1
Wisła Sandomierz - Nida Pińczów 1
Dalin Myślenice - Poroniec Poronin 1
Unia Tarnów - Poprad Muszyna 1
Korona II Kielce - Łysica Bodzentyn 1
Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec 1
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 1
Limanovia - Legionovia Legionowo 1
Wisła II Kraków - Granat Skarżysko 1
Hutnik Nowa Huta - Bocheński KS 1
Wisła Sandomierz - Wierna Małogoszcz 1
Dalin Myślenice - Górnik Libiąż 1
Unia Tarnów - Nida Pińczów 1
Korona II Kielce - Poroniec Poronin x
Soła Oświęcim - Poprad Muszyna 1
KSZO Ostrowiec - Łysica Bodzentyn 2
Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg X
Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa 2
Kolejka 32 - 28 maja
Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec 1
Łysica Bodzentyn - Soła Oświęcim 2
Poprad Muszyna - Korona II Kielce 1
Poroniec Poronin - Unia Tarnów 1
Nida Pińczów - Dalin Myślenice 1
Górnik Libiąż - Wisła Sandomierz x
Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta X
Bocheński KS - Granat Skarżysko 2
Kolejka 33 - 31 maja
Bocheński KS - Wisła II Kraków 2
Granat Skarżysko- Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta - Wierna Małogoszcz 1
Wisła Sandomierz - Nida Pińczów 1
Dalin Myślenice - Poroniec Poronin X
Unia Tarnów - Poprad Muszyna 1
Korona II Kielce - Łysica Bodzentyn 1
Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec 1
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 1
Limanovia - Legionovia Legionowo X
Hutnik Nowa Huta - Bocheński KS 1
Wisła Sandomierz - Wierna Małogoszcz 1
Dalin Myślenice - Górnik Libiąż 1
Unia Tarnów - Nida Pińczów 1
Korona II Kielce - Poroniec Poronin x
Soła Oświęcim - Poprad Muszyna 1
KSZO Ostrowiec - Łysica Bodzentyn 2
Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg X
Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa 2
Kolejka 32 - 28 maja
Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec 1
Łysica Bodzentyn - Soła Oświęcim 2
Poprad Muszyna - Korona II Kielce 1
Poroniec Poronin - Unia Tarnów 1
Nida Pińczów - Dalin Myślenice 1
Górnik Libiąż - Wisła Sandomierz x
Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta X
Bocheński KS - Granat Skarżysko 2
Kolejka 33 - 31 maja
Bocheński KS - Wisła II Kraków 2
Granat Skarżysko- Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta - Wierna Małogoszcz 1
Wisła Sandomierz - Nida Pińczów 1
Dalin Myślenice - Poroniec Poronin X
Unia Tarnów - Poprad Muszyna 1
Korona II Kielce - Łysica Bodzentyn 1
Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec 1
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 1
Limanovia - Legionovia Legionowo X
Kolejka 31 - 24-25 maja
Wisła II Kraków - Granat Skarżysko 1
Hutnik Nowa Huta - Bocheński KS 1
Wisła Sandomierz - Wierna Małogoszcz 1
Dalin Myślenice - Górnik Libiąż 2
Unia Tarnów - Nida Pińczów 1
Korona II Kielce - Poroniec Poronin 1
Soła Oświęcim - Poprad Muszyna 1
KSZO Ostrowiec - Łysica Bodzentyn 2
Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg x
Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa 1
Kolejka 32 - 28 maja
Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec x
Łysica Bodzentyn - Soła Oświęcim 1
Poprad Muszyna - Korona II Kielce 1
Poroniec Poronin - Unia Tarnów 1
Nida Pińczów - Dalin Myślenice x
Górnik Libiąż - Wisła Sandomierz 2
Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta 2
Bocheński KS - Granat Skarżysko 2
Kolejka 33 - 31 maja
Bocheński KS - Wisła II Kraków 2
Granat Skarżysko- Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta - Wierna Małogoszcz 1
Wisła Sandomierz - Nida Pińczów 1
Dalin Myślenice - Poroniec Poronin 1
Unia Tarnów - Poprad Muszyna 1
Korona II Kielce - Łysica Bodzentyn x
Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec 1
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 1
Limanovia - Legionovia Legionowo 1
Wisła II Kraków - Granat Skarżysko 1
Hutnik Nowa Huta - Bocheński KS 1
Wisła Sandomierz - Wierna Małogoszcz 1
Dalin Myślenice - Górnik Libiąż 2
Unia Tarnów - Nida Pińczów 1
Korona II Kielce - Poroniec Poronin 1
Soła Oświęcim - Poprad Muszyna 1
KSZO Ostrowiec - Łysica Bodzentyn 2
Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg x
Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa 1
Kolejka 32 - 28 maja
Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec x
Łysica Bodzentyn - Soła Oświęcim 1
Poprad Muszyna - Korona II Kielce 1
Poroniec Poronin - Unia Tarnów 1
Nida Pińczów - Dalin Myślenice x
Górnik Libiąż - Wisła Sandomierz 2
Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta 2
Bocheński KS - Granat Skarżysko 2
Kolejka 33 - 31 maja
Bocheński KS - Wisła II Kraków 2
Granat Skarżysko- Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta - Wierna Małogoszcz 1
Wisła Sandomierz - Nida Pińczów 1
Dalin Myślenice - Poroniec Poronin 1
Unia Tarnów - Poprad Muszyna 1
Korona II Kielce - Łysica Bodzentyn x
Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec 1
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 1
Limanovia - Legionovia Legionowo 1
Kolejka 31 - 24-25 maja
Wisła II Kraków - Granat Skarżysko 2
Hutnik Nowa Huta - Bocheński KS 1
Wisła Sandomierz - Wierna Małogoszcz 1
Dalin Myślenice - Górnik Libiąż 1
Unia Tarnów - Nida Pińczów 1
Korona II Kielce - Poroniec Poronin x
Soła Oświęcim - Poprad Muszyna 1
KSZO Ostrowiec - Łysica Bodzentyn 2
Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg 1
Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa x
Kolejka 32 - 28 maja
Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec 1
Łysica Bodzentyn - Soła Oświęcim x
Poprad Muszyna - Korona II Kielce x
Poroniec Poronin - Unia Tarnów x
Nida Pińczów - Dalin Myślenice 2
Górnik Libiąż - Wisła Sandomierz 2
Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta 1
Bocheński KS - Granat Skarżysko 2
Kolejka 33 - 31 maja
Bocheński KS - Wisła II Kraków 1
Granat Skarżysko- Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta - Wierna Małogoszcz x
Wisła Sandomierz - Nida Pińczów 1
Dalin Myślenice - Poroniec Poronin x
Unia Tarnów - Poprad Muszyna 1
Korona II Kielce - Łysica Bodzentyn x
Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec 1
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków x
Limanovia - Legionovia Legionowo 1
Wisła II Kraków - Granat Skarżysko 2
Hutnik Nowa Huta - Bocheński KS 1
Wisła Sandomierz - Wierna Małogoszcz 1
Dalin Myślenice - Górnik Libiąż 1
Unia Tarnów - Nida Pińczów 1
Korona II Kielce - Poroniec Poronin x
Soła Oświęcim - Poprad Muszyna 1
KSZO Ostrowiec - Łysica Bodzentyn 2
Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg 1
Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa x
Kolejka 32 - 28 maja
Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec 1
Łysica Bodzentyn - Soła Oświęcim x
Poprad Muszyna - Korona II Kielce x
Poroniec Poronin - Unia Tarnów x
Nida Pińczów - Dalin Myślenice 2
Górnik Libiąż - Wisła Sandomierz 2
Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta 1
Bocheński KS - Granat Skarżysko 2
Kolejka 33 - 31 maja
Bocheński KS - Wisła II Kraków 1
Granat Skarżysko- Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta - Wierna Małogoszcz x
Wisła Sandomierz - Nida Pińczów 1
Dalin Myślenice - Poroniec Poronin x
Unia Tarnów - Poprad Muszyna 1
Korona II Kielce - Łysica Bodzentyn x
Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec 1
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków x
Limanovia - Legionovia Legionowo 1
Kolejka 31 - 24-25 maja
Wisła II Kraków - Granat Skarżysko 2
Hutnik Nowa Huta - Bocheński KS 1
Wisła Sandomierz - Wierna Małogoszcz 1
Dalin Myślenice - Górnik Libiąż 1
Unia Tarnów - Nida Pińczów x
Korona II Kielce - Poroniec Poronin 1
Soła Oświęcim - Poprad Muszyna 1
KSZO Ostrowiec - Łysica Bodzentyn 2
Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg x
Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa 1
Kolejka 32 - 28 maja
Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec 1
Łysica Bodzentyn - Soła Oświęcim 1
Poprad Muszyna - Korona II Kielce 1
Poroniec Poronin - Unia Tarnów 1
Nida Pińczów - Dalin Myślenice x
Górnik Libiąż - Wisła Sandomierz x
Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta 2
Bocheński KS - Granat Skarżysko 2
Kolejka 33 - 31 maja
Bocheński KS - Wisła II Kraków x
Granat Skarżysko- Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta - Wierna Małogoszcz 1
Wisła Sandomierz - Nida Pińczów 1
Dalin Myślenice - Poroniec Poronin 1
Unia Tarnów - Poprad Muszyna x
Korona II Kielce - Łysica Bodzentyn x
Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec 1
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 1
Limanovia - Legionovia Legionowo 1
Wisła II Kraków - Granat Skarżysko 2
Hutnik Nowa Huta - Bocheński KS 1
Wisła Sandomierz - Wierna Małogoszcz 1
Dalin Myślenice - Górnik Libiąż 1
Unia Tarnów - Nida Pińczów x
Korona II Kielce - Poroniec Poronin 1
Soła Oświęcim - Poprad Muszyna 1
KSZO Ostrowiec - Łysica Bodzentyn 2
Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg x
Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa 1
Kolejka 32 - 28 maja
Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec 1
Łysica Bodzentyn - Soła Oświęcim 1
Poprad Muszyna - Korona II Kielce 1
Poroniec Poronin - Unia Tarnów 1
Nida Pińczów - Dalin Myślenice x
Górnik Libiąż - Wisła Sandomierz x
Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta 2
Bocheński KS - Granat Skarżysko 2
Kolejka 33 - 31 maja
Bocheński KS - Wisła II Kraków x
Granat Skarżysko- Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta - Wierna Małogoszcz 1
Wisła Sandomierz - Nida Pińczów 1
Dalin Myślenice - Poroniec Poronin 1
Unia Tarnów - Poprad Muszyna x
Korona II Kielce - Łysica Bodzentyn x
Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec 1
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 1
Limanovia - Legionovia Legionowo 1
BYŁ, BĘDZIE, JEST !!! Hutnik HKS !!!
Kolejka 31 - 24-25 maja
Wisła II Kraków - Granat Skarżysko 1
Hutnik Nowa Huta - Bocheński KS 1
Wisła Sandomierz - Wierna Małogoszcz 1
Dalin Myślenice - Górnik Libiąż 1
Unia Tarnów - Nida Pińczów 1
Korona II Kielce - Poroniec Poronin 1
Soła Oświęcim - Poprad Muszyna 1
KSZO Ostrowiec - Łysica Bodzentyn x
Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg x
Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa 2
Kolejka 32 - 28 maja
Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec 1
Łysica Bodzentyn - Soła Oświęcim x
Poprad Muszyna - Korona II Kielce 2
Poroniec Poronin - Unia Tarnów 1
Nida Pińczów - Dalin Myślenice 2
Górnik Libiąż - Wisła Sandomierz x
Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta 1
Bocheński KS - Granat Skarżysko 2
Kolejka 33 - 31 maja
Bocheński KS - Wisła II Kraków 1
Granat Skarżysko- Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta - Wierna Małogoszcz 1
Wisła Sandomierz - Nida Pińczów 1
Dalin Myślenice - Poroniec Poronin 1
Unia Tarnów - Poprad Muszyna 1
Korona II Kielce - Łysica Bodzentyn x
Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec 1
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 1
Limanovia - Legionovia Legionowo 1
Wisła II Kraków - Granat Skarżysko 1
Hutnik Nowa Huta - Bocheński KS 1
Wisła Sandomierz - Wierna Małogoszcz 1
Dalin Myślenice - Górnik Libiąż 1
Unia Tarnów - Nida Pińczów 1
Korona II Kielce - Poroniec Poronin 1
Soła Oświęcim - Poprad Muszyna 1
KSZO Ostrowiec - Łysica Bodzentyn x
Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg x
Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa 2
Kolejka 32 - 28 maja
Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec 1
Łysica Bodzentyn - Soła Oświęcim x
Poprad Muszyna - Korona II Kielce 2
Poroniec Poronin - Unia Tarnów 1
Nida Pińczów - Dalin Myślenice 2
Górnik Libiąż - Wisła Sandomierz x
Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta 1
Bocheński KS - Granat Skarżysko 2
Kolejka 33 - 31 maja
Bocheński KS - Wisła II Kraków 1
Granat Skarżysko- Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta - Wierna Małogoszcz 1
Wisła Sandomierz - Nida Pińczów 1
Dalin Myślenice - Poroniec Poronin 1
Unia Tarnów - Poprad Muszyna 1
Korona II Kielce - Łysica Bodzentyn x
Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec 1
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 1
Limanovia - Legionovia Legionowo 1
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"
Kolejka 31 - 24-25 maja
Wisła II Kraków - Granat Skarżysko 1
Hutnik Nowa Huta - Bocheński KS 1
Wisła Sandomierz - Wierna Małogoszcz 1
Dalin Myślenice - Górnik Libiąż 1
Unia Tarnów - Nida Pińczów 1
Korona II Kielce - Poroniec Poronin 1
Soła Oświęcim - Poprad Muszyna 1
KSZO Ostrowiec - Łysica Bodzentyn 2
Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg 1
Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa 1
Kolejka 32 - 28 maja
Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec 1
Łysica Bodzentyn - Soła Oświęcim 1
Poprad Muszyna - Korona II Kielce 2
Poroniec Poronin - Unia Tarnów 1
Nida Pińczów - Dalin Myślenice 2
Górnik Libiąż - Wisła Sandomierz 1
Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta x
Bocheński KS - Granat Skarżysko 2
Kolejka 33 - 31 maja
Bocheński KS - Wisła II Kraków x
Granat Skarżysko- Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta - Wierna Małogoszcz 1
Wisła Sandomierz - Nida Pińczów 1
Dalin Myślenice - Poroniec Poronin 1
Unia Tarnów - Poprad Muszyna 1
Korona II Kielce - Łysica Bodzentyn 1
Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec 1
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 1
Limanovia - Legionovia Legionowo 1
Wisła II Kraków - Granat Skarżysko 1
Hutnik Nowa Huta - Bocheński KS 1
Wisła Sandomierz - Wierna Małogoszcz 1
Dalin Myślenice - Górnik Libiąż 1
Unia Tarnów - Nida Pińczów 1
Korona II Kielce - Poroniec Poronin 1
Soła Oświęcim - Poprad Muszyna 1
KSZO Ostrowiec - Łysica Bodzentyn 2
Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg 1
Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa 1
Kolejka 32 - 28 maja
Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec 1
Łysica Bodzentyn - Soła Oświęcim 1
Poprad Muszyna - Korona II Kielce 2
Poroniec Poronin - Unia Tarnów 1
Nida Pińczów - Dalin Myślenice 2
Górnik Libiąż - Wisła Sandomierz 1
Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta x
Bocheński KS - Granat Skarżysko 2
Kolejka 33 - 31 maja
Bocheński KS - Wisła II Kraków x
Granat Skarżysko- Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta - Wierna Małogoszcz 1
Wisła Sandomierz - Nida Pińczów 1
Dalin Myślenice - Poroniec Poronin 1
Unia Tarnów - Poprad Muszyna 1
Korona II Kielce - Łysica Bodzentyn 1
Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec 1
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 1
Limanovia - Legionovia Legionowo 1
7-8 czerwca :
Wisła II Kraków - Soła Oświęcim
KSZO Ostrowiec - Korona II Kielce
Łysica Bodzentyn - Unia Tarnów
Poprad Muszyna - Dalin Myślenice
Poroniec Poronin - Wisła Sandomierz
Górnik Libiąż - Hutnik Nowa Huta
Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko
Beskid Andrychów - Bocheński KS
Garbarnia Kraków- Świt Nowy Dwór
Olimpia Zambrów-Limanovia Limanowa
Wisła II Kraków - Soła Oświęcim
KSZO Ostrowiec - Korona II Kielce
Łysica Bodzentyn - Unia Tarnów
Poprad Muszyna - Dalin Myślenice
Poroniec Poronin - Wisła Sandomierz
Górnik Libiąż - Hutnik Nowa Huta
Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko
Beskid Andrychów - Bocheński KS
Garbarnia Kraków- Świt Nowy Dwór
Olimpia Zambrów-Limanovia Limanowa
7-8 czerwca :
Wisła II Kraków - Soła Oświęcim 2
KSZO Ostrowiec - Korona II Kielce x
Łysica Bodzentyn - Unia Tarnów 1
Poprad Muszyna - Dalin Myślenice 2
Poroniec Poronin - Wisła Sandomierz 2
Górnik Libiąż - Hutnik Nowa Huta 2
Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko 1
Beskid Andrychów - Bocheński KS 1
Garbarnia Kraków- Świt Nowy Dwór 1
Olimpia Zambrów-Limanovia Limanowa2
Wisła II Kraków - Soła Oświęcim 2
KSZO Ostrowiec - Korona II Kielce x
Łysica Bodzentyn - Unia Tarnów 1
Poprad Muszyna - Dalin Myślenice 2
Poroniec Poronin - Wisła Sandomierz 2
Górnik Libiąż - Hutnik Nowa Huta 2
Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko 1
Beskid Andrychów - Bocheński KS 1
Garbarnia Kraków- Świt Nowy Dwór 1
Olimpia Zambrów-Limanovia Limanowa2
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"
Wisła II Kraków - Soła Oświęcim 1
KSZO Ostrowiec - Korona II Kielce x
Łysica Bodzentyn - Unia Tarnów 1
Poprad Muszyna - Dalin Myślenice 2
Poroniec Poronin - Wisła Sandomierz 1
Górnik Libiąż - Hutnik Nowa Huta 2
Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko 2
Beskid Andrychów - Bocheński KS 1
Garbarnia Kraków- Świt Nowy Dwór 1
Olimpia Zambrów-Limanovia Limanowa 2
KSZO Ostrowiec - Korona II Kielce x
Łysica Bodzentyn - Unia Tarnów 1
Poprad Muszyna - Dalin Myślenice 2
Poroniec Poronin - Wisła Sandomierz 1
Górnik Libiąż - Hutnik Nowa Huta 2
Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko 2
Beskid Andrychów - Bocheński KS 1
Garbarnia Kraków- Świt Nowy Dwór 1
Olimpia Zambrów-Limanovia Limanowa 2