Stare dziady filujące przez okno.

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3919
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Stare dziady filujące przez okno.

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz gru 27, 2009 12:08 am

Obrazek


Co o tym myślicie?

Ja rozumiem, że może w tym być racja, ale nie staję blok obok dzień w dzień.

I co to znaczy, że byłem "namierzany"?! Noż kurwa, wkurwiłem się! :twisted:


Czekam na Wasze opinie :)



Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » ndz gru 27, 2009 10:33 am

haha ale fajnie że się podpisał to teraz tylko Ty musisz jego namierzyć :D kurde fajne macie zabawy, tylko żeby Ci blokady nie założył :lol:
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » ndz gru 27, 2009 11:41 am

Ożóg jak dla mnie to groźby karalne :lol: :lol:
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » ndz gru 27, 2009 12:40 pm

filowanie przez okno fajna zabawa :) polecam dla emerytów i bezrobotnych :)

u mnie sasiad tak filuje po czym strzela do gołębi na drzewie z procy bo mu srają na auto po czym wszyscy pod blokiem maja poodpryskane ślady na lakierze na dachu :)
Ostatnio zmieniony ndz gru 27, 2009 12:44 pm przez BIMBER, łącznie zmieniany 1 raz.
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz gru 27, 2009 12:42 pm

U mnie w bloku też taki dziad :D Kibic Garbarni, Wisły, widać że jakiś były policjant...

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » ndz gru 27, 2009 1:30 pm

Czysty idiotyzm ze strony tego gościa.
Gdybyś stał na kopercie, blokował drogę p-poż czy nawet czyjeś miejsce rozumiem że każdy ma prawo walczyć o swoje?
Ale w tym wypadku?
Nie jest powiedziane że pod blokiem mogą stać tylko jego mieszkańcy.
Widać facetowi wyraźnie się nudzi i chyba pomyliły mu się epoki bo ORMO już nie ma.
Nawet jakby zadzwonił na Straż Miejską czy Policje to by go wyśmiali.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3919
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz gru 27, 2009 1:33 pm

1950N-H pisze:haha ale fajnie że się podpisał to teraz tylko Ty musisz jego namierzyć :D kurde fajne macie zabawy, tylko żeby Ci blokady nie założył :lol:


1. Już go namierzyłem.

Zastanawiam się, czy iść do niego i nie powiedzieć mu, żeby się jebnął w głowę.



2. Z tego, co wyczytałem w necie - na drogach osiedlowych, należących do spółdzielni, kodeks drogowy nie ma zastosowania, gdyż nie jest to droga publiczna.

A więc (z tego co zrozumiałem i przeczytałem): Policja nie może wystawić mandatu, a do kontroli może przystąpić tylko, gdy występuje zagrożenie bezpieczeństwa uczestników ruchu.


3. O co Ci chodzi z tą blokadą? Jak może to zrobić?


4.
BINGONH pisze:Nie jest powiedziane że pod blokiem mogą stać tylko jego mieszkańcy.


Przed wjazdem pod każdy blok jest znak zakazu zatrzymywania się z tabliczką "Nie dotyczy mieszańców bloku nr x"

Także fakt - nie powinienem tam stawać, ale zaparkowałem tam w nocy, bo tylko tam było miejsce!

Dodam, że nie tylko ja tak robię, a te znaki... Pisałem już - to jest droga niepubliczna...


Generalnie normalnie, to pewnie bym stamtąd odjechał, ale o niee, teraz to kurwa właśnie nie odjadę!


Macie jakiś sposób na takich dziadów?
Wystarczy taka karteczka, jako dowód, jeśli porysuje mi auto?



Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
radeknh
Posty: 328
Rejestracja: wt lis 11, 2008 5:13 am

Postautor: radeknh » ndz gru 27, 2009 1:57 pm

moze ten Pan ma po angielsku ,,permit holders"?

Piotrek
Posty: 2989
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz gru 27, 2009 1:58 pm

najpierw się zorientuj czy jest to droga osiedlowa, kilka lat temu ulice na Strusia, Na lotnisku i pewnie wielu innych osiedlach zostały przekazane pod zarząd dróg i każda nawet najkrótsza uliczka dostała swego patrona, a zniknęły znaki oznajmiające teren zamieszkania. jak idzie o mandat to jeżeli zostawisz na chodniku 1,5 metra to raczej nie mają za co wypisać, chyba że strasz lub policja będzie czekać na cię i cię wylegitymuje. gorzej z porysowaniem auta, wtedy zostanie ci porysowanie gęby temu ubekowi.

ja mam w bloku vis a vis ubeka, kiedyś potrafił wyłączyć prąd wszystkim na mojej klatce, bo było głośno w jednym z mieszkań po 22. ma szczęście że go nie przylukałem "na gorącym"

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3919
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz gru 27, 2009 2:12 pm

Piotrek pisze:jeżeli zostawisz na chodniku 1,5 metra to raczej nie mają za co wypisać


zaparkowałem prawidłowo
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » ndz gru 27, 2009 2:28 pm

otrzywiście z tą blokada żartowałem, a tej kartki nie wyrzucaj, może sie przydać w przypadku jakiejś rysy czy przebitej opony
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » ndz gru 27, 2009 2:45 pm

Ożog autor tej smiesznej kartki pewno jest emerytem i nie ma gdzie zaparkowac swojego wozu a oczywiscie musi go z okna widziec tak ? Kurwa nie rozumiem takich ludzi

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3919
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz gru 27, 2009 4:07 pm

Kartki oczywiście nie wyrzucam.

Co lepsze, to wiem już, gdzie ten Piekarz mieszka - w pierwszej klatce.

Auto zaparkowałem pod... 4 klatką...

Na dodatek mieszka w środkowym mieszkaniu i nie ma okien na tą stronę...

Więc tym bardziej wydaje mi się to śmieszne.




W każdym bądź razie byłem z godzinę temu u niego.

Ładnie się ubrałem, żeby widział, że ma do czynienia z poważnym gościem.

No i zagadałem... Powiedział, że to nie on, ale nie wierzę mu.



Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Harold
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 12:18 pm

Postautor: Harold » ndz gru 27, 2009 4:56 pm

Wiesz Ożóg, możliwe że jakiś inny ubek go wrabia :lol: w sumie jak już się podpisał to chyba też by się przyznał.
Żal takich ludzi i szkoda na nich czasu.,. Np na Spółdzielczym jest jeden co stawia auto zawsze przed oknami, i jeszcze halogena na parapecie przyczepił żeby mu oświetlał fure :lol:

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » ndz gru 27, 2009 6:20 pm

nie no nie wierze aż sie zaraz przejde na spółdzielcze
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"