Hutnik KRAKOW-Stal Sanok

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Fan Hutnika
Posty: 1541
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » śr paź 04, 2006 7:44 pm

No i ten wspanialy wzruszajacy koniec jak chlopaki odtanczyli ze spiewem :)
Brawo
HKS ,HKS , HKS

lucero
Posty: 1299
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » śr paź 04, 2006 8:10 pm

jak dla mnie dramat to Obierak i Dutka ( dwa DREWNA)

A co Ty chcesz od Obieraka, nie wiem ale od meczu w Strrozach to ten chlopak naprawde zasluguje na uwage

Dzisiaj zreszta wszedl na ostatnie minuty i wedlug mnie zagral co do niego nalezalo

A co do Dutki to niestety- chlopak albo jest taki slaby, albo juz sie zupelnie spalil psychicznie, dzisiaj dzieki niemu gralismy ostatnie 15 minut w 10sieciu.

Fan Hutnika
Posty: 1541
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » śr paź 04, 2006 8:13 pm

Szkoda Darka w koncu nasz pilkarz ale rzyczywiscie nie pokazal sie w tych dobrych 2 sytuacjach .Majac na uwadze jak ratowal na punkty w wieliczce mam nadzieje ze wroci do lepszej formy
Darek trzymam kciuki

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » śr paź 04, 2006 8:18 pm

Galeria na Hutnik.no-ip.org :)

a tu taki mały bonus ode mnie

Obrazek


:)

Awatar użytkownika
JKP-NH1950
Posty: 45
Rejestracja: pn wrz 18, 2006 9:03 pm
Lokalizacja: Nowa - Huta ZGODY

Postautor: JKP-NH1950 » śr paź 04, 2006 8:19 pm

Mi sie wydaje ze darek wroci do formy. Moze dzisiejszy mecz mu nie wyszedł ale napewno sie bedzie chcial lepiej zaprezentowac w najblizszym meczu. Ja w to wierze ze wroci do formy

giovanni
Posty: 367
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » śr paź 04, 2006 8:29 pm

NH Power nie przesadzaj człowieku Obierak wszedł w 85 minucie, czyli w samej końcówce (zresztą jak zauważył niżej lucero) więc nie można go oceniać. Z kolei jak Dutka się nie przełamie w końcu to chyba trzeba szukać nowego napastnika, bo dzis miał dwie setki i żadnej nie wykorzystał.
Dobrze w przodzie Jarosz i Wasyl, jak zwykle Kępa coś szarpał. Trochę momentami Stal nas zamykała w naszej połowie, ale nie stworzyli jakichś czystych sytuacji, to my w drugiej połowie mieliśmy lepsze okazje do podwyższenia wyniku ale ich nie wykorzystaliśmy.
W ogóle to brawa dla wszystkich chłopaków za to dzisiejsze zwyciestwo!

Oby tak dalej! HKS!!!
- Hutnik NOWA HUTA -

Krzycho
Posty: 705
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » śr paź 04, 2006 8:32 pm

huteusz litosci

FAN86
Posty: 353
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:48 am

Postautor: FAN86 » śr paź 04, 2006 9:13 pm

Nasi piłkarze nie grają ładnej piłki to fakt.Ale też niektórzy przesadzają.Przecież za "Madeja i spółki" tez nie grali jakoś nie wiadomo jak pięknie bez przesady.Pozatym jak pokazały ostatnie mistrzostwa świata i zwycięstwo Włochów,niekoniecznie ładna gra musi przełożyć się na efekty.Dlatego należy cieszyć się z kolejnych 3 punktów i żywić nadzieje że uda sie utrzymać 2 pozycje do końca rundy,a patrząc na przeciwników jest a to spora szansa.

Awatar użytkownika
Grzesiek_Z.W.
Posty: 106
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 11:26 am
Lokalizacja: z NH

Postautor: Grzesiek_Z.W. » śr paź 04, 2006 10:26 pm

Nie przesdzac ze Hutnik gra chujowo wazne ze wygrywa, pozwole sobie przytoczyc zdobycie mistrzostwa Europy przez Greków, goscie nic nie grali i mistrzostwo zdobyli. Wiec jednak w pilce wszystko jest mozliwe...
-ZŁOTY WIEK Hutnik 1950 KRAKÓW!-

- O swe walczyć bedziemy, tradycja nie zginie póki my żyjemy na ojczystej ziemi o barwie bieli i czerwieni...!-

MAX
Posty: 905
Rejestracja: śr lut 09, 2005 12:04 pm
Lokalizacja: spoza Nowej Huty

Postautor: MAX » śr paź 04, 2006 10:32 pm

Grzesiek_Z.W. pisze:Nie przesdzac ze Hutnik gra chujowo wazne ze wygrywa, pozwole sobie przytoczyc zdobycie mistrzostwa Europy przez Greków, goscie nic nie grali i mistrzostwo zdobyli. Wiec jednak w pilce wszystko jest mozliwe...


dokładnie po raz kolejny napiszę, że lepiej wygrać po słabym meczu niż przegrać po dobrym

a co do greków, o ile pamiętam chłopaki bardzo dobrze grali w obronie

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » śr paź 04, 2006 11:41 pm

Najwazniejsze sa 3 punkty, choc dzis grali troche na stojaco, nie widzialem takiej walki i szarpania jak chocby z Okocimskim, ale najwazniejsze,podkreslam, jest zwyciestwo. Na szczescie Stal bylo slabiutenka, bo lepszy zespol dzis sprawilby klopoty, gdyby umial naprawde siasc na nas, jak Stal tylko probowala. Naprawde nie wiem jakim cudem Sanok wyrzucil Legie z pucharu, jak tam co drugi chlop prosto pilki kopnac nie umie (a lysy prawy obronca z 17 to w ogole chyba go przypadkowo po drodze zwineli gdzies, to zagral). Bardzo ładnie Garzeł, choć rywal nie był nadmiernie wymagający, Piotrowicz podobał się dzisiaj - powinien zagrac od 1 minuty w nastepnym meczu - Swierczynski,niestety, sie nie sprawdza, pewne chwyty Sotnickiego - a w Stali bylo sporo "chłopów na schwał", waleczny Jarosz. Natomiast Dutka - dramat i tragedia,wolalbym wpuscic za niego inwalide na wozku, gosc wchodzi w siedemdziesiatej ktorejs minucie i nawet mu sie nie chce dupy ruszyc, do niczego sie nie nadaje, ja bym temu paralicie nawet trawy nie dal na stadionie polewac, bo chodzac moglby popsuc murawe, niech sie bierkami zajmie, albo szachami, bo na boisku wiecej nie chce go widziec!!

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw paź 05, 2006 10:22 am

Rzadko wypowiadam sioe w tematach piłkarskich (bo się na tym nie znam :)), ale:
Dla takich wątków jak ten warto żeby Forum istniało. Dziękuję Wam koledzy za sensowne, logiczne, wyważone...(...) opinie. Aż przyjemnie się czyta.

Pozdrawiam.
Metal
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

lucero
Posty: 1299
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » czw paź 05, 2006 10:33 am

Ja powtorze to co pisalem na poczatku sezonu- ta druzyna wcale nie jest wedlug mnie slabsza od tych z poprzednich sezonow, trzeba sie zaczac szanowac i jasno stwierdzac, iz wychowankowie majacy lat 20 powinni byc z marszu lepsi od grajow rodem z Malogoszczy, Sanoka itd. Koniec z zanizaniem umiejetnosci.

Bramka- Soto wg mnie w najlepszej formie, duzym minusem jest jednak brak kalsowego drugiego bramkarza, Jezior to chyba lepiej sobie radzi w ataku

Obrona- Pasion klasa, powiem szczerze, iz nie spodziewalem sie po nim takiej formy. Pazdan- wyrasta nam klasowy obronca, wg mnie to samo Obierak. Gawlik na zmiane nie jest zly a i z niego beda ludzie, to samo Blachacz. Najwieksze natomiast wzmocnienie w obronie to przesuniecie z niej Kepy i tutaj Kruk ma wedlug mnie duzego plusa, Kacper z tym wariantem to juz lekko przeginal.

Pomoc- no tutaj niestety najlepiej nie jest, ale ja juz wole Kaczora z Piotrowiczem niz stojacego Stolarza. Ten pierwszy zreszta powinien wrocic jeszcze do formy bo ma duze rezerwy. Kepa wg mnie rewelacja, a Dziadzio za kilka miesiecy tez powinien pokazac, iz jedna bramka to na razie tylko poczatek

Atak- najwiekszy plus tego teamu, Z dutka i Madejskim (z koniecznosci) w ataku wiele bysmy nie zdzialali. Mamy wreszcie solidnego napastnika Paszkiewicza, genialnego walczaka Wasilewskiego (ktory widac iz walczy o kazdy metr dla Hutnika) i takiego drugiego Madejskiego- Jarosza, ktory w tej rundzie jest akurat chyba w slabszej formie. Do tego niestety Dutka, ktory jak tylko wchodzi to jest chaos, ale moze chlopak sie przelamie

Jezeli Kruk zrealizuje jeszcze swoj cel, aby gerac w okolicach 40 metra anie blisko pola karnego w obronie to nie widze powodow aby byc zaskoczonym, iz jestesmy wiceliderem

A ze uwazaja nas za slabsza druzyne to i dobrze- nie ma tej presji, mozna spokojnei grac swoje

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » czw paź 05, 2006 4:19 pm

Jeżeli bedziecie tak dalej jechac na Darka Dutke to nigdy sie nie przełamie, on jak wychodzi na boisko na Hutniku to cały sie częscie bo tak bardzo chce, ale wie ze kibice nie darza go sympatią, jest strasznie spięty poprostu. Nie zauwarzyliscie ze bramki strzela praktycznie tylko w rezerwach i w tamtym sezonie na wyjazdach-tam gdzie nie ma kibiców Hutnika?? A co Wy widzielsicie we wczorajszym meczu w Wasielewskim?? Według mnie najsłbszy piłkarz na boisku same straty i tylko kłucic sie umie z sędzią ze nie stał na spalonym a za kazdym razem stał, i setke zepsół bo setka to według mnie pusta bramka a nie sytuacja sam na sam

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 211
Rejestracja: wt maja 03, 2005 9:43 am
Lokalizacja: Plac Centralny

Postautor: Robin » czw paź 05, 2006 8:00 pm

Ludzie stonujcie!

To ja zawsze byłem pierwszym malkontentem!

A tu tak: najpierw się najeżdza na Dutkę, potem dochodzi jeszcze krytyka Obieraka i Świerczyńskiego, a teraz jeszcze ktoś dorzuca do tego Wasilewskiego! No płakać się chce.

Uważam, że takiej krytyki poszczególnych zawodników nie było nawet za czasów Kaspra, a tam byłaby jak najbardziej uzasadniona patrząc na wyniki.

Zespół jako całość radzi sobie znakomicie!

Dajcie tej drużynie, temu trenerowi, i poszczególnym zawodników kredyt zaufania - na który teraz absolutnie zasługują!!!

Pozdrawiam.