co slychac u naszych rywali
Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero
- a.bilbao17
- Posty: 87
- Rejestracja: ndz lut 01, 2009 2:51 pm
- Lokalizacja: Bohaterów Września
7. kolejka 15-16 września 2012
Hutnik Kraków-Czarni Połaniec 9-1
Lubań Maniowy-Bocheński KS 2-1
Wierna Małogoszcz-Beskid Andrychów 0-1
Granat Skarżysko-Kam.-Dalin Myślenice 2-0
Wisła Sandomierz-Poprad Muszyna 0-2
Szreniawa Nowy Wiśnicz-Juventa Starachowice 3-1
Łysica Bodzentyn-Przebój Wolbrom 3-1
Limanovia Limanowa-Janina Libiąż 0-0
Hutnik Kraków-Czarni Połaniec 9-1
Lubań Maniowy-Bocheński KS 2-1
Wierna Małogoszcz-Beskid Andrychów 0-1
Granat Skarżysko-Kam.-Dalin Myślenice 2-0
Wisła Sandomierz-Poprad Muszyna 0-2
Szreniawa Nowy Wiśnicz-Juventa Starachowice 3-1
Łysica Bodzentyn-Przebój Wolbrom 3-1
Limanovia Limanowa-Janina Libiąż 0-0
- CENTRUM D NH
- Posty: 294
- Rejestracja: czw paź 19, 2006 10:30 am
- Lokalizacja: NOWA HUTA
-
- Posty: 1541
- Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am
http://skswisla.futbolowo.pl/news,16835 ... aniu-.html
na koncu napisano
Kolejny, po Hutniku klub, który cierpi przez arbitra - Wisła Sandomierz, dziękujemy panie sędzio.
nie lubia beniaminkow ?
na koncu napisano
Kolejny, po Hutniku klub, który cierpi przez arbitra - Wisła Sandomierz, dziękujemy panie sędzio.
nie lubia beniaminkow ?
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci
ksh72 pisze:http://www.eurofutbol.pl/news/616444-Rocznica-powstania-Sheffield-FC/
http://www.1857-football.com/#
pzdr Osiek
Nasz przyszły rywal grał dzisiaj z Górnikiem i strzelił mu nawet bramkę --> http://www.90minut.pl/sparing/0/sparing9281.html
-
- Posty: 577
- Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
- Lokalizacja: N-H thk
Plan przygotowań zimowych Limanovii Szubryt
2012-11-14 08:36:03
Jeszcze do rozegrania zostałozaległe spotkanie z Beskidem Andrychów (17.11. godz. 13.00), a trener Siekliński w porozumieniu z Głównym Sponsorem Klubu Panem Zbigniewem Szubrytem przedstawił szczegółowy plan przygotowań zimowych zespołu do rozgrywek rundy wiosennej III ligi małopolsko-swiętokrzyskiej. A przedstawia się on następująco:
Plan przygotowań zimowych MKS Limanovii Szubryt do sezonu wiosna 2013 r.
Rozpoczęcie treningów: 12 stycznia 2013 r. (sobota)
Obóz przygotowawczy od 21.01.-26.01.2013 r. w Myślenicach
Sparingi:
19.01.(sobota) Nowy Sącz Limanovia Szubryt – Kolejarz Stróże I liga
23.01.(środa) Myślenice Limanovia Szubryt – Karpaty Siepraw IV liga
26.01.(sobota) godz. 10.00 Myślenice Limanovia Szubryt-Dalin Myślenice III liga
02.02.. (sobota) godz. 13.15 boisko w Skotnikach Limanovia Szubryt-Garbarnia II liga
09.02. (sobota) Nowy Sącz Limanovia Szubryt – Sandecja Nowy Sącz I liga
16.02. (sobota) godz. 15.00 boisko SMS Kraków Limanovia Szubryt-Przebój Wolbrom III liga
23.02. (sobota) godz. 11.00 boisko Hutnika N.H. Limanovia Szubryt-Okocimski Brzesko I liga
02.03. (sobota) boisko MKS Cracovia Limanovia Szubryt – Cracovia I liga
09.03. Puchar Polski Limanovia Szubryt-KS Tymbark IV liga
2012-11-14 08:36:03
Jeszcze do rozegrania zostałozaległe spotkanie z Beskidem Andrychów (17.11. godz. 13.00), a trener Siekliński w porozumieniu z Głównym Sponsorem Klubu Panem Zbigniewem Szubrytem przedstawił szczegółowy plan przygotowań zimowych zespołu do rozgrywek rundy wiosennej III ligi małopolsko-swiętokrzyskiej. A przedstawia się on następująco:
Plan przygotowań zimowych MKS Limanovii Szubryt do sezonu wiosna 2013 r.
Rozpoczęcie treningów: 12 stycznia 2013 r. (sobota)
Obóz przygotowawczy od 21.01.-26.01.2013 r. w Myślenicach
Sparingi:
19.01.(sobota) Nowy Sącz Limanovia Szubryt – Kolejarz Stróże I liga
23.01.(środa) Myślenice Limanovia Szubryt – Karpaty Siepraw IV liga
26.01.(sobota) godz. 10.00 Myślenice Limanovia Szubryt-Dalin Myślenice III liga
02.02.. (sobota) godz. 13.15 boisko w Skotnikach Limanovia Szubryt-Garbarnia II liga
09.02. (sobota) Nowy Sącz Limanovia Szubryt – Sandecja Nowy Sącz I liga
16.02. (sobota) godz. 15.00 boisko SMS Kraków Limanovia Szubryt-Przebój Wolbrom III liga
23.02. (sobota) godz. 11.00 boisko Hutnika N.H. Limanovia Szubryt-Okocimski Brzesko I liga
02.03. (sobota) boisko MKS Cracovia Limanovia Szubryt – Cracovia I liga
09.03. Puchar Polski Limanovia Szubryt-KS Tymbark IV liga