Typowanie wynikow konkurs, EDYCJA 13/14 [8 sezon zabawy]
Moderator: dUfio
Kolejka numer 3 17-18 sierpień
Wierna Małogoszcz - Wisła II Kraków x
Janina Libiąż - Beskid Andrychów 1
Nida Pińczów - Bocheński KS 1
Poroniec Poronin - Granat Skarżysko-Kamienna x
KSZO 1929 Ostrowiec - Wisła Sandomierz x
Soła Oświęcim - Dalin Myślenice x
Korona II Kielce - Unia Tarnów 1
Hutnik Nowa Huta - Poprad Muszyna 1
Przebój Wolbrom - Łysica Bodzentyn 2
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 1
Kolejka numer 4 - 24-25 sierpień:
Dalin Myślenice - Korona II Kielce x
Wisła Sandomierz - Soła Oświęcim 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Poprad Muszyna 1
Bocheński KS - Poroniec Poronin x
Beskid Andrychów - Nida Pińczów 1
Wierna Małogoszcz - Janina Libiąż 1
Unia Tarnów - Wisła II Kraków 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Przebój Wolbrom x
Łysica Bodzentyn - Hutnik Nowa Huta 2
Garbarnia Kraków - Stal Mielec 2
p.s. Dzięki Pablo
Wierna Małogoszcz - Wisła II Kraków x
Janina Libiąż - Beskid Andrychów 1
Nida Pińczów - Bocheński KS 1
Poroniec Poronin - Granat Skarżysko-Kamienna x
KSZO 1929 Ostrowiec - Wisła Sandomierz x
Soła Oświęcim - Dalin Myślenice x
Korona II Kielce - Unia Tarnów 1
Hutnik Nowa Huta - Poprad Muszyna 1
Przebój Wolbrom - Łysica Bodzentyn 2
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 1
Kolejka numer 4 - 24-25 sierpień:
Dalin Myślenice - Korona II Kielce x
Wisła Sandomierz - Soła Oświęcim 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Poprad Muszyna 1
Bocheński KS - Poroniec Poronin x
Beskid Andrychów - Nida Pińczów 1
Wierna Małogoszcz - Janina Libiąż 1
Unia Tarnów - Wisła II Kraków 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Przebój Wolbrom x
Łysica Bodzentyn - Hutnik Nowa Huta 2
Garbarnia Kraków - Stal Mielec 2
p.s. Dzięki Pablo
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"
2 kolejka środa 14 sierpnia .
Wisła II Kraków - Korona II Kielce 1
Unia Tarnów - Soła Oświęcim 2
Dalin Myślenice - KSZO 1929 Ostrowiec X
Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn 1
Przebój Wolbrom - Poprad Muszyna X
Granat Skarżysko-Kamienna - Nida Pińczów 1
Bocheński KS - Janina Libiąż 1
Beskid Andrychów - Wierna Małogoszcz 1
Poroniec Poronin - Hutnik Nowa Huta 2
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 1
Kolejka numer 3 17-18 sierpień
Wierna Małogoszcz - Wisła II Kraków 1
Janina Libiąż - Beskid Andrychów 1
Nida Pińczów - Bocheński KS 1
Poroniec Poronin - Granat Skarżysko-Kamienna 2
KSZO 1929 Ostrowiec - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Dalin Myślenice 1
Korona II Kielce - Unia Tarnów 1
Hutnik Nowa Huta - Poprad Muszyna 1
Przebój Wolbrom - Łysica Bodzentyn 1
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 1
Kolejka numer 4 - 24-25 sierpień:
Dalin Myślenice - Korona II Kielce x
Wisła Sandomierz - Soła Oświęcim 2
Granat Skarżysko-Kamienna - Poprad Muszyna 1
Bocheński KS - Poroniec Poronin 1
Beskid Andrychów - Nida Pińczów 1
Wierna Małogoszcz - Janina Libiąż 1
Unia Tarnów - Wisła II Kraków 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Przebój Wolbrom X
Łysica Bodzentyn - Hutnik Nowa Huta X
Garbarnia Kraków - Stal Mielec 2
Wisła II Kraków - Korona II Kielce 1
Unia Tarnów - Soła Oświęcim 2
Dalin Myślenice - KSZO 1929 Ostrowiec X
Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn 1
Przebój Wolbrom - Poprad Muszyna X
Granat Skarżysko-Kamienna - Nida Pińczów 1
Bocheński KS - Janina Libiąż 1
Beskid Andrychów - Wierna Małogoszcz 1
Poroniec Poronin - Hutnik Nowa Huta 2
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 1
Kolejka numer 3 17-18 sierpień
Wierna Małogoszcz - Wisła II Kraków 1
Janina Libiąż - Beskid Andrychów 1
Nida Pińczów - Bocheński KS 1
Poroniec Poronin - Granat Skarżysko-Kamienna 2
KSZO 1929 Ostrowiec - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Dalin Myślenice 1
Korona II Kielce - Unia Tarnów 1
Hutnik Nowa Huta - Poprad Muszyna 1
Przebój Wolbrom - Łysica Bodzentyn 1
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 1
Kolejka numer 4 - 24-25 sierpień:
Dalin Myślenice - Korona II Kielce x
Wisła Sandomierz - Soła Oświęcim 2
Granat Skarżysko-Kamienna - Poprad Muszyna 1
Bocheński KS - Poroniec Poronin 1
Beskid Andrychów - Nida Pińczów 1
Wierna Małogoszcz - Janina Libiąż 1
Unia Tarnów - Wisła II Kraków 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Przebój Wolbrom X
Łysica Bodzentyn - Hutnik Nowa Huta X
Garbarnia Kraków - Stal Mielec 2
Ostatnio zmieniony wt sie 13, 2013 10:26 pm przez bolo, łącznie zmieniany 1 raz.
Kolejka numer 3 17-18 sierpień
Wierna Małogoszcz - Wisła II Kraków 2
Janina Libiąż - Beskid Andrychów 1
Nida Pińczów - Bocheński KS 1
Poroniec Poronin - Granat Skarżysko-Kamienna x
KSZO 1929 Ostrowiec - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Dalin Myślenice x
Korona II Kielce - Unia Tarnów 1
Hutnik Nowa Huta - Poprad Muszyna 1
Przebój Wolbrom - Łysica Bodzentyn 2
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 1
Kolejka numer 4 - 24-25 sierpień:
Dalin Myślenice - Korona II Kielce x
Wisła Sandomierz - Soła Oświęcim 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Poprad Muszyna 1
Bocheński KS - Poroniec Poronin x
Beskid Andrychów - Nida Pińczów 1
Wierna Małogoszcz - Janina Libiąż 1
Unia Tarnów - Wisła II Kraków 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Przebój Wolbrom x
Łysica Bodzentyn - Hutnik Nowa Huta 2
Garbarnia Kraków - Stal Mielec 2
Wierna Małogoszcz - Wisła II Kraków 2
Janina Libiąż - Beskid Andrychów 1
Nida Pińczów - Bocheński KS 1
Poroniec Poronin - Granat Skarżysko-Kamienna x
KSZO 1929 Ostrowiec - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Dalin Myślenice x
Korona II Kielce - Unia Tarnów 1
Hutnik Nowa Huta - Poprad Muszyna 1
Przebój Wolbrom - Łysica Bodzentyn 2
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 1
Kolejka numer 4 - 24-25 sierpień:
Dalin Myślenice - Korona II Kielce x
Wisła Sandomierz - Soła Oświęcim 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Poprad Muszyna 1
Bocheński KS - Poroniec Poronin x
Beskid Andrychów - Nida Pińczów 1
Wierna Małogoszcz - Janina Libiąż 1
Unia Tarnów - Wisła II Kraków 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Przebój Wolbrom x
Łysica Bodzentyn - Hutnik Nowa Huta 2
Garbarnia Kraków - Stal Mielec 2
2 kolejka środa 14 sierpnia .
Wisła II Kraków - Korona II Kielce 1
Unia Tarnów - Soła Oświęcim 2
Dalin Myślenice - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn 2
Przebój Wolbrom - Poprad Muszyna 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Nida Pińczów 1
Bocheński KS - Janina Libiąż 1
Beskid Andrychów - Wierna Małogoszcz 1
Poroniec Poronin - Hutnik Nowa Huta 2
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 1
Kolejka numer 3 17-18 sierpień
Wierna Małogoszcz - Wisła II Kraków 1
Janina Libiąż - Beskid Andrychów 1
Nida Pińczów - Bocheński KS 1
Poroniec Poronin - Granat Skarżysko-Kamienna 1
KSZO 1929 Ostrowiec - Wisła Sandomierz x
Soła Oświęcim - Dalin Myślenice 1
Korona II Kielce - Unia Tarnów 1
Hutnik Nowa Huta - Poprad Muszyna 1
Przebój Wolbrom - Łysica Bodzentyn 1
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 1
Kolejka numer 4 - 24-25 sierpień:
Dalin Myślenice - Korona II Kielce 1
Wisła Sandomierz - Soła Oświęcim 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Poprad Muszyna 1
Bocheński KS - Poroniec Poronin x
Beskid Andrychów - Nida Pińczów 1
Wierna Małogoszcz - Janina Libiąż 1
Unia Tarnów - Wisła II Kraków x
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Przebój Wolbrom 2
Łysica Bodzentyn - Hutnik Nowa Huta 1
Garbarnia Kraków - Stal Mielec x
Wisła II Kraków - Korona II Kielce 1
Unia Tarnów - Soła Oświęcim 2
Dalin Myślenice - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn 2
Przebój Wolbrom - Poprad Muszyna 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Nida Pińczów 1
Bocheński KS - Janina Libiąż 1
Beskid Andrychów - Wierna Małogoszcz 1
Poroniec Poronin - Hutnik Nowa Huta 2
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 1
Kolejka numer 3 17-18 sierpień
Wierna Małogoszcz - Wisła II Kraków 1
Janina Libiąż - Beskid Andrychów 1
Nida Pińczów - Bocheński KS 1
Poroniec Poronin - Granat Skarżysko-Kamienna 1
KSZO 1929 Ostrowiec - Wisła Sandomierz x
Soła Oświęcim - Dalin Myślenice 1
Korona II Kielce - Unia Tarnów 1
Hutnik Nowa Huta - Poprad Muszyna 1
Przebój Wolbrom - Łysica Bodzentyn 1
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 1
Kolejka numer 4 - 24-25 sierpień:
Dalin Myślenice - Korona II Kielce 1
Wisła Sandomierz - Soła Oświęcim 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Poprad Muszyna 1
Bocheński KS - Poroniec Poronin x
Beskid Andrychów - Nida Pińczów 1
Wierna Małogoszcz - Janina Libiąż 1
Unia Tarnów - Wisła II Kraków x
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Przebój Wolbrom 2
Łysica Bodzentyn - Hutnik Nowa Huta 1
Garbarnia Kraków - Stal Mielec x
2 kolejka środa 14 sierpnia .
Wisła II Kraków - Korona II Kielce 1
Unia Tarnów - Soła Oświęcim 2
Dalin Myślenice - KSZO 1929 Ostrowiec 2
Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn 1
Przebój Wolbrom - Poprad Muszyna 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Nida Pińczów x
Bocheński KS - Janina Libiąż x
Beskid Andrychów - Wierna Małogoszcz 1
Poroniec Poronin - Hutnik Nowa Huta 2
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 1
Kolejka numer 3 17-18 sierpień
Wierna Małogoszcz - Wisła II Kraków 1
Janina Libiąż - Beskid Andrychów 1
Nida Pińczów - Bocheński KS 2
Poroniec Poronin - Granat Skarżysko-Kamienna 1
KSZO 1929 Ostrowiec - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Dalin Myślenice 1
Korona II Kielce - Unia Tarnów x
Hutnik Nowa Huta - Poprad Muszyna 1
Przebój Wolbrom - Łysica Bodzentyn 1
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 1
Kolejka numer 4 - 24-25 sierpień:
Dalin Myślenice - Korona II Kielce x
Wisła Sandomierz - Soła Oświęcim 2
Granat Skarżysko-Kamienna - Poprad Muszyna 1
Bocheński KS - Poroniec Poronin 1
Beskid Andrychów - Nida Pińczów 1
Wierna Małogoszcz - Janina Libiąż x
Unia Tarnów - Wisła II Kraków 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Przebój Wolbrom 1
Łysica Bodzentyn - Hutnik Nowa Huta 2
Garbarnia Kraków - Stal Mielec x
Wisła II Kraków - Korona II Kielce 1
Unia Tarnów - Soła Oświęcim 2
Dalin Myślenice - KSZO 1929 Ostrowiec 2
Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn 1
Przebój Wolbrom - Poprad Muszyna 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Nida Pińczów x
Bocheński KS - Janina Libiąż x
Beskid Andrychów - Wierna Małogoszcz 1
Poroniec Poronin - Hutnik Nowa Huta 2
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 1
Kolejka numer 3 17-18 sierpień
Wierna Małogoszcz - Wisła II Kraków 1
Janina Libiąż - Beskid Andrychów 1
Nida Pińczów - Bocheński KS 2
Poroniec Poronin - Granat Skarżysko-Kamienna 1
KSZO 1929 Ostrowiec - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Dalin Myślenice 1
Korona II Kielce - Unia Tarnów x
Hutnik Nowa Huta - Poprad Muszyna 1
Przebój Wolbrom - Łysica Bodzentyn 1
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 1
Kolejka numer 4 - 24-25 sierpień:
Dalin Myślenice - Korona II Kielce x
Wisła Sandomierz - Soła Oświęcim 2
Granat Skarżysko-Kamienna - Poprad Muszyna 1
Bocheński KS - Poroniec Poronin 1
Beskid Andrychów - Nida Pińczów 1
Wierna Małogoszcz - Janina Libiąż x
Unia Tarnów - Wisła II Kraków 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Przebój Wolbrom 1
Łysica Bodzentyn - Hutnik Nowa Huta 2
Garbarnia Kraków - Stal Mielec x
Kolejka numer 3 17-18 sierpień
Wierna Małogoszcz - Wisła II Kraków x
Janina Libiąż - Beskid Andrychów x
Nida Pińczów - Bocheński KS 1
Poroniec Poronin - Granat Skarżysko-Kamienna 2
KSZO 1929 Ostrowiec - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Dalin Myślenice 1
Korona II Kielce - Unia Tarnów x
Hutnik Nowa Huta - Poprad Muszyna 1
Przebój Wolbrom - Łysica Bodzentyn 1
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 1
Kolejka numer 4 - 24-25 sierpień:
Dalin Myślenice - Korona II Kielce 1
Wisła Sandomierz - Soła Oświęcim x
Granat Skarżysko-Kamienna - Poprad Muszyna 1
Bocheński KS - Poroniec Poronin x
Beskid Andrychów - Nida Pińczów 1
Wierna Małogoszcz - Janina Libiąż 1
Unia Tarnów - Wisła II Kraków 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Przebój Wolbrom 1
Łysica Bodzentyn - Hutnik Nowa Huta 2
Garbarnia Kraków - Stal Mielec 2
Wierna Małogoszcz - Wisła II Kraków x
Janina Libiąż - Beskid Andrychów x
Nida Pińczów - Bocheński KS 1
Poroniec Poronin - Granat Skarżysko-Kamienna 2
KSZO 1929 Ostrowiec - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Dalin Myślenice 1
Korona II Kielce - Unia Tarnów x
Hutnik Nowa Huta - Poprad Muszyna 1
Przebój Wolbrom - Łysica Bodzentyn 1
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 1
Kolejka numer 4 - 24-25 sierpień:
Dalin Myślenice - Korona II Kielce 1
Wisła Sandomierz - Soła Oświęcim x
Granat Skarżysko-Kamienna - Poprad Muszyna 1
Bocheński KS - Poroniec Poronin x
Beskid Andrychów - Nida Pińczów 1
Wierna Małogoszcz - Janina Libiąż 1
Unia Tarnów - Wisła II Kraków 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Przebój Wolbrom 1
Łysica Bodzentyn - Hutnik Nowa Huta 2
Garbarnia Kraków - Stal Mielec 2
2 kolejka środa 14 sierpnia .
Wisła II Kraków - Korona II Kielce 1
Unia Tarnów - Soła Oświęcim 1
Dalin Myślenice - KSZO 1929 Ostrowiec x
Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn x
Przebój Wolbrom - Poprad Muszyna x
Granat Skarżysko-Kamienna - Nida Pińczów 1
Bocheński KS - Janina Libiąż 1
Beskid Andrychów - Wierna Małogoszcz 1
Poroniec Poronin - Hutnik Nowa Huta 2
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 1
Wisła II Kraków - Korona II Kielce 1
Unia Tarnów - Soła Oświęcim 1
Dalin Myślenice - KSZO 1929 Ostrowiec x
Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn x
Przebój Wolbrom - Poprad Muszyna x
Granat Skarżysko-Kamienna - Nida Pińczów 1
Bocheński KS - Janina Libiąż 1
Beskid Andrychów - Wierna Małogoszcz 1
Poroniec Poronin - Hutnik Nowa Huta 2
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 1
BYŁ, BĘDZIE, JEST !!! Hutnik HKS !!!
2 kolejka środa 14 sierpnia .
Wisła II Kraków - Korona II Kielce x
Unia Tarnów - Soła Oświęcim 1
Dalin Myślenice - KSZO 1929 Ostrowiec 2
Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn 1
Przebój Wolbrom - Poprad Muszyna 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Nida Pińczów 1
Bocheński KS - Janina Libiąż x
Beskid Andrychów - Wierna Małogoszcz 1
Poroniec Poronin - Hutnik Nowa Huta 2
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna x
_________________
Wisła II Kraków - Korona II Kielce x
Unia Tarnów - Soła Oświęcim 1
Dalin Myślenice - KSZO 1929 Ostrowiec 2
Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn 1
Przebój Wolbrom - Poprad Muszyna 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Nida Pińczów 1
Bocheński KS - Janina Libiąż x
Beskid Andrychów - Wierna Małogoszcz 1
Poroniec Poronin - Hutnik Nowa Huta 2
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna x
_________________
2 kolejka środa 14 sierpnia .
Wisła II Kraków - Korona II Kielce 1
Unia Tarnów - Soła Oświęcim 1
Dalin Myślenice - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn 1
Przebój Wolbrom - Poprad Muszyna 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Nida Pińczów x
Bocheński KS - Janina Libiąż 1
Beskid Andrychów - Wierna Małogoszcz 1
Poroniec Poronin - Hutnik Nowa Huta 2
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 1
Kolejka numer 3 17-18 sierpień
Wierna Małogoszcz - Wisła II Kraków 1
Janina Libiąż - Beskid Andrychów 1
Nida Pińczów - Bocheński KS 1
Poroniec Poronin - Granat Skarżysko-Kamienna 1
KSZO 1929 Ostrowiec - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Dalin Myślenice 1
Korona II Kielce - Unia Tarnów x
Hutnik Nowa Huta - Poprad Muszyna 1
Przebój Wolbrom - Łysica Bodzentyn 1
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 1
Kolejka numer 4 - 24-25 sierpień:
Dalin Myślenice - Korona II Kielce 1
Wisła Sandomierz - Soła Oświęcim 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Poprad Muszyna 1
Bocheński KS - Poroniec Poronin 1
Beskid Andrychów - Nida Pińczów 1
Wierna Małogoszcz - Janina Libiąż 1
Unia Tarnów - Wisła II Kraków 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Przebój Wolbrom 1
Łysica Bodzentyn - Hutnik Nowa Huta 2
Garbarnia Kraków - Stal Mielec 1
Wisła II Kraków - Korona II Kielce 1
Unia Tarnów - Soła Oświęcim 1
Dalin Myślenice - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn 1
Przebój Wolbrom - Poprad Muszyna 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Nida Pińczów x
Bocheński KS - Janina Libiąż 1
Beskid Andrychów - Wierna Małogoszcz 1
Poroniec Poronin - Hutnik Nowa Huta 2
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 1
Kolejka numer 3 17-18 sierpień
Wierna Małogoszcz - Wisła II Kraków 1
Janina Libiąż - Beskid Andrychów 1
Nida Pińczów - Bocheński KS 1
Poroniec Poronin - Granat Skarżysko-Kamienna 1
KSZO 1929 Ostrowiec - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Dalin Myślenice 1
Korona II Kielce - Unia Tarnów x
Hutnik Nowa Huta - Poprad Muszyna 1
Przebój Wolbrom - Łysica Bodzentyn 1
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 1
Kolejka numer 4 - 24-25 sierpień:
Dalin Myślenice - Korona II Kielce 1
Wisła Sandomierz - Soła Oświęcim 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Poprad Muszyna 1
Bocheński KS - Poroniec Poronin 1
Beskid Andrychów - Nida Pińczów 1
Wierna Małogoszcz - Janina Libiąż 1
Unia Tarnów - Wisła II Kraków 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Przebój Wolbrom 1
Łysica Bodzentyn - Hutnik Nowa Huta 2
Garbarnia Kraków - Stal Mielec 1
2 kolejka środa 14 sierpnia .
Wisła II Kraków - Korona II Kielce x
Unia Tarnów - Soła Oświęcim x
Dalin Myślenice - KSZO 1929 Ostrowiec x
Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn 1
Przebój Wolbrom - Poprad Muszyna 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Nida Pińczów 1
Bocheński KS - Janina Libiąż 1
Beskid Andrychów - Wierna Małogoszcz x
Poroniec Poronin - Hutnik Nowa Huta 2
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 1
Wisła II Kraków - Korona II Kielce x
Unia Tarnów - Soła Oświęcim x
Dalin Myślenice - KSZO 1929 Ostrowiec x
Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn 1
Przebój Wolbrom - Poprad Muszyna 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Nida Pińczów 1
Bocheński KS - Janina Libiąż 1
Beskid Andrychów - Wierna Małogoszcz x
Poroniec Poronin - Hutnik Nowa Huta 2
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 1
-
- Posty: 2726
- Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm
Kolejka nr 2 środa 14 sierpnia
Wisła II Kraków - Korona II Kielce 1
Unia Tarnów - Soła Oświęcim x
Dalin Myślenice - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn x
Przebój Wolbrom - Poprad Muszyna 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Nida Pińczów 1
Bocheński KS - Janina Libiąż 1
Beskid Andrychów - Wierna Małogoszcz 1
Poroniec Poronin - Hutnik Nowa Huta 2
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 1
Kolejka numer 3 17-18 sierpień
Wierna Małogoszcz - Wisła II Kraków x
Janina Libiąż - Beskid Andrychów x
Nida Pińczów - Bocheński KS 1
Poroniec Poronin - Granat Skarżysko-Kamienna 2
KSZO 1929 Ostrowiec - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Dalin Myślenice 1
Korona II Kielce - Unia Tarnów x
Hutnik Nowa Huta - Poprad Muszyna 1
Przebój Wolbrom - Łysica Bodzentyn 1
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 1
Wisła II Kraków - Korona II Kielce 1
Unia Tarnów - Soła Oświęcim x
Dalin Myślenice - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn x
Przebój Wolbrom - Poprad Muszyna 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Nida Pińczów 1
Bocheński KS - Janina Libiąż 1
Beskid Andrychów - Wierna Małogoszcz 1
Poroniec Poronin - Hutnik Nowa Huta 2
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 1
Kolejka numer 3 17-18 sierpień
Wierna Małogoszcz - Wisła II Kraków x
Janina Libiąż - Beskid Andrychów x
Nida Pińczów - Bocheński KS 1
Poroniec Poronin - Granat Skarżysko-Kamienna 2
KSZO 1929 Ostrowiec - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Dalin Myślenice 1
Korona II Kielce - Unia Tarnów x
Hutnik Nowa Huta - Poprad Muszyna 1
Przebój Wolbrom - Łysica Bodzentyn 1
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 1
Quam dulce et decorum est pro patria mori
Kolejka nr 2 środa 14 sierpnia
Wisła II Kraków - Korona II Kielce x
Unia Tarnów - Soła Oświęcim x
Dalin Myślenice - KSZO 1929 Ostrowiec 2
Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn x
Przebój Wolbrom - Poprad Muszyna 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Nida Pińczów 1
Bocheński KS - Janina Libiąż 1
Beskid Andrychów - Wierna Małogoszcz 1
Poroniec Poronin - Hutnik Nowa Huta 2
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 1
Kolejka numer 3 17-18 sierpień
Wierna Małogoszcz - Wisła II Kraków 1
Janina Libiąż - Beskid Andrychów x
Nida Pińczów - Bocheński KS 1
Poroniec Poronin - Granat Skarżysko-Kamienna 2
KSZO 1929 Ostrowiec - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Dalin Myślenice 1
Korona II Kielce - Unia Tarnów 1
Hutnik Nowa Huta - Poprad Muszyna 1
Przebój Wolbrom - Łysica Bodzentyn 1
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 1
Wisła II Kraków - Korona II Kielce x
Unia Tarnów - Soła Oświęcim x
Dalin Myślenice - KSZO 1929 Ostrowiec 2
Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn x
Przebój Wolbrom - Poprad Muszyna 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Nida Pińczów 1
Bocheński KS - Janina Libiąż 1
Beskid Andrychów - Wierna Małogoszcz 1
Poroniec Poronin - Hutnik Nowa Huta 2
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 1
Kolejka numer 3 17-18 sierpień
Wierna Małogoszcz - Wisła II Kraków 1
Janina Libiąż - Beskid Andrychów x
Nida Pińczów - Bocheński KS 1
Poroniec Poronin - Granat Skarżysko-Kamienna 2
KSZO 1929 Ostrowiec - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Dalin Myślenice 1
Korona II Kielce - Unia Tarnów 1
Hutnik Nowa Huta - Poprad Muszyna 1
Przebój Wolbrom - Łysica Bodzentyn 1
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 1
Hutnik Kraków
2 kolejka środa 14 sierpnia .
Wisła II Kraków - Korona II Kielce 1
Unia Tarnów - Soła Oświęcim 2
Dalin Myślenice - KSZO 1929 Ostrowiec x
Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn 1
Przebój Wolbrom - Poprad Muszyna x
Granat Skarżysko-Kamienna - Nida Pińczów 1
Bocheński KS - Janina Libiąż 1
Beskid Andrychów - Wierna Małogoszcz 1
Poroniec Poronin - Hutnik Nowa Huta 2
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 2
Wisła II Kraków - Korona II Kielce 1
Unia Tarnów - Soła Oświęcim 2
Dalin Myślenice - KSZO 1929 Ostrowiec x
Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn 1
Przebój Wolbrom - Poprad Muszyna x
Granat Skarżysko-Kamienna - Nida Pińczów 1
Bocheński KS - Janina Libiąż 1
Beskid Andrychów - Wierna Małogoszcz 1
Poroniec Poronin - Hutnik Nowa Huta 2
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 2
Tabela z dodanymi wynikami 2 kolejki :
1. robnh 6 + 4 =10
2. derexnh 5 +4=9
2. KokoNH 5 +4=9
4. misiekHKS 3 +5=8
5. KSH74NH 3 +4=7
5. wier<N>y 3 +4=7
5. patryk 2 +5=7
5. bolo 3 +4=7
5. fubu 2 +5=7
10. stazyja69 3 +3=6
10. pablo 1 +5 =6
12. kurant 3 +2=5
12. zbycho 3 +2 =5
14. ozzy 1+3 =4
14. Troublemaker 0+ 4=4
16. JOK_NH 2 +0 =2
16. HAMAS 2 +0 =2
1. robnh 6 + 4 =10
2. derexnh 5 +4=9
2. KokoNH 5 +4=9
4. misiekHKS 3 +5=8
5. KSH74NH 3 +4=7
5. wier<N>y 3 +4=7
5. patryk 2 +5=7
5. bolo 3 +4=7
5. fubu 2 +5=7
10. stazyja69 3 +3=6
10. pablo 1 +5 =6
12. kurant 3 +2=5
12. zbycho 3 +2 =5
14. ozzy 1+3 =4
14. Troublemaker 0+ 4=4
16. JOK_NH 2 +0 =2
16. HAMAS 2 +0 =2
Kolejka numer 3 17-18 sierpień
Wierna Małogoszcz - Wisła II Kraków 2
Janina Libiąż - Beskid Andrychów 2
Nida Pińczów - Bocheński KS x
Poroniec Poronin - Granat Skarżysko-Kamienna 2
KSZO 1929 Ostrowiec - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Dalin Myślenice 1
Korona II Kielce - Unia Tarnów x
Hutnik Nowa Huta - Poprad Muszyna 1
Przebój Wolbrom - Łysica Bodzentyn x
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 1
Wierna Małogoszcz - Wisła II Kraków 2
Janina Libiąż - Beskid Andrychów 2
Nida Pińczów - Bocheński KS x
Poroniec Poronin - Granat Skarżysko-Kamienna 2
KSZO 1929 Ostrowiec - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Dalin Myślenice 1
Korona II Kielce - Unia Tarnów x
Hutnik Nowa Huta - Poprad Muszyna 1
Przebój Wolbrom - Łysica Bodzentyn x
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 1